Shea Whigham

 1. Ölüm Defteri izle
  Tüm Bilgiler
  Ölüm Defteri izle 2017 Filmleri izle, Macera Filmler izle 
  Türkçe Dublaj
  Ölüm Defteri izlerken kesintisiz full olarak izleyebilirsiniz.Ölüm Defteri 2017 izlemeniz için 1080p kalitesinde eklenmiştir.Ölüm Defteri hd izlemeniz için bluray kalitesinde film eklenmiştir.Adında bir lise öğrencisi, Işık Turner, adı sayfalarında yazılı olduğunu ve suçluların dünya kurtulmak için gizli bir Haçlı Seferi başlattı olan birini öldürme gücü olan gizemli bir defter bulur. 
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 4.6
  • 764
  • 0
  Tigerland Full izle
  Tüm Bilgiler
  Tigerland Full izle Savaş Filmler izle 
  Türkçe Dublaj
  Tigerland Full izledikten sonra görüşlerinizi mutlaka bildiriniz.Tigerland 2000 izleyebilirsiniz.Tigerland hd izlemek için 1080p seçeneğini kullanınız.Genç bir adam sadece bu zor beklenmedik şekilde mücadele bulmak için askeri sistemle mücadele için drama kenarlı çalışır. 1971 yılında, (Colin Farrell) Roland Bozz Fort Polk, diğer yeni yüzlerce asker ile Vietnam'a sevk edilmeden önce savaş becerileri son bir ders olacak LA, Gelişmiş Piyade Eğitim Tesisi için gönderilen bir draftee. Bozz savaşa ilgisi yoktur, ve evde bir baş belası olarak gönderilen getirmeye kararlı. Ama planı geri teper; üstlerine istihbarat ve bağımsız düşünme belirtisi olarak kabul kabul ederler ve bir gün belki o bir memur haline söyledi. (Shea Whigham) Bozz ve asker arkadaşlarının isteyen yazar Paxton (Matthew Davis, Clifton Collins Jr.) hassas Gönye, (Thomas Guiry) felsefi Cantwell, kana susamış Wilson ve kahramanca Johnson (Russell Richardson)  ölüm korkularını yüz ve bir şekilde savaşa kaçış olmadığını merak olarak hayatta kalmak için nasıl öğretilir. Tigerland Joel Schumacher tarafından yönetildi; (Düşme, Batman Forever) en iyi bilinen çalışmaları hız değişikliği, ve Batman ve Robin film oldukça düşük bir bütçe 10 milyon ($) yapıldı, ilk kez senaryo ve Ross Klavan, Michael McGruther tarafından yazılmış ve genç, az bilinen aktörlerin bir döküm özellikleri. 
  • 2000
  • ABD,Almanya
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 1.112
  • 0
  Kong Kafatası Adası izle
  Tüm Bilgiler
  Kong Kafatası Adası izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Anne Kong: Skull Island çok şiddetli bir eylemdir-King Kong'un hikayesinin yeniden dolu olduğunu bilmek gerekir. 1970'lerde Set, film, Güneydoğu Asya'da gizemli bir ada araştırması için bir göreve bir grup bilim adamı izler. Birkaç tehlikeli dev yaratıklar da dev bir kuş, bir örümcek, ahtapot, ve sürüngen yaratıklar) onların doğal yaşam alanını korumaya çalışan bir maymun da dahil olmak üzere karşılaştıkları yer. İşler çok acımasız ol, kurbanların parçalanmış olması, yemiş arayamıyor ve etrafında atmış; helikopter de kaza ve paramparça. Çok yüksek bir sayı bekliyor, sahneye atlamak değer bir eylem, ölüm ve gore sahneden sonra. Dili de güçlü olmak, artı birkaç kullanan birini kullanın. Ayrıca bazı sosyal içiyor, ama seks Vietnam ve Tayland set sahneleri bir çift kucaklayan ve çok kısa zımni fuhuş sınırlıdır. Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson ve Oscar kazanan Brie Larson co-star, çeşitli destekleyen bir cast eşliğinde; temalar takım çalışması ve cesaret vardır.Kong Kafatası Adası izlerken donmadan izleyeceksiniz,Kong Kafatası Adası 2017 izleyebilirsiniz.
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 1.470
  • 0
  Kanlı Deney izle
  Tüm Bilgiler
  Kanlı Deney izle Gerilim Filmleri izle, Korku Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Brandon her zaman doğaüstü çekildi. Dünya onun Teoloji dersi için bir konu seçmek istedi o zaman, Brandon şeytan çıkarma karanlık dünyayı keşfetmeye karar verir. Bir sınıf arkadaşı ile takım, iki sonunda korkunç bir şekilde yanlış giden bir şeytan çıkarma Ayini olduğu belirlenen birden fazla cinayet/intihar için neden vardır. Brandon hızla olay saplantı haline gelir ve bu konuda araştırma için tek yol, kendi tabi olmak olduğuna karar vermiş. İnanılmaz derecede merak uyandırıcı olsa da, kaldırabileceğinden fazlası aldığı o Brandon fark eder.Kanlı Deney izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Kanlı Deney Hd izlerken donmadan izleyeceksiniz.Kanlı Deney 2015 izlerken hd olarak izlersiniz.
  • 2014
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.4
  • 1.314
  • 0
  Term Life İzle
  Tüm Bilgiler
  Term Life İzle Dram Filmleri izle, Suç Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Nick Barrow, kelimenin tam anlamıyla soygun planlıyorum hattı “ile anlatma yoluyla kendini tanıtan bir adam olarak Vaughn yıldız.” (Anlatım benim güne başlamak için bekliyordum nasıl burun bon karteli lideri tarafından sorgulanmaya gibi “anahtar olmadığı delicesine ile film soruydu sadece eğlencenin bir parçası.”) Bir düğün planlayıcısı düğün için olay tasarlıyor ve başarılı olduğunda o zaman bir darbe alır gibi Nick yasadışı faaliyet. Failleri çekerek kurşunlanmıştı zaman en son yaptığı plan ters gider. Nick'in son müşteri (Jordi Molla) azılı bir kartel liderinin oğlu olduğu ortaya çıktı. Eğer oğlunun cinayetten uyuşturucu Satıcısı bir intikam almak hakkında bir film yeteceğini düşünüyorsan, Hayat “devam ediyorsun.” Soygun (Mike Epps ve Shea Wigham dahil) Keenan (Bill Paxton) ve ekibi aslında çaldığı şeyi geri almak için uyuşturucu kralının çocuğu öldürmüş olanlar adında kirli bir polis ağırlaştırılmış  ortaya çıktı. Hala senin için yeterli bir film değil. TAMAM, bir baba var graft-kızım arsa edelim. Polis azılı bir suçlu ve bir takım peşinde olan Nick anladığında herhangi yabancılaşmış bir baba (dolayısıyla filmin adı) hayat sigortası satın alır, ne yapardı, biliyor. Ama, politika satıyor ve kaybolan (büyüleyici az Kaldı. bir Henson) sigorta Aracısı tarafından söylendiği gibi, kan tahlili yapmak için üç hafta hayatta kalmak için var, yoksa ("Oyuncak Hikayesi 3") kızı Cate onun buzlu o zaman eline bir şey geçmez. Bu yüzden, Nick ve Cate kaçayım (Terrence Howard) rolü onun boyutu için çok iyi bir aktör tarafından oynanan küçük bir kasabada bir polis şüpheleri düşündürücü. Cate annesi bir alkolik olmasından bahsetmedim bile. Henüz çok küçük aynı zamanda çok film var. Hayat “her klişe ve mutfak lavabo yaklaşım ezici mülayim bir ilişki yol açar. Her renk gri eninde sonunda karışımları gibi. Hayat hiçbir şey 93 dakikalık çalışma süresi içinde herhangi bir kilo vermek için yeterli geliştirilmiştir. Paxton'ın kötü polis filmi başka biri olur ama yolun ortasından geri döndü, büyük Jonathan banks'in dostum ve Jon Favreau ceza uşağı bile yapıyor olabilir bir noktaya mükemmel bir örnek olduğunu ve onu Wigham arasında ortada (bir sahne) daha iyi bir filmi hak ediyordu. En yetenekli Steinfeld filmi hak ettiğinden daha “Hayat” verir, babasının tüm hayatını görmezden genç bir kadının öfke oynuyor. Ne yazık ki, Billingsley ben onun performansı ile ne yapacağımı bilmiyorum, çok sık geri klişe iterek değil. Genç kızlar ne yapar? Git Mayo alışveriş! Devam etmek için profesyonel zorunluluğum vardı değil kontrol ederdim (bu arada bu.) Sonuçta, burada tehlike ya da dünya yaratma anlamı yok. Bu insanlar gerçek dünyada var olmayan, ve Billingsley gibi hissediyorum ama...
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.4
  • 1.198
  • 0
  Lila ve Eve izle
  Tüm Bilgiler
  Lila ve Eve izle Gerilim Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Bir gerilim filmi olarak nitelemek için yeterli asla endişeli, kanunsuz fiske Lila & Eve izleyiciler, ama ortaya gereksiz hale gelir bu yüzden durmadan film habercisi ısrar eden ilk 10 dakikasında tahmin etmek mümkün olacak üçüncü hareket beklenmedik bir gelişme açar. Bir izleyicinin filmde Viola Davis’ yetenek kaybı aramak için, bir Davis gibi performansları burada kendi elleriyle bu gibi filmleri kurtarmak ve izlenmeye onlara yapılan kanunları karar veren acılı bir anneyi canlandıracak veren dışında eğilimli olabilir. İndie yerli drama ve direk arasında bir yerde-eğimli-video sömürü, Lila & Eve hangi oyunculuk sağlam, unsensational bir parça spot alabileceği bir film türüdür.Oğlu genç vurularak, görünüşte rastgele,-vurarak bir sürücü sırasında olan Davis oynuyor Lila, Atlanta şehri bir katip. (Shea Whigham, Andre Royo) yerel Dedektifler tarafından hayal kırıklığına, Lila, oğlunun ölümü içine kendi soruşturma başlatmak için, yün eşliğinde karar-coat kaplı Arifesinde (Jennifer Lopez, kim, komşunun çocuğunu başına, kendilerini taklitleri gibi filmler için bir şey var gibi görünüyor), bir destek grubunda cinayet kurbanlarının anneleri için bir araya geldi bir kadın. Tetiği almak için uzun sürmüyor ama koruma için bir silah getirmek. Uyuşturucu satıcıları sorguluyor ve kötü adamlar dizsen, iki kadın arasında re-liga'nın mütevazı bir ev dekore. Arsa giderek gülünç büyüdükçe bile (iyi davulcuları, Bay 3000) yönetmen: Charles Stone III hiç kamp uluyan olarak rastlamak film için çok sade olan bir kendini ciddi sesi, grev, anlayışsız polisler ve dijital bir ateş topu içinde patlar-tutsak evi bubi atma.Değersiz hamuru malzeme loş, psikolojik bir tedavi mutlaka kötü bir şey değil, ama sadece Davis gerekli koparmak için ayarlanmış bir yetenek gibi. Bir öldürülen uyuşturucu Satıcısı anne beceriksizce onu etkisiz hale getirerek onu Lila'nın destek grubuna katılmak olması gibi ciddi gerginlik tanıtmak için yönetir zaman etrafta film sadece kendini rahatsız hisseder. Vardığı yer kompulsif yakınlarındaki eşliğinde şiddet ve sosyo döngüleri hakkında silkiyor bir sürü süren ekonomik gerçekleri süreli üzüntü, twitch-söz konusu arsa twist hakkında göz kırpıyor gibi. (De ki, mermi atlatmak için çalışırken uyuşturucu kaçakçısı ölüme düşen kara mizah zaman zaman şok ya da zalim görüntü-görünüm-bir nokta üzerinde karar vermek için çabalayan bir film izlenimi katkıda bulunmak dışında hiçbir şey yapmıyor. Ama en azından güvenlik açığı yaşayan ve eşit kolaylıkla inandırıcı korkutucu çevirebilecek olan Davis, vardır; o anlarda kamera yüzünde kilitleri, Lila & Eve neredeyse zarif bir şey için geçer.
  • 2015
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.8
  • 1.461
  • 0
  A Country Called Home izle
  Tüm Bilgiler
  A Country Called Home izle Dram Filmleri izle, Romantik Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Evi arayıp "Bir Ülkenin kahramanı" ölen adamın kızı. Bunun mümkün olduğunu en kısa sürede babası onu terk etti, ve şimdi Texas için Los Angeles'taki evinden hayattan nefret çoğunu harcadı adam huzura kavuşturmak için geldi.Film de kim, ilk sahne onun kafasına yerel dalış barda insanları eğlendirmek için denemek için cesaret için atılan bira şişesi alır kovboy şarkı bir transseksüel olarak atar. Yavaş yavaş insanlar teması devam ama kesinlikle görünüş ilk hastanede şeker komasına muzdarip olan kendilerini, sanatçı anne, öldürme esas sağlıksız yiyeceklerden oluşan bir diyet yüzünden erken ölüme yol onu yiyor.Yönetmen (ilk film) Anna Axster ve Jim Sadaka tarafından senaryosu çok fazla karakter sağlar, ama bu tam olarak doğru değil burada kolay eleştiri. Axster ve Sadaka bu karakterler onları birbirine bağlayan gayri resmi aile bağları aşan şekilde bağlı nasıl içine bazı düşünce koymak zorunda olduğu açıktır.(Imogen Poots) Ellie merhum Patrik kızıdır. Yıllardır görmemiş ya da babasıyla konuşmadı, ve (Shea Whigham) abisi var ama yaşlı adam kendi yazmış. Onun görüşüne göre, babaları öldü, ama "ben sadece bir sürpriz çok fazla olmasa da yine de onu gömmek için", çocuklar onu hor neden (filmin sonunda ortaya) etrafında kazanılmış değil. (Mary McCormack) babasının "eşi" Amanda babasının öldüğünü haber vermek için aradığında, Ellie Teksas bakım cenaze işlemleri için gitti.Ağır içme günlük rutin onun için en ufak bir rahatsızlık bile ile karşı karşıya olduğunu kadar orada, gayet kibar ve uysal gibi görünen gayri resmi üvey annesi, bir kadın ile tanışır. (Ryan Bingham) oğlu Jack onu ayakta tutmaya çalışır ailesi, annesi ve Ellie'nin babası Jack ve oğlu Tommy onun (Presley Jack Bowen) ile taşındığından beri daha da zorlaşıyor.Amanda ile senaryo Ellie'nin babası gibi, Jack, Axster yoluyla ve Sadaka Ellie'nin hayatını kendi aile durum onu terk etmeseydi gibi olmuş olabileceğine dair bir bakış sunuyor olabilir ne bir fikir sağlar. Jack aslında yükümlülüğü gençken Ellie aynı şekilde mahsur kaldı. Bu ilişkiler hakkında baskıcı döngüsel bir şey var. Bağlantıları talihsiz Jack sonunda evde (Josh Helman) ve umursamaz bir erkek arkadaşı olan Ellie, potansiyel Romantik ilgi olur kılan kendi üzerinde durmak. Bu gelişme, iki karakter arasında daha ilginç tematik bağlantıyı zayıflatmaktadır.Bu Reno (Mackenzie Davis), transseksüel şarkıcı için bize getiriyor. O ve Ellie hızlı arkadaş olmak, ve burada karakterin varlığı başta pek uygun görünmüyor olsa da, mantık ortaya çıkıyor. Henüz potansiyel onun en sevdiği birini kendine zarar veren doğa tarafından tutulan başka bir karakter. Kısmen içinde bulunduğu koşullar kaçma isteği ve kapasitesine sahip görünen bir karakter çünkü o yerin nispeten çıkıp da görünüyor...
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.5
  • 1.576
  • 0
  12
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.