Rooney Mara

 1. A Ghost Story izle
  Tüm Bilgiler
  A Ghost Story izle 2017 Filmleri izle, Fantastik Filmler izle 
  Türkçe Dublaj
  A Ghost Story izlerken kesintisiz izleyeceksiniz.A Ghost Story full izleyebilirsiniz.A Ghost Story tek parça izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.BİR HAYALET HİKAYESİ (DEĞİL AZİZLERİN BEDENLERİNİ, pete's DRAGON) eski anlam ve bağlantı için, kayıp ve temel insan özlem tek bir arama ile geri dönüyor. yönetmen David Lowery beğenilen Kazanan Casey Affleck (Akademi Ödülü) kısa süre önce ölen, beyaz poligal bir hayalet banliyö evine (Akademi Ödülü adayı Rooney Mara) yoksun karısını teselli etmek için spektral devlet onun zamanında yanılmak o geri döndüğünde, pasif ve sevdiği kadının yavaş yavaş sıvışıp biliyordu hayatını izlemek zorunda kalıyor. Giderek unmoored, hayalet kozmik bir yolculuğa bellek ve tarih boyunca çıkar, varoluşun hayatın tarifsiz sorular ve büyüklüğü karşı karşıya. Aşk ve keder üzerine unutulmaz bir meditasyon, BİR HAYALET HİKAYESİ uzun jenerik sonrası can çekişiyor vecd ve gerçeküstü  tamamen benzersiz bir deneyim ortaya çıkıyor.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.7
  • 1.326
  • 0
  Saklı Kalanlar izle
  Tüm Bilgiler
  Saklı Kalanlar izle 2016 filmleri izle, Romantik Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Yıl: 2016Ülke: İrlandaTür: DramYönetmen: Jim SheridanYıl: 23 mart 2017Oyuncular: Rooney Mara, Eric Bana, Vanessa Redgrave, Theo James, Jack RaynorYapımcı: Noel Pearson, Gavin Pullman, Michael RobinsonSenaryo: Johnny Ferguson, Jim SheridanZaman: 108 dakikadır.Bir psikiyatrist Eric Benna Roseanne McNulty Vanessa Redgrave, bir akıl hastanesinde yaşayan yaşlı bir İrlandalı kadın inceliyor ve süreç onun geçmiş hakkında daha fazla öğrenir. Rooney Mara genç bir kadın olarak McNulty oynar, flashbacks bir savaşçı pilot (Jack reynor) ve bir rahip (Theo James) ile aşk Üçgen detay. Jim Sheridan yönettiği, gizli kutsal Sebastian Barry tarafından aynı adı taşıyan Roman dayanmaktadır.Saklı Kalanlar izle,Saklı Kalanlar hd izle,Saklı Kalanlar full izle,Saklı Kalanlar 2016 izlerken kesintisiz ve ücretsiz olarak izleyeceksiniz.
  • 2016
  • İrlanda
  • 1080P
  • IMDb 6.6
  • 759
  • 0
  Karatavuk izle
  Tüm Bilgiler
  Karatavuk izle 2016 filmleri izle, Dram Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Karatavuk izleyebilirsiniz.Una 2017 izlerken donmadan kesintisiz olarak izleyeceksiniz.Karatavuk hd indirebilirsiniz."Una" geçmişini geri kazanmak için bir genç kadının yolculuğu takip eder. On beş yıl önce, Una uzakta yaşlı bir adam tutuklandı ve hapsedildi, Ray, bir suç ile koştu. Ticaret bir dergide fotoğrafını karşıya geldiğinde, Una onu izler ve işyerinde ortaya çıkıyor. Ani gelişinden Ray yeni yaşamı yok etmek ve ona istikrar rayından tehdit ediyor. Söylenmemiş sırlar ve gömülü anıların Una ve Ray elemek gibi geçmiş enkazı ile yüzey.
  • 2016
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.0
  • 1.003
  • 0
  Kubo ve Sihirli Telleri izle
  Tüm Bilgiler
  Kubo ve Sihirli Telleri izle 2016 filmleri izle, Aile Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Göz kamaştırıcı stop-motion animasyon ayrıca “Kubo ve İki Dizeleri” en etkileyici unsurlardan biri, güçlü performansları ve taşınması puanını seyircisi, özellikle genç izleyiciler onun verdiği kredi miktarı. Oregon merkezli animasyon evi Laika mizah ve önceki teklifleri bükülmüş hikaye, “Coraline,” bu üşütük Norman” ve “The Boxtrolls için bir tadı nefis karanlık bir anlamda göstermiştir.” “Laika CEO'SU Travis Knight Kubo ve İki dizeyi,” ilk yönetmenlik denemesi, baş karakter onu gördüğümüz ilk andan itibaren ölümcül tehlike ile karşı karşıya. Erken dünya üzerinde filmin Başlığı öğrenir veren genç Japon çocuk, aile mutlaka güvenilir ve sık sık hasta annesi bunu yapacak güçte olduğunda yetişkin olarak denklemde işlevi-olacak o kadar acımasız bir yer olabilir. Marc Haimes ve (Haimes ve Shannon BBC tarafından bir hikaye) Chris Butler betik çocukları için bu kadar zor şeyler ve hiç konuşmaz işleyebilir inanç vardır. Ama Google Şövalyesi ve büyük ekibi çene sadece güzellik ve işçilik düşüyorsa bu görseller içinde bunlar önemli, karmaşık temalar paketlenmiş. Bir on yıl, “Kubo ve İki Dizeleri” kapsamında hem özenle ayrıntılı ve epik. Japon sanat formları çok sayıda esinlenerek, henüz koyu renk ile keskin, korkutucu karanlık henüz parlak dokulu. Aksiyon ve macera dolu bir klasik "kahramanın macerası", ama aynı zamanda sevgi ve kayıp, büyü ve bellek hakkında samimi bir masal. Her şeyden önce, “Kubo ve İki Dizeleri” uygun olarak dönüştürmek ve bize Bağlan hikaye ve kapasitesi ile ilgili. Filmin zamansızlık bu sinema grace genel bir duygu verir, Kurosawa ve Miyazaki dan Spielberg ve Lucas kadar büyükler için açık sallıyor. Mükemmel ses döküm onun performansları rezonans hemen duygusal bir yumruk verir. “Yanıp sönme, şimdi bunu yapmak gerekir,” (Taht oyunları“), cesur Sanat Parkinson başlık karakter olarak bizi uyarıyor. Ve burada her düzeyde almak için bir ton var. Dedesi intikamcı bir öfke içinde sol gözünün yoldum olan yeni doğan oğlunu korumak için ailesini kaçarken Kubo annesi şiddetli dalgalar aşağı karşı karşıya. Yıllar sonra, dramatik bir cliffside okyanus manzaralı bir mağara, Kubo solma annesi, onu geç babası, cesur samuray Hanzo hikayeler anlatır ne zaman kendine döner gerçek olan, bir zamanlar güçlü bir cadı ile sakin bir hayat yaşıyor. Kubo bir kez biliyordu annesi parıltıları görmek için çabalarken, bu ilk anları melankoli büyük bir anlam var. Yalnızlık onun aşikar iken, onun direncini içler acısı. Göz bandı kapsayan uzun patlama ile, Kubo-shamisen gibi lavtası 3-4 ay o hayat kadar heyecan verici ve karmaşık origami figürleri bir araya getiren bir kent meydanı, kendi sihrini spin için her gün mağaraya bırakır. Bu tempolu melodiler Dario Marianelli,...
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.3
  • 1.296
  • 0
  Carol izle
  Tüm Bilgiler
  Carol izle Romantik Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Yönetmen Todd Haynes harcadı bir kariyer keşfetmek baskı ve uygunluk filmler gibi "Güvenli" "ben Değil", "Far from Heaven," "Mildred Pierce" ve şimdi "Carol," temel Highsmith romanı (ile uyum Phyllis Nagy). "Gözü "" lezbiyen alt kültürü 1950 dolaptan. görünmez oluyor Haynes "Carol, Douglas filmleri çizgisinde gür duygusal bir melodram Sirk, Haynes' azizi, "Carol" genellikle dış görünüşü hakkında, kendi güzellik korkutucu ile zıt olduğunu ikiliği insanlar, ilişkiler. Yüzeyler "Carol" ait ağrı anladığı kadar baştan çıkarıcı olduğunu. Therese (Rooney Mara) New York'ta bir mağazada oyuncak tezgahın arkasında çalışır. O bir nevi, erkek arkadaşı (Jake Lacy, çok iyi "Hiçbir Çocuk"), ve dönen bir grup arkadaş (erkek), ama orada bir şey hakkında onun tavrının arkasında karşı önerir Therese bekliyor ... ne için bilmiyor. Sonra Carol, zarif, sarışın, mağaza zemin üzerinde (kamera Carol son yerleşir, ve sonra tekrar hızlı bir şekilde tersine çevirir: bir kamera sürümü-çift) görünür. İlk etkileşim bir iş gibi, ama gerçekte çapkın bir sahne, tehlike ve heyecan ile deldi. Carol ziyaret için New Jersey'deki evine Therese davet ediyor. Carol ve kocası Yüklenirken (Kyle Chandler) ayrılmış ve genç kızları erişimi mücadele sona erdi. Yüklenirken velayeti almak için dava başladığında, Carol kaçıran uzak itici bir yolculuğa Therese, Amerika'ya, dışarı çıkacağım. Yolculuğa ilişkileri mevcut olasılığı olan bir yere doğru bir şey ve çalışıyor. Haynes ayrıntı için nefis gözü ile tüm bu filmler. Yapım tasarımcısı Judy Becker, Sanat Yönetmeni Jesse Rosenthal ve set dekoratörü Heather Loeffler oluşturmak için çeşitli ayarlar (dandik otel odalarında, karanlık New York barlar, Carol eve, Therese Dairesi) tarafından bir vurgu aşk ve ihanet edebilecek durum. Renk paleti yeşil, derin hafif pembe bir yıkama, altın pırıl pırıl, kuyruk kanatlı solgun gaz tüketen boş yollar kükreyen aşağı. Carol ve Therese genellikle yeşil lekeli veya yağmur kesikli üzerinden bakan gösterilir windows, yabancı durumlarını görsel bir motif. Film başarılı olduğunda "yalnızlık" bunu karşılamıyor. ancak insanlar yalnızlığı izin vermiyorum gösterir Daha fazla yalnız-ness karakterler akut "alanı dışına fırlattı", Carol Therese. gözlemler. Samimiyet geldiğinde, kaybı tarafından eşlik edilir. İlk aşk genelde böyledir, ama "Carol" bağlantı gizli kalması gerekir, çünkü yoğun oluyor. "Carol bakış açımdan inişleri çıkışları zaman." tökezledi Bu uyum kısmen. Kitap Therese bakış açısından anlatılıyor, ve bu yüzden asla Carol hakkında oldukça eminiz. Therese diken üstünde tutulur: "Carol, sonra". "o gitti Baş döndürücü, aşk-dalış Kuğu mükemmel bir hatırlatma. Filmde, Therese bulunmadığı, birden fazla sahne vardır: kocası, Abby, avukatıyla toplantı ile konuşurken Carol. Bu olabilir bağlam sağlamak için Carol davranış, ama aynı zamanda azaltır gerginlik ve karışıklık yaratır, beri...
  • 2015
  • İngiltere
  • 720P
  • IMDb 7.6
  • 1.948
  • 0
  Acı Reçete – Side Effects izle
  Tüm Bilgiler
  Acı Reçete – Side Effects izle Gerilim Filmleri izle, Suç Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  İki çiftimiz güzel bir tatil yapmak için Amerikaya gitmeyi kafalarına koyarlar.Çiftimi Emily ve Martin New York da yükselen gökdelenler ve muazzam villarda gezmek isteyen çift hemen ilk uçakla Amerikaya giderler.New york da Martin bir gece hayatına katılır ve orada kumardan tutunda uyuşturucu ticaretine kadar her türlü pis işler dönmekteydi.Martinde birisinin tongaya düşürmesi sonucu hapsi boylamıştır ve bir ton başına bela gelmiştir.Emily kocası hapse düştüğünü öğrenince tüm hayatı yıkılır ve kendisinin korunabilmesi için bir ev kiralar ve orada oturmaya başları.Acı Reçete - Side Effects izlerken herhangi bir donma kesilme gibi hatalar oluşur ise sorun bildir butonu ile bildirim atabilirsiniz.www.fiilmizle.com iyi seyirler diler.
  • 2013
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 2.018
  • 0
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.