5.2
Toplamda 8 oy verildi.
Loading...
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ölümün Kollarında Erotik izle

-

Killing Me Softly

Ölümün Kollarında Erotik izle
Yellow Earth 1984 ve Farewell my Concubine 1993 gibi saygın filmlerin yönetmeni olan Çinli film yapımcısı Chen Kaige, nicci french'in romanından uyarlanan bu erotik gerilim filmiyle İngilizce çıkışını yapıyor. Alice Heather Graham adam Joseph Fiennes adlı bir ruggedly yakışıklı dağcı için düşen Illinois yaşayan bir Amerikalı web tasarımcısı. Onun donuk aşk canlı sıkılmış kıvılcımlar Alice ve Adam bir stop lambası bir şans toplantı varken uçmaya başlar çift birlikte yaşayan ve Adam önermektedir önce ve uzun değil. Onların ateşli romantizm onların düğün sonrasında hafif ipuçları alarak Alice'in yeni eşi hakkında çok az şey bildiğini fark etmesi eski nişanlısının gizemli koşullar altında öldüğünü keşfedince uğursuz duygular almaya başlar. Tecavüz iddiaları ve daha fazla kayıp sevgili yakında Alice'in kabul etmeye hazır olmayabileceği cevaplara yönelik giderek rahatsız edici soruşturmasına devam etmesini istiyor.
Ölümün Kollarında Erotik izle,Ölümün Kollarında full izle,Ölümün Kollarında tek parça izleyebilirsiniz.
 •  Süre: 100dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 376
 • BEĞEN: 13
 • BEĞENME: 10
 • 720P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Aşk için 13 Aralık 2019 23:44:35

  Harika bir film karşılıklı güven içinde tanışmak isteyen hanımları bekliyorum hemde heyecanla.sıfırbeşyüzotuzikisıfırellidokuzyirmidokuzsıfırüç