6.7
Toplamda oy verildi.
Loading...
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Merkezi İstihbarat izle

-

Central Intelligence

Merkezi İstihbarat izle
Film Yasaları "ve" Midnight Run "ven dostum aksiyon komedi filmi," 1930 yapımı Film Komedi gösterebilirdi. Lisede Başarılı olmak için" onaylandı Kevin Hart oynamaktadır Calvin Joyner, duygusuz bir worrywart. İyi bir işi ve güzel bir karısı var ama hala bir başarısızlık gibi hissediyor. Dwayne Johnson kaslı bir CIA ajanı olmak için büyüdüm ama hala bel çantası takıyor ve Sixteen Candles "hakkında konuşmak durdurabilecek eski lise sınıf arkadaşı, Robert Weirdicht, nam-ı diğer Bob Stone, zorbalık şişman bir çocuk oynuyor." Bob altı-ayak-kullanışlı bir nunchacku ile bir motosiklet üzerinde kullanan suikastçi savaş yapmasını veya Bugs Bunny gibi bel çantası onun Brünnhilde serpme çiçek yaprakları gibi küçük patlayıcılar atarak savaş bölgesi üzerinden pirouette izinden gerektiren sahneleri olan bir aksiyon figürü gibi yerleşik dört ve. 

Bob Calvin, ona iyi davranan lisede tek erkek, 20 lise mezunlar gecesi ile takılmak istediğini söyledi. Gizlice ortağını öldürmek ve vatan hainliği ile suçlanan hain bir ajan, ve Calvin'in muhasebe uzmanlığı, onun adını temize terör planını önlemek ve ihtiyacı var. Ama Calvin aşık samimi. Küçük çocuklar süper kahramanları çok yol Calvin seviyor. Ona tapıyor. Onu çok sever.

Onun yardımına ihtiyacı var Calvin söyler ve eğer içinde " diye sormuş. Calvin değil diyor. Bob, her zaman içinde olduğunu, söyledi. Calvin eğer her zaman ne olursa olsun olsaydı ya olsaydı Bob sordum nedenini bilmek istiyor. Bob var onu söyle Calvin işitme gurur ve heyecanı hissetmek istediği için olduğunu söylüyor. "Değilim," Calvin " diyor. Bu tekrar tekrar söylüyor, tüm film boyunca: "değilim." Bob bir posta arabasında silah dolu ile onu iterek ve rahatla, her şey yoluna girecek onu anlatıyor yaparken çığlık atıyor. Bu onların ilişkisi. 

İlişki inandığını ve bu film hakkında en iyi şey. Hart ve Johnson, Abbott Ve Costello, Bob Hope Ve Bing Crosby, Gene Wilder Ve Richard Pryor geleneğinde klasik bir komedi ikilisi. Ve kesinlikle iki stand yan yana geldiğinde, yükseklik farkı, onların ikonik haline o kadar büyüktür ki: cin ve adam onu çağırdı kim için siluetleri. 

Ama film de ciddi umutlar ve gerçekleşmemiş özlemleri, gösterebilir olmasa bile bazı şeyleri derinden hisseden erkekler karakter olarak alıyor. Kavga ediyorlar, birbirlerine bağırıyorlar, ve dolambaçlı sohbetle görevi ile ilgisi olmadığı konularda çizilmiş olsun. 

Hart Bob ona bağlı olan bir masal plan diye haykırıp o zaman bile kibar olmaya çalışıyor gibi çıkan duygusal olarak kabız bir Adam bir ara dönem Matthew Broderick karakter: oynuyor. İri yarı bir CIA ajanı onu korkutmak ve korkutan görüntüleri göstermek için gereken bir iPad eller zaman zaman tam olarak doğru uzunlukta için iPad de söyleyerek, "Bu Hoptek önce bana bakıyor." 

Bob Calvin kimliğidir, ona yalancı ve tehlikeli durumların içine onu çizmek için onu manipüle, ama aynı zamanda vicdanının sesini, cesaret ve Bob, her zaman olduğu biliniyordu bu nezaket parlayan örnek gibi davranmaya zorluyor. Korkusuz komik bir aktör olarak harika bir aksiyon yıldızı olan Johnson, Bob olarak kariyerinin en iyi işini yapıyor. Calvin "Jason Bourne jorts içinde onu aradı," ama Bob bir şey, bir muz ile bir adam öldürmek, ve eğer onun hakkında o korkunç hikayeler doğruysa, Calvin merak yapar o buz gibi (soğuk) gizemli bir kaliteye sahip olan film boyunca sınırlayıcı-pasta—Büyük Dane köpek, bir hayatım olmamasına rağmen. Hollywood'da kimse Süpermen oynamış olmalı edep Johnson'ın aura ve dahiyane burada kullanılan, bir çocuk, Calvin'in tam bir dikkat gerektiren, ekip yıkıcı bir kadar masum ve bencil olmayan bir adam için ve kök gibi bize izin verecek. "Asla Molly ringwald şu an" Bob ağıt gibi olacağım. Bunu demek istiyor. Ve içinde onu parçalara ayırıyor.

Her erkeğin "gerçek" başarı diğer gerçekleşmemiş hayaller temsil ediyor; Bob Calvin olmaya aday olduğu söylendi o parlak zırhlı belalı bir şövalye. Bob, karısı Maggie (Danielle Nicolet) açık bir Calvin kerelik Liseli kız arkadaşı ile olduğu gibi dengeli ve besleyici bir ilişki yaşamak istiyor. Calvin küçük bir adam, ama hiçbir önemi Bob Taştan bir adam o olmadan var olamazdı her anlamda düşünüyor. Ama Bob hala yansıyan yüzeylerde yeniden aşağılanma expressionistic sahneleri (Bob anlamıyla dikkat et, çünkü o sırtını dönmüş bir film gibi) Bob kafasının arkasında bile iletti ve korkmuş çocuk bir içinde, bir gerçektir. 

Bob Stone, ve asla habercisi bit için dünya onun metin aramayı durdurur Bob için çalıştı, işaretler ve semboller için çünkü arkadaşı kendi hikayesinin kahramanı olmak için öğütler olan muhteşem bir çizgi roman oluşturma, Bir adam. Ama Calvin onun yanında orada olmasaydı, büyük adam onu öldürmekle tehdit ederken, yakalanması için bir kuyruklu yalan gevezelik ve doğaçlama aynı etkiyi vermezdi. İki hantal henüz mükemmel bir şekilde, ikilinin lise maskot olarak hizmet centaurlar gibi birbirlerini tamamlarlar. 

"Merkezi İstihbarat" Ike Barinholtz, David Stassen ve Rawson Marshall Thurber tarafından yazılmış, ve de "Yakartop" Biz Millers olduğunu "ve", " akıllı, aptal komedi daha iyi son örneklerinden iki yapan Thurber tarafından yönlendirilir. Sempozyum ve takdirlerini doğacaktır derin ve karmaşık bir başyapıt olmayabilir, ama çok özel bir tür bir klasik. Ve büyük adam ve küçük adam inanıyorsun çünkü saygı duyuyor daha önemli şeyler yapıyor, ya da zaten hala komik olduğu için onlarca kez gördünüz, ama daha önemli filmler yaşıyor olman gerekiyordu ne zaman TV izlersin o filmi.Merkezi istihbarat izledikten sonra yorumlarınızı mutlaka yapınız. Merkezi istihbarat 2016 izledikten sonra görüşlerinizi bildiriniz.
  •  Süre: 114 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.434
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı