Kevin Spacey

 1. Amerikan Güzeli
  Tüm Bilgiler
  Amerikan Güzeli Erotik Filmler izle, Romantik Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Yapımı : 1999Tür :Romantik,ErotikSüre: 122 Dak.Yönetmen : Sam MendesOyuncular : Kevin Spacey, Mena Suvari, Annette Bening, Wes Bentley, Chris CooperBir ısırık, nüfuz ve sık sık banliyö Amerika'da çağdaş yaşam almak esprili, Lester Burdham Angela adlı genç bir kız ilgisini çekiyor, ve bu büyüleyici onu hayatında bazı büyük değişiklikler yapmak kıvılcım. Bu değişiklikleri çok seviyor. karısı Carolyn'in çaresizliğinden.Amerikan Güzeli izle,Amerikan Güzeli full izle,Amerikan Güzeli 1999 izle,Amerikan Güzeli Hd izle,Amerikan Güzeli 1080p izle,American Beauty watch.
  • 1999
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.4
  • 6.508
  • 0
  Özel Kuvvetler izle
  Tüm Bilgiler
  Özel Kuvvetler izle Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Özel Kuvvetler izle,Özel Kuvvetler full izle,Özel Kuvvetler hd izle,Özel Kuvvetler 2009 izleyebilirsiniz.Deneysel ABD askeri bir birliğin bir parçası olduğunu iddia eden Lyn Cassady, karanlık bir şekil karşılaştığında gazeteci Bob Wilton sonraki büyük hikayesini arıyor. Cassady göre, Yeni Dünya Ordusu savaşlar şeklini değiştiriyor. Benzersiz psişik güçleri olan "Savaşçı Keşişler" bir lejyon düşman düşüncelerini okumak, katı duvarlardan geçmek, ve sadece bakarak bir keçi öldürmek bile olabilir. Şimdi, programın kurucusu Bill Django, kayıp ve Cassady görevi onu bulmaktır.
  • 2009
  • ABD,İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 6.4
  • 875
  • 0
  Tam Gaz Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Tam Gaz Türkçe Dublaj izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Tam Gaz Türkçe Dublaj izlerken donmadan full izlersiniz.Tam Gaz Türkçe Dublaj indirmeniz için yorum bırakmanız yeterli olacaktır.Tam Gaz 2017 izleyebilirsiniz.(Ansel Elgort) yetenekli, genç şoför kişisel soundtrack ritmini oyunda en iyi olmak için kullanır. Ama (Kevin Spacey) bir suç patronu için çalışma içine zorla sonra mahkum bir soygun hayat, aşk ve özgürlüğünü tehdit ettiğinde almayı kabul etmeli.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.8
  • 977
  • 0
  Tam Gaz izle
  Tüm Bilgiler
  Tam Gaz izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Tam Gaz izlerken donmadan full izleyeceksiniz.Tam Gaz hd izleyebilirsiniz.Tam Gaz full izlersiniz.Evet, onun adı Bebeğim” (Ansel Elgort) İle A-B“. Daha sık göz ardı ediyor olsa da en azından sorulduğunda insanların verdiği isim. Suçu düzenleyen Doktor (Kevin Spacey), üç suçlu tutuyor, tarafından yönetilen bir soygun çetesi için neredeyse sessiz kaçış şoförü ve sonra Bebek arabasına koyar. Bebeğim sürebilir bakın. Ama bunu yapmak için müziğe ihtiyacı var. Çocukken bir araba kazası kulak çınlaması ile onu terk ettikten sonra, zil sesini bastırmaya kulağında kulaklık ile uyanma saatleri büyük çoğunluğu harcıyor. Ve etrafındaki dünya müziği için birçok iPod'lar bir hamle farklı ruh halleri için farklı olanlar var. Bazen dünya onun seçimi için yanıt gibi görünüyor, bazen seçim onun etrafında her halükarda dünyayı etkisi görünüyor ki, müzik “La La Land” belki daha fazla oldu gibi Bebek Sürücüsünün  başarı için esastır. Perçinleme ilk sahne alacak. Sadece Bebek gibi bir bankanın önünde bir arabadan üç suçlu (Jon Hamm) Dostum, Sevgilim (Eiza Gonzalez) ve Griff (Jon Bernthal) artık onun tomurcukları Jon Spencer Blues Patlama “Bellbottoms” ipuçları. Bu noktada banka soyguncuları yılın en iyi araba kovalamaca sahnesinin sesi ve lastiklerin dönme sonra arabanın kapıları çarparak gelen müzik ile ritim hareket her şeyi. Pop ya da rock şarkıları attı sayısız aksiyon sahneleri gördük, ama kaç aksiyon müziği ile uyum içinde çalıştığını gördün mü? Ve Wright bir adım daha bu kavramı alır parlak, Bebeğin soundtrack parçası gibi günlük hatta normal aktivite hissettiren. Bir masa üzerinde para telefon veya yerleştirme yığınları üzerinde bir metin mesajı yazmaya birinin sesi bir şarkının ritmi ile çalışır, bu film müziği ile birlikte geçen ilk kareden ritim, akış ve bir yapısı olan bir film oluşturacak. Kaçırdığınız şeyleri yakalamak için bittikten sonra hemen tekrar görmek istediğiniz bir şey bırakarak sıvı ve çene. Son paragraf muhtemelen bir müzik video “Baby Driver” ses yapar, ve büyük olasılıkla potansiyel izleyiciler tarzı daha fazla madde aramaya itti. Wright o eski eksik olmadığını söylediğimde bana güven. Filmin sürücüleri müzik olmadan karşılamak için yeterince hikaye ve aksiyon var. Bu film zevkinden çok izliyor açılmak yani arsa kısa keseceğim. Bebek suçlar ile kısa bir cilveleşme vardı, ve şimdi ceza olarak sürmek için zorlayan Doktor, ağladı büyük bir hata yaptı. Neredeyse bitirdi. Doktor için bir iş daha var ve sonra normal hayatına dönecek. Genellikle suç filmleri çıkıyor nasıl geldiğini hepimiz biliyoruz. Ve Bebek (Lily James) Debora adlı güzel bir garson karşılar, düz gitmek için bir neden bulur. Bilmen gereken tek şey bu.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.2
  • 919
  • 0
  Henry ve June Erotik Film izle
  Tüm Bilgiler
  Henry ve June Erotik Film izle Erotik Filmler izle 
  Türkçe Dublaj
  Henry ve June Erotik Film izlerken kesintisiz full hd olarak izleyeceksiniz.En yeni vizyon erotik film izlemek için fiilmizle.org adresini takip ediniz.Hd ve Full hd erotik film indirebilirsiniz.20. yüzyılın en tartışmalı yazınsal kişiliklerinden ikisi arasında gerçek bir ilişki bu drama için temel oluşturur. (Maria de Medeiros) anaıs Nin D. H. Lawrence çalışmalarının ilk kitabı, bir çalışma bitirmek için çalışan çabalayan bir yazar. Ayrıca tatlı ama heyecansız kocası Richard E. Grant Hugo memnun olup olmadığını istekli bir cinsel merakı var. Kevin Space Hugo'nun arkadaşı Richard ile Anaıs Henry Miller hem eros ve Edebiyatı için Anaıs' tutku paylaşan Amerika'dan (Fred Ward), bir yazar ile tanıştırdı; daha sonra Haziran (Uma Thurman), Henry'nin eşi ve pratik bir biseksüel tanıtıldı. Anaıs Henry çekici, ona sürpriz olsa da, daha güçlü bir Haziran için çizilmiş bile; Haziran, ancak, Amerika ve onun onayı ile, Henry ve Anaıs bir ilişki başlar dönmelidir. Cinsel özgürlük anaıs' keşfedilen anlamda önümüzdeki birkaç ay içinde birçok yeni aşıklar için onu açar, ama o ve Henry Haziran Paris'e döndüğünde sevgi aynı nesnenin peşinde bulurlar.
  • 1991
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 17.742
  • 0
  Dokuz Canlı Bay Tüylü izle
  Tüm Bilgiler
  Dokuz Canlı Bay Tüylü izle Aile Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
  Türkçe Altyazı
  Multiplex ekranda ne olduğunu daha patlamış mısır büyük bir çanta onu tüketen çok daha fazla ilgileniyordu olan yalnız bir gri saçlı kadın. Orta yaşlı bir kadın, onun cep telefonu bakarak tüm 90 dakikalık süre geçiren dört ya da beş genç kız bir yaş, eşlik etti. Ve, bana bir kedi bedenine sıkışıp kalmış olan gerçek bir milyarder emlak Kralı “Nine Lives,” beklenen bir aile komedisi görmek için kendi hayatının bir parçası vazgeçmek için ödenen en azından birini. Bu kadar. Sadece dört kişi, bir yönetmen, Siyah-yaşlı “Erkekler” bu yıl büyük başarısından sonra kazanılan oldu keskin bir sinemacı olarak ününü parçalamak için devam eden Barry Sonnenfeld ile birlikte ödemek için biraz ağır gecikmiş faturalarını sahip olması gereken iki Oscar kazanan Kevin Spacey ve Christopher Walken, övünen bir döküm rağmen ve “Aile” Addams bayilikler. Kediler gibi, izleyiciler bazen bir şeyler olduğunda bunu hissederler. Sadece daha fazla gülüyor bulamadığını uyanır bulundum. (En az bir kedi cinas hakkım var) bu felaket karalanmış beş senaristler sadece, değil mi? 80'lerden hile anahtar ve işkolik ile arkadaşı vücudu canlandırmak için iyi bir fikir olduğunu düşündüm-babalar-90'lardan kalma kötü bir tema. Klişeler klişeler eğer bir şekilde yeniden bir çaba-yoksa yeni bir nesil için onları icat kalır. Değil bugünün başlıkları yansıtan bir girişim, Spacey öz-Manhattan mogul Tom Marka yoldur bunun yerine kızının 11. doğum günü partisine şirket adını taşıyan bir kule boyutu ile ilgili ayrıntılar üzerinde ortalanmış değil. Chicago'da bulunan bir yapı Kuzey Yarımkürede en uzun penis sembolü olan onu engelleyebilecek göründüğünde sinirlisin bir uyuzluk yapar. Bakalım. Erkekçe gökdelen onun uzunluğu ile zengin, egoist, bencil, aşağılayıcı, aceleci ve takıntılı. Kime benziyor sence? Telafi etmek için, Marka Walken oynadığı tuhaf bir sahibi tarafından denetlenecektir oldukça garip bir evcil hayvan Mağazasında bir kedi satın biter. Hediye ile eve dönerken, onun kule üst katta bir pit stop yapmak için karar verir ve yıldırım çarptı. O çok güzel parçası onun geri kalanında sadece onun karakteri şimdi komada bedeni bir hastane yatağında yatarken (komik) Bay Fuzzypants olarak bilinen bir kedi halini alır beri bir seslendirme yaparak arama Spacey anlamına gelir. Herkes “Dokuz canlı” dört bol tahmin olacağını görmek kıkırdama üzerinde yüksek jinx pawed cazip olduğunu tahmin ediyorum. O değil YouTube (bazıları aslında başlangıç film kapalı) gibi klipleri ile doludur neden? Genellikle kediler gibi burada puss öncelikle açık CG bir eserdir açıklıyor kendi çekim arayacak ama bu köpek insan bile bilir. Çok kötü insan aktörler de stand-ins CG olamazdı. (“Acı eski sevgilisi olarak heyacanını bastırmaya”), Markanın bahtsız ikinci...
  • 2016
  • Fransa
  • 720P
  • IMDb 4.8
  • 1.220
  • 0
  Elvis and Nixon izle
  Tüm Bilgiler
  Elvis and Nixon izle 2016 filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Ne yazık ki, sonuç sadece düzensiz eğlenceli ya da aydınlatıcı. Elvis ve Nixon gerçek toplantı filmin süre çok küçük bir bölümünü kaplıyor. Rock 'n' Roll Kralı ile görüşme "gençlik oy ile ona yardım ediyor, onu ikna etmeye çalışan danışmanlar kapalı dalgalar gibi (Kevin Spacey) Beyaz Saray'dan habersiz ve Nixon girmeye çalışır gibi hikaye toplu Elvis (Michael Shannon) izler." Umurunda değil, gerçekten, Elvis'in en iyi arkadaşının kız arkadaşı sorunları hakkında kim çünkü (Elvis' entourage Nixon personel ve Destekleme karakterlerin hiçbiri başlık karakter olarak zorlayıcı ve et onları filmin girişimleri sinir bozucu kanıtlamak, ya da ülkenin bir slayt üzerinde korkusunu paylaşan bir müzik yıldızı ile Amerikan tarihinin en rüşvetçi, güvensiz ve paranoyak Başkan dert ortağı izliyor olabilirsin Batı Kanadının şirket içi politika-Cehenneme oluk? Yabancılaşma ve umutsuzluk Elvis' duygular içine içgörü biraz olsun, ama bu film Elvis sosyal hiciv ve kasvetli psikolojik komedi için az gelişmiş bir araç daha fazla gibi görünüyor yapmak için yeterli değil. 1970'lerin Elvis' film kariyeri ölmüştü, ülkesinin-gospel kayıtlar Beatles ve Stones ve Jimi Hendrix ve diğer aşık olduğunu psychedelically aromalı rockers ve düşünce bir sürü insan kariyerinde yeni ve güçlü bir aşama sinyal "Elvis '68" TV özel onun başarısından yararlanmak için başarısız olur. genç hayranları ile yakalandı etmemiş Burada tanıştığımız Elvis yenilmiş bir adam gibi kendini taşır. Ölmek kendini çizgi film versiyonu haline geldi bu sert hayranları ve perde için casino gösterir oynuyor. Daha etkili sahnelerden biri aynanın önünde Kral ayakta bulur, artık birbirimize ve "Elvis" ayı küçük ilişkisi Elvis (Alex Pettyfer) en yakın arkadaşı Jerry, ve artık fakir Memphis cahil olarak onun köklerine bağlı hissediyor Schilling anlatıyor. Eski arkadaşları bile onun yabancılaşma duygularını yatıştırmak için; ayrıca evinde yaşıyorlar ve onlara giysi ve araba aldım onun hayranları onun için kendilerine yardım, Elvis ile arkadaş olduklarını söylemek mümkün olmayı seviyorum, onlar da onu severler, kendilerince, ama inkar edilemez bir gerçek. Michael Shannon filmi göre tüm bu detaylar yerine daha iyi bir iş yok. Stilize öneriler ustası, beklenmedik açıları bir dizi her karakter gelen en büyük Amerikan aktörler yaşayan bir sanatçı. Yokuşlarda kafasını (ya da bir Jedi master) izlerini düşmanı durdurmak için çalışan bir rahip nimet Öner-dalgalar parmak enstantane ve karate hareketi ve eliyle yaptığı açıklamalarda punctuates o yol da izle Tipik bir taklitçisi daha yüksek sesle onun olacağını vuruyor, Elvis Kayıp büyümüş Küçük bir Çocuk gibi düşündürüyor bir seçim. Elvis gerçek bir adam tarafından yıllar önce kaybolan ... çünkü Elvis, kostümlü müzik süper kahraman gibi bir performans veriyor gibi...
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.5
  • 1.160
  • 0
Kevin Spacey Haberleri
Bu yıl 72'ncisi düzenlenen, sinema ve televizyon dünyasının en prestijli ödülleri arasında yer alan Altın Küre ödül töreninde, en iyi drama film ödülünü
 •   1.033
 •   0
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.