Mark Preston Filmleri | Mark Preston Sayfası Filmleri | Hd Fiilmizle Yerli Yabanci Erotik Filmleri izle

Mark Preston

 1. Karayip Korsanları 5 izle
  Tüm Bilgiler
  Karayip Korsanları 5 izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Karayip Korsanları 5 izlerken donmadan full olarak izleyeceksiniz.Karayip Korsanları 5 hd izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Karayip Korsanları 5 full izleyebilirsiniz.Ölü Adamlar Masal anlatmaz" Karayip korsanlar yepyeni bir macera içine sokmak,bir şans Kaptan Jack Sparrow onun ölümcül hayalet korsanlar bir mürettebat eski bir rakibi Şeytan Üçgeni, korkunç Kaptan Salazar, kaçış, denizde her korsan öldürmeye kararlı onu da dahil olmak üzere liderliğindeki zaman kötü bir talihi olan rüzgarlar daha güçlü esiyor bile bulur. Hayatta kalmak için tek umudu Poseidon, denizlerin sahibi tam kontrol veren güçlü bir eser efsanevi Trident bulmakta yatıyor.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.9
  • 1.444
  • 0
  Karayip Korsanlari Salazarin Intikami izle
  Tüm Bilgiler
  Karayip Korsanlari Salazarin Intikami izle 2017 Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri 
  Multi Dil
   Karayip Korsanlari Salazarin Intikami izlerken donmadan full olarak izleyeceksiniz. Karayip Korsanlari Salazarin Intikami hd izlemeniz için 1080p olarak eklenmiştir. Karayip Korsanlari 5 indirebilirsiniz.Johnny Depp büyük ekrana ikon olarak verir, Karayip yeni "Korsanlar anti-kahraman Jack Sparrow palavracı: Ölü Adamlar Masal anlatmaz." Rip-kükreyen macera-bulur aşağı-şansını Jack ölümcül hayalet denizciler, denizde her korsan öldürme Şeytan Üçgeni bent (Javier Bardem), kaçış korkunç Kaptan Salazar tarafından yönetilen, özellikle Jack-servet esen güçlü bir şekilde onun kötü rüzgarları duygu Kaptan. Hayatta kalma Jack tek umut Poseidon efsanevi Trident yatıyor, ama Kraliyet Donanması'nda (Kaya Scodelario) Carina Smyth, parlak ve güzel bir astronom ve Henry (Brenton Thwaites) ile huzursuz bir ittifak kurmak olmalı, dik başlı genç bir denizci bulmak için. Ölen bir Martı dümen, acınacak derecede küçük ve eski püskü gemisi, Kaptan Jack kötü bir talihi son dalgası ters olabilir, ama şimdiye kadar karşılaştığı en zorlu ve kötü niyetli bir düşman çok canını kurtarmak istiyor.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.5
  • 1.017
  • 0
  Kral Arthur Kılıç Efsanesi izle
  Tüm Bilgiler
  Kral Arthur Kılıç Efsanesi izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Kral Arthur Kılıç Efsanesi izlerken kesintisiz olarak full izleyeceksiniz.Kral Arthur Kılıç Efsanesi 1080p izlemeniz için full hd olarak eklenmiştir.Kral Arthur Kılıç Efsanesi indirmek için filmlerin altına yorum bırakabilirsiniz.Başarılı film yapımcısı Guy Ritchie Kılıç epik fantezi Aksiyon Macera Kral Arthur: Efsane dinamik tarzını getiriyor. Başrolü Charlie Hunnam oynadığı film, klasik Excalibur efsanesi, sokaklarda tahta izleme Arthur'un yolculuğa ikonoklastik al. Çocuk Arthur'un babası öldürülen, Vortigern (Jude Law), Arthur amca, tacı ele geçirdi. Doğuştan onun gerçekte kim olduğunu bilmeden ve soydu, Arthur şehrin arka sokaklarında sert bir şekilde geliyor. Ama bir kez kılıcı taştan çekiyor, hayatı tepetaklak olur ve onun gerçek mirası hoşuna gitse de gitmese de kabul etmek zorunda.
  • 2017
  • ABD,İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 8.2
  • 1.022
  • 0
  Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle
  Tüm Bilgiler
  Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Çatışma bir süre içinde, Olası kahramanlar bir araya Ölüm Yıldızı, imha İmparatorluğun son silah planlarını çalmak için bir görev grubu. Star Wars zaman çizelgesinde bu anahtar olayı birlikte olağanüstü şeyler yapmayı tercih eden sıradan insanları bir araya getiren ve bunu yaparken, kendilerinden daha büyük bir şeyin parçası olmak istiyor.Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izlerken donmadan izleyeceksiniz.Rogue One Bir Star Wars Hikayesi 2016 full izleyebilirsiniz.
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.1
  • 1.068
  • 0
  Tarzan Efsanesi izle
  Tüm Bilgiler
  Tarzan Efsanesi izle Aksiyon Filmleri izle, Macera Filmler izle 
  Türkçe Dublaj
  Bu yeni filminin açılış sahnesinde adı “Tarzan” Harry Potter “yiğit David Yates tarafından” (Hustle ve Akış “ve” Kara Yılan inliyor “ünlü” ve hayır, şaka yapmıyorum) Craig Brewer tarafından bir komut dosyasından aşağıda belirtilen şekilde görünür bir daire içinde büyük harf “r” ve (hiçbir fikrim yok) Adam Cozad, filmin varoluş nedeni olan tek bir marka var, ne zaman ortaya bir şey olabilir, bunu yararlanmak gerekir. Ama Siyah Hayatlarını tahsil döneminde beyaz kurtarıcı anlatı her türlü propaganda bilgelik kesinlikle şüpheli görünüyordu, hayır olmalıdır Önemli? Aslında-ve-kırk beş dakika süre tempolu saat boyunca, “Tarzan Efsanesi” filmi de “sorunsalı bilincinde olan bakım bu izleyicileri rahatlatmak için bir şeyler yapıyor.” Film bazı metinler Belçika Kongosu olarak adlandırılan 19. yüzyılın sonlarında ve paralı askerler, kölelik içeren hain bir planın ne olduğunu kolonizasyonu çağrıştıran ile başlar, ve Leon Rom adlı bir elçi tarafından tasarlanmış elmas, tüm çalınmakta. Bu adam Christoph Waltz oynadığı ve yanında taşıdığı bazen Sembolizm hiç ağır değil, kısa mesafeli bir ilmek, elli parça, hiç bir yol olarak iki katına bir tespih. Neyse işte, kötü adam o, ve ilk Rom en nefret edilen düşmanı: Tarzan teslim ordusunu finanse etmek için ihtiyacı olan tüm elmaslar verecek (Djimon Hounsou) şiddetli baş Mbonga ile pazarlık Afrika ormanın en derin, en ufak, en mızrak dolu mağaralara girerken gördü. Film bulur İngiltere, tüm uygar ve saygın ve Lord greystoke gibi Tarzan, karısı Jane, etkisi Londra'nın ünlü ve bir adam ile manor  ikamet eden. Kongo'da Belçikalı “ilerleme” kontrol etmek için bir davetiye hile bu Rom tuzak ve Tarzan parçası, Lord greystoke yani Tarzan için sunulan, John Clayton, kabul etmeyi reddetti. Taşınmış olsa da, bir Afrikalı-Amerikalı diplomat/araştırmacı ajan George Washington Williams ricalarına (Samuel L. o Jackson), kim etiketi ile um, Tarzan boyunca, yasa dışı köle ticareti sağlam kanıt olsun istiyor. Bu seyahat arkadaşı. O ve Jane çok 21. yüzyıl tür bir ilişki var, bir zamanlar Büyük T manor geri alır, keşfediyoruz. Birlikte çok geliyor o ısrar ediyor, Margot Robbie ile oynadı. İhtiyacın Olan son şey daha fazla stres" 21. yüzyılda biz bahsetmiştim ama o sahip değil karşı çıkıyor“. Üç tane deniz çete, ve bir kez Avrupa'daki anne-babasına yardımcı olabilmek için çoğu zaman Jane biliyordu bu kabileyi ziyaret etmek için anlamlı bir sapma yapar. Ve Hatari! “Elsa Martinelli fil kraliçe yaptıkları ya da her ne idiyse” o sahneyi farklı bir şekilde fazla şarkı ve kutlama. Altmış yıl ve hiçbir halt Hollywood değişti. Bu tamamen doğru mu? Burada Jackson varlığını biraz da görülebileceği gibi, “Tarzan...
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 1.671
  • 0
  Yüce Sezar izle
  Tüm Bilgiler
  Yüce Sezar izle Komedi Filmleri izle, Müzikal Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Film titizlikle bazı açılardan mümkün olduğunca ahistorical olduğu tespit olmasına rağmen, İkinci Dünya Savaşı'nın sonunda ... kesinlikle önce 1960 yılları arasında, 20. yüzyılın Hollywood biraz zaman belirsiz bir süre yer alan, “bir Eddie Mannix hayatı, Yaşasın Sezar!” anlatıyor 28 saat kadar burada hiç akıllıca gruffness güzel bir kombinasyonu ile oynadı ve Josh Brolin ile hassasiyet işkence. Filmin stüdyosu için Fiziksel Üretim joe exec, “Kafa” Capitol Pictures olarak adlandırılan (Bob Hoskins tarafından çok daha karanlık Tinseltown riff “Hollywood” olarak oynadı), ama bu tamamen kurgusal Mannix bir ürkek sıradan kuliste Hollywood tarihinin daha fazla rezil isimlerinden biri gerçek hayattaki adı karakter adını aldı. Capitol türlerin çeşitli özenle hazırlanmış ama umutsuzca schlocky büyük resim çalkalar, oaters bayat için İncil hikayeleri dan. Hayatında bu gün, Mannix ile uğraşmak için büyük sorunları vardır. Ön büro Mannix “romantik komedi başrol için B-Batı yıldızı, çok istekli karışıklığı için yeni, titiz Müdürü Hobie kendini lütfen, ve dehşet, kendi stüdyo sahibi Laurence Laurentz tarz (Alden Ehrenreich) kovboy Hobie Doyle şarkı teşvik etmek” istiyor. Eğer Amerikalı bir görüntü övünür bir stüdyo için potansiyel bir PR gaf teşkil edecek çocuğun babasının, bir ret evlenmek ilgilenen varsa giymek Denizkızı kostümü sancılı olan (Scarlett Johansson) su müzik yıldızı DeeAnna Moran, yeni hamile olduğunu, ve bunun üzerine, emin değil. (Her ikisi de Tilda Swinton'ın canlandırdığı ikiz dedikodu köşe yazarları bir çift garip sorular cevaplar talep ve stüdyonun en büyük matine idolü, Baird Whitlock (George Clooney) hakkında garip bir hikaye herkese söylemekle tehdit ediyor. Son olarak ve en önemlisi, İncil destanı kümesinden kaçırdı, “veciz fidye notu kendi Geleceğini kendileri” diyen küskün Komünist senaristler bir grup tarafından olmuştur kendisi Whitlock. Bu arada, Mannix kişisel şeytanları ile baş etmek zorundadır: zorlayıcı neredeyse itiraf giden dindar bir Katolik, aksi nazik ve hoşgörülü confessor onun öfke çok şey var. Sigarayı bırakmak için gidiyorum, ve sonra onun stres dolu bir gün boyunca sigara gizlice onun sevgi dolu karısı anlatmış üzerinden perdeleri. Ayrıca agresif kazanılmış bir pozisyon bir şey “ciddi kendini dahil etmek için, aklım başımda saat vaat, ve şans Eddie cezbeder olan Lockheed, bir işveren tarafından Kur ediliyor.” Ne kadar ciddi? Bu karakter Bikini Atoll son bir H Eddie bir ateş bombası testi gösterir. “Lockheed oradaydı,” intones. Karşılaştıklarında her zaman Eddie bir sigara teklif etti, çünkü bu karakter şeytan olduğunu söyleyebilirim. Coen kardeşler olmak Coen kardeşler, olamaz, ya da daha doğrusu, ne kadar ciddi konularda almak ve kalmak cidden--çok kötü değil günaha karşı; 1950'lerin Hollywood oyun ayna karışımı, göstermelik komünizm...
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 1.349
  • 0
  Spectre 007 Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Spectre 007 Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Şifreli bir mesaj geçmişte attı Lucia Sciarra, ünlü bir ceza güzel dul bir araya geldi Roma, bir görev için Meksika'ya çok kişisel, daha sonra James Bond olur. Bond gizli bir toplantı müthiş bir organizasyon Spektrum denir açığa sızmak için yönetir. Bu arada, Londra'ya döndü, Max Denbigh, Ulusal Güvenlik Merkezi'nin yeni Müdürü, gündeme Bond ve Bay tarafından MI6, başlı varlığını bile eylemleri aramalar Tahvil ve onu gizlice Madeleine Swann bulmanıza yardımcı olmak için Moneypenny Q, Spektrum yok etmek için gerekli araçlara sahip olabilir, kim onun eski düşman, Bay Beyaz, kızı ikna eder. Herkesten daha iyi Bağ içerir Madeleine kız katil... Spectre mesafede yaklaşırken, Bond izliyor onu ve gizemli düşman arasında korkunç bir bağ olabileceğini keşfedeceksiniz
  • 2015
  • İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 7.6
  • 4.184
  • 0
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.