William H. Macy

 1. Jurassic Park 3
  Tüm Bilgiler
  Jurassic Park 3 Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Yönetmen Joe Johnston, gerilim franchise'indeki bu üçüncü taksit için Steven Spielberg'den yaratıcı merdivenleri devraldı. Sam Neill, varlıklı çift Paul ve Amanda Kirby (William H. Macy ve Çay Leoni) tarafından Isla Sorna'nın uçmasına kandırılan bir bilim adamı Dr. Alan Grant olarak geri döndü. Gezi turlarının amacı, vahşi, genetik olarak yetiştirilmiş dinozorlar ve Jurassic Park 2: The Lost World (1997) adlı "site B" ortamı tarafından doldurulan Kosta Rika adalarından biridir. Uçak kazasından sonra, Kirbilerin aslında yamaç paraşütü kazasından sonra adada kaybeden genç oğlunu aradıkları ortaya çıktı. Isla Sorna'nın üzerine bindi, Grant ve arkadaşları zor bazı acı gerçekleri keşfederler. Bulguları arasında: bazı korkunç canavarların, önceden inandıklarından daha gelişmiş iletişim yetenekleri var, korkunç Tyrannosaurus Rex'in daha büyük ve ölümcül bir rakibi var ve uçan Pteranodonlar, kara kilitli kardeşlerinden biraz daha büyük bir tehdit oluşturuyor. Jurassic Park III, orijinal yazar Michael Crichton'ın bir romanına dayandırılmayan ilk film.Jurassic Park 3 izle,Jurassic Park 3 full izle,Jurassic Park 3 hd izle,Jurassic Park 3 full izle,Jurassic Park 3 filmi izleyebilirsiniz.
  • 2001
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.9
  • 687
  • 0
  Kan Bağı izle
  Tüm Bilgiler
  Kan Bağı izle Aksiyon Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Onu avcılık uyuşturucu kartelinin yabancılaşmış kızı korumak için mücadele veren bir Bağlantı olarak KAN BABA yıldız Mel Gibson, eski bir mahkum. Bu heyecan verici aksiyon filmi, John eski bir geçmiş hayat ve yeteneklerini onun ve kızının hayatta tutmak için ceza bağlantılarını kullanmanız gerekir. KAN PEDER de Erin Moriarty, Diego Luna, Michael Parks, ve William H. Macy yıldız.Kan bağı izlerken donmadan izleyeceksiniz.Kan bağı hd izleyebilirsiniz.
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.6
  • 1.581
  • 0
  Dua Servisi izle
  Tüm Bilgiler
  Dua Servisi izle Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  İnanç ya da ani ruhsal dönüşüm yok sıçrama banliyö Detroit dial-a-namaz çağrı merkezine Cora getirdi. Bir yargıç onu toplum hizmeti cümle belirtti. Cora büyük bir hata, dini etkileri olan biri haline çünkü. O, "inanıyoruz." Değil "Bugün senin için dua edebilir Nasıl?" Onun samimi değildir. O abone veya bağış içine arayanlara dürtmek için tasarlanmış bir kurumsal senaryo okuyor. O saati izliyor. o zaman bırakma ne zaman ve o vaiz / patron (William H. Macy), senaryo (Aral Gribble) gayretli yazar onu son koçluk onu son moral konuşmasına kazanılmış. Arabasına gizlilik içinde bir ortak ışık olabilir, belki onu üzgün,-wit's uç anne (Glenne Headly) isteksizce onu yapmayacağım bilerek, 26 yaşındaki nags onu eve, üzerinde tekel vurmak herhangi bir iyi. senin vaaz-to-the-koro çeşitli inanç temelli bir film değil "a Prayer Dial". Hatta böyle bir çağrı merkezinde, alt satırında işaret yeterince snarky dua, boşuna önermek için yeterli alaycı var. Ama Cora, Brittany Snow ( "Pitch Perfect") tarafından suçluluk duygusu wince, daha iyi bir ifade istemek için, bir çeşit doğru ilerliyor ile oynanan "İsa an gel." Biz bunu hissediyorum, her flashback o o bir yabancıya, telefonla sunmaktadır her yapmacık (ya da hayali) dua ile, onun sefil arka hikayesini anlatıyor. Snow'un Cora asla kendini buna "doğal" olarak ortaya koymaktadır. Ancak sonuçlar turn up o çağrı günlüğü sonuçlarını ve onun çağrı tarafından dokundu ve onu karşılamak için geldi görünüşte dik genç adam (Tom Lipinski) kadar kazık, "bir rock yıldızı" operatörünü olur. Yazar-yönetmen Maggie Kiley, sürgünler yazdı ve o kalp krizi veya trafik kazası ellerini döşeme gibi şeyler hayal eğer, Cora'nın mental durum verilen biz merak şekilde, bu düzenler. Cora ona kurtuluş bu son bir şans verdi hakimle ilgili yaptığı tehditler onu inandırıcı gayretli patronu (Macy) dini ricaları direnir, ancak. O bir devamsızlık baba, zayıf bir anne olarak ve din kendisi dışarı kirpikler. Cora'nın yolculuk hakkında düz ve dar ve ulaştığı birkaç öngörülebilir sonuçlara yürümek değil "bir namaz Dial". Ama Kiley oldukça sürükleyici ve biraz hareketli bulur bencil, kendini yıkıcı sarhoş hikayesi olmasa iman, denemek ve diğerleri aslında insanoğlunu katılma şansı yardım etmek kendini dışarıya bakmak için en az istekli yarattı.Dua Servisi izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Dua Servisi 2015 izlerken kesintisiz olarak izleyeceksiniz.Dua Servisi Hd izlemek için 720p seçeneğini kullanınız.
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.3
  • 1.138
  • 0
  Araba Çalmak ve Ötesi izle
  Tüm Bilgiler
  Araba Çalmak ve Ötesi izle Dram Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Los Angeles Film Festivalinde dünya prömiyerini yapan Araba Çalmak, yapımcıları bu ülkede çocuk gözetim sistemi zulümleri ve hataları ortaya çıkarmak için yola çıktı. Amacı biraz daha az takdire değer, yürütme. Film bir çok yanlışlar yapar, ama yeniden kredi esası ciddi bir Gözden Geçirme böyle bir konuda açılması tartışma hak ediyor. (Emory Cohen) ana karakter Billy Wyatt, davranış, ceza Bernville Kampında zor mahkumlar ve az sempatik bir personel ile uğraşmak zorunda olan Çocuklar için toprakları ona olan zeki bir çocuktur. İsyankarlık onun diğer tutukluların bazı galibiyeti ... ama hiç arkadaşım onu personel arasında yapar. Sistem davranış geri teper onun kontrol Billy gibi çocuklar ve kurumun girişimleri başarısız olduğu açıktır. Yönetmen Bradley J. Kaplan ve senaristler Aldis Olacak ve Steve Cool Hand Luke gibi önceki filmlerin etkisini kabul etmiş Mackall ve Bir Guguk kuşu. Bu tanımlama da burada titremek bu klasik filmler için bu düşük bütçeli çaba karşılaştırmak doğru olmayabilir, ama gerçek. Billy genç mahkumun farklı bir tür boya için yapımcılar çabalarını takdir edilesi. Camus alıntılar yapar ve ezbere 451 Ray Bradbury Fahrenheit uzun pasajları ezbere okuyabilir. Okuma yazma onun ferahlatıcı olsa da, (El Calderon) ve zayıf bir Yahudi çocuğu sertleştirilmiş, dövme çete üyeleri ile fikir maç için bunu kabul etmek biraz zor. Cohen'in canlandırdığı için büyük bir karizması getir, eğer karakter anlayışına şüpheli bile yok. Billy bize yavaş yavaş ortaya çıkıyor ki, bir aile trajedisi sonucunda eyleme başlayan örnek bir öğrenciydi. Aslında, karakterlerin arka hikayeleri oldukça beceriksizce yerleştirilir. Kırık fuar sonuç olarak, aktörlerin bazıları fazla ilgisi yok. Billy'nin ailesi olarak William H. Macy ve Felicity Huffman görmek güzel ama parçaları çok küçük. Öte yandan, John Leguizamo güvenilir, her zaman, ilgili ama bir avukat olarak pace etkili bir değişiklik getiriyor. Mike Epps Billy için akıllı tavsiyeler sunan yerel bir Şerif olarak en iyi performanslarından birini veriyor. Heather Lind tesisin hemşire olarak çekici, ama Billy ile romantik flört onun senaryo talihsiz entrikaları başka bir şeydir. Teknik Kredi Oranı cilalı ve ilk. (Co-Cohen ile Kumarbaz hayal kırıklığı yeniden oynadı Mark Wahlberg, icra üreticilerinden biridir.) Eksiklikler olmasına rağmen film izleyicilerine daha iyi bir cevap aramak istiyorum yapacak çocuk adalet sistemimiz hakkında sorular yükseltir.Araba Çalmak ve Ötesi  izledikten sonra mutlaka yorum yazınız.Araba Çalmak ve Ötesi  2015 izlerken mısırınızı unutmayınız.Araba Çalmak ve Ötesi Hd izle olarak da full olarak izleyebilirsiniz. 
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.3
  • 1.295
  • 0
  Walterın Fantastik Dünyası izle
  Tüm Bilgiler
  Walterın Fantastik Dünyası izle Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Boyunca dünyada yaşayan her insan cennete ya da cehenneme gidecek olup olmadığını karar verir inanan (Andrew J. West) başlık karakter, Walter (Justin Kirk) Greg adlı bir hayalet tarafından perili. Greg sardonically Pres Walter bir karar için aslında sonra, ve filmin sonunda bir noktada Walter ondan kaçmaya çalışır. Bu noktaya hayalet davranış film gösterimi ile tutarlı gibi görünen bir hayalet, kaçmak için boşuna bir çaba olduğunu Greg uyardı. Ama film Greg Walter peşinden koşma, yana duygusal bir slow—motion kovalamaca taklit Mumford & Sons kabaran gerginlik attı katarsis mantık—belirgin bir inancı gösterir.Cilvesi ve duygu uyuşmazlığı Walter terapist sizi deli (William H. Macy) film daha önce: “Ne tür yetişmiş bir soruyu akla getiriyor?” Senaryo sıradışı, saygısız, ve hikaye nasıl göstermek için karakter terapiste ver o sevimli ve diyalog gibi geliyordu. Bu aşk değil, tüm sonra, yüzüne, akli dengesi bozuk bir adam deli diyen bir terapist hakkında? Ama aynı zamanda film karakteri hem film Walter ve Walter saçma oluşturmak için uygun bir yanıt değil.Film Walter anlatım ile açıldığında eski ikinci eline seyirci yerler. Sakallı (tek açıklık) Tanrı'nın bir oğlu ve, gibi, tanıştığı her kişi hakkında cennet/cehennem çağrısı yapmak gerektiğini hızlı bir şekilde açıklıyor. Bölüm filmi Walter bakış açısından izlerken çünkü, sonsuz yargı görevi Tanrı'nın Oğlu birleştirilerek için belirli bir dini gerekçe sunmaktadır. (Tematik gerekçesi eli ağır olduğundan, daha sonra açıklanacak.)Sadece yaşıyor, annesi (Virginia Madsen) ile evde, sürekli iletişim içinde çeşit çeşit insan ile cennet veya cehennemlik olarak sınıflandırmak için onu yerler bir film, tiyatro, bilet alarak düşük seviyeli bir iş sürdürmek Walter kutsal görevi sözde gerektirir. Bir sinema çalışanı hakkında bir film montaj, yönetmen Anna Mastro Wes Anderson sözlere erkekler mükemmeliyetçilik birleştirerek (Walter eşyası düzgünce yerleştirilir Walter'ın hayatı için kestirme sağlar; Darren Aronofsky ile-saplama kutu temiz)-bilet günlük bir iş için katı kurallar hazırlık yakın çekimler lite tutmak için küçük temizleme seti bile var.Greg Walter görünen, dikkatle kalibre onun rutinleri kesintiye başladığında, görünüşü ve eksantrik çalışma melodram için çabalıyorlar film gönderir. Yol boyunca, doldurma bol vurur; Walter da alacak senarist Paul Shoulberg tarafından yazılmış bir kısa genişletildi. (Greg sürprizler durup dururken Walter; Walter telaş alır, aynı sahneyi birden çok sürümü ve sinirli olarak o kökeni açıktır. (Tek bir noktadan bakkal Walter annesi şöyle manzaralı bir mola gibi) Greg kaybolur) ve bazı garip tali yollar 90 dakikada boyunca hikaye.Walter hala çok uzun geldi, hem özenli ve az gelişmiş bir dayanak noktası için teşekkürler. (Leven Rambin) Walter aşkını Kendall düz hepimiz aynıyız, Wally, ve belki bu daha...
  • 2014
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.3
  • 1.387
  • 0
  Two Bit Waltz 2014 izle
  Tüm Bilgiler
  Two Bit Waltz 2014 izle Aile Filmleri izle, Dram Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  • 2014
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.5
  • 1.571
  • 0
  Rudderless Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Rudderless Türkçe Dublaj izle Dram Filmleri izle, Komedi Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Rudderless adlı filmin konusu Sam karekteri bir reklam sektöründe büyük işlere imza atmaya çalışan bir girişimcidir.Sam yaptığı işi çok severek yapmaktadır ve bu işten asla uslanmayacağını kendisi de biliyor.Sam oğlunun bir geziye gönderir ancak talihsiz bir olay sonucu Sam'in oğlu hayatını kayıp eder.Sam o gün bu gündür hayattan  hiç memnun kalmaz sürekli geceler ağlamaya başlar.Sam oğlunun odasını toparlarken orada değişik renkte bir kutu görür ve içini açar.Sam kutuyu açtıktan sonra içinde bir müzik kutusu bulur ve ordan rastgele play tuşuna basar.Oğlunun seslendirdiği müzikler sırayla çalmaktadır ve Sam çok şaşırmaktadır.Sam kendi kendine meğersem oğlum tam bir sanatçıymış ben bunu daha önceden neden öğrenemedim diye kendisini sorgulamaktadır.Sam oğluna yapabileceği en büyük iyiliği yapmak ister ve oğlunun sesinden bir konser düzenlemeye karar verir.Tüm dünyaya oğlunun ne kadar iyi bir şarkıcı olduğunu kanıtlamak ister.Rudderless izlerken biraz dramatik olsada müziksel sezgiler ile bu duygu ortadan kalkmaktadır.Rudderless 720p izle seçeneği ile filmi hd ses ve hd görüntü ile izleyebilirsiniz.Rudderless türkçe dublaj izle seçeneği ile full olarak sitemizden sinema keyfi yaşayabilirsiniz.
  • 2014
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.5
  • 1.797
  • 0
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.