Annabelle Wallis

 1. Mumya 2017 3D izle
  Tüm Bilgiler
  Mumya 2017 3D izle 2017 Filmleri izle, 3D Filmler izle 
  Türkçe Dublaj
  Mumya 2017 izlerken donmadan kesintisiz olarak izleyeceksiniz.Mumya 2017 izledikten sonra görüşlerinizi mutlaka yorum yapınız.The Mummy 1080p izleyebilirsiniz.Ve, tabii ki, çok eski film-okul cinsiyetçilik. Mumya iki kadın karakter var: Bir çekici Antik Mısır Kraliyet Ahmanet önce mezarını günümüze serbest olsa, bozuk tüm kötü şeyler düşünürler. (Filmografi kötü hareketli görüntülerde alışık olduğunu kanıtlamaktadır olan Sofia Boutella oynadı. Diğer yiyicilik yüzey-Nick tarafından kurtarılmayı özellikle etrafta kim (Annabelle Wallis)-şeytan gizli ajan Jenny,/gerçek anti arkeolog ve kartvizitine “sevimli bir sahtekar olarak nitelendiriyor önerir kimin sahte olduğunu.” Yani Evet, suç, kesinlikle olabilir tercih edilmelidir. Ama yiyicilik dürüst konuşan olmalıyım, filmin yanak hakkında neredeyse takdire değer bir şey buldum. Diğer, daha iyi korku ve sci çıplak borçlanma ile inanılmaz derecede acımasız-işgal filmler listesi yapmaya devam edebildiğim fi filmleri başvuruyor. Kendi açılışında, geçmiş bir medeniyet kalıntıları işçiler yeraltında yeni bir metro güzergahı için tünel olduğunu fark ediyorsunuz. Bu Quatermass ve Pit“,” aka “Beş Milyon Dünya'ya Kilometre.” Birçok diğer yorumcular Jake Johnson karakter satın alır ve kötü Ahmanet-enkarnasyon tarafından lanetlenmiş o nasıl Nick uyarı nüktedan ölümsüz bir sidekick olarak yeniden doğmuş bir kez belirtildiği gibi, “Londra'daki Amerikalı Kurtadam” zaman, PG-13 ile de olsa-yerine ketçap yan daha anma özel efektler önceki filmde Griffin Dunne yüzü düştü biftek daldırma. Başka ne? Öpücük alma, çılgın uzay-vampir filmi “Lifeforce olanların yaşam gücünü tüketir olan” bir kadın mı? Kontrol edin. Khan'ın Gazabı 2 Star Trek “kulak bir beyin boşaltma böcek. Evil Dead “” undead baskıncılar Spavined şakşak? Kontrol edin. Lucio Fulci “Zombi dışında zombi ile sualtı kavga”? Kontrol edin. (Bu çok önemli miktarda kaynak malzemeden düşürdü.) Hassas tonlama Sir Ralph Richardson ile Plan mü diyor?” biri Crypt Tales from “kullanılır. Ayrıca, kontrol edin. Ben Frankenstein Evrensel canavar filmi “Gelin ünlü bir çizgi ödenek saymıyorum bile.” Ama hayat bu, ve bu film tam anlamıyla Evrensel bir özellik. Zaten Yüce Tom Cruise Russell Crowe öz-parodi bir forma Jenny anti-kötü ajansı, Dr. Henry Jekyll adında bir karakter başı gibi görünerek batmaya devam etmek zorunda olan bu saçmalığı kullanılmak için kendisine izin verdi, ve ayrıca olması konusunda timsah gözyaşları döken bir çok olmuştur, ve evet, aynı adam. Ya da aynı adamın tekrar. Olduğu gibi, Dr. Jekyll asla Universal Stüdyoları canavarlardan biri vardı, ama karakter kamu malı OLDUĞUNU, bu yüzden “ne biliyorsun dedim Karanlık Evrenin derebeyi şirket sanırım.”
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.0
  • 2.613
  • 0
  Mumya 2017 izle
  Tüm Bilgiler
  Mumya 2017 izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Tom Cruise medeniyet: Mumya başlangıcından beri tüm dünyada kültürleri hayran olan efsane muhteşem, yepyeni bir sinema versiyonu başlıkları. Güvenle acımasız çölün altında derin bir mezara gömülmüş düşünce, kader haksız yere, geçerli gün bizim uyandığı elinden alındı, binlerce insan anlayış meydan dehşet içinde büyümüş kin onu getirecek olan Ötesinde eski bir prenses (Sofia Boutella Kingsman: Gizli Servis ve Star Trek). Ortadoğu süpürme kum günümüz Londra altında gizli labirentler, Anne, tanrılar ve canavarlar yeni bir dünyaya öncülük edecek yaratıcı yeni bir merak ve heyecan şaşırtıcı yoğunluğu ve dengeyi getiriyor. Cruise (Gladyatör) (yaklaşan Kral Arthur, televizyon Solgun at Gözlüğü) Annabelle Wallis, (Jurassic World), Jake Johnson (TV Amerikan Suç Hikayesi: İnsanlar V. O. J. Simpson), Courtney B. Vance ve Oscar (R) kazanan Russell Crowe da dahil olmak üzere bir döküm ile birleştirilir. Bu eylem yaratıcı ekip-macera olay yönetmen/yapımcı Alex Kurtzman ve Kurtzman Transformers girdileri yazma veya üretimi ile son birkaç yılın en başarılı işlerden büyüyen bazı vesile olmuştur yapımcı Chris Morgan tarafından yönetiliyor, Star Trek ve Görevimiz Tehlike serisi, üçüncü bölüm kendi büyüme yaşamaktadır olarak Morgan Fast & Furious destan anlatı Mühendisi olmak. En son Mumya Üçlemesi üretilen Sean Daniel, Kurtzman ve Morgan ile birlikte üretiyor.Mumya 2017 izlemek için fiilmizle.org adresini tercih ettiğiniz için teşekkürler.Mumya hd izlemek için 1080p kalitesinde film eklenmiştir.Mumya full izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.0
  • 1.236
  • 0
  Kral Arthur Kılıç Efsanesi izle
  Tüm Bilgiler
  Kral Arthur Kılıç Efsanesi izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Kral Arthur Kılıç Efsanesi izlerken kesintisiz olarak full izleyeceksiniz.Kral Arthur Kılıç Efsanesi 1080p izlemeniz için full hd olarak eklenmiştir.Kral Arthur Kılıç Efsanesi indirmek için filmlerin altına yorum bırakabilirsiniz.Başarılı film yapımcısı Guy Ritchie Kılıç epik fantezi Aksiyon Macera Kral Arthur: Efsane dinamik tarzını getiriyor. Başrolü Charlie Hunnam oynadığı film, klasik Excalibur efsanesi, sokaklarda tahta izleme Arthur'un yolculuğa ikonoklastik al. Çocuk Arthur'un babası öldürülen, Vortigern (Jude Law), Arthur amca, tacı ele geçirdi. Doğuştan onun gerçekte kim olduğunu bilmeden ve soydu, Arthur şehrin arka sokaklarında sert bir şekilde geliyor. Ama bir kez kılıcı taştan çekiyor, hayatı tepetaklak olur ve onun gerçek mirası hoşuna gitse de gitmese de kabul etmek zorunda.
  • 2017
  • ABD,İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 8.2
  • 1.120
  • 0
  Mayın izle
  Tüm Bilgiler
  Mayın izle 2016 filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Onun kurtarmak için iki gün boyunca beklemiş gibi bir keskin nişancı (Tom Cullen), (Armie Hammer) Mike ve silah arkadaşı, Tommy tarafından başarısız askeri misyonu içeren basit ama gergin aksiyon sahnesi ardından film hızlı Mike bencil solo terapi seansı daha rahatlatıcı içsellik ve samimiyet karşı savaş ahlakı ve kafaları gri alanları çıkar. Mike muhtemel bir terörist vurmak için tereddüt ederken, düşmanları tarafından fark edildiğinde başlayan yakın onların Mike ve Tommy'nin kaçış-ölüm karşılaşma sonra, iki adam en yakın kasaba bulmak çölde dolaşmak. Mayınlı bir arazi bulur ettiler sonunda keşfettikleri ve kader ise Tommy çok iyi değil, Mike madeni üzerine çıktığında derhal durdurma, bir sonraki adım, onun son olabilir bilerek hayatta. İronik bir şekilde, içi boş, aşırı duygusal ruh doğru hem de heyecanlı olan apex ve talihsiz pivot noktası olan filmde yetersizse, son iki eylemleri üzerinde çalış arama geçici bir andır.Mayın izlerken kesintisiz 1080p film izleyeceksiniz.Mayın 2016 izle seçeneği ile donmadan izleyeceksiniz.
  • 2016
  • ABD,İspanya,İtalya
  • 1080P
  • IMDb 6.3
  • 1.186
  • 0
  Merhaba Carter izle
  Tüm Bilgiler
  Merhaba Carter izle Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Aşağı on the şans Carter onun son zamanlarda evsiz, bekar ve işsiz haline gelmiştir. Eski kız arkadaşını geri kazanmak için umutsuz, Londra boyunca bir macera onu bulmak için yol boyunca bazı garip yardımcıları almaya gitti.Merhaba Carter izlerken donmadan izleyeceksiniz.Merhaba Carter hd izle seçeneği ile de 1080p kalitesinde izleyeceksiniz.
  • 2013
  • İngiltere
  • 720P
  • IMDb 5.9
  • 955
  • 0
  Come and Find Me izle
  Tüm Bilgiler
  Come and Find Me izle 2016 filmleri izle, Dram Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Gelip" işe yaramazsa Beni Bul drama sözde endişeli Romantik". Bu kullanışsız bir önerme değildir kendisi çünkü ön tarafa ihtiyacı var, ne de kadrosu kötü, ne de yönetmen düşüncesiz, ya da senaryo aptal. Aslında, her şey flick puan-iki yıldız-beklediğinizden tamamen akıllı. Hala, "Gel ve Beni Bul" yeterli ilham yoksun ve gerçekten heyecan verici olacak. Ham maddeler var: "Breaking Bad" aktör Aaron Paul bir yıldır kayıp gidiyor sonra o göründüğü sevgilisi olmadığını fark eden karakteristik hoş bir adam oynar. Ama "Gel ve merkezi karakter ile romantik bir ilişki içinde yüzeysel bir yatırımdan daha fazlasını Bulun Bana" bir şey yok. Aniden kaybolur sonra (Annabelle Wallis) kız arkadaşı Claire onun bulma konusunda takıntılı hale gelen Paul plays David, bir grafik tasarımcı. David sonunda kapısına birkaç düşman tarafların neden gelişmemiş bir rulo film, işkence mutlu Rus gangsterler, ve aynı derecede şaibeli hükümet ajanları da dahil olmak üzere buluyor ama devam etmek için birçok ipucu yok. Yine de, bu ilk aşk, ve sonra bir gerilim unutmayın. Yani "Gel Beni Bul" özellikle Claire David anıları ile ilgilidir. İlişkilerinde çeşitli bölümleri görüyoruz, ilk önce ciddi bir kavga onların tanıştıkları zaman. Gösterişli bu sahneler gizli Claire çift yaşam belirtileri var, ama burada çözmek için bulmaca. Bunun yerine, yazar/yönetmen Zack Whedon David şiddetli sadakat kurmak için bize Claire ve Paul ilişkiyi gösterir. David sürekli Claire olduğunu iddia, ya da onun hakkında bilgi sahibi olan dostu yabancılar tarafından ihanete uğradıktan olduğu için bu konu çok önemlidir. Whedon drama çok flashback oluşur, ama bu geri dönüşler cevaplar için David'in kolayca sinirli quest anlam vermek. Bu rahatsız flashback sürekli bir dizi momentum gelişmeye başlar ne zaman "Gel Beni Bul" Whedon ilk yönetmenlik denemesi, tezgah rüzgarları esiyor beri bir sorunum var. Wallis ve Paul hiç kimya yok çünkü Whedon-flashback-ağır arsa da sinir bozucu. Bu kısmen zayıf yönü, havadaki kıvılcım ve kısmen mutsuz olmaması meselesidir. Wallis ve Paul ilişkileri başlangıçta Claire garip, giddy enerji ile tanımlanır çünkü ilk dudaklar kilit zaman beceriksiz görünmesi gerekiyordu. David otobüs durağına onu takip ediyor ama aslında aynı binada onun gibi yaşadığını düşünüyor. Aynı şekilde, neden o öpüşmeleri: onun üzerine atlıyor ve onun yüzünü iter, ne yaptığını bilmeyen istekli yüksek bir çocuk gibi. Ama birkaç kilit filmde daha sonra dudaklar, aynı şekilde onu öper. Bu noktada sevimli değil, daha ziyade bu iki aktörün neden birbirlerine sevgilerini göstermek için nasıl öğrenemedin kafa karıştırıcı. Kısa cevap: Whedon iyi fikirleri var, ama onları takip etmiyor. Oldukça ilkel/yavan orta ve uzun atış kullanan Paul...
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.8
  • 1.157
  • 0
  Grimsby Kardeşler 2016 izle
  Tüm Bilgiler
  Grimsby Kardeşler 2016 izle Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Sacha Baron Cohen Nobby, tatlı ama gerizekalı İngiliz futbol holiganı, (Güçlü, ölümcül MI6 ajanı Mark), büyük küresel bir terör saldırısı önlemek için, ve her iyi ajan geride utanç verici bir eş olduğunu kanıtlamak uzun zamandır kayıp olan kardeşi Sebastian tekrar bir araya geldi. Nobby Grimsby bir insanın isteyebileceği, 11 çocuk ve (Rebel Wilson) İngiltere kuzeydoğusunda en muhteşem kız arkadaşı da dahil olmak üzere her şeye sahiptir. Nobby çocukken ayrılmışlar sonra arama için 28 yıl geçiren küçük kardeşi, Sebastian, eksik tek bir şey var. Nobby Sebastian, kardeş MI6 onun en ölümcül suikastçi değil sadece habersiz ile birleştirmek için ayarlar devre dışı, ama yakında küresel bir terörist saldırı planları açığa çıkarmış. Eğer dünyayı kurtaracak olsaydı, en büyük salak onun yardımına ihtiyacı olacak olan kaçak ve haksız yere suçlanan, Sebastian fark eder.Grimsby Kardeşler 2016 izledikten sonra görüşlerinizi bizlere bildiriniz.Grimsby Kardeşler izlerken kesintisiz olarak izleyeceksiniz.Grimsby Kardeşler Hd izlemek için 720p seçeneğini kullanınız.
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.3
  • 1.273
  • 0
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.