Tyrese Gibson

 1. Ölüm Yarışı 1
  Tüm Bilgiler
  Ölüm Yarışı 1 Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Yapımı : 2008 Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , GerilimSüre: 111 Dak.Yönetmen : Paul W.S. AndersonOyuncular : Jason Statham, Tyrese Gibson, Natalie Martinez, Ian McShane, Joan AllenDanny trejo acımasız bahisçi, Goldberg, vahşi, kanlı, ölüm yarışında geri döndü. Mahkum ve efsanevi sürücü, Frankenstein, Black Ops uzmanı Connor Connson (McGowan) bir gol ile süper-maksimum Federal hapishaneye sızan bir saldırıdan sonra ahlaksız ve yasadışı ölüm yarışı girin ve Frankenstein aşağı almak. Connor Baltimore Bob (Glover) ve Listes (Koehler) yardımını besler ve beklenmedik bir şekilde bartending beauty, Jane (marzano) aşık olur. Connor, bu acımasız dünyada korumasız, kuralsız, izsiz ve korku dolu  hayatından çok daha fazlası için savaşmak zorunda kalacak.Ölüm Yarışı 1 izle,Ölüm Yarışı 1 full izle,Ölüm Yarışı 1 2008 izle,Ölüm Yarışı 1 Filmi izle,Ölüm Yarışı 1 hd izle,Death Race watch.
  • 2008
  • ABD,İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 6.4
  • 898
  • 0
  Transformers 5 1080p izle
  Tüm Bilgiler
  Transformers 5 1080p izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Transformers 5 1080p izlerken donmadan izlersiniz.Transformers 5 hd izleyeceksiniz.Transformers 5 full izleyeceksiniz.Transformers 5 bluray izlersiniz.Transformers eğlenceli ruhunu aldı ve Canavar Enerji İçeceği sanatsal derinliği olan bir şey haline getirmiş iki bölüm sonra, Bay Tükenme nispeten katı “Transformers: Yaş ile franchise yeniden ortaya çıktı.” Mark Wahlberg en karizmatik lider adamlarımızdan biri, onu Cade Yeager, daha iyi-daha-ortalama destekleyen bir döküm doldurduğu gibi dehşet mükemmel bir isim verdi bulmuş ve dünya çapında büyük set parçaları, Chicago biraz daha fazla yıkım tesviye dahil olmak üzere sağlanan. (165 dakika) Bay Kabartmak muzdarip “alanı”. ve önceki devam filmi diğer teknik sorunlardan bazıları, ama umudunu veriyordu. Umut "Transformers: Son Şövalye sırasında ölür." Başından beri, bu anlamsız bir karmaşa. Son filmden Cade kızı ve erkek arkadaşı, hem de unutulmaz karakterler ve babası ölmüş, onu kolej ve kaçak olmak Yeager başta olmak hakkında korkunç manipülatif yener bir çift ile kapalı yazılı kızı. Dünyayı kurtarabilir ama kızını göremiyor. Açılış sahneleri Merlin gibi kısa bir cameo dışında, Stanley Tucci ve Kelsey Grammer ne olursa olsun, iyi, ama o da gitti. İlk filmin kötü adamlar burada temelde bir dalış yaparak Dünya'yı yok etmek için Transformatörlerin ana gezegeni kullanmak isteyen (Gemma Chan), yıldızlararası olmak Quintessa adlı tamamen CGI bir düşman tarafından değiştirilir. Asla gerçek bir tehdit gibi hissediyor böyle bir karikatürize, kötü tasarlanmış kötü. Kendimi aşmaya başladım. Nispeten son filmin bıraktığı yerden “Son Şövalye” alır. Optimus Prime gezegenine geri tek başına dünyayı terk etme evren söylemek doğru gidiyor. Yeager şimdi saklanıyor, büyük uzaylı bir robot olarak hala uluslararası hukuka aykırı olduğunu ve diğer Autobotlar ile uyumlu. Midwest en büyük oto alanında saklanıyor” o“, ama mantıksal sıçramalar bu tür çalıştığı zaman bir yaz blockbuster slayt izin vermek kolaydır. (Jerrod Carmichael) yeni bir yardımcısı var, Bumblebee tamir üzerinde çalışıyor, ve herkes orijinal çocukları (Sam) “farklı Vuruş” çok yaşlandım bilmezken geç kendi eklemek için kullanılan karakter dizilerini severim hisseden yiğit ufak bir yardımcısı olur. Ve daha sonra av Transformers tarafından temsil edilen yabancı korkusu göç benzetme her türlü dahil olmak üzere, kümesinin hemen hemen tüm dışarı atılır. Kelimenin tam anlamıyla farklı bir yazı mürettebat teslim oldu söyleyebilirsiniz komut bir nokta. Bir film gibi başlar ve sonra, garip bir şekilde, İngiltere'ye sert bir sağ dönüş alır ve tamamen başka bir şey olur.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.2
  • 961
  • 0
  Transformers 5 3D izle
  Tüm Bilgiler
  Transformers 5 3D izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Transformers 5 3D izlerken donmadan full olarak izleyeceksiniz.Transformers 5 3D indirmeniz için yorum bırakmanız yeterlidir.Transformers 5 Bluray izledikten sonra mutlaka görüşlerinizi bizlere yazınız.Autobotlar ve Decepticonlar savaş, kenarda insanlarla. Optimus Prime gitti. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırları gömülmüş, Yeryüzünde Transformers gizli tarihi yatıyor.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.0
  • 1.686
  • 4
  Hızlı Ve Öfkeli 8 izle
  Tüm Bilgiler
  Hızlı Ve Öfkeli 8 izle 2017 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle 
  Multi Dil
  16 Yıllık Bir Serüven Hızlı Ve Öfkeli 8 Filmiİlk filmi 2001'de yayınlanan serinin 16 yıl belki de daha fazla sürecek bir serüven halini alacağını elbette kimse tahmin etmemişti. O dönem ilk filmin yönetmenliğini yapan Rob Cohen ve senaristler Garry Scott Thompson ile David Ayer filmin 8 serilik bir fenomen halini alacağını bilemezlerdi.Film ilk gösterime girdiğinde bizlere daha önce hiç işlenmemiş konu ile bambaşka bir dünyanın kapılarını araladı. İzleyenlerinin heyecanla devamını beklediği film iki yılda bir zerinin yeni bir filmini izleyenlerine sunarak Hızlı ve Öfkeli 8'e kadar ulaştı.16 Yıllık Bir Fenomen: Hızlı ve Öfkeliİlk filmden bu yana oyuncu kadrosunda serinin sürekliliğini aksatacak fire vermeyen Hızlı ve Öfkeli serisi, hikâye olarak ise ilk filmde merkeze alınandan oldukça uzakta. İlk filmden bu yana 16 yıl içerisinde hikâyenin noktaya odaklanmasını beklememek gerekir elbette fakat serinin son birkaç filmi de dâhil üzere, seriyi ortaya çıkaran fikirden eser kalmadı.Bununla birlikte karşımızda aksiyon düzeyinin arttığı, hikâyenin zaman içerisinde karmaşıklaştığı ve başrolde olan arabaların gittikçe birer figüran haline geldikleri bir film var karşımızda. Bilhassa Hızlı ve Öfkeli 7 açısından bakacak olursak; filmin bu karmaşıklaşmış öyküsünü özetleme gerekliliği bile duymadan doğrudan konuya odaklanması, seriyi düzenli olarak izlememiş izleyicileri bile daha başta kaybetmesine neden olabilir. Çünkü bahsettiğimiz, yedi film boyunca karakterleri için birer yaşam öyküsü yaratan bir seri.Elbette, seri filmlerinin tek karaktere odaklanıyor oluşu da bu çelişkinin doğmasını daha da kolaylaştırmakta ve belki de bu değişiklik kaçınılmaz kılmaktadır. Ayrıca, direkt konuya giren Hızlı ve Öfkeli 8’den bahsederken serinin önceki filmlerden bahsetmemek konuda önemli bir boşluğa sebep olacaktır.Serinin Asıl Hikâyesinde Neler Değişti?Hızlı ve Öfkeli filmi serisi, 2009' da bilhassa ikinci ve üçüncü film ile artan başarısının arkasına sığınıp, baştan savma bir devam filmiyle seyirci karşısına çıkmıştı. Serinin takipçi kitlesi her ne kadar filmin eksik yanlarını görmezden gelmek istese de bu durum, barındırdığı ayrıntılara her filmde bir yenisini ekleyen ve böylece zenginleşmeye çalışan serinin kalitesi için sıkıntılı bir durum yaratıyordu. Serinin başarılı ilk filmlerinin getirisini kullanarak yedinci filme kadar geldikten sonra artık Hızlı ve Öfkeli 7’de yönetmen koltuğuna James Wan oturmuş ve bu gidişata dur diyerek filmin yörüngesini tekrar yerine oturtmak istemiştir.Ruhlar Bölgesi (Insidious) ve Testere (Saw) gibi seriye haline gelmiş filmlere yönetmen ve senarist olarak katkı yapan Wan, Hızlı ve Öfkeli filminin işleyişine çok rahat uyum sağlamış gibi görünüyor. Yönetmen Wan; filmdeki aksiyon seviyesini bir an bile düşürmemiş, bununla birlikte filmin geçmişteki işleyişiyle bağlarını da korumayı hedefleyerek seyir keyfi oldukça yüksek bir iş ortaya koymuştur. Serinin izlediği yolu değiştirmenin de onu...
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.0
  • 3.545
  • 0
  Son Şans 2015 izle
  Tüm Bilgiler
  Son Şans 2015 izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
  Türkçe Altyazı
  Alkışlanan yönetmen Antoine Fuqua ("Training Day") ve senaristler Kurt Sutter ("Sons of Anarchy" ??) ve Richard Wenk ("Mekanik") itibaren, "Southpaw" hükümdarlık "Büyük" Umut Billy perçinleme hikayesini anlatıyor Dünya Genç Boks Şampiyonu Ortasiklet (Oscar® adayı Jake Gyllenhaal). Billy Umut görünüşte etkileyici bir kariyer, güzel ve sevgi dolu karısı (Rachel McAdams), çok güzel bir kızı (Oona Laurence) ve cömert bir yaşam tarzı ile tüm vardır. Trajedi grev ve onun ömür boyu Yöneticisi ve arkadaşı (Curtis "50 Cent" Jackson) geride onu ayrıldığında, Umut dibe vurur ve köhne bir yerel spor salonunda bir ihtimal kurtarıcı döner: Kene Willis (Akademi ödüllü Forest Whitaker), bir Kentin en zorlu amatör boksörler için avcı ve eğitmen emekli oldu. O kurtuluş ve sevdiği kişilerin güvenini geri kazanmak için mücadele olarak bőlümünü rehberlik ve azim onun gelecekteki sürme ile Billy hayatının en zor savaşını girer.Trajedi, kayıp ve itfa acı yolun hikayesi ... Billy "Büyük" Umut (Gyllenhaal) hükümdarlık Genç Middleweight alışılmışın dışında duruşu, sözde "Southpaw," bir ineloquent oluşan Şampiyonu olsa acımasız, ekran saldırgan savaş ... yetersizlik ve sevgi, para ve şöhret için umutsuz bir ihtiyaç kendi duygularına tarafından körüklenen biri.Güzel bir aile ev ve mali güvenliği ile Billy ve trajik bir kaza ölü karısını bırakır ve bir aşağıya sarmal onu gönderir kadar ring dışına hem de üstünde olduğunu. Onun günler artık alkol ve reçeteli ilaçların sonsuz pus, kızı Çocuk Hizmetleri tarafından çekilen ve evinin banka tarafından ellerinden, Billy'nin kaderi tüm ama Tick adlı yıkanmış eski boksör yüzden onun kanatları altına yaslı pugilist almaya kabul edene kadar mühürlü Uzun onun sıkı ahlakı kabul olarak. Acımasız ve çok yumruk atar olarak düşünen bir savaşçı için tamamen taahhüt, Kene Billy yeni bir adama oluşturur: ve bunun dışında düşünceli disiplinli sevgi dolu iken halkada, çevik korkunç ve uzlaşmaz bir. Kızının velayetini kazanmak için çalışır ve profesyonel bir dönüş bağlar olarak bazen, senin en büyük rakibin kendin olabilirsin, olduğunu öğrenir Şimdi, Billy onun iblisleri kafa-on bakmalıdır.Son Şans 2015 izle,Son Şans 2015 full izle hd izle gibi seçenekler ile izleyebilirsiniz.
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.8
  • 2.330
  • 0
  Hızlı Ve Öfkeli 7 Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Hızlı Ve Öfkeli 7 Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Hızlı ve Öfkeli 7 filmi 2015 yılında vizyona girmiş ve serisini harika bir girişle devam ettirmektedir.Film de çok harika aksiyon gerilim ve hayret ettirici sahneler yer almaktadır.Biz de sizlere filmi Türkçe Dublaj olarak ekibimizce çevrilmiş olup Hd ses ve Hd görüntü kalitesinden sunmaktan gurur duyarız.Film ile sizleri başbaşa bırakırken filmleri izledikten sonra yorum atmanız bizi sevindiriyor teşekkür ederiz.Hızlı Ve Öfkeli 7 Türkçe Dublaj izle  adlı filmini full olarak izlemek için fiilmizle.com adresinden izleyebilir yorumlarınızı yazmayı unutmayınız.
  • 2015
  • ABD,Amerika
  • 720P
  • IMDb 8.3
  • 2.754
  • 0
Tyrese Gibson Haberleri
#Hızlıve Öfkeli7’nin en heyecanlı sahnesi Türkçe alt yazı ile bu videoda.Hız üzerine kurulmuş, fenomen haline gelen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7’de Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson yeniden bir araya geliyor. Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve Lucas Black’in de yeniden rol aldığı olağanüstü başarılı serinin bu b...
 •   3.772
 •   0
Hızlı ve Öfkeli 7, Türkiye’de tüm zamanların en iyi açılış yapan yabancı filmi oldu. Büyük bir hayran kitlesine sahip serinin yeni filmi, ilk üç günde tam 783.692 kişi tarafından izlenerek, 9.026.965 TL’lik bir hasılata ulaştı.Ölümüyle tüm dünyadaki hayranlarını büyük bir hüzne boğan Paul Walker’ı son kez izlediğimiz Hızlı ve Öfkeli 7, sadece iki günde (Cuma-Cumartesi), ülkemizde hem hasılata ...
 •   5.575
 •   0
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.