Anthony Hopkins

 1. Otoban 2017
  Tüm Bilgiler
  Otoban 2017 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Yapımı : 2016 Tür : Aksiyon , GerilimSüre: 99 Dak.Yönetmen : Eran CreevyOyuncular : Nicholas Hoult, Felicity Jones, Anthony Hopkins, Ben Kingsley, Marwan KenzariBir soygun korkunç yanlış gittikten sonra, Casey Stein (Nicholas Hoult) mafya patronu Hagen (Anthony Hopkins) liderliğindeki acımasız bir çeteden kaçan kendini bulur. Casey'in hagen'e ait değerli bir kargo gemisi var.onu almak için hiçbir şey yapmadan duracak. Casey eski işvereni ve uyuşturucu kaçakçısı Geran (Ben Kingsley) Hagen onu ele geçirmeden önce uzun süredir sevgilisi Juliette korumak için arıyor. Casey, çok geç olmadan  Alman otoyollarında adrenalin yakıtlı bir araba kovalamacasıyla  hayatının aşkını kurtarmak için yola çıktı.Otoban 2017 izle,Otoban full izle,Otoban 2017 full izle,Otoban hd izle,Otoban Filmi izleyebilirsiniz.
  • 2017
  • Almanya,İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 5.7
  • 639
  • 0
  Transformers 5 1080p izle
  Tüm Bilgiler
  Transformers 5 1080p izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Transformers 5 1080p izlerken donmadan izlersiniz.Transformers 5 hd izleyeceksiniz.Transformers 5 full izleyeceksiniz.Transformers 5 bluray izlersiniz.Transformers eğlenceli ruhunu aldı ve Canavar Enerji İçeceği sanatsal derinliği olan bir şey haline getirmiş iki bölüm sonra, Bay Tükenme nispeten katı “Transformers: Yaş ile franchise yeniden ortaya çıktı.” Mark Wahlberg en karizmatik lider adamlarımızdan biri, onu Cade Yeager, daha iyi-daha-ortalama destekleyen bir döküm doldurduğu gibi dehşet mükemmel bir isim verdi bulmuş ve dünya çapında büyük set parçaları, Chicago biraz daha fazla yıkım tesviye dahil olmak üzere sağlanan. (165 dakika) Bay Kabartmak muzdarip “alanı”. ve önceki devam filmi diğer teknik sorunlardan bazıları, ama umudunu veriyordu. Umut "Transformers: Son Şövalye sırasında ölür." Başından beri, bu anlamsız bir karmaşa. Son filmden Cade kızı ve erkek arkadaşı, hem de unutulmaz karakterler ve babası ölmüş, onu kolej ve kaçak olmak Yeager başta olmak hakkında korkunç manipülatif yener bir çift ile kapalı yazılı kızı. Dünyayı kurtarabilir ama kızını göremiyor. Açılış sahneleri Merlin gibi kısa bir cameo dışında, Stanley Tucci ve Kelsey Grammer ne olursa olsun, iyi, ama o da gitti. İlk filmin kötü adamlar burada temelde bir dalış yaparak Dünya'yı yok etmek için Transformatörlerin ana gezegeni kullanmak isteyen (Gemma Chan), yıldızlararası olmak Quintessa adlı tamamen CGI bir düşman tarafından değiştirilir. Asla gerçek bir tehdit gibi hissediyor böyle bir karikatürize, kötü tasarlanmış kötü. Kendimi aşmaya başladım. Nispeten son filmin bıraktığı yerden “Son Şövalye” alır. Optimus Prime gezegenine geri tek başına dünyayı terk etme evren söylemek doğru gidiyor. Yeager şimdi saklanıyor, büyük uzaylı bir robot olarak hala uluslararası hukuka aykırı olduğunu ve diğer Autobotlar ile uyumlu. Midwest en büyük oto alanında saklanıyor” o“, ama mantıksal sıçramalar bu tür çalıştığı zaman bir yaz blockbuster slayt izin vermek kolaydır. (Jerrod Carmichael) yeni bir yardımcısı var, Bumblebee tamir üzerinde çalışıyor, ve herkes orijinal çocukları (Sam) “farklı Vuruş” çok yaşlandım bilmezken geç kendi eklemek için kullanılan karakter dizilerini severim hisseden yiğit ufak bir yardımcısı olur. Ve daha sonra av Transformers tarafından temsil edilen yabancı korkusu göç benzetme her türlü dahil olmak üzere, kümesinin hemen hemen tüm dışarı atılır. Kelimenin tam anlamıyla farklı bir yazı mürettebat teslim oldu söyleyebilirsiniz komut bir nokta. Bir film gibi başlar ve sonra, garip bir şekilde, İngiltere'ye sert bir sağ dönüş alır ve tamamen başka bir şey olur.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.2
  • 961
  • 0
  Transformers 5 3D izle
  Tüm Bilgiler
  Transformers 5 3D izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Transformers 5 3D izlerken donmadan full olarak izleyeceksiniz.Transformers 5 3D indirmeniz için yorum bırakmanız yeterlidir.Transformers 5 Bluray izledikten sonra mutlaka görüşlerinizi bizlere yazınız.Autobotlar ve Decepticonlar savaş, kenarda insanlarla. Optimus Prime gitti. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırları gömülmüş, Yeryüzünde Transformers gizli tarihi yatıyor.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.0
  • 1.686
  • 4
  Otoban izle
  Tüm Bilgiler
  Otoban izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Otoban izlerken donmadan izleyebilirsiniz.Otoban 2017 izlerken donmadan hd olarak izlersişniz.Otoban full izleyebilirsiniz.Ne olursa olsun sonuç bir film için her zaman kayda değer bir dipnot basın için gösterildi olmama rağmen ve başlangıçta yapımcı etiketleri komik bir artışa yol bu filmlerden biri olan cesur aksiyon yönetmen Eran Creevy son dostça başlar. Mad Max: Fury Road (“Rogue 1: Star Wars Hikayesi büyük yıldız Jones ve Hoult-tatlı, sonra bir rüya gibi, yumuşak bir şekilde aydınlatılmış bir tarih-bir hayat sevimli montaj, ve sonra ölüm tehlikesiyle çatışma bir buluş olan Köln, Almanya'da iki Amerikalı gibi hızlı kimya alacak. (Sahip ortak tarihleri boyunca birden çok kez ilişki ile çalıştı-meraklı yönetmen Drake Doremus daha az ve bir tesadüf daha az gibi görünüyor. Jones’ karakteri, Juliette, sadece Amerika Birleşik Devletleri, alamayacakları bir girişim geçebilir hızlı bir böbrek ameliyat olması gerekiyor. Para kazanmak için, Casey seven eski patronu, çılgın bir Türk uyuşturucu Satıcısı yardım etmeyi seçer (Ben Kingsley, komik) Geran malı (Anthony Hopkins), monolog eğilimli, süper zengin Hagen Kahl çalmak adlı 70'lerde ve 80'lerde film. Creevy & F. için uzun bir zaman alır Scott Frazier senaryo bu çatışma. Bir kez sonunda oraya, “Çarpışır” yıkılmaya başlar. Çarpışır böylece Casey Romantik pervasızlık çok ileri denir, hiç aptal olmak anlamı olan bir karakter daha zeki olduğunun kanıtı vermeden alır. (Bir kamyon koymayı Terminator sürüş “ile”) kamyon almak için casey'nin planı son derece yanılabilir, Hopkins koz Juliette kaçırmak gerektiğini öğrendiği gibi (Casey Kahl onu çeker, üzerinde adı olan bir hastane hasta grubu giyiyor) özellikle sakar. Hangi Casey adamlar yürüyerek evsiz olmak, ceketini çıkarıp yanındaki sonuçsuz kanıtlıyor cadde üzerinde oturarak davranarak onu kovalayan kaçmaya çalışır bir an bile. Daha sonra filmde Casey tarafından bir monolog sakarlık onun Hoult hakim olduğu kısa bir an için senaryoyu bilincini ifade eder, samimi varlığı avantaj genellikle karakter daha fazla döküm dayanan bir aksiyon filmi tarafından alınır. Ama çok geç: önceki sahneleri olaylar, çok geniş duygusal mesafe “Ha?” döner çok çektin. En nihayetinde Hopkins ve Kingsley ile dağınık anlar gelir ki acayiplikler, kucaklayan “çarpışıyor”. Eğer bu unutulabilir film görmek, genç ve güzel insanlar için geliyor ama Oscar için yetki çaldığı sahne ile önemsiz karakter oyuncusu parçalar yapan aktörler kazanan kalın gidiyoruz. Bu Hopkins geri “Demir Adam 3” çılgınlığı içine dokunarak Sylvester Stallone ve Kingsley bir izlenim atma içerir. “13 studio girişim her zamanki PG daha yabancı, biraz Çarpışır” sağlayan, kara komedi getiriyorlar, ve “Çarpışır” Hopkins ve Kingsley en completists lütfen bunu kanıtlıyor.
  • 2017
  • Almanya,İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 5.7
  • 1.030
  • 0
  Blackway izle
  Tüm Bilgiler
  Blackway izle Gerilim Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Kuzeybatı Pasifik günlüğü bir topluluk, BENİMLE engebeli fonunda modern bir masal set yeni Blackway adlı bir adam tarafından taciz konusu olan onun doğduğu yere döndü Lillian (Julia Stiles), genç bir kadının hikayesini anlatıyor (Ray Liotta), eski bir polis vahşi kenarında bu küçük topluluk içinde dokunulmazlık olmadan çalışır şiddet crimelord döndü. Yerel kasaba halkı, şehri terk Şerif tarafından önerilen tarafından terkedilmiş, Lillian yerine psikopat sapık ona karşı bir tavır almaya karar verir ve kasabanın cesur sadece iki adam, veya çılgın, onunla gitmek, ve Blackway karşı-(Anthony Hopkins) logger Lester ve özlü genç Yardımcısı Nate onun (Alexander Ludwig) eski bir yardımı çağırır.Blackway izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Blackway 2015 izlerken kesintisiz olarak filmi izleyebilirsiniz.Blackway full izlemek için 1080p seçeneğine tıklayınız.
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.2
  • 1.077
  • 0
  Solace izle
  Tüm Bilgiler
  Solace izle Gerilim Filmleri izle, Gizem Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Seri katil gerilim Teselli olmaya devam edeceğini senaryoyu tekrar David Fincher bu zifiri karanlık 90'lı yılların klasik Se7en bir devamı olarak erken noughties kökenli. Daha sonra, filmin on yıl boyunca geliştirme cehennemde uzun bir zaman ve Ted Griffin (ocean's Eleven) birçok yazar, Frost/Nixon katip Peter Morgan en son alınan komut geçirdi. Ne yazık ki, sonuçta gerçekten bir sinema pisliğini temizlemek olabilir mi öneriyor.Bir dizi cinayet soruşturma, FBI ajanı Joe (Jeffrey Dean Morgan) ve Katherine (Abbie Cornish) acısız ölüm teslim katilin tuhaf yöntemi ile şaşkın. Joe emekli doktor ve kahin John şeklinde eski bir dost (Anthony Hopkins) yardım getiriyor. John ajanlar Katili bulmamıza yardım eder gibi, failin (Colin Farrell) da bir kahin, bir adım makamları önünde kalmasını sağlamak olduğunu açık hale gelir.Teselli merkezinde lezzetli bir dayanak noktası var. Kolay falcı seri katil kavramı takip Fincher müthiş suç iplik için bir neden olarak çağırdı. Ancak bu Fikir yürütme yönüne performans için script her engel düşüyor. Teselli başlangıçta kalıp oldu ve Stüdyosu tarafından sonra baktım bir film gibi, ama o zaman ve sevgisiz bir aile evcil hayvan gibi yol kenarında dışarı attı kaldı.Anthony Hopkins, geri slicked Gümüş saç ve en iyi Hannibal Lecter ve onun bakışları tam film boyunca otomatik pilotta. O sık sık kendi sesini sıkılmış gibi görünüyor ve Jeffrey Dean Morgan'ın hırçın polis ile hiçbir kimya, uzun süredir sözde dostlukları rağmen. Abbie Cornish ücretleri biraz daha iyi, ama o Jodie Foster'ın " Kuzuların Sessizliği filmi olan korkunç bir alışkanlığı unutmak, onun gibi biri bir daha anlatı cihaza kolaylaştırmak final Maço stand-off arasında iyi ve kötü, ekstra duyusal algı.Teselli başarısızlıkları hikayenin başlangıçta ilginç bir şekilde verilen iki kat bunaltıcı. Çözülmesi gereken bir gizem olarak kendini pozisyonlar ve güzel hikaye için potansiyel olarak korkunç bir doruk noktasında takılıyor. Ancak, film bir sonuca yaklaşıyor gibi hızla aşağıya doğru, eğer asık suratlı onun eklenmesi bir sürpriz ise ikinci gagalı yıldızı Colin Farrell damping Spiraller. Daha sonra, bir hareket olabilir ama cesur oluyor gibi deli saçması, onlar saçma biten film izah ayrıntılı olarak beş dakika önce aslında oluşur, soymak herhangi bir şok faktörü ya da gerçekten ilginç. Nasıl film karakterleri oluşturmak için yönetir verilmiş olsa da, hatta sürpriz bir son çalışmış olup olmayacağı tartışılır.Afonso Poyart, İngilizce ilk yönetmenlik denemesi, onun en iyi filmi olan bir hayat enjekte etmek için çalışır, ama Teselli olarak iddialı karşısına çıkıyor. İlk kez Hopkins’ karakteri yetkilerini şok edici bir görüş tasvir geleceğin, korku güçlü bir patlama var. Ne yazık ki, film...
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.5
  • 1.564
  • 0
  Kidnapping Mr Heineken izle
  Tüm Bilgiler
  Kidnapping Mr Heineken izle Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Hopkins Freddy Heineken, 1983 yılında Amsterdam'da kaçırılan ve fidye için yapıldı kim bira Kralı oynar. “Oh, ne yapıyorsun?” Hopkins Heineken onun kaçıranlar, ses oldukça bıkkın bir ses tonu, onlar bekleyen bir minibüse şoför onu ve onun Ab Doderer (David Dencik) ruh olarak sorar. İlk başta, bu yaya film sıkılmış olan Hopkins kendisi olduğunu, ama onun ses tonunda sıkıntı aslında onun karakteri burada bir parçası olduğunu düşünebilirsiniz.Kapalı ve ses geçirmez bir odada zincirlenmiş oldu sonra, Hopkins Freddy bornoz talepleri için pürüzsüz ve düzgün bir sandalye ile onun kaçıranlardan biri giderir. Daha fazla toplantılar, Freddy diyor bilmiyor gibi müzik yapıyor. oynanan bir hoparlör ve istekleri Schubert yerine, onun istediği bazı ucuz Çin yemeği yerine jambon sandviç olduğunu çakıyor. Freddy kendi kaçırma CEO olarak durumun komut alır ve Hopkins yersiz otoritesini oyun biraz eğlenceli bir yolunu bulur. Kaçıranlardan biri ikna etmeye çalışıyor, zenginlik ve sarışın bir yaşam sunuyor. “Öyle mi?” diye sorar. “Eşcinsel falan mısın?” Ve daha sonra onu küçük bir hava öpücük veriyor! Freddy sonunda onu kaçıranlar moronlar çağırdığında, onlar çok irritatingly uyuşuk, hata üstüne hata yapıyor ama onlardan kaçıp kurtulmak için bir rahatlama olarak geliyor.Bu odaklanmamış birçok arasında büyük sorun “adam Kaçırma, Bay Heineken” çok az düşündüm bu hikayenin anlatılması gerektiğini nasıl verilmiş gibi görünüyor ya da bu yararları neden olduğunu söylüyor. Filmin en Cor Van Hout (Jim Sturgess) liderliğindeki beş kaçıranlar, ve onlar tüm ekran çok zaman olsa da zar zor tanınırlar. Sonra geri çevirdi almak için bir kredi bir banka, Cor ve yandaşları şiddetle tahliye serseri gecekondular bir bina ve sabit söyleyin sırasında tahliye dövüş sahnesi sadece kim olmamız gerekiyor köklenme için; bir noktada kamera yakalar Cor gülümsüyor arkadaşı Willem (Sam Worthington), öyle oldu biz sözde görüntülemek için bu adamlar da yanlış ama sevimli zorlu kişi (hiç şansın yok). Ne zaman Cor görüşmeler hakkında çetesi alarak risk kaçırma için bir büyük ödeme ve söz edilen planlıyordu böyle bir şey çocukluklarından beri, değil yüzük kesinlikle doğru, ve ne zaman bu adamlar banka soymak için kendi finans kaçırma planı, olur temiz yönetmen Daniel Alfredson. tek dertleri çekim koştu kovalamaca sahneleri olmadan bağlam ya da motivasyon.Bay bu kaçırılma yapan beş adam Heineken kadar beceriksiz olduğunu göründükleri gibi olmalılar bir komedi ama film yok işin komik yanları bu durumda ve çalışır yerine çok düşük seviyeli bir aksiyon gerilim. (Sadece düpedüz şaka burada bir barmen Budweiser adam kaçırma, hardy har har arkasında olduğunu söyledi.) Beş Yardakçı Merkezi'nde film bırakın bir kopyasını kendi fidye notu...
  • 2015
  • İngiltere
  • 720P
  • IMDb 6.1
  • 1.758
  • 0
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.