6.3
Toplamda 730 oy verildi.
Loading...
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Heidi 1 Erotik Film izle

-

Heidi 1

Heidi 1 Erotik Film izle

Çıplak Prenses tek tek bütün halinde bu gişe zımba birkaç birleştiren vb komediler gerilim, korku, gangster filmleri: İtalyan popüler sineması türler çalışmak eğiliminde. Bu komedi, dram, sexploitation ve mondo film unsurları içerir ama aslında bu bir siyasi hiciv var. İtalyan basını ve TV ardından şimdi iyi bir skandal seviyorum. Ve politikacılar içeren bir skandal en iyisidir. Ne Nude Princess alışılmadık bir kesinlikle sol anti sömürgeci tavır almasıdır. Ya da belki o kadar sıradışı değil. İtalya sonuçta anda Avrupa'nın en büyük komünist parti var ve film işinde dışarı ve Marksistler dışında çok vardı etmedi. Hangi filmi iddia etmek değil propaganda radikal bir eseridir: kendi sömürü unsurları böyle vahşi bir iddiayı desteklemek için çok açıktır. Ancak alaycı fırsat eşitliğidir bir bakış açısı sunmak için en azından iddia olabilir. Muhtemelen ortalama orta sınıf İtalyan izleyicinin yansıtan bir tutum. Inanmak orada bıraktı bir gerici kilise ve bozuk devlet arasındaki tamponlu?


Peki, neden bir kurgusal Afrika bakanı taklidi rol oynayan siyah transeksüel olmak değil.


Ama başında başlayalım. Film için atlama noktası Afrikalı diktatör İdi Amin Dada hayatında bir bölümüdür. Büyük ölçüde unutulmuş olsa da bugün Suudi Arabistan'da sessiz sürgünde yaşayan Amin, 20. yüzyılın en kötü şöhretli diktatörler biri olarak gül eski ordu boks şampiyonu oldu. Devlet Başkanı şimdiki yurtdışında iken O askeri darbe yoluyla 1971 yılında Uganda'da iktidarı aldı. Ilk kurtarıcı olarak karşıladı rağmen, Amin'in sekiz yıllık kuralı işkence, kan ve tüm siyasi muhalefetin bastırılması ile karakterize edildi.Bu 300.000'den fazla kişi Amin rejimi tarafından öldürüldüğü tahmin ediliyor. Onun çirkin bildirileri için ünlü oldu diye hayran tek beyaz adam Hitler'in olduğunu filmde dramatize deyimi de dahil olmak üzere. Onun idolü hürmeten o Uganda'nın büyük Asya nüfusun tüm mülkiyet el koyma gitti ve onlara ülkeyi terk etmek ya da öldürülmek bir süre verdi. Amin ile aynı fikirde herkes bir kurşunla veya bomba alıcı ucunda kendilerini bulurken. Gerçek bir hayat prenses  İngiltere'de hukuk öğrenimi görmüş ve bir model ve oyuncu olarak ABD'de çalışmış onu kendi bakanlarının biri, bir Ugandalı bir kadındı geçti olanlar arasında. O ona onun denizaşırı temsilcisi olarak bir pozisyon teklif Amin Afrika'ya geri çağrıldı. Tabii ki, bu onun ona o cuppy istediği tek pozisyon değildi. O da Amin'in metresi olması bekleniyordu. O reddedince hayatı tehdit edildi ve o ülkeden kaçtı. Intikam Amin bir yurtdışı heyet iken Orly havaalanına onu sözde cinsel açıkları hakkında sahte bir hikaye kadar pişirilir. O arada prenses olmak için sözde tahrif çıplak fotoğraflarla, Uganda Times'ın ön sayfasında yayınlanan bu çirkin yalanları vardı. Tabii ki iddialar tamamen yanlış idi. Batı tabloid gazeteler direnmeye Ancak, böyle bir sulu hikaye çok iyi oldu ve İtalyan film endüstrisi Sarı basın bir off ateş değil çok daha fazla zaman varlık  Nude Princess ölçüde kurgulanmış hesabı ile izledi.


Amin en az iki tasarımlarıyla filme konu oldu. Hem arayan değer. Barbet Schroeder 1974 filmi Genel İdi Amin Dada gerçeküstü ötesinde görünüşe Amin'in işbirliğinden yapılmış bir belgesel, olduğunu. Sharad Patel'in Amin Yükselişi ve Düşüşü 1981 yol tür bir korkunç bırakarak çene hala son derece eğlenceli bir kurgusal hesabı ancak.


La Principessa nuda tüm erdemlerini sergileyen ve bu alt türü ve kötü alışkanlıklardan çoğu İtalyan sineması. Fanteziler iken en azından filmde siyah karakterler geri beyaz politikacıları bıçaklama rüşvet çoğu reddedildi onurlu bir ölçüde izin verilen tüm olumlu olmayabilir siyah hayatı hakkında indulges. Ne de filmin hataları lanet ya da bunları bahane zamanının sadece ürünleri olarak çalışmalısınız. Jho Jenkins burada oynadığı gibi bilge yaşlı siyah adam kavramı zaten Hollywood filmleri uzun süredir klişe oldu.Aynı şekilde, cinsel açgözlü siyah kadınların kavramı hala çok rap şarkı ve dans müzik videoları bir elyaf. La principessa nuda politik doğruluk çok önce yapılmış ama belki itiraf etmek ister olabilir daha çıkarmak için bile zor olan varsayımların bir dizi yansıtır .

 •  Süre: 105 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 472.176
 • BEĞEN: 322
 • BEĞENME: 231
 • 720P
Yorum Alanı 8 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    mehmet21 Kasım 2016 21:55:21

  teşekkürler

 2. avatar
    mehmet30 Kasım 2016 21:38:00

  harikasın admin

 3. avatar
    mehmet9 Nisan 2017 22:21:14

  en iyi film izleme sitesi sizsiniz.

 4. avatar
    yavuzcelik6515 Ağustos 2018 14:04:43

  harikasin admin böyle devam

 5. avatar
    diablo0126 Ağustos 2018 16:35:06

  admin merhaba

 6. avatar
    yılma keleş9 Kasım 2019 12:06:25

  slm hanımlar