Regular Show The Movie izle

Regular Show The Movie
Reklamı Geç
Ok.ru Vid.AgVideoMegaFragman
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 sene önce eklendi
Regular Show The Movie izle
Bu sonbaharda ağ galası öncesinde ABD'de elektronik satış-through yoluyla ve DVD Film: - 13 Ağustos 2015 Cartoon Network onun tam bir uzun metrajlı Düzenli göster yayınlayacak duyurdu. Bu Emmy Ödülü kazanan dizi arkasındaki yaratıcı ekip ilk uzun metraj filmi. Merakla beklenen epik macera, yanlışlıkla bir Timenado oluşturduktan sonra, zaman içinde geri gitmek zorunda ve evreni kurtarmak için kötü bir voleybol antrenörü savaş Mordecai ve Rigby çevresindeki merkezleri ... ve dostluk.

Dizinin yaratıcısı JG Quintel ve Cartoon Network Studios 70 dakikalık animasyon özelliği televizyonda bu kasım başlangıçları önce hayranları filmi kendi için bir fırsat sağlayarak, 1 Eylül'de dijital yüklenebilir olacak. Düzenli göster: The Movie Google, Xbox, Playstation, Vudu ve diğerleri, Çal Amazon Instant Video, iTunes dahil olmak üzere çeşitli elektronik satış platformları aracılığıyla satışa olacak. Film sürümü tamamlayıcısı olarak, filmden bonus içeriği bir ürün yelpazesine mevcut olacak, hem de sınırlı bir süre için tüm platformlarda indirimli Düzenli göster sezonu setleri.

13 Ekim'de, Düzenli göster: The Movie DVD prömiyer yapacak ve orijinal film şeridi sahalar, Animatics, sanat galerileri, JG Quintel ve denetleme yapımcı Sean Szeles ile film römork ve yorumlarına da dahil olmak üzere özel bonus malzemelerin bir saatten fazla yer alacak. DVD Warner Home Video tarafından dağıtılacak.

2010 yılında Cartoon Network üzerinde ilk lansmanından beri, Düzenli göster Cartoon Network en popüler orijinal serisi biri olarak ortaya çıkmıştır. Başlangıçta Cartoon Network Cartoonstitute için bir kısa animasyon olarak geliştirilen seri aday ve bölüm "Eggscellent" Üstün Kısa formatlı Hareketli Programı için 2012 Primetime Emmy Ödülü ve 2012 Ottawa Intl dahil olmak üzere birçok prestijli ödül takdim edildi. Animasyon Festivali En İyi Televizyon Canlandırma Çocuklar için yapılmış. Gösterisi 07:30 ET / PT perşembe günleri gala ile yedinci sezonunda şu anda.

Düzenli Show TV galası tarih ve saati: Film daha sonraki bir tarihte ilan edilecektir.

Film: Emmy ödüllü animasyon serisi Düzenli Show ilk uzun metrajlı filmi ... Düzenli göster geliyor. Mordecai ve Rigby bir kent parkta çalışan iki slackers vardır. Gelecekten gelen bir uzay gemisi önlerinde çöküyor, galaksiler arası bir savaşçı, bir Timenado evreni yok etme eşiğinde olduğunu uyarıyor ve bunu durdurabilecek tek bizleriz. Mordecai ve Rigby hayatlarının en epik iş eski lise müdürü, kötü bir voleybol koçu ve hatta lise canlarından karşı gitmek zorunda kalacak. Muscle Man, High Five Hayalet, Pops, damperler ve Benson sayesinde, Mordehay ve Rigby evrenin kaydetmek ve sağlam dostluklarını tutabilir?

Düzenli göster: The Movie Sean Szeles ve Mike Roth denetlemek üretici olarak hizmet veren, JG Quintel tarafından yönetildi. Öne çıkan sesler Quintel (Mordecai ve High Five Hayalet), William Salyers (Rigby), Sam Marin (Pops, Benson ve kas Man) ve Mark Hamill (atlar), televizyon dizisi her reprising rollerini içermektedir
Yönetmen:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum