Steve Carell

 1. Çılgın Hırsız 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Çılgın Hırsız 2 izle Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
  Multi Dil
  Çılgın Hırsız 2 izlerken donmadan full izleyeceksiniz.Çılgın Hırsız 2 hd izleyebilirsiniz.Çılgın Hırsız 2 full izlemeniz için hiç bir neden yok.Çılgın Hırsız 2 türkçe dublaj izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Gereksiz olduğu gibi dayanaklı Despicable Me 2. Benim için orada ovmak yatıyor. Burada 2-1/2 ve 3 yıldız, düşeceğim yeri bilmiyorsanız arasındaki çit üzerinde oturuyorum. "Başparmak aşağı" yan, orijinal vücut daha blander olan dönen bir kahraman ile tatminsizlik var; "Bana Aşağılık"çok tatmin edici sonu lar yapılmış bir şey tarafından iğdiş edilmiş. "Yaşasın-" yan sevgi ve ilgi ile oyuncular ve ekip tarafından yapılan zekice dokunuşlar dizisidir. Bu anları neredeyse kararsız olduğum için aşağılık hissediyorum çok iyi. Bu inceleme Kötü Film Eleştirmeni Odie Odie ve Duygusal sinema seyircisi arasında bir savaş. Yukarıdaki star rating bakıp kimin kazandığını görebilirsin şu anda olmadığım bir lüks. 2 "Despicable Me açılması" küstah zeka ile bir örnektir. Tüm istihbarat ekibi ve ileri karakollarını büyük at nalı şeklinde bir mıknatıs tarafından düz Warner Bros çizgi film şirketi Acme Şirketi dışında saldırdı. Neredeyse herkes ve her şey gülünç göğe çekti ve buraya yerleştirilmiş bir bağlantı noktası için lazımlık ve korkmuş bir sakini kurtarmak. Vandalizm bu hareket izler ve "Despicable Me gün içinde kötülük Ara yedin tür raporları AVI, bir kuruluşun ilgisini çekiyor." AVI (Kristen Wiig) ajan Lucy dışarı manyetik kişilik bu aşırı gösterilerin arkasında kimin olduğunu bulmak için rezil kesinti güçlerini kullanmak için Ara istemeye gönderir. Rica lucy'nin fikir "ruj taser" ile düzlem, eğik çizgi tekne tire-süper casus arabasının bagajına onu savurma önce zarar Ara. Onun Lucy ile Tanışma önce, Gru sıkıcı, tertipli bir hayat yaşamaya başladı. Şimdi emekli, toplumun üretmiş olduğu sadece alçak hareket korkunç tatma reçel ve marmelatlar bir dizi. (Russell Brand) meslektaşım Dr. Nefario onun istifa etmesi ve yeni bir kötü adam ile bir pozisyon almak sürücüler. Gru yeni projesi, yerel alışveriş merkezinde bir satıcı olarak gizli operasyonu yardımcı olacaktır. Lucy mastermind AVİ alışveriş merkezinde diğer dükkan sahipleri biridir istiyor inanıyor. Şüpheli görünüm "Ara" El Macho adlı kötü bir adam için güçlü bir benzerlik taşımaktadır düşünüyor kime Şampuan "Paul Williams ile yeniden düzenlendi ve son derece erkeksi bir Meksika restoranı sahibi görüntüleri çağrıştırıyor olan bir kuaför vardır." El Macho es muerte (ölüm sahnesi onun göğsünde kıl koyacağız) bu yana, Ara hemen şüpheli.
  • 2013
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.6
  • 1.436
  • 0
  Çılgın Hırsız 3 izle
  Tüm Bilgiler
  Çılgın Hırsız 3 izle 2017 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Çılgın Hırsız 3 izlemeniz için full hd olarak eklenmiştir.Çılgın Hırsız 3 türkçe dublaj  izle seçeneği sadece fiilmizle.org adresinde bulabilirsiniz.Çılgın Hırsız 3 1080p izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Seyirciler Beni ve 2013 ve 2015 yılları en hareketli şarkıları, Despicable Me 2 Kölelerinin Aşağılık getiren aydınlatma, 3 Bana Aşağılık içinde Ara, Lucy, sevimli kızları Margo, Edith ve Agnes Maceraları-ve Kölelerinin devam ediyor. Pierre Coffin Eric Guillon yönettiği ve Cinco Paul & Ken Daurio tarafından yazılmış ve Kyle Balda, co-yönettiği animasyon filmi Aydınlatma Chris Renaud tarafından üretilen Chris Meledandri ve Janet Healy ve yönetim tarafından üretilir. Despicable Me 3 istifçi dikkatsiz ve Kristen Wiig katılan Emmy, Komedi, Merkezi, küresel fenomen South Park ve Broadway Tony ve Grammy Ödülü kazanan Trey Parker, co-yaratıcısı Mormon Kitabı şut. Parker kötü Balthazar Karıştırıcılı, 80'lerde oynadığı karakter saplantı haline kadar olan eski çocuk yıldız rolü sesler ve tarih için gru'nun en büyük düşmanı olduğunu kanıtlıyor. Filmin Sinemalarda 30 Haziran 2017'de vizyona girecek.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.0
  • 1.287
  • 0
  Çılgın Hırsız 3 izle
  Tüm Bilgiler
  Çılgın Hırsız 3 izle 2017 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Çılgın Hırsız 3 izlerken donmadan izleyeceksiniz.Çılgın Hırsız 3 izle,Çılgın Hırsız 3 full izle,Çılgın Hırsız 3 1080p izleyebilirsiniz.Yaramaz Kölelerinin bu Ara Anti-Kötü adam Ligin yeni patronu onu kovar sonra suç dolu bir hayata döner umarım. Bunun yerine, Gru ilk defa uzun zamandır kayıp olan ikiz kardeşini karşılamak için Freedonia emekli ve seyahat kalmaya karar verir. Yeniden bir araya gelmiş kardeşler yakında huzursuz bir ittifak içinde dünyaya karşı intikam arayan zor Balthazar Karıştırıcılı, eski 1980'lerin çocuk yıldızı aşağı çekmek için kendilerini bulmak.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.5
  • 1.018
  • 0
  Cafe Society izle
  Tüm Bilgiler
  Cafe Society izle Komedi Filmleri izle, Romantik Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  ​Ağabeyi Ben bir gangster iken (Jesse Eisenberg) Bobby Dorfman 1930'larda New York'ta Yahudi bir ailenin en küçük oğlu; ablası Evelyn evli bir öğretmen. Babası bir kuyumcu için çalışma hoşnutsuz, Bobby (Steve Carell) Phil amca onun, güç yetenek ajansı için vasıfsız getir götür işleri iş nereye götürecek Hollywood, taşınmaya karar verir. Sekreter Veronica onun için Phil tanıttı Bobby, Bobby Hollywood yerleşmek yardım etmekle görevli Vonnie (Kristen Stewart), lakabı. Bobby Hollywood'da yaşayan pek çok genç kadından tevazu onu çizilir ve derinden ona aşık olur. Onun gelişmeler yi tersledi o, Doug adlı bir gazeteci, sevgilisi de onu söylüyorum. Gerçekte, "Doug" Phil, Vonnie yasak bir aşk üzerinde taşıyan kiminle; karısı boşanmak ve onunla evlenmek için söz verdi. Yıllık "kağıt yıldönümü" ilk, Vonnie Phil hediye olarak yazılı ve Rudolph Valentino tarafından imzalanmış bir mektup verir. Karısını boşuyor, bu yüzden ilişki biter mi aciz olduğunu ancak, Phil gelirleri ona söylemek. Vonnie daha sonra Bobby aşık olur ve çıkmaya başlarlar. Phil, karısının boşanma tespit etti onu söylüyorum önce metresi adlandırma olmadan ilişkisi hakkında Bobby daha fazla Kimsesiz ve emanet olur. Bobby passingly onunla evlenmek ve New York'a geri Vonnie ile olan ilişkisi ve niyetini bahseder. Phil özel Bobby bırakmak ve bunun yerine evlenme Vonnie dilekçe başlar. Ofisinde Phil ile sohbet ederken, Bobby Valentino mektubu fark eder. Doug ile "ayrılık onun hakkında Vonnie hesabından tanımak, onunla yüzleşir, kendini ve Phil arasında seçim yapmak ister. Vonnie Phil seçer. Bir yüksek koşmaya başlar nerede New York'a kalbi kırık Bobby bir iade-gangster kardeşi Ben (Corey Stoll) ile gece son. Yakında zengin ve güçlü için ünlü bir mekan olur, siyasetçiler, gangsterler arasında. Bobby gece kulübünde, ve çıkmaya, yakında evleniyor ve birlikte bir aile kurmaya başlarlar (Blake Lively) boşanmış, Veronica Hayes karşılar. New York, gece kulübünde evli ve mutlu bir Phil ve Vonnie durdurmak için uzun bir ziyaret ve Bobby görmem. Bobby farklı kişi bir Vonnie nasıl bir hale ile ilk etkilenmemiş olmasına rağmen, biraz daha yakın Central Parkta yürüyüş yaparken bir öpücük paylaşımı biten kenti ziyaret bir akşam boyunca büyürler. Cinayetten suçlu bulunmasının ardından, Ben elektrikli sandalyeye gönderilen Bobby yalnız gece kulübü çalıştırmak için gidiyor. Geç kardeşinin ün yeni zirvelere kurulmasına götüren, ve Bobby Los Angeles Hollywood versiyonu açılış düşünmeye yayılıyor. Gitmeden önce o ve Phil New York'a kısa bir ziyaret için geri döneceğine söz nerede sonuçta buna karşı karar verdi, ama o ve Vonnie birlikte öğle yemeği yer. Eğer görüşmemek daha iyi olduğunu ancak, her ikisi de karar verin. Ay sonra,...
  • 2016
  • Fransa
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 1.419
  • 0
  Büyük Açık izle
  Tüm Bilgiler
  Büyük Açık izle 2016 filmleri izle, Biyografi Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Ve hak, gerçek hayattaki 2008 Dünya Ekonomik çöküşünün bu hikayenin maceracılar tarafından para kokusu belki kötü karma tarafından kusurlu. Michael Lewis tarafından bir kitap dayanarak, “The Big Short” konut piyasasının düşüş sub-prime mortgage gelen yapmacık tahvil çöküşüne neden olacağını gördüler çünkü bazı yatırımcılar ve hedge Fon Yöneticileri servetler hakkında. Terminoloji hem kuru hem de baş döndürücü, entrika, inanılmaz derecede karmaşık. Bankacılık Amerika Birleşik Devletleri üst sanayisi olduğu gibi, bankacılar kasıtlı olarak işlev ana zengin daha zengin oluyor, küçük adam vida yardımcı olan Bizans finansal araçlar uydurulmuş bir hikaye, yönetmen Adam McKay ve co-senarist Charles Randolph onun ekran için uyarlanmış, ana tez var. “Bu zengin Hollywood tipleri eleştiren gelir eşitsizliği - ” ama bu film demek yanlış olmaz bu film karşı direnci çok bekleyebilirsiniz. Ve gerçekten: eğlenceli ve çekici, ama aynı zamanda çok incitici; iyi alternatif bir başlık Amerikan Korku Hikayesi “oldukça iyi bir film.” Filmde üç farklı hikaye iç içe. İlk Christian Bale, Michael Bırakın, çatırdayan analizi ve numaraları dahi çok başarılı West Coast bir serbest yatırım fonu yönetirken bulmuş olan-çok bodur sosyal becerileri ile eğitimli bir hekim üzerinde duruluyor. Mortgage tahvillerini çok sayıda yapılar içindeki bazı korkunç veri bulduktan sonra, “bu iddiaya karşı, bankaların şüphe götürmez olarak şişmiş olan konut bono piyasasında, kısa radikal bir fikir concocts. Bunu yapmak için bu bankaların tahvil sigorta poliçesi yeni bir finansal aracı, bir tür oluşturmak için ikna etmek zorundadır. Eğer Bırakın haklı ve piyasa çökerse, o ve onun aptal hedge Fonu para kazanmak. Ama piyasa istikrarlı kaldığı sürece, Bırakın ve Fonu primleri aptal para ödemek zorundadır. McKay en iyi böyle komedi ücret Müdürü olarak televizyon sunucusu, “Peki o filmlerin hepsi saçma self-refleksif esprisi” olarak bilinir, onlara animasyon temel kurnaz bir zekası var, ve burada böyle Margot Robbie ve Selena Gomez doğrudan inandırıcı ve bu “sub-prime olarak hüküm renkli açıklamalar ile hitap ediyor gibi ünlü oyuncular arasında neyin çekici insan şeklini alır.” Aynı zamanda bir ana rolü için “Anchorman” şirket temsilcisi üye istifçi dikkatsiz katıldı, Doom Mark Baum mali Peygamber olarak, fon kendi Gosling karakteri kokulu bir nefes alır ve kardan pay alır, “vida sistemi” öfke kısmi bir uyum içinde olan. Carrel'in kendi karakteri işkence yönetmenlik bir vekil için bu filmi en yakın olan muhtemeldir. Finn Wittrock, John Magaro ve Jim Henson'ın Yatırım Fonu Bebeklerin bir çift, Brad Pitt'in Ben Rickert tarafından danışmanlık oynayın. Rickert karakteri Pitt'in kendi geçerli yapmak hafif bir sendup olarak okunabilir-persona velinimet; ve zengin çok süper almalarına yardımcı bile...
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.8
  • 1.537
  • 0
  Minyonlar 2015 Full izle
  Tüm Bilgiler
  Minyonlar 2015 Full izle Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Onların yeni bir usta bir yolculuğa çıkıyorlar Stuart , Kevin ve Bob tanışın. Universal Pictures ve Illumination Entertainment'ın Minions hikayesi zamanında şafakta başlar . Tek hücreli organizmalar sarı olarak başlayan , Minionlar sürekli ustaların en aşağılık hizmet , çağlar boyunca evrim . Yanlışlıkla pek çok kapalı öldürdükten sonra onlardan - den T. hizmet ve derin bir depresyon içine düşmek master olmadan bulmak Napolyon -Bu güzel macera aile ve animasyon filmini sizlere en iyi kalitede sunmaktayız iyi seyirler dileriz.
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 2.016
  • 0
  Foxcatcher Takımı Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Foxcatcher Takımı Türkçe Dublaj izle Dram Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Gerçek bir hikayeden alıntı olarak beyazperdeye aktarılan bir film izleyeceksiniz.FOXCATCHER Oscar adayı Bennett Miller (Moneyball) ve başrollerini Altın Küre ödüllü Steve Carell, Channing Tatum, Akademi Ödülü adayı Mark Ruffalo, Oscar ödüllü Vanessa Redgrave ve Sienna Miller yönettiği psikolojik bir drama. Film E. Max Frye ve Akademi Ödülü adayı Dan Futterman tarafından yazılmıştır. FOXCATCHER onun daha ünlü güreş kardeşi Dave gölgesinden bir çıkış yolu görüyor Olimpiyat Altın Madalya kazanan güreşçi Mark Schultz (Tatum), hikayesini anlatır o eksantrik multi-milyoner John tarafından çağrılır zaman (Ruffalo) ve yoksulluğun bir yaşam du Pont (Carell) yaptığı arazi üzerine taşımak ve 1988 Seul Olimpiyatları için trene binmektedir. Onun onaylamayan annesi saygısını kazanmak için umutsuz, du Pont "koçluk" dünya standartlarında bir spor takımı başlar ve bu süreçte, tehlikeli alışkanlıkları içine Mark lures onun güvenini kırar ve kendi kendini yıkıcı spiral onu sürücüler. Gerçek olaylara dayanan, FOXCATCHER bir sürükleyici ve trajediyle sona oldu büyüklük için umutsuz bir takıntı aşk ve kurtuluş için umutlarını tutturulmuş kırılgan erkeklerin derinden Amerikan hikaye.
  • 2014
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.1
  • 1.797
  • 0
Steve Carell Haberleri
1995'ten bu yana dağıtılan Screen Actors Guild (SAG) Ödülleri'nde En İyi Oyuncu Performansları Ödülü, Alejandro Gonzalez Inarritu'nun Birdman filmine gitti.Ödül kazananların ve aday olanların listesi şu şekilde:En İyi Oyuncu Performansları
 •   1.032
 •   0
Bu sene sunuculuğunu Neil Patrick Harris'in üstleneceği  87. Akademi Ödülleri 22 Şubat 2015'te düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Oscar'ın bu yılki favorisi olarak gösterilen Richard Linklater'ın yönetmenliğini üstlendiği ve 12 senede çektiği Boyhood 6 dalda aday gösterildi. En çok adaylığı 9'ar adaylıkla Birdman ve Büyük Budapeşte Oteli filmleri aldı.İki kez
 •   1.206
 •   0
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.