Daniel Brühl

 1. Cloverfield Paradoksu
  Tüm Bilgiler
  Cloverfield Paradoksu 2018 Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Yapımı : 2018 Tür : Bilim Kurgu , Gerilim , KorkuYönetmen : Julius OnahOyuncular : Ziyi Zhang, Daniel Brühl, Aksel Hennie, Elizabeth Debicki, Chris O'DowdUzay istasyonundaki bir grup bilimsel araştırmacı Tanrı parçacığı denen yeni bir enerji kaynağını  sadece korkunç bir şey ortaya çıkarmak için kullandı. Julius Onah (kız başı dertte) Gugu Mbatha-Raw, David Oyelowo, Daniel Brühl, Elizabeth Debicki, Chris O'dowd ve Zhang Ziyi yıldız bu sci-fi gerilim yönetti.Cloverfield Paradoksu izle,Cloverfield Paradoksu full izle,Cloverfield Paradoksu 2018 izle,Cloverfield Paradoksu hd izle,Cloverfield Paradoksu Filmi izlerken kesintisiz full izleyebileceksiniz iyi seyirler dileriz.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.1
  • 1.434
  • 0
  Umut Bahçeli izle
  Tüm Bilgiler
  Umut Bahçeli izle 2017 Filmleri izle, Biyografi Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Umut Bahçeli izlerken donmadan izleyeceksiniz.Umut Bahçeli hd izleyebilirsiniz.Umut Bahçeli 2017  izleyebilirsiniz. ​Bir liste Bir aktris ile başarılı bir kitap bu adaptasyon Mart ve Kasım ayında piyasaya sürülüyor neden yazma flabbergasting biraz ve adil bir göstergesi. Tüm öğeleri rulo başlar filmin kendisi kadar büyük bir prestij başarı için dizilmiş. Bu bir felaket demek değildir ki; yönetmen Niki Caro aslında orada burada incelik hikaye önemli bir miktarda vardır. Sadece ciddi çekinceleri olmadan bu tavsiye için yukarıda gösterdi tellalı gibi çok anlar vardır. Açılış sahneleri Antonina sevgisinin baş döndürücü bir girdap var. Varşova Hayvanat Bahçesi ile bisikletine biniyor, hippopotamuses, onunla paça küçük bir deve için elma besleme. Ama bebek bir fil için endişe ile anne fil trompet gibi kalp masajı o zaman, Monty Python kroki gibi hissetmeye başlar. Chastain Lehçe aksanı, oyalama noktasına gider. Oyun “Hitler'in baş zoolog” Lutz Heck gerçek Avrupalı aktörler, Flaman Heldenbergh ve Alman Daniel almakta olup, dönüm üzerinde biraz frene bas, kıyasla kuru Chastain bırakarak. Film en iyi çalışır, ama yönetmen ne zaman Caro şeyler diyalog ücretsiz tutar. Getto sahneleri, etkileyici, daha önce gelmiş sayısız Soykırım filmlerinde açığa çıkmamış bu hayatın köşe bulmak mümkün korkunç. Açlık ve teröre rağmen, hala öğretmen ve öğrenciler. Ve erdemli bir Gentile kahramanlarımız çöp kaldırma düzeni ile Yahudileri kaçırmak için hayatlarını ortaya koymuş olmasına rağmen, diğer Direkleri ve kale kapısı önünde bir selfie İkinci Dünya Savaşı'na denk almak Giydir.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.0
  • 881
  • 0
  Kaptan Amerika 3 izle
  Tüm Bilgiler
  Kaptan Amerika 3 izle 2016 filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Multi Dil
  Steve Rogers insanlığı korumak için sürekli bir gayret içinde kendi Avengers yeni kurulan ekibin başında. Ama sorumluluk sistemi, nezaret ve takım doğrudan bir yönetim kurulu tarafından yönetilen yüklemek için diğer hasarları, siyasi baskı bağlar içinde Avengers sonuçları karıştığı başka bir olaydan sonra. Yeni statükonun Avengers kırık, Steve Rogers ve Avengers devlet müdahalesi olmadan insanlığı savunmak için özgür kalma arzusu liderliğindeki Kampa bir devlet gözetimi ve sorumluluğu desteklemek için, ve aşağıdaki diğer Tony Stark'ın şaşırtıcı kararı sonuçta.Kaptan Amerika 3 izle,Kaptan Amerika 3 Türkçe Altyazılı izle,Kaptan Amerika 3 indirebilirsiniz.
  • 2016
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.3
  • 1.146
  • 0
  Alone in Berlin izle
  Tüm Bilgiler
  Alone in Berlin izle Dram Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  1940 yılında, İkinci Dünya Savaşı, işçi sınıfı bir kaç dönem Berlin, Otto ve Anna Quangel, Adolf Hitler ve Nazilere karşı, tek oğullarının ölüm haberini aldıktan sonra karar verin. Rejime karşı büyüyen direniş için ek bir ivme binada yaşayan yaşlı bir Yahudi kadın, bir kader. Ölüm kamplarına Yahudileri resmi sürgün henüz başlamamış olsa da, Yahudilerin herhangi bir yasal koruma yoktu. Cezasız yaşlı kadının evine yağma için fırsat kullanın acımasız Naziler ve "ideolojik olmayan" adi suçlular. Ona yardım etmek için Quangels' ve diğer tür komşular çabalarına rağmen, zulme yaşlı kadın (veya atlama) ölüm onun için yüksek bir penceresinden düşmesi ile sona erer. Tüm bu saiki, çift Hitler ve Nazilere karşı protesto onlara karşı durmak ve insanları teşvik etmek için kartpostal yazma ve gizlice halka açık yerlerde kartları yerleştirerek başlar.[3] ilk Başta, Otto kendi başına yapmak istiyor, Anna kadınları asıyorlar uyarı "de!" O, ancak, bu tehlikeli aktivite almak konusunda ısrarlı. Çiftin evlilik kurumuş gibi görünüyor filmin başında ve oğullarının kaybından dolayı birbirimizi teselli etmek mümkün olsa da, amaç ortak risk ve anlamı yakın onları bir araya getiriyor, aslında aşık birbirleri ile tekrar düşüyor. Escherich kartpostal kaynağı bulmakla suçlanan polis Müfettişi.Profesyonel bir polis dedektifi, profesyonel gurur yerine Nazi ideolojisine göre davranıyor. (Kartpostal gizemli yazar diyor bu zor rakip artan gönülsüz bir saygı görmez gibi) özenle "Hobgoblin hakkında ipuçları toplama" üç yıl boyunca. Diğer taraftan, Escherich Gestapo, ilerleme eksikliği ile sabırsız tarafından dövülmüş ve onlar tarafından kartpostallara yazı ile hiçbir bağlantısı var bilir ekstra-hukuken bir adamı idam etmek zorunda kalır. Son olarak, Otto Quangel nedeniyle cebinden işyerinde düşen kartpostal kaza tutuklandı. Onu bekleyen bazı ölüm cezası hakkında stoacı olmaya devam etmektedir, ve sadece boşuna kendi üzerine tüm suçu almak ve Anna çalışır. Çift infaz edildikten sonra, Escherich ofisinde yalnız. Yıkıcı kartpostal çiftin yüzlerce tüm topluyor, polis merkezi açık pencereden onları dağıtır ve kendini vuruyor. Film rüzgarda dönen, Berlin sokakları düşen ve yoldan geçenler tarafından filmin kahramanları ölümünden sonra manevi bir zafer vererek  aldı aldı kartpostal görüntüsü ile sona erer.Alone in Berlin izlerken donmadan izleyeceksiniz.Alone in Berlin hd izleyebilirsiniz.
  • 2016
  • Almanya,Fransa,İngiltere
  • 720P
  • IMDb 5.9
  • 1.165
  • 0
  Meleğin Yüzü izle
  Tüm Bilgiler
  Meleğin Yüzü izle Dram Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Bazı filmleri o kadar çok olmak istediklerini bilmezler. Bir Melek, İngiliz yönetmen Michael Winterbottom son çaba, Yüzü bu sorun yok. Sadece bir rulo, Dante'nin Inferno bir alegorinin atalım olduğumuz sürece her şey: gizem, gerilim, Romantik Dram, tabloid medya için çok sert bir eleştiri ve hey, olmak istiyor. Bu üzerinde kafa yormak için bir çok şey var, ama Winterbottom-sindirim gibi temel işlevleri endişeli görünmüyor. Hammadde onun Amanda Knox, Perugia, İtalya'da 2007 yılında Ev Arkadaşı Meredith Kercher öldürmekle suçlanan Amerikalı değişim öğrencisi gerçek yaşam hikayesi. Kesinlikle oradan çıkmak için bir çok şey var. Knox ilk İtalyan Mahkemesi tarafından suçlu bulundu, sonra da suçsuz uzun bir itiraz sonra oldu sırasında yaklaşık dört yıldır medya bir dayanak noktası oldu. Sebebi Knox davasının bir parçası gibi bir çılgınlık açıktır: gençti, beyaz ve dişi olmak üzere birer magazin şanti. Sanki bir melek “yüz” vardı. Onun hikayesi Hollywood hayal, entrika ve üniversite cinsellik zengin bir çekirdek çevresindeki heyecanlı bir kokteyl gibiydi. Bir yönetmen eline geçirene ve yalın, etkili bir mahkeme salonu hazırlanmış bir gerilim filmi daha önce sadece bir zaman meselesiydi. Ne yazık ki, “yalın” ve “etkili” Melek gibi bir Yüzü tarif etmek için kullandıkları bir kelime değildir. Beyin “gibi bir kelimeyi tercih edebilirsiniz Winterbottom kendine,” ama ağırlık bu beceriksiz egzersiz sadece çok şiddetli bir baş ağrısı ile yalnız bırakacaktır bu anlamda entellektüel. Vücut parçaları demişken, bir Melek Yüzü ile baş sorun rapturously kendi göbek onun bakışları eğilimidir. Bu cevap için bu bir film olduğuna dikkat çekerek, tekrar ve tekrar, arama yapan bir film. (Daniel Brühl) Thomas Knox ve adları Elizabeth ve Jessica Fuller Fiyatı için değiştirilmiş Kercher, hakkında bir film yapmak için görevlendirilmiş olan başarılı bir film yapımcısı. İtalya'ya rehberi düz kahve için ilk tanıştığında ona hemen ayarlar (Kate Beckinsale) Simone Ford, adında çok güzel bir tabloid gazeteci. “Eğer bu film, bir kurgu yapmak istiyorsan,” diyor. “Ben bir kurgu yapmak istemiyorsan doğruyu söyle.” Çok zekice, değil mi? Winterbottom, Thomas kendini bariz bir suret vermiştir, ama aynı zamanda titiz bir şekilde yaratıcı kararlarını savunan diyalog ile onun karakter temin ediyor. Daha sonra, Thomas filmi için bir açı bulmaya uğraşıyor. “Gerçeğe dayalı bir hikaye önemlidir, ama gerçeği aşan bir şey yapmak istiyorum,” diyor. Thomas kokain sorunu var ve çok iyi bir baba değil, çok net bir şekilde kusurlu olarak rastlamak gerekiyordu bunu daha sonra öğreniriz. Eğer gerçekten bu kadar kibirli ve çekilmez bir ses gerekiyordu ama eğer merak ediyor. Görünüşte yönetmen onun suretinde. çünkü bu sadece bir yönetmen...
  • 2014
  • İngiltere
  • 720P
  • IMDb 4.7
  • 1.181
  • 0
  Çok Pişmiş 2015 izle
  Tüm Bilgiler
  Çok Pişmiş 2015 izle Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Ağır üzerinde güzel aydınlatılmış sıkı çekim mavi yakıcı alev, tertemiz Çin tabakları, çeşitli köpükler, sırlar, yanık izleri, kökleri, zests, ve tüm diğer şekilde ağız sulandıran görseller için ayrımcılık lezzet tutkunlarını (danışman üzerinde mutfak önemli olduğunu öncü şef Mario Batali, hakiki bir mutfak dahi), “Yanmış” konsantreleri üzerinde şık high-end gastronomi. Cooper karakteri, Adam Jones anlatıyor içindeki ses o kadar zamandır ne ceza belirtilmemiş günahları tarafından ayıklamaya istiridye New Orleans ... ve, bir kez o kazanılmış bir milyon, bom, aniden o Londra, yapma iğrenç yorumlar için hotel restaurant Maitre d' Daniel Brühl hakkında vasat kalitede yolcusu. Adam sadece kişilik büyük kelimesini mazur görün, bu gurme şehirde süslü eklem trollemek değil. Hayır, Brühl Tony Adam ile bir geçmişi paylaşıyor. Ancak Londra büyük bir şehir, aslında o Adam yok dön köşeyi olmadan çalışan birisi onun geçmişte yaptığı yer gibi bir sahne arkası tasvir edilen yeni Steve Jobs filmi. Neden, burada Adam en etrafınızı saran Paris'te bir zamanlar şaka yapan Omar Sy'ın Michel,. Ve işte Uma Thurman'ın Simone, bir restoran eleştirmeni Adam bir kez dallied ile karşı onu daha iyi karar değil, çünkü Adam kötü bir yumurta, ama çünkü Simone kendisi bir lezbiyen (bu ne kadar kötü bir yumurta Adam gerçekten). Adam da karşılar ve yabancılaştıran, bir kaç yeni başlayanlar: Sam Keeley ... ... hevesli genç aşçı öğrenci David, üzerine kimin koltuğu Adam getirir ve tek anne sous-şef Helene, kim olduğunu bir tek annem sous-şef tarafından oynanan Sienna Miller, çok kaba bir tahminde bulunmak. “Yanmış” henüz başka bir kurtuluş hikayesi Yıkıcı Dahi, kimi seyirci olması gerekiyor mecbur etmek gibi rağmen kendini ve kim başlıyor yolculuğuna olan şeylerin listesini girmemesi gerektiğini şımartmak (bu durumda—sürpriz,—içki, uyuşturucu ve kadın). Daha sonra, anlatı şartlar Yıkıcı Dahi bunlardan en az bir (bir tahmin......sous-şef bekar bir anne olabilir mi?) almak için izin vermek için elinden geleni yapıyor ve zaferi, aynı zamanda çok Önemli bir Öğretilebilir An yardımı ile kendine rağmen, ancak çekin. "Ugh," denilebilir ki, ve bir noktası olabilir. Kimse bilmiyor eğer iyi ya da kötü olan bütün senaryo ile parlak parlaklık ben bir kez Weinstein Geleneği Kalitesi, arka sıralarda “Cider House Rules” sanırım. Miramax Film artık yok ama, Miramax-y ürün eskisinden biraz daha az sıklıkta da olsa Weinstein Şirket kendi adı altında, Harvey ve Bob Weinstein yapmaya devam ediyor. Miramax-y ürün mü/mu var bu erdemleri, ancak, ve o zamandan beri John Wells yönetmen bazı vicdan ve senarist Steven Knight aslında sahip birinci sınıf bir iş, “Yanmış” paketleri bazı küçük sürprizler...
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 1.486
  • 0
  Altınlı Kadın 2015 izle
  Tüm Bilgiler
  Altınlı Kadın 2015 izle Dram Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Yahudi Mülteci kadın ailesinden kendisine kalan mirasları tarihi eser olduğundan dolayı devletten saklamaya çalışmaktadır.Altınlı Kadın adında ki film beyazperdeye 2015 yılında aktarılmış olup  IMDB puanı olarak 7.4 alarak kendi sınıfı dram kategorisinde yer almıştır.110 Dk lık bu dram filmini sitemizden Full Hd olarak izleyebilirsiniz.www.fiilmizle.com ekibi sizlere iyi seyirler diler.
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.4
  • 1.748
  • 0
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.