Nicholas Hoult

 1. Tolkien izle
  Tüm Bilgiler
  Tolkien izle 2019 Filmleri izle, Biyografi Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Tolkien izle,Tolkien 2019 izle,Tolkien full izle,Tolkien hd izleyebilirsiniz.TOLKİEN, ünlü yazarın hayatının biçimlendirici yıllarını, okuldaki yazar ve sanatçılardan oluşan bir grup arasında dostluk, cesaret ve ilham bulduğunda araştırıyor. Onların kardeşlik büyüdükçe güçlendirir ve hava aşk ve birlikte kaybı, sevgili Edith Bratt Tolkien'in fırtınalı Kur dahil, ayrı onların dostluk gözyaşı tehdit Birinci Dünya Savaşı patlak kadar. Tüm bu deneyimler daha sonra Tolkien'e ünlü Orta Dünya romanlarını yazması için ilham verecektir.Tür: 2019 Filmleri, Biyografi Filmleri,Savaş FilmleriYapım: 2019IMDB Puanı: 7.1Yönetmen: Dome KarukoskiOyuncular: Nicholas Hoult, Lily Collins, Colm Meaney
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 213
  • 0
  X-Men Dark Phoenix izle
  Tüm Bilgiler
  X-Men Dark Phoenix izle 2019 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Fragman
  X-Men Dark Phoenix izle,X-Men Dark Phoenix hd izle,X-Men Dark Phoenix full izle,X-Men Dark Phoenix türkçe dublaj izle,X-Men Dark Phoenix 1080p indirebilirsiniz.Jean Grey, onu yozlaştıran ve karanlık bir Anka Kuşuna dönüştüren inanılmaz güçler geliştirmeye başlar. Şimdi X-Men, bir ekip üyesinin hayatının dünyadaki tüm insanlardan daha fazla olup olmadığına karar vermek zorunda kalacak. Bu film, 2011'in X-Men: First Class ile başlayan yeniden başlatılmış X-Men film dizisinin devamı niteliğindedir. Jean Grey, Cyclops ve Storm gibi karakterlerin yeni versiyonlarını ilk kez tanıtan X-Men: Apocalypse için doğrudan bir netice. Diğer taksitlere benzer şekilde, Dark Phoenix, 1990'larda gerçekleşen bir dönem parçasıdır-farklı bir on yılda gerçekleşen her X-Men filminin eğilimini sürdürür. Yönetmen Simon Kinberg, filmle ilk çıkışını yapıyor. Üretim Haziran 2017'de başladı ve o yılın Ekim ayında başladı. Dark Phoenix başlangıçta Kasım 2018'de piyasaya sürülecek şekilde planlandı, ancak Fox dizilerini yeniden düzenlerken geri itildi.Tür: 2019 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera FilmleriYapım: 2019IMDB Puanı:Yönetmen: Simon KinbergOyuncular: James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Sophie Turner, Jessica Chastain, Evan Peters, Nicholas Hoult, Tye Sheridan, Kodi Smit-McPhee, Alexandra Shipp, Evan Jonigkeit, Daniel Cudmore
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 0.0
  • 987
  • 0
  Yenilik Tutkusu
  Tüm Bilgiler
  Yenilik Tutkusu 2017 Filmleri izle, Erotik Filmler izle 
  Türkçe Dublaj
  Yapımı : 2017Tür : Dram , Romantik,ErotikSüre: 112 Dak.Yönetmen : Drake DoremusOyuncular : Nicholas Hoult, Laia Costa, Courtney Eaton, Danny Huston, Jessica HenwickÇağdaş L. A. iki bekar bin yıl, Dating app WinX üzerinde "swiping" hafta sonları geçirmek. Seçenekler sonsuz, ama bağlantı hakkında daha az ve kanca hakkında daha fazla. Ama Martin ve Gabi buluştuğunda kendilerini sabahın erken saatlerinde konuşurken bulurlar. Bağlama. Heyecan verici. Yeni. Birbirlerini heyecanlandırıyorlar, bir ilişkiye giriyorlar. Dışarı çıkıyorlar. Birlikte hareket ediyorlar. Sevişmek için işi atlıyorlar.Ama bu aşk mı? Alkışlanan yönetmen Drake Doremus yeni film (deli gibi, eşittir), NEWNESS yıldız Nicholas Hoult, Laia Costa, Danny Huston, Pom Kllementieff ve Matthew Gray gubler.Yenilik Tutkusu izle,Yenilik Tutkusu full izle,Yenilik Tutkusu 2017 izle,Yenilik Tutkusu filmi izle,Yenilik Tutkusu hd izledikten sonra yorum yapınız.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.3
  • 13.482
  • 0
  Otoban 2017
  Tüm Bilgiler
  Otoban 2017 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Yapımı : 2016 Tür : Aksiyon , GerilimSüre: 99 Dak.Yönetmen : Eran CreevyOyuncular : Nicholas Hoult, Felicity Jones, Anthony Hopkins, Ben Kingsley, Marwan KenzariBir soygun korkunç yanlış gittikten sonra, Casey Stein (Nicholas Hoult) mafya patronu Hagen (Anthony Hopkins) liderliğindeki acımasız bir çeteden kaçan kendini bulur. Casey'in hagen'e ait değerli bir kargo gemisi var.onu almak için hiçbir şey yapmadan duracak. Casey eski işvereni ve uyuşturucu kaçakçısı Geran (Ben Kingsley) Hagen onu ele geçirmeden önce uzun süredir sevgilisi Juliette korumak için arıyor. Casey, çok geç olmadan  Alman otoyollarında adrenalin yakıtlı bir araba kovalamacasıyla  hayatının aşkını kurtarmak için yola çıktı.Otoban 2017 izle,Otoban full izle,Otoban 2017 full izle,Otoban hd izle,Otoban Filmi izleyebilirsiniz.
  • 2017
  • Almanya,İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 5.7
  • 641
  • 0
  Otoban izle
  Tüm Bilgiler
  Otoban izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Otoban izlerken donmadan izleyebilirsiniz.Otoban 2017 izlerken donmadan hd olarak izlersişniz.Otoban full izleyebilirsiniz.Ne olursa olsun sonuç bir film için her zaman kayda değer bir dipnot basın için gösterildi olmama rağmen ve başlangıçta yapımcı etiketleri komik bir artışa yol bu filmlerden biri olan cesur aksiyon yönetmen Eran Creevy son dostça başlar. Mad Max: Fury Road (“Rogue 1: Star Wars Hikayesi büyük yıldız Jones ve Hoult-tatlı, sonra bir rüya gibi, yumuşak bir şekilde aydınlatılmış bir tarih-bir hayat sevimli montaj, ve sonra ölüm tehlikesiyle çatışma bir buluş olan Köln, Almanya'da iki Amerikalı gibi hızlı kimya alacak. (Sahip ortak tarihleri boyunca birden çok kez ilişki ile çalıştı-meraklı yönetmen Drake Doremus daha az ve bir tesadüf daha az gibi görünüyor. Jones’ karakteri, Juliette, sadece Amerika Birleşik Devletleri, alamayacakları bir girişim geçebilir hızlı bir böbrek ameliyat olması gerekiyor. Para kazanmak için, Casey seven eski patronu, çılgın bir Türk uyuşturucu Satıcısı yardım etmeyi seçer (Ben Kingsley, komik) Geran malı (Anthony Hopkins), monolog eğilimli, süper zengin Hagen Kahl çalmak adlı 70'lerde ve 80'lerde film. Creevy & F. için uzun bir zaman alır Scott Frazier senaryo bu çatışma. Bir kez sonunda oraya, “Çarpışır” yıkılmaya başlar. Çarpışır böylece Casey Romantik pervasızlık çok ileri denir, hiç aptal olmak anlamı olan bir karakter daha zeki olduğunun kanıtı vermeden alır. (Bir kamyon koymayı Terminator sürüş “ile”) kamyon almak için casey'nin planı son derece yanılabilir, Hopkins koz Juliette kaçırmak gerektiğini öğrendiği gibi (Casey Kahl onu çeker, üzerinde adı olan bir hastane hasta grubu giyiyor) özellikle sakar. Hangi Casey adamlar yürüyerek evsiz olmak, ceketini çıkarıp yanındaki sonuçsuz kanıtlıyor cadde üzerinde oturarak davranarak onu kovalayan kaçmaya çalışır bir an bile. Daha sonra filmde Casey tarafından bir monolog sakarlık onun Hoult hakim olduğu kısa bir an için senaryoyu bilincini ifade eder, samimi varlığı avantaj genellikle karakter daha fazla döküm dayanan bir aksiyon filmi tarafından alınır. Ama çok geç: önceki sahneleri olaylar, çok geniş duygusal mesafe “Ha?” döner çok çektin. En nihayetinde Hopkins ve Kingsley ile dağınık anlar gelir ki acayiplikler, kucaklayan “çarpışıyor”. Eğer bu unutulabilir film görmek, genç ve güzel insanlar için geliyor ama Oscar için yetki çaldığı sahne ile önemsiz karakter oyuncusu parçalar yapan aktörler kazanan kalın gidiyoruz. Bu Hopkins geri “Demir Adam 3” çılgınlığı içine dokunarak Sylvester Stallone ve Kingsley bir izlenim atma içerir. “13 studio girişim her zamanki PG daha yabancı, biraz Çarpışır” sağlayan, kara komedi getiriyorlar, ve “Çarpışır” Hopkins ve Kingsley en completists lütfen bunu kanıtlıyor.
  • 2017
  • Almanya,İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 5.7
  • 1.035
  • 0
  Kumdan Kale izle
  Tüm Bilgiler
  Kumdan Kale izle Savaş Filmler izle 
  Multi Dil
  Kumdan Kale izlemek için fiilmizle.org adresini tercih ettiğiniz için teşekkürler.Kumdan Kale 2017 izlerken kesintisiz  olarak donmadan full olarak izleyebilirsiniz.Kumdan Kale hd izleyebilirsiniz.Amerikan markası yıkım, Ocre ve ekibi üreten bir Apache helikopteri ile biten yoğun bir çatışmadan sonra üç ay Baqubah adlı küçük bir kasabaya gönderilir. Orada su pompalama istasyonu düzeltmek için yerel köylüler susuzluktan ölmezler onlar. Tabii ki, istasyona ABD kuvvetleri bombaladı çünkü düzeltilmesi gerekiyor. Ve, tabii ki, yerel halktan bazıları onlara yakın Amerikan askerleri her yerde istemiyor. Ve çok ilginç bir dinamik gelişiyor, “Kumdan Kale” ABD için bir alegori haline gelir bir nasıl bu Hurraa gün (hissettim) 11 Eylül'den sonra bazı, en azından, ABD'nin Orta Doğu kurtarmaya yardım edeceğini yansıtan bir pisliği temizlemek için dış politika ve yakında bataklığa düştü. Ocre bakuba'da çok onların varlığı boşuna giderek farkında. Biri son sahnede dediği zaman, hayatın acımasız bir kayıp, “zor bir geceden sonra, ama hiçbir şey için değil,” son bölümü hakkında fikir ayrılığına cazip. Kumdan Kale genç oyuncular performansları karışık bir çanta sunar. Hoult iş elinden çıkarmak için güçlü bir yönetmen ihtiyacı olanlar aktörlerinden biri olan ve Coimbra bunu yapmak mümkün görünmüyor. Bir kahramanı olarak çok düz ve sıradan. Hummer kapıdan elini sokar en ilginç sahne onun ilk onun. Bundan sonra, gerçekten gerek onu tanımaya çalışmıyoruz. Çok daha ilginç, daha sağlam ve deneyimli bir asker olarak Marshall-Yeşil. Yakında daha fazla görmek umarım çok ilginç genç bir oyuncu. Henry Cavill, kısa saçlı ve sakallı ilk şaşırtıcı, zor bir tür norm onun haline gelen bir etki yapar. Yardımcı oyuncular daha iyi biraz dengesiz Glen Powell Herkes Bazı İstiyor! ve pratik bir Parker Sawyers (“Southside”). Sonuçta, “Kumdan Kale ile ilgili en büyük sorun” (ya da eksikliği) benzerlik ve formu vardır. İlk olarak, bu hikayeyi daha önce de, en az bir düzine kez yaptık. Tabii, ayrıntıları farklı, ama Savaşı gereksiz, özellikle 21. yüzyılda, belgelendi. Ve karakter gelişimi ve görsel yetenek eksikliği haklı çıkarmak için bu değişim için yeni yeterli değil. Neredeyse her şekilde çok rutin. Elbette, ama bu ne bir savaş filmi belki sıkıcı olabilir son şey bir film taşımak için yeterli savaş bugün daha 2003 yılında farklı olduğunu burada ya da orada bir performans, ve konuşmaya değer bir konu.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.3
  • 1.320
  • 0
  Arkadaşlarını Öldür izle
  Tüm Bilgiler
  Arkadaşlarını Öldür izle Gerilim Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  London, 1997; İngiliz müzik endüstrisi kazanmaya başladı. Britpop gruplarından Blur, Oasis, Radiohead havasında ve Serin Britannia tüm hızıyla kural. &R adam Steven Stelfox kovalayan eski hit acımasız ve müzik iş, kariyer yaptı ve şans ve halka kahpe tadı kırık olduğu bir dünya ile onun yol yanıyor 27 yaşında. Rüya vericilerin bir sektörde, Stelfox 'rüya' içine almayı reddediyor  ve herkes küçümsüyor. Hırs, uyuşturucu hırs ve insanlık dışı miktarlarda etkisiyle, Stelfox bir sonraki hit şarkısı için kendini Haz acımasız bir seks Partisi içinde arar. Herhangi bir ücret karşılığında başarı isteyen bir sanayi tarafından oluşturulan, Stelfox kariyerini kurtarmak için umutsuz bir çaba içinde öldürücü yeni bir seviyeye katil tunes 'kavramı alır. Müzik iş ve karakterleri fonunda dengeli, Stelfox nihai anti kahraman: başka kronik cinsiyetçi, ırkçı, ve her şey ist.Arkadaşlarını Öldür izlerken donmadan kesintisiz olarak izlersiniz.Arkadaşlarını Öldür Hd izle seçeneği de vardır.
  • 2015
  • İngiltere
  • 720P
  • IMDb 6.0
  • 1.788
  • 0
  12
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.