Alec Baldwin

Doğum Yeri : Amityville , New York , ABD Doğum Tarihi : 3 Nisan 1958 Alexander Rae "Alec" Baldwin III (3 Nisan 1958 doğumlu) bir olan Amerikalı aktör , film yapımcısı ve komedyen sinema, tiyatro ve televizyonda yer aldı. Bir üyesi olarak Baldwin ailesi, o dört büyüğü Baldwin kardeşler , tüm tanınmış aktörler.

Baldwin ilk mevsim 6 ve CBS televizyon drama 7'sinde görünen tanındı Knots Landing Joshua Rush rolü. O zamandan beri lider ve gibi filmlerde rol destekleyen hem oynamıştır Beetlejuice (1988), Kızıl Ekim için Hunt (1990),evlenecek adam (1991), Gölge (1994), The Aviator (2004) ve The Departed (2006 .) 2003 filmindeki performansı Soğutucu ona bir adaylığı En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü .

2006 yılından 2013, o da rol aldı Jack Donaghy'nin NBC sitcom'u 30 Rock filmindeki performansıyla olumlu eleştiriler alan ve iki kazanan, Emmy , üç Altın Küre Ödülleri ve yedi Screen Actors Guild Awards onu erkek yapmak, gösteri yaptığı çalışmaları için en SAG Ödülleri ile sanatçı.

Baldwin için bir köşe yazarı olan Huffington Post . O MSNBC ev sahibi oldu Geç Alec Baldwin ile Yukarı o 26 Kasım 2013 tarihinde kovuldu kadar beş bölüm sürdü. 

 1. Sarhoş Ebeveynler 2019 izle
  Tüm Bilgiler
  Sarhoş Ebeveynler 2019 izle 2019 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Sarhoş Ebeveynler 2019 izle,Sarhoş Ebeveynler hd izle,Sarhoş Ebeveynler filmi izleyebilirsiniz.Frank ve Nancy Teagarten tanışın: onların Parlak Siyah Range Rover ve zevkli Tudor tarzı ev ile staunchly alt üst sınıf aile. Kızlarını kolejin ilk gününde endişeyle bırakıyorlar ve iki ebeveyn daha gurur duyamazdı. Ancak, repo adam tarafından bir ziyaret kısa bir süre sonra onları biter karşılamak ve onların zenginlik yapmak için çabalıyorlar bırakır öyle görünüyor ki düşündüğümüzden daha az güvenlidir! Kızlarını kolejden geçirmeyi taahhüt ettiler ev çapında bir bahçe satışı yapıyorlar ve bir gece ağır içki içiyorlar ve bazı çok üzücü kararlara uyanıyorlar. Bu onları ayrıntılı mahalle düzenleri giderek artan aşağı sarmal arkadaş ve aile hem onların buharlaşan net değer gizlemek için deneyin görür.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 3.6
  • 161
  • 0
  Paris Bekleyebilir Filmi izle
  Tüm Bilgiler
  Paris Bekleyebilir Filmi izle 2016 filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Paris Bekleyebilir Filmi izle,Paris Bekleyebilir Filmi indir,Paris Bekleyebilir 2016 izle,Paris Bekleyebilir türkçe dublaj izle,Paris Bekleyebilir 1080p izleyebilir ve değerli yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz.Ama hiçbir lider kadın, tatlı bir 13 yıl onu ilk filmi kendi genç maceralara onu 1979 “Biraz Romantizm Google genç bir Fransız çocukla kacak eski Amerikan Liseli echo-yöneten Diane Lane, ekranda çok lezzetli.” Bu yetişkin kapari de olsa bir ilişki acısıyla baygınlık tutkuyla ona, Toskana Güneşi Altında ayda Yürüyüş İhanet ya da gerektiren diğer dizilerde unutulmaz çalışma günleri anlatıyor 52'de Lane, hala akkor nakavt, her yaştan çoğu oyuncu daha iyi duygusallık ve seksilik ifade çıkarmaya devam ediyor. 2009 yılında Cannes Film Festivali'ne katıldı, ancak ilk kez bir anlatı özelliği yapıyor Francis, Sofia annesi (eşi) Eleanor Coppola, gazisi 81 yaşındaki bir belgesel film yapımcısı, hayatta karşınıza bir gerçek dayalı bir senaryo ile bu önceki Lane gezileri daha az iç gıcıklayıcı bir yol izler. Hastalık kocasıyla uçan tuttu, cilveli Fransız iş ortağı Paris havaalanına çürük Peugeot üstü açık bir arabayla onu sürmek için gönüllü oldu ve yedi saatlik bir yolculuk yol boyunca bol sonları ile ramble iki buçuk günde dönüştü. Coppola'nın deneyim aşçılık tür seks partisi için Kaydet platonik iken, Lane Anne hayatında farklı bir yeri olduğunu ve dikkat çekmek için, öncelikle cep telefonu görülen yerine aracılığıyla duydum Michael, büyük bir Hollywood yapımcısı (Alec Baldwin) değersiz boş evcimen bir eş olarak aç. Daha çok bir kişisel asistan gibi davranır ona, onu takip çorapları, hap ve inseam uzunluğu, yerine kendi mutluluğunu bir öncelik verme daha tutmak için güvenmek zorunda. Burada, bir kulak ağrısı cezalı tutuyor, ama (Arnaud Viard) Michael meslektaşı Jacques cömertçe onun şoförü olmak sunuyor. İlk sorun trafik atan ama vino bol gözlüklü prosciutto, öğle yemeği ve olgun kavun keyfi olmadığında Anne başlangıçta tetikte olduğu için belki de çok cömertçe. Kredi kartını istiyor bu yüzden gece için bir otel rezervasyonu yapabilirsiniz o zaman gözlerini de genişletmek.
  • 2016
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.8
  • 901
  • 0
  Ezber Bozan izle
  Tüm Bilgiler
  Ezber Bozan izle 2016 filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Ezber Bozan izledikten sonra mutlaka yorum yapmayı unutmayınız.Ezber Bozan 1080p izlerken kesintisiz izleyeceksiniz.Ezber Bozan Türkçe Dublaj izlemeniz için eklenmiştir.Bütün işi sadece titiz ve tutkulu ama benzersiz ve sık sık tuhaf değil. Beatty'nin gibi garip bir huy Sadece re-rap siyasi bir filozof olarak kendini yaratan ölümcül derecede depresif bir Senatör hakkında sorunlu, Bulworth "tuhaf ve harika bir film yapmak için bir çok son seçeneği-picture studio anlaşma kullanmak istiyorsunuz. İlahi ışık tarafından haloed bir uzaylı gibi Beatty görünmesi o kadar ağır ve lekeli ya da Aşk görünüşte Glenn Gordon Caron yönettiği ama çok net Beatty bir film, onun sözsüz, dalgalı müzik kurguların, görkemli manzara aşağı doğru ve glamour filtreler. Özellikle de o sadece Howard Hughes olan Howard Hughes'un biyografik bir film ama. o da olsa Beatty en son havacılık milyarder ve film yapımcısı Howard Hughes hakkında bir film, kesinlikle garip bir filmografi başka bir gurur girdi, Hızlı bir şekilde çok Garip ördek gibi kendini belli eden mülayim ingenues ama kendilerini taşıyan (Alden Ehrenrich ve Lily Collins tarafından canlandırılan) çekici genç bir çift oynadığı romantik bir komedi. Ve derin değişim, Beatty Ehrenreich karakteri, Howard Hughes için bir sürücü olarak aynı yaşta iken, 1960'ların başlarında, bir dönemde Hollywood hakkında tarihi bir dram var, ve büyük stüdyoların sonuçta Beatty ortaya çıkması gibi alışılmadık bir şekil sağlayacak bir düşüş başlamıştı. Hughes, sonra da 59 ama yirmi yıl çok eski Beatty, oldukça film derinliklerine kadar görünmüyor oynadı. Apocalypse now "Albay Kurtz gibi," sürekli gördüğüm ama hiç bahsetmiyordu. Aslında nadiren istihdam ettiği insanlar tarafından gördü. Birkaç yıl önce Beatty gibi, Hughes bir sinemacı olarak tarif edilir ama, ne zamandır yeni bir film yapmamıştı, ve giderek onun tuhaf davranışları ile tanımlanır. Ehrenreich karakteri Frank Forbes Beatty için bir sürücü, canlı film yıldızları içine Hughes doğrudan hazırlanıyor bilinmeyen bir proje için onları dönüştürmek için tasarlanmış ve çeşitli sınıflardan yaklaşık 28 güzel genç kadın bir zümre mekik. Lily Collins Marla Mabrey'in-starlet Los Angeles küçük bir kasaba (kendi adıma Annette) annesi ile geldiğinde, Hollywood bowl bakan Hughes tarafından ödenen muhteşem bir daire içine hareket eder ve onu daha zarif, sofistike ve başarılı hale getirmek için tasarlanmış derslerine başlar bir özenti.
  • 2016
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.7
  • 1.106
  • 0
  Patron Bebek izle
  Tüm Bilgiler
  Patron Bebek izle 2017 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Madagaskar davet Animasyon ve yönetmenin en sıradışı bebek karşılamak için DreamWorks. Takım elbise giyiyor, Alec Baldwin ve sesini zeka, animasyon komedi ve yıldızlarla konuşuyor, Patron Bebek DreamWorks. Patron Bebek yeni bir bebek gelişi bir aile etkileri hakkında çok eğlenceli ve evrensel bir hikaye, nefis güvenilmez bir anlatıcı, eski Tim adında 7 çılgınca yaratıcı bir yılın bakış açısından anlatılıyor. Bir sly ile, ailenin önemi hakkında kalp dolu bir mesaj, Patron Bebek her yaş için otantik ve geniş çekici özgün bir komedi DreamWorks.Patron Bebek izlerken donmadan izleyeceksiniz.Patron Bebek hd izleyebilirsiniz.Patron Bebek full izlersiniz.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.5
  • 1.080
  • 0
  Erkekleri Tavlama Sanatı izle
  Tüm Bilgiler
  Erkekleri Tavlama Sanatı izle Komedi Filmleri izle, Romantik Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Eğer Sarah Michelle Gellar düşüncesi Alec Baldwin bakıyor ve “sevimli” gördüğü çile gönderir söyleyerek, Varoş Kızı için film değil. Açıkça Şeytan Manhattan özentisi bir kitap editörü Prada, Sex and the City: The Movie ve Bridget Jones'un Günlüğü, hikaye, genç kariyer kadınlar tombul çekici olduğu görüşünü alır Giyer aynı kız filmi pazarı hedefleyen, aynı güçlü pozisyonlarda yaşlı erkekler kendilerini sonraki hayatında gördükleri ve onunla çalışır. Başka bir konu bu teori, Avcılık ve Balıkçılık en çok satan kitap Kızlar kılavuzun uyum içinde satın tamamen. TAMAM, bu yüzden muhtemelen en sevdiğim tarz benim değil, bu gibi açık saçık film tahmin ettiğimiz ve Varoş Kızı neredeyse imkansız yaşlı bir adamla Budala bir kadın baş karakteri bir reliant – dünya yol göstermek için gözlerimi rulo bulamadım bir konusu var. Gellar gerçekten banliyö güvensizliği saflık ona güç koridorlarında hareket onu engeller anlamına gelir zaman Google bir şehir kızı gibi görünmek isteyen kariyer merdiveninin dibinde Brett Eisenberg, utangaç fakat hırslı genç bir profesyonel. Sonra Brett feyz alır (Baldwin), başarılı yayıncılık guru Archie Knox, sosyal bir playboy ile tanışır. Onun akıl hocası olarak yatak odasında ve ofiste oyunculuk, Brett rüya gerçek – eğer eski kızıyla kırık olan ilişkisi ve bir dize eşleri eğer bir kabus haline gel yapan adam. Romantik yemekler ve pahalı elbiseler Archie için Brett anında bayılan ve hastalıklı tatlı davranır ve (Chris Carmack) mahzun bir erkek arkadaşı aniden sahneye Avrupa'da Seyahat sonra ortaya dikkatli olmak Brett danışmanlık (Maggie Grace) en iyi arkadaşı tarafından bir arada tutuluyor. Archie'nin kariyer yardıma ihtiyacı var ve ben orta derecede maceracı yerlerde seks için talepleri ile ödüllendirilir kendisi için lüks bir ilişki için para büyük cüzdanı için söyleyebilecek Brett için küçük kişisel ikilemler bir dizi oluşturmak için standart bir şey değildi. Sonunda 25 yıl ikisi arasındaki yaş farkı Brett Archie'nin iş ortakları tarafından küçük bir kız görülüyor savaşları sırasında uzak büyüdü o kızın yerine Brett kullanarak böyle Archie gibi duygusal sorunlara neden başlar. Kendi giriş biraz fazla getiriyor olsa da, evet, tahmin edilebilir aksi takdirde tek boyutlu karakterlere derinlik gerekli. “Sevimli” özellikle birbirlerine yatak odası. her iki taraf da sevgilisinin mesajlarını Blackberry gibi ekran ilişkiye Gellar ve Baldwin'in açıklamak için kullanabileceğin bir kelime değil. Mide bulandırıcı daha doğru bir açıklama, özellikle Gellar'ın doe verilen gözlü performans, çok romantik onların başarılı olmasını çok zor. Suburban Kız aferin bir çok diğer kız filmleri yeniden yazmak yerine parlak bir örnek izlemek kolay rüzgarlar kadar. Harika bir kız gece için ama birlikte hiç kimseyi...
  • 2007
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.5
  • 1.312
  • 0
  Andron The Black Labyrint izle
  Tüm Bilgiler
  Andron The Black Labyrint izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Bir grup insan labirent karanlık ve bir claustrophobique içinde uyanır. Kim olduklarını ve Andron siyah labirent sona erdi nasıl hatırlıyorlar. Sonra kodları deşifre etmek için, bu sinyalleri anlamak ve buranın zorlukları aşmak.Andron The Black Labyrinth izlerken kesintisiz olarak izlersiniz.Andron The Black Labyrinth hd izleyebilirsiniz.
  • 2015
  • İtalya
  • 720P
  • IMDb 3.3
  • 1.308
  • 0
  Concussion 2016 izle
  Tüm Bilgiler
  Concussion 2016 izle 2016 filmleri izle, Dram Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Pittsburgh, başarılı patolog Dr. Bennet Omalu normal oyun sırasında tekrarlanan beyin sarsıntısı acı futbolcuların beyin hasarı hakkındaki gerçeği ortaya çıkarır .
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 2.160
  • 0
  12
Alec Baldwin Resimleri
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.