Emma Thompson

 1. Meyerowitz Hikayeleri Yeni ve Seçilmiş izle
  Tüm Bilgiler
  Meyerowitz Hikayeleri Yeni ve Seçilmiş izle 2017 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Meyerowitz Hikayeleri Yeni ve Seçilmiş izlerken fiilmizle.org kalitesinde izleyeceksiniz.Meyerowitz Hikayeleri Yeni ve Seçilmiş 1080p izlemeniz için bluray film eklenmiştir.Meyerowitz Hikayeleri Yeni ve Seçilmiş full izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Dustin Hoffman evlilikler birden fazla (Adam Sandler) üç çocuk, (Elizabeth Marvel) Jean (Ben Stiller) Matthew ve Danny üretilmiş olan Harold Meyerowitz, Aile Reisi oynar. Wes Anderson'ın “The Royal Tenenbaums Gene Hackman Kraliyet gibi,” Harold karanlık tarafı onları tutuyor önce onu doğru insanları çeken bir cazibeye sahiptir. Hoffman bu tanıdık arketip, bir balon dokunaklı bir kaktüs gibi izleyici pislikler bu komik bir kırılganlık için başka bir katman ekler. Başka bir aktör olup agresif ya da pasif, Hoffman-doğruluk, ağırlaştırıcı kendini bu tür taşıma konusunda daha usta. Sanki orada baskı altında ise Harold, başkalarının duygularını ikincil ya da mevcut olmayan ve nadir anlarda senin yanında mevcut ve o hala geliyor. Harold çocukların sorunları olması hiç de şaşırtıcı değil. İlk Doğu Köyü olan Park in wonderland park yeri bulmaya çalışan Danny, karşılaştık. (Grace van Patten) Danny Liseli kızı Eliza dedesi’ evine bu ziyarette ona eşlik etti. Bu baba kız ilişkisi Harold Jean var olandan çok daha sıcak; Danny kendi kendine bilinçli olarak daha az düşman üst gibi görünüyor. Sabırsızlık Danny Park fırsatları wrecking tutmak kimin iğrenç New York sürücüler hakkında radyo ve dert ortağı bir şarkı üzerinde ikili bağ. Daha sonra, Eliza da amcası ve özellikle teyzesi ile iyi bir ilişki olduğunu göreceğiz. Danny açılış skeç Meyerowitz Hikayeleri “nasıl işleyeceği” desen ayarlar. Başlık bir kart görünür, sonra bir sahne bir crescendo aniden başka bir kesimi tarafından kesilmiş önce oluşturur. Keser bazı eğlenceli bir şekilde işlenir, Diğerleri düşünce bir tren durduğunda gibi hissediyorum. Ama marifet de her zaman yürütülür ve çeşitli birbiriyle bağlantılı kısa öyküler bize yazar/yönetmen Noah Baumbach tarafından söylenmişti haberi olduğumuzu gösteriyor. Harold son zamanlarda pek gençliğinde olduğu kadar üretken olmadı ama bir heykeltraş olarak başarı nebze vardı, olduğunu öğreniyoruz. Kendi kendini ilan eden bir başarısızlık olsa da, Danny sanatsal yaratıcılık çeşit kalıtsal olan çocukları tek kişi gibi görünüyor. Piyano çalan bir şarkı yazarı. Danny Sandler, ayrıca puan veren Baumbach ve Randy Newman tarafından yazılmış iki şarkı söylüyor. Şarkı Danny ve Eliza arasındaki ilişki hakkında çok güzel bir şarkı. Gaf Harold diğer sokuyor eğlenceli sanat gösterileri birini işledi. Tesadüfen, Harold eski Üniversitesi heykellerine Danny tarafından savunulan bir hareket dolu bir gösteri yapmak istiyor ama Harold spot paylaşmak istemiyor.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 815
  • 0
  Alone in Berlin izle
  Tüm Bilgiler
  Alone in Berlin izle Dram Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  1940 yılında, İkinci Dünya Savaşı, işçi sınıfı bir kaç dönem Berlin, Otto ve Anna Quangel, Adolf Hitler ve Nazilere karşı, tek oğullarının ölüm haberini aldıktan sonra karar verin. Rejime karşı büyüyen direniş için ek bir ivme binada yaşayan yaşlı bir Yahudi kadın, bir kader. Ölüm kamplarına Yahudileri resmi sürgün henüz başlamamış olsa da, Yahudilerin herhangi bir yasal koruma yoktu. Cezasız yaşlı kadının evine yağma için fırsat kullanın acımasız Naziler ve "ideolojik olmayan" adi suçlular. Ona yardım etmek için Quangels' ve diğer tür komşular çabalarına rağmen, zulme yaşlı kadın (veya atlama) ölüm onun için yüksek bir penceresinden düşmesi ile sona erer. Tüm bu saiki, çift Hitler ve Nazilere karşı protesto onlara karşı durmak ve insanları teşvik etmek için kartpostal yazma ve gizlice halka açık yerlerde kartları yerleştirerek başlar.[3] ilk Başta, Otto kendi başına yapmak istiyor, Anna kadınları asıyorlar uyarı "de!" O, ancak, bu tehlikeli aktivite almak konusunda ısrarlı. Çiftin evlilik kurumuş gibi görünüyor filmin başında ve oğullarının kaybından dolayı birbirimizi teselli etmek mümkün olsa da, amaç ortak risk ve anlamı yakın onları bir araya getiriyor, aslında aşık birbirleri ile tekrar düşüyor. Escherich kartpostal kaynağı bulmakla suçlanan polis Müfettişi.Profesyonel bir polis dedektifi, profesyonel gurur yerine Nazi ideolojisine göre davranıyor. (Kartpostal gizemli yazar diyor bu zor rakip artan gönülsüz bir saygı görmez gibi) özenle "Hobgoblin hakkında ipuçları toplama" üç yıl boyunca. Diğer taraftan, Escherich Gestapo, ilerleme eksikliği ile sabırsız tarafından dövülmüş ve onlar tarafından kartpostallara yazı ile hiçbir bağlantısı var bilir ekstra-hukuken bir adamı idam etmek zorunda kalır. Son olarak, Otto Quangel nedeniyle cebinden işyerinde düşen kartpostal kaza tutuklandı. Onu bekleyen bazı ölüm cezası hakkında stoacı olmaya devam etmektedir, ve sadece boşuna kendi üzerine tüm suçu almak ve Anna çalışır. Çift infaz edildikten sonra, Escherich ofisinde yalnız. Yıkıcı kartpostal çiftin yüzlerce tüm topluyor, polis merkezi açık pencereden onları dağıtır ve kendini vuruyor. Film rüzgarda dönen, Berlin sokakları düşen ve yoldan geçenler tarafından filmin kahramanları ölümünden sonra manevi bir zafer vererek  aldı aldı kartpostal görüntüsü ile sona erer.Alone in Berlin izlerken donmadan izleyeceksiniz.Alone in Berlin hd izleyebilirsiniz.
  • 2016
  • Almanya,Fransa,İngiltere
  • 720P
  • IMDb 5.9
  • 1.165
  • 0
  Barney Thomson Efsanesi izle
  Tüm Bilgiler
  Barney Thomson Efsanesi izle Komedi Filmleri izle, Suç Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Barney adam barbering kardeşleri mockingly onu hatırlatmak gibi bahtsız bir Berber, çekicilik yoksun ve 'sessizlik'. Bir yol için plan yapma Barney vasat, sıradan yaşam yanlışlıkla seri cinayet içine tökezledi zaman dönüşüm, pique genelde beceriksiz bir uyum takip edilmek üzere, Glasgow ve sürükleyici cinayetleri grotesk bir dizi iz paldır küldür. İzlerini örtmek için jambon yumruklu girişimleri yapar, ayı Dedektif Müfettiş Bavul ve devam eden suçlar hakkında her Diğerleri odaklı yerel Polis Görev Gücü bir Boğaz testosteron kaçan kendini bulur. Onun aklı çözülmeye tehdit ile, Barney fatefully otoriter-zaman kızı', Cemolina, hadım edilmiş anne, zorlu Glasgowlu' iyi döner. Barney henüz hiç tahmin bile edemeyeceği daha ölümcül sonuçları ile çevrili olabilir önünüzde yatan artık geri dönüş yolu yok.Barney Thomson Efsanesi izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Barney Thomson Efsanesi 2015 izlerken kesintisiz olarak izleyeceksiniz.Barney Thomson Efsanesi Hd izlemek için 720p seçeneğine tıklayınız.
  • 2015
  • Kanada
  • 720P
  • IMDb 6.4
  • 1.081
  • 0
  Hayatımın Yolculuğu izle
  Tüm Bilgiler
  Hayatımın Yolculuğu izle Komedi Filmleri izle, Macera Filmler izle 
  Türkçe Dublaj
  Bu yeni komedi macera, gezi yazarı kutladı (Oscar Ödüllü Robert Redford) Bill Bryson, bunun yerine sevgi dolu ve güzel eşi (Akademi Ödülü kazanan Emma Thompson), ve büyük ve mutlu bir aile zevk için emeklilik, Amerika'nın en bozulmamış, muhteşem ve engebeli kırsal 2200 kilometre Georgia Maine için Appalachian Trail zammı kendisi meydan okuyor. Bulmak umuyor barış ve huzur olsa da, bir şey var ama, bir kere trek şans seri zampara (Akademi Ödülü adayı Nick Nolte) uzun zamandır kayıp olan ve eski arkadaşım Katz, bir aşağı ona katılmaya istekli bulacak tek kişi tarafından birlikte olmayı kabul etmeden, sonra onun çekiciliğine güvenerek ve bir ömür boyu yasa bir adım önde tutmak için bazı borçlarını ödememek gizlice ve son bir maceranın içine çok geç olmadan, gizlice bir yol olarak Seyahat görüyor fikir. Sorun şu ki, bu iki kelime, "macera tamamen farklı bir tanımı var". Şimdi kenarına kendinizi zorladığınızda, gerçek eğlence başlıyor onu bulmak üzereler.Hayatımın Yolculuğu izledikten sonra yorum yazmayı unutmayınız.Hayatımın Yolculuğu 2016 izlerken full olarak izleyeceksiniz.Hayatımın Yolculuğu  Hd izleyebilirsiniz.
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.3
  • 1.239
  • 0
  Çok Pişmiş 2015 izle
  Tüm Bilgiler
  Çok Pişmiş 2015 izle Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Ağır üzerinde güzel aydınlatılmış sıkı çekim mavi yakıcı alev, tertemiz Çin tabakları, çeşitli köpükler, sırlar, yanık izleri, kökleri, zests, ve tüm diğer şekilde ağız sulandıran görseller için ayrımcılık lezzet tutkunlarını (danışman üzerinde mutfak önemli olduğunu öncü şef Mario Batali, hakiki bir mutfak dahi), “Yanmış” konsantreleri üzerinde şık high-end gastronomi. Cooper karakteri, Adam Jones anlatıyor içindeki ses o kadar zamandır ne ceza belirtilmemiş günahları tarafından ayıklamaya istiridye New Orleans ... ve, bir kez o kazanılmış bir milyon, bom, aniden o Londra, yapma iğrenç yorumlar için hotel restaurant Maitre d' Daniel Brühl hakkında vasat kalitede yolcusu. Adam sadece kişilik büyük kelimesini mazur görün, bu gurme şehirde süslü eklem trollemek değil. Hayır, Brühl Tony Adam ile bir geçmişi paylaşıyor. Ancak Londra büyük bir şehir, aslında o Adam yok dön köşeyi olmadan çalışan birisi onun geçmişte yaptığı yer gibi bir sahne arkası tasvir edilen yeni Steve Jobs filmi. Neden, burada Adam en etrafınızı saran Paris'te bir zamanlar şaka yapan Omar Sy'ın Michel,. Ve işte Uma Thurman'ın Simone, bir restoran eleştirmeni Adam bir kez dallied ile karşı onu daha iyi karar değil, çünkü Adam kötü bir yumurta, ama çünkü Simone kendisi bir lezbiyen (bu ne kadar kötü bir yumurta Adam gerçekten). Adam da karşılar ve yabancılaştıran, bir kaç yeni başlayanlar: Sam Keeley ... ... hevesli genç aşçı öğrenci David, üzerine kimin koltuğu Adam getirir ve tek anne sous-şef Helene, kim olduğunu bir tek annem sous-şef tarafından oynanan Sienna Miller, çok kaba bir tahminde bulunmak. “Yanmış” henüz başka bir kurtuluş hikayesi Yıkıcı Dahi, kimi seyirci olması gerekiyor mecbur etmek gibi rağmen kendini ve kim başlıyor yolculuğuna olan şeylerin listesini girmemesi gerektiğini şımartmak (bu durumda—sürpriz,—içki, uyuşturucu ve kadın). Daha sonra, anlatı şartlar Yıkıcı Dahi bunlardan en az bir (bir tahmin......sous-şef bekar bir anne olabilir mi?) almak için izin vermek için elinden geleni yapıyor ve zaferi, aynı zamanda çok Önemli bir Öğretilebilir An yardımı ile kendine rağmen, ancak çekin. "Ugh," denilebilir ki, ve bir noktası olabilir. Kimse bilmiyor eğer iyi ya da kötü olan bütün senaryo ile parlak parlaklık ben bir kez Weinstein Geleneği Kalitesi, arka sıralarda “Cider House Rules” sanırım. Miramax Film artık yok ama, Miramax-y ürün eskisinden biraz daha az sıklıkta da olsa Weinstein Şirket kendi adı altında, Harvey ve Bob Weinstein yapmaya devam ediyor. Miramax-y ürün mü/mu var bu erdemleri, ancak, ve o zamandan beri John Wells yönetmen bazı vicdan ve senarist Steven Knight aslında sahip birinci sınıf bir iş, “Yanmış” paketleri bazı küçük sürprizler...
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 1.486
  • 0
  Survivor Full izle
  Tüm Bilgiler
  Survivor Full izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Aksiyon kategorisinde Survivor filmini sizlere sinemadan önce sitemize koymuş bulunmaktayız.19 Haziran 2015 tarihinde vizyona giren film bugün itibariyle sitemize eklenmiştir.Filmin konusuna gelirsek Londrada çalışan bir dış görevli olarak çalışan adamın aksiyon ve gerilim dakikalı anlarını yaşamaktayız.New Yorkda gerçekleşek olan terör saldırılarına karşı nasıl korunabileceklerini üzerinden çalışmaktaktadırlar.James McTeigue yönetmeliğini yaptığı film oyuncuları ise Milla Jovovich ,  Pierce Brosnan ,  Emma Thompson , Dylan McDermott ,  James D'Arcy gibi usta oyuncularda filmin içerisinde yer almaktadır.Güncel olarak aksiyon ve gerilim filmlerini sitemizin kategoriler kısmından ulaşabilirsiniz.Survivor filmini full olarak sitemizden hd ve full hd olarak izleyebilirsiniz.Filmleri izledikten sonra bizlere yorumlarınızı katmanız bizlere gösterdiğiniz değeri göstermektedir şimdiden herkese iyi seyirler dileriz.
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.0
  • 2.129
  • 0
Emma Thompson Haberleri
Oscarlı yönetmen Mike Nichols, Manhattan'daki evinde hayatını kaybetti.1932'de Berlin'de Yahudi kökenli bir ailenin çocuğu olarak doğan Nichols, 1939'da ailesiyle ABD'ye göç etti. Üniversite yıllarında oyunculuğa ilgi duydu ve okulu bıraktı. Chicago tiyatrolarında çalıştı, Elaine May ile oluşturduğu komedi ikilisi büyük ilgi gördü. Sonra tiyatro yönetmenliğine geçti. Sinemadaki ilk yönetmenlik...
 •   1.156
 •   0
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.