Karanlık Çökünce izle

As The Light Goes Out
Ok.ru VideoMegaMail RuFragman
Hata Bildir ×
film izle

Film Bilgileri
5 sene önce eklendi
Karanlık Çökünce izle
2.209 izlenme
IMDb: 6.4
Bir hafta sonra, ekran üzerinde Hong Kong tasviri bir çeşit kıyamet yüzleşmek başka. Aşağıdaki hızla kentin merkezi iş bölgesinde olmak azaltılmış moloz polisler ve soyguncular gözlük Firestorm, genç yönetmen Derek Kwok gelene geçin Noel zamanı Hong Kong ile bir aksiyon-gerilim filmi, bu amaç için bir araya patlayıcı piroteknik ile gergin drama hakkında sinirli, bozuk ruhlar.
Bir katılma güçleri arasında Hong Kong'un büyük film yapım kıyafetleri ile İmparator Motion Pictures temsil ekranında tarafından kendi yıldızı Nicholas Tse (Korumaları ve Assassins) ve Medya Asya'nın varlığını hissettim aracılığıyla Shawn Yue (Aşık Puf ) Işığı söner bir göz kamaştırıcı ekran sinema zanaat. Ederken, en çok yönlü film yapımcıları alanında bugün onun filmleri içerir abartısız noir (Yosun), pop Romantik (Dondurulmuş), gülmek-out-yüksek sesle komedi (Baylar) ve EFEKT yüklü filmleri (Yolculuk Batı: Fetih Şeytanlar, co-yönetmen olan Stephen Chow) -- Kwok gibi görünüyor düşmüş kurbanın kendi emelleri. Tarafından aşırı yük Işığı ile bir çok gereksiz ve az pişmiş teğet, o ve onun senaristler Jill Leung ve PhilipYung var avunmak film olma sadece bir temiz ve basit bir hikaye hakkında korku, kaygı ve suçluluk arasında bir grup İtfaiye karşı karşıya ne olmalı tanımlama savaşın hayatlarını.
Söner Işık belirgin bir şekilde daha önemli ve Pang Kardeşler daha doyurucu kalır' görsel olarak gösterişli ama duygusal olarak hafif-güreş blaze 3-D gözlük sadece üç ay önce Inferno. Olarak hala, Olsun, çözülen hayaller Kwok olan bu film, Hong Kong'da önizleme Dec başladı gizlice. Resmen Ocak tarihinde şehrinde açmadan önce 24. 2, üretir güçlü gişe çekiş bağlıdır yerel izleyicinin isteği için yeniden deneme itfaiyeci-drama türü, olan oldu revisited birkaç kez film (en unutulmaz yer Johnnie İçin 1997 yapımı filmi can simidi) ve karasal TV dizileri son yıllarda. Film yorum, eğilecek Çin, izleyiciler. 7, belki sıcak film sayesinde bir anahtar subplots tahrik edilen iki kendi: ciddi ve sağlam anakara Çin ile inanılmaz bir Fiziği ve olağanüstü kapasitesi haritalama duman dolu binalar ve anlayışlı bir Şanghay elektrik Mühendisi meydan ona alaycı Hong Kong supervisor önlemek için yaklaşan felaket.

Kuralları yıkmak için Kwok bu püf noktası çok erken film bellidir. Filmin post-title sahnede dublaj sıcaklıklar Noel Arifesinde kuyruklu 93 derece hit olarak Hong Kong görünüşte bir kıyamet senaryosu için ne kadar cesur olduğunu anlatıyor. Zar zor newcaster sesi yanan meteorlar şehri alev alev yansın için yağıyor başlayan daldı. Ve sonra Jackie Chan, Yangın söndürme viteste giyinmiş, günü kurtarmak için değil görünür, ama insanlar İtfaiye alanında kariyer için kaydolmak için davet etmek.

Uzaklaştırma görüntüsü, bir grup genç itfaiyeci görülen dalga geçtiğim bu over-the-top doğanın bu kamu hizmeti duyurusu: manning bir Hong Kong'un en uzak ücra İtfaiye, İtfaiye görülen whiling zaman uzak alışverişi kolay şaka yapıyor tekrarlayan eğitim tatbikatları ya da çorba yapıyorum.

Son görev bu işi Sam (Tse), memur harcama geçen gün yaptığı gönderme ve Bakan başka bir cilvesi olarak onun spiral kariyer bunalıma başladı gösterildiği gibi, filmin açılış sekansı, ne zaman o ve onun dik başlı meslektaşım Chill (Shawn Yue) satıldı ederek öğrenci-okul sınıf arkadaşı Yip (Andy) bir iç soruşturma hakkında bir başarısız kurtarma girişimi. Yip beri rakibinin yükselen yıldızlı Gök gürültüsü çaldı ve onu yukarıda istasyon, sinsice, yavaş yavaş yükselerek olması bile daha karanlık bir gönderme Sam'in transfer etti.

Böylece başlar karakterler için olaysız bir Noel Arifesi gibi görünen, kalkış için Sam hazırlıklarını filmin çok farklı bir iş parçacığı giriş ile yan yana gibi. Şimdiye kadar bu kurala uymayan için iyi ya da kötü, Soğuk olduğunu gören itici bir yangın kamyon taşımacılığı oğlu için bir okulu ziyaret santrali; ihtiyar Tao (Simon Yam) belirli bazı rekabet varış suratsız (ve inanılmaz derecede güçlü) eski Çinli itfaiyeci Okyanus (Hu Jun), ile çift tatlı tanışma – kaynaşma kesinlikle sizzles ile eşcinsel frisson alma şeklinde bir merdiven tırmanma ırk ve şekilli ile bazı çaylaklar gibi bir hesaplaşmaya arasında Hong Kong ve Çin.

Tao ve Okyanus profesyonel çift-up ilginç olarak olayları ihtiyacı için işbirliği arasındaki çift (ve iki tarafı temsil ediyorlar) daha rekabet - bir kavram kesinlikle kolaylığı ile filmin pozisyon olarak bir anakara-Hong Kong ortak yapımı (İmparator ve Medya Asya co-üretilen film ile Çin'in Zhujiang Film Grubu). Bir iş parçacığı getirdi daha sonra odak santralinin, nerede ziyaret Mühendisi Yang Lin (Bai Bing) olarak çıkan tek muhalif ses zaman yöneticisi (Patrick Tam) ısrar bastırıyor tesislerin çıkış max gibi korumak onun işi ama risk reigniting bir şaraphane blaze olan Sam, Sakin ve kendi şirketi var sadece sert mücadele içerir.

Bu durumda ana kadar, filmin çok umut verici kalır. Kişilik çatışmaları ortaya karakter aşağı tartılır tarafından hataları geçmişte görüldüğü gibi Sam'in dağınık ruh hali zaman o soruları ilmi bir bölümde olan o fırlattı onun (ve Soğuk) tarafından ilk yapmamak şeyler kitap ve zorlu koşullar mevcut, ne zaman herkes kim herkes çalışıyor, onların en iyi (veya kötü) kalmak mesaj verici ve iyi zarafet ve güç gerekiyor.

İronik bir şekilde, Işık söner tam anlamıyla bir felaket filmi taşınılır zaman kontrol dışı olarak terk etmeye başlar. Anlatı tek bir gece ile sınırlı olan, çok fazla içki üretim fabrikasında ilk yangından sonra olmasına izin verdi. Gibi olaylar birbirini takip etti ve sonunda en kötü durum senaryosu olan yol için Hong Kong düşen içine tam bir bilinç kaybı, ama önce ani ölüm bir kahramanları; aslında bu olay güçlükle kayıtlı boyunca ikinci yarısı film özeti filmin sonunda ne olduğunu ezildim çok fazla dikkat dağıtıcı ve gereksiz komplo puan (en çok hangi amaç konsolide itfaiyeciler rol de Kusurlu babalar ve erkek).

Film de dehşet verici durumları daha olağanüstü ve inanılmaz işler ortaya çıkarmak gibi kahramanlık klişe resimleri hakkında erken evre kendi mizah sarsar,. Ama ekran felaketler, daha ilham verici hale geldikçe, aksiyon sahneleri kimi açıkça, Eric Lam yapım tasarımcısı eskimiş bazı işleme deşifre olmak için çok hızlı olmak zorunda. Görsel-işitsel kakofoni var ne yazık ki batık ne olabilir sıkı bir çalışma değerleri ve erdemleri tehlike ile film aşağı tartılır tarafından aşırı sarkan ipler, nick, zaman müdahaleler ve çekişme anları çözülmüş olarak mantık meydan okuyan görür.
Yönetmen:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
film izle porno film izle