Ağır Romantik 2020 izle

Ağır Romantik
Moly
Hata Bildir ×
[wpforms id="23643" title="false" description="false"]
border="0"

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Ağır Romantik 2020 izle

Aslı, üniversiteden yeni mezun olan naif, duygusal ve entelektüel bir kızdır. Babası Nejat Üniversitede Arkeoloji Profesörü iken, annesi Nermin bir doktor olarak çalışıyor. Tek bir çocuk olarak her zaman bağışlanan ve şımartılmış olan aslı, hayallerindeki Prensi bulmak için özlem duyuyor, ancak başarısız olmaya devam ediyor. Çünkü hayalinizdeki Prens mizaçlı, Romantik, kibar, duygusal bir adam ve gerçek bir beyefendi olmalıdır. Bu model aslında babası. Babası Nejat, romantik bir adamın gerçek bir örneğidir. O, her zaman çiçeklerle eve gelen, yemek pişiren ve yıllar sonra bile karısına sevgi dolu gözlerle bakan mükemmel bir koca.

Aslı, babasının bu örneğiyle yıllarca kimseyle birlikte olamaz. Her zaman hayallerindeki Prensi bekler ve aniden bir gün Kerem hayatına girer tesadüfen romantik bir durumda tanışırlar. Özlemle beklediği rüya Prensi şimdi hayatında. Tarzı ve tavrı ile mutlak bir beyefendi ve bir aşk adamıdır. İnce tadı olan bu romantik adam, sadece filmlerde görebileceğiniz Aşk Jestleriyle Asli’nin kalbini kazanmayı başarır çok ciddi, sofistike ve sevgi dolu bir ilişkinin ortasında, evlenmeye karar verirler.Kerem ve Asli nişanlanır.her şey masallarda olduğu gibi ama madalyonun ters tarafı farklı Kerem gerçekten ünlü bir zorbanın oğlu, suç dünyasının önemli bir sesi ve inatçı bir adam.

Bu romantik çift karakterli adam, aslı ile birlikte, gerçekten evlenebileceğiniz gerçek bir beyefendi gibi davranıyor, ancak aslı ile birlikte olmadığı anda gerçek bir Suçluya dönüşüyor. Kerem, koruma parasına şantaj yapıyor, insanları vuruyor ve İstanbul’daki tüm yasadışı işlerde parmaklarını tutuyor, herkes tarafından korkuluyor ve saygı görüyor, Aslı’nın gerçeği bilmesini önlemek için her şeyi yapıyor. Ama acı ve aynı zamanda komik son kaçınılmaz kalır. Ağır Romantik 2020 izle, Ağır Romantik Yerli film izle, Ağır Romantik Full izleyebilirsiniz.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
porno film izle | film izle |