The Edge of Seventeen izle

Besties
Hızlı izle Yeni Hızlı izle
Hata Bildir ×
[wpforms id="23643" title="false" description="false"]
border="0"

Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
The Edge of Seventeen izle
Mola süreleri boyunca, Nadine ve Krista Nadine (Alexander Calvert) eski öğrenci Nick Mossman için cazibe ona itiraf ederken yemek yiyorlar. Evde daha sonra, Nadine annesi bir hafta sonu kaçamağı yapmak için ayrıldı. Darian kendi havuz Partisi atar ise Nadine ve Krista sarhoş olur. Nadine banyoda yerde uykuya dalar, ve yatakta çıplak bir Darian ile Krista bulmak için uyanır. Krista şeyleri düzeltmek için çalışır ama Nadine kardeşi ile en iyi arkadaşı hakkında düşünme eziyet. Krista ve Darian birbirleriyle ayrılmayı düşünüyorum, ama onun kız arkadaşı olmak, gelecek yıl Mayıs ayında balo için onu soran bulur. Nadine umutsuzca yalnız hissediyor ve ona bariz bir aşık olan (Hayden Szeto) sınıf arkadaşı Erwin Kim onu kullanıyor. İki lunaparkta gece geçirmek. Garip olsa da, büyük bir mizah duygusu var ve son derece nazik olduğunu keşfeder. Nadine hala Nick, sadece bir kez, yerel bir evcil hayvan Mağazasında bir araya geldi eski gizemli bir öğrenci çekti. Krista yani Nadine kendini ve Darian arasında seçim yapar onu görmezden Nadine yüzleşir. Krista seçim yapmak istemiyor. Nadine fury onu serbest bırakır ve ilişkileri bitti Krista söyler. Krista Darian sahip olmak Nadine evinde gerginlik ekler.

Okulda, Bay Bruner destek için kişi Nadine gidelim oldu. Onu sonradan tüm öfkesini delik ama izin veriyor, onun suçluluk için bir yol olarak, onun en sevdiği öğrencisi olduğunu ortaya koymaktadır. Durumda telefon numarasını ona uzattı hiç ona ulaşmaya ihtiyacı var.

Erwin Nadine çağırır ve iki dev ısıtmalı yüzme havuzunda akşam geçirmek. Erwin süper zengin olmasına rağmen, oldukça yalnız o ve ailesi Güney Kore'de 3 ay süren bir iş gezisi. Bir sanatçı ve bir animasyon yapımcısı olduğunu Nadine öğrenir ve okulun Kısa film Festivali için davet etmeye razı olur kısa animasyon en son onun prömiyeri olacak Cumartesi sabahı gelecek. Krista önlemek için kötü bir tartışmadan sonra isteyen, Nadine işte annesi katıldı. İki Tom hakkında bir tartışma sonunda, Mona babası çıktı o şekilde hayal kırıklığına olacağını söyleyerek kızı aşağılıyor. Yerel bir oyun alanı için tiksinti, Nadine çaldı annesinin araba anahtarları ve kaçtı. O anın heyecanıyla, Nick müstehcen bir metin yazıyor ama çabuk gönderilmesine karşı karar verir. Yine de, yanlışlıkla gönder vuruyor "" ve utanmış.

Film günümüze döner ve Bay Bruner gönderdi o mesajı hakkında Nadine sakin tutmaya çalışır. Nick mesaj aldığında, bu akşam takılmak için ona sormak. Heyecan içinde Nadine dalar ev hazır olsun. Darian annesinden endişe verici bir telefon görüşmesi yaptı, eve acele ona neden zaman Krista ile bu akşam çıktı. Nadine eksik olduğunu, ve oğlu Tom öldüğünden beri baba figürü olarak bağlı olduğunu Mona, sonra itiraf. Darian durum için endişe ifade ve Nadine bulmak için bırakır. Geleneksel romantik bir tarih isteyen olmuştu tarih boyunca, Nick defalarca Nadine ile arabasında seks yapmak, bir önerme olarak metnin yorumlanması olan çalışır. Mahcup ve üzgün bir şekilde, Nadine uzak Darian gelene kadar eşi ve çocuğu ile bekliyorlar evinin neresi, onu süren Bay Bruner, aramalar çalışır. Darian hayatı mükemmel gibi görünse de, gizlice hiç babaları öldüğünden beri aile dikkat çekmek için baskılara muzdarip olduğunu Nadine itiraf ediyor. O bile Nadine Krista ona kızgın olduğu için onu gülümseme Krista, ama ben de bir sorun var yardımcı olur kim tuzak ve uzak kolejler için geçerli değildi, sadece kişinin hissettiği Darian itiraf bile. Uzun bir süre, kin öz ile ilgili, ona onu kıskançlık tarafından yoğun olduğunu evlerinde geri Nadine kardeşi itiraf ediyor. Darian acısını kabul eder, ve ilk kez, iki kucaklama ve onların kavga sona erdi.

Cumartesi sabah Nadine okul film Festivali ve Erwin kısa animasyon galası için kendini hazırlıyor geldi. Nadine yola çıkıp aşağı yürür ve Darian ve Krista tarafından karşılandı ve iki kız daha sonra mutlu bir şekilde yakalamak için katılıyorum. Mona çok geç uyanır ve Nadine kaçtı korkuyor. Annesi endişeli olduğunu fark, Nadine sorumlu onun güvende olduğuna dair bir mesaj gönderir. Mona, metin alıcı, basit bir “TAMAM kelime ve Cevaplar ona güvenmeye karar verir.” (David Silverman tarafından animasyon) erwin'in animasyon filmi aşk lisede bir kız düşer ama onun tarafından reddedilmiş olan yeşil uzaylı bir çocuk hakkında bir hikaye. Metafor gerçekleşmiştir Nadine film onun hakkında değil şakayla cevap veriyor ama bu kadar uzun aşkını kabul almak için Erwin özür diler. Erwin arkadaşları tarafından tebrik edildi. Onlara Nadine tanıttı zaman, bir gülümseme ile karşılıyor, sonunda başkalarına açılıyor.The Edge of Seventeen izlerken kesintisiz izleyeceksiniz.The Edge of Seventeen 2016 izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
film izle porno film izle