Octavia Spencer

 1. Gerçek Öpücük Erotik Film izle
  Tüm Bilgiler
  Gerçek Öpücük Erotik Film izle Erotik Filmler izle, Romantik Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Gerçek Öpücük Erotik Film izlerken donmadan full izleyeceksiniz.En yeni vizyon erotik film izlemek için fiilmizle.org adresini tercih ediniz.Güncel cinsel içerikli film için bizi takipte bırakmayınız.Eski tükürük ile birkaç mutsuz erken deneyimler rağmen değiştirmeyi de asla gerçekten öpüşmüş olan Josie Geller adlı 25 yaşındaki oynuyor. Gazetede, o sorunları ürkek kahverengi bir saç modeli ve kokteyl esinlenerek bir dolap arkasına saklanıp Ferman düzenleme kopyalayın. Yeteri kadar genç görünüyor çünkü onun editörü, Üç acemi biri olarak kurnazca olarak Garry Marshall tarafından oynanan, toplantılar yapılırken bir beyzbol sopasıyla konferans masasının pound sever; lise hayatı ve atar Josie gizli bir dizi istiyor. Liseye geri dönmek ve doğru Josie'nin şans kurar. İlk seferinde, Josie Grossie, dişlerini diş teli, gözlerinde saç, bebek yağ, sivilce ve gözlük ile" çirkin ördek yavrusu "olarak biliniyordu. Barrymore karşı bu kadar güvensiz kitle taşıma şaşırtıcı derecede ikna edici bir iş yok; Josie için bu kadar sempati geliştiriyoruz nedenlerinden biri. Josie kardeşim Rob onu (David Arquette), şimdi Kinko ve Trader Vic'in arasında çapraz bir mağazada çalışan bir kez umut verici bir beyzbol oyuncusu bir araba ödünç alır. Yeni sarı saç modeli benimser ve gözlük kurtulur. Ama gizli görevini ilk günü yanlış bir başlangıç için kapalı alır, Cruella Şeytan genç kostüm olabileceğini (beyaz kot pantolon ve kocaman tüylü boa) bir gardırop için teşekkürler. Popüler kızlar onu alay, ama Aldys (- Peki, leelee Wald), zeki çocuklar lideri: "arkadaş o Nasıl matematik? Bizim matematik grubumuza katılmak ister misin?" Matematik kulübü, sweatshirt ile eşleşen. Josie'nin Şöhreti arabasını hırsızlardan tarafından futbol sahasının ortasında yatırılan böyle bir yüksekliğe ulaşır. Rob durumu analiz eder ve kabul edilebilir gibi popüler bir çocuk tarafından onaylanmış olması gerektiğini söyledi. Çocuk ne? Rob kendini. Liseye kaydolur ve öğlene kadar popüler olan bir salata yeme yarışmasını kazandıktan sonra. Rob bu arada Eyalet Şampiyonası beyzbol takımı için oynama hayali reawakens sırada onun ardından öğrenciler Josie kabul edin. Hiç öpüşmedin Başlığı "bize Josie, er ya da geç olacağını umut etmek için sebep verir, öptü. Yakında öpüşen öğretmen ilişkileri bu olasılık için baharat ekler öğrenci karşı Bay Coulson (Michael Vartan), İngilizce öğretmeni, ve tabii ki tabu olabilir inanmak için nedenlerimiz var. Bu arada, lisede Josie'nin Maceraları Güneşe Kez olağanüstü bir buluş, minyatür bir TV kamera içerir ve ofise gördüğü her şeyi ileten bir broş ile izlenir. Aslında Güneş zaman-böyle bir teknoloji yok, ve şükürler olsun ki, ya da editörler benim Bebeğim Dahiler ile "acı çekmek zorunda kalacaktı." Hikaye tanıdık bir yay boyunca gelişir. Josie, çiçekler onun etrafında korkunç...
  • 1999
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 12.863
  • 1
  Baraka izle
  Tüm Bilgiler
  Baraka izle 2017 Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
  Türkçe Dublaj
  Baraka izlerken donmadan full hd kalitesinde filmi izleyeceksiniz.Baraka 2017 izlemek için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Baraka full izlerken kesintisiz film keyfine varacaksınız.New York Times En Çok Satan romanına dayanan Bu Kulübe bir babanın canlandırıcı manevi yolculuğa götürür. Aile bir trajediden sonra, [Sam Worthington] Mack Phillips içteki inançlarını sorgulamaya neden derin bir depresyon içine spiral. Bir inanç kriziyle karşı karşıya, terk edilmiş bir kulübe derin Oregon çölde onu çağıran gizemli bir mektup alır. Şüpheleri rağmen, Mack kulübeye [Octavia Spencer] Baba adında bir kadın tarafından yönetilen yabancı esrarengiz bir üçlü karşılaşır yolculuklar. Bu toplantı ile, Mack trajedi onun anlayışı dönüşümü ve hayatını sonsuza dek değiştirecek önemli gerçekleri bulur.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.3
  • 1.069
  • 0
  Gizli Sayılar izle
  Tüm Bilgiler
  Gizli Sayılar izle 2017 Filmleri izle, Biyografi Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  GİZLİ RAKAMLAR beyni olarak yörüngeye, milletin güvenini yerine getirdi ve bu muhteşem bir başarı, içine astronot John Glenn lansmanı Uzay yarışına döndü, ve dünya galvanizli tarihindeki en büyük operasyonlardan biri: arkasında görev yapan NASA'DA çalışan parlak Afrikalı-Amerikalı kadınlar, (Tara P. Henson) Katherine G. Johnson (Janelle Monáe) (Octavia Spencer) Dorothy Vaughan ve Mary Jackson inanılmaz anlatılmamış hikayesi. Vizyoner trio nesiller büyük hayali için ilham için tüm cinsiyet ve ırk hatları geçti.Gizli Sayılar izlerken kesintisiz izleyeceksiniz.Gizli Sayılar hd izleyebilirsiniz.
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.9
  • 1.098
  • 0
  Zootropolis Hayvanlar Şehri izle
  Tüm Bilgiler
  Zootropolis Hayvanlar Şehri izle Aksiyon Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Ginnifer Goodwin hiç tavşan bir polis memuru oldu çünkü Zootopia bir polis memuru olduğunu söyleyen Tavşan Şerbetçiotu, küçük bir kasaba tavşan sesleri. (İşi yırtıcı ve bir polis Komiseri, Idris Elba tarafından dile getirilen bir hale gelen su aygırı gibi büyük otobur tarafından yapılması eğilimindedir.) Hops polis eğitiminde her neyse onu yapar ve hizmetçi görevi metre atanan, bir ayrılık hediyesi olarak tilki kovucu veren (Bonnie Hunt, Don Lake, havuç çiftçi ailesi kabartma, için alır. Tilki kovucu ona vermek için iyi bir nedeni vardı: tilki, tavşan düşmanlarını ve Judy çocukken, bir tilki panayırda onu köşeye sıkışmış bir tavşan olduğu için ona hakaret etti, ve onun pençe ile onun yüzünü kesti. (Bu beklediğinizden fiske biraz daha yoğun bir çocuk, çok sevimli hayvanlar olduklarını verilmiştir.) Elbette Şerbetçiotu isteksizce bir düzine yırtıcı hayvanların kaybolma araştırmak ona yardımcı olan (Jason Bateman) Nick Wilde, küçük çaplı bir üçkağıtçı adlı bir Kızıl tilki ile ortaklık biter. Ben doğayı terbiye etmek, kalıplaşmış ve kökeni ve zayıflatıcı etkisi hakkında konuşmak çocuklar ve aileleri davet ediyor demekten başka tam olarak bunda ne tuhaflık var (en iyilerinden) kimseye bir şey söylemeyeceğim. Ama bu daha derin bir film olunca ben de pek farklı bir şey olduğu ortaya çıkıyor. İnsanlar hayvan değildir, çünkü, bu tür konuşmaları açacaktır “mantıklı” sonuçları hakkında düşünmeye korkuyorum. Ormandaki tilki alabilirsin ama fox dışında ormana götür ve böylece filmin biyolojik olarak etobur otobur yemek istiyorum meyilli olduğunu söylemek yanlış olmaz, üretken yeniden tavşanlar, tembel hayvan-DMV burada çalışıyorlar hareketli () yavaş. Eğer bu konuda özellikle-pot büyük şehir Zootopia gibi) bir erime içinde yaşarsak ve sonra (polisler, işadamları, bürokratlar şehir) ırksal ya da etnik ya da toplumsal gruplar “yırtıcı” olan ve (mecaz çeviri amaçlı) av “” kendinize sorun (içinde yaşadığımız dünya için bir benzetme olarak düşünüyorsanız, sorun bakın. Pul "Zootopia" çok fazla lastik-dünya görüşü anne-babalar çocuklarına aktarmak istediği, ancak kucaklayan ya da kötü huylu olabilir. Bu filmi çıkan bir anti-ırkçı ve ırkçı hayal bile edemiyorum, her düşünce dünyanın nasıl işlediğini duygularını doğrulanmış. “Zootopia” sürekli geçmiş türlerin kalıplaşmış bakmak için karakter soran ve türler-ist dil kullanmak veya yaralayıcı varsayımlar tekrarlayın. “Sadece bir tavşan başka tavşan ‘şirin arayın,” Atlama ayrımcılığı aşmak ya da kalıcı hakkında anları ile dolu bir meslektaşım uyardı. “Seninle olsun görsünler,” Wilde Atlama önerir. Ve ayrımcılığa neden olan nefretin yıkıcı kendini bildirimler vardır. Pek çok hayvanın kendine (örneğin, Şerbetçiotu Wilde için hesap yapmaya gönüllü, ona, "eğer biz tavşanlar iyi bir şey Varsa, o da çoğalarak"), ve fox kalıplaşmış anti tekrarlayan diğer...
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.2
  • 1.593
  • 0
  Babalar Ve Kızları izle
  Tüm Bilgiler
  Babalar Ve Kızları izle Dram Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Bir komedi Gabriele Muccino en uğursuz ve absürd schmaltzy melodram çevirmek için çok ince ayar almak olmaz. Diyalog öylesine huylu ve performansları yarım o yanak dil yapılıyor şüpheli o kadar overwrought bulunmaktadır. Biz bir araba kazasında, bir yas yaşadım daha filmi zar zor başladı, aldatma ve bir erkek gibi etrafında kıvranan Russell Crowe dizilerine referanslar sahipti. O Jake Davis, manik depresif psikoz hastası olan Hemingway kalıp içinde bir Pulitzer ödüllü yazar oynar.Onu aramak için seviyor gibi Kylie Rogers, onun gamze-çeneli kızı Katie, ya da "Patates Chip" dir. Jake, tek bir baba olarak onu yükseltmek ve onun entrikacı pençelerinden onu dışarı tutmaya çalışıyor, kendine acıyan kardeş-in-law (Diane Kruger Ab Fab modunda) ve onun dolambaçlı avukat kocası (Bruce Greenwood).Onun sevgili Patates Chip sarılma olmadığında, Jake son başyapıtı oluşmasında, daktiloda meşgul. "Sen Kafanın bir Nobel ödülü var. Körük onu kazanmak varsa, can," edebi ajan (Jane Fonda) onu teşvik eder. Böyle gibi satırları yazarak cevap "Evet, lale şimdilik ... güzel."Yirmi beş yıl sonra, Katie / Patates Chip (Amanda Seyfried) bir psikoloji öğrencisi. Hala onun çocukluk tarafından eziyet, o anlamlı ilişkiler kaçınır ama o hor görüyor erkeklerle seks bol vardır. Aaron Paul o yatağın altında bulduğu kullanılmış prezervatif hakkında üzgün biraz olsun bile dikkatle onu kortları babasının çalışmalarının hassas hayran olduğunu. Film rastgele biçimde geçmişle bugün arasında flits. Zaten dolambaçlı senaryoya katlanmış eklemek için, Katie olan çocukluk daha sıkıntılı kendi daha bir kız (Quvenzhané Wallis) ile çalışıyor.Crowe neredeyse kadar onun yazarlık kariyerine yaptığı gibi kızını cherishes babama bir duygulu yoğunluğunu getiriyor. Seyfried performansı içten ve yolunda cesur ama senaryo onlara yardım etmiyor. Bu filmi böyle bir gıcık yapmak gibi çizgiler "Erkekler Aşksız yaşayabilir ama bize kadın" dır.
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 1.763
  • 0
  Kar Küreyici Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Kar Küreyici Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  İnsanlık dışı koşullar on yedi yıl sonra, insanlar geri patlamak üzere ve Curtis (Chris Evans) ücret, istemeyerek de olsa yol seçilmiş. Orada hep başarısız ayaklanmaları geçmiş ama ihtiyar Gilliam (John Hurt) vardır bir fikir—bir mahkum yerleştirilen kriyojenik uyku, Namgoong (Kang-ho Song), bir tren orijinal mühendisleri açmadan önce bir esrarkeş ve bilir nasıl geçersiz kılmak için karmaşık sistem kapalı kapılara yardımıyla ileri ilerleme. Sonra fark eden silahlı Muhafızlar tarafından gönderilen Wilford sağ el kadın Mason (neredeyse tanınmaz Tilda Swinton) olarak tehdit gibi görünüyorlar, Curtis ve Namgoong, birlikte bir partiye içeren Edgar (Jamie Bell), Tanya (Octavia Spencer) ve Namgoong kızı Yona (Bir-sung Ko), kapatmak için başın tren ve bir son çatışma ile Wilford belirlemek kaderleri var. Eğer sürpriz bir anlam varsa (yine, kişi oynayan Wilford kimliğini bakmayın.)Eğer adı "Gilliam" yola biraz titreme heyecan duyduğun zaman, öyle mi tesadüf çünkü, onun kombinasyonu şaşırtıcı görseller, kafa döndürme hikayesi ve tuhaf karakter yok her zaman uygun onların tahmin parametreleri, "Snowpiercer" bir film kesinlikle damarın çalışmaların büyük bir Terry Gilliam, özellikle 1985 dönüm noktası "Brezilya" (ki, tuhaftır, aynı zamanda bir dağıtıcı oldu aslında istemediği için serbest olmadan büyük bir kesim). Bong Gilliam ilham borçlu olsa da, ancak bu hiçbir şekilde hiçbir taklitçi çabadır. Önceki filmlerinde, Bong standart genel çevre alarak ve onlara her fırsatta onları yıkmak ise tür beklentileri eğlendirmek yeni ve alışılmadık şekillerde büküm için bir püf noktası gösterdi. İnsanlar durdurulamaz bir tren yollarını zorlamayı izlemek fikri görsel ve dramatik bazı sıkıntıları var gibi görünse bile, o ve co-yazar Kelly Masterson her zaman ilginç şeyler tutmak için yönetmek.Bir görsel bakış açısı, "Snowpiercer" hiçbir zaman daha az çarpıcı olarak sağlar heyecan verici görüntüler kadar bu ıssız manzara dışında (tam bu arada vücut hala donmuş ortalarında adım) için bir tam boy akvaryum ile güzellik yani altta sadece kendi implausibility. Rağmen yakın çevreden, Bong da gelir bir takım inventively-aşamalı aksiyon sahneleri, en unutulmaz olan vardır ilk kişi bak bir vahşi kavga tamamen karanlık bir araç olarak görülmesi ile bir çift gece görüş gözlüğü ve bir ziyaret için bir sınıf tarafından işletilen bir öğretmen (Alison Pill) ile beklenmeyen bir ders planı. Dramatik bir bakış açısıyla, filmin beklenen etli heyecan ve garip bir mizah ama aynı zamanda bazı beklenmedik dramatik anlar etkileyen içerir şekilde eşit derecede etkilidir. Bir karakter, trende koşulları nedeniyle, "insanlar gibi tat ve bebeklerin en iyi tadı ben neyin ne olduğunu biliyorum." bu sözleri bir an vardır Söylendiği gibi bir şaka ama teslim ile azami ciddiyet, ve,...
  • 2013
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 2.066
  • 0
  Kuralsız 2015 izle
  Tüm Bilgiler
  Kuralsız 2015 izle Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  AYRILAN SERİSİ: o fütüristik Chicago kalıntıları müttefikleri ve cevaplar arar gibi İSYANCI Tris için çıtayı yükseltiyor. Tris (Woodley) ve Dört (James) şimdi Jeanine (Winslet) tarafından avlanmış vadede, güç aç Erudite elitin lideri kaçak vardır.Zamana karşı yarış, onlar Tris ailesi korumak için hayatlarını feda öğrenmek gerekir ve Erudite liderler onları durdurmak için her şeyi yapacağız neden. Onun geçmiş seçimler tarafından perili ama o seviyor olanları korumak için umutsuz onlar geçmişte hakkında gerçeği ve nihayetinde onların dünyanın geleceğini kilidini olarak onun yanında Four ile, Tris, birbiri ardına imkansız sorunuyla karşı karşıyadır.Kuralsız 2015 izleme keyfini fiilmizle.com farkı ile izleyeceksiniz.
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.9
  • 2.079
  • 0
  12
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.