5.5
Toplamda oy verildi.
Loading...
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

The Ridiculous 6 izle

-

The Ridiculous 6

The Ridiculous 6 izle

İçin arama Gülünç 6 tane Adam Sandler en kötü film olabilir aslında vererek daha fazla kredi daha fazla hak – bunu nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum, böyle bir duygu olduğunu kabul edebiliriz, bu iki-saat-çok-uzun dışkı yığın sinmek indükleyici diyalog ve kız kardeşin hayatı-değerli işlev gören bir “film”. Kesinlikle gerçek filmler genelde anlaşılır arsa, görsel güzellik ya da yetkin yazılı diyalog bazı görünüş sahip verilmiş gibi gelmiyor. Bu Saçma 6 bunların hiçbirine sahip değil.
Bunun yerine, bu Netflix orijinal (akıllıca gömülü tarafından streaming servisi, aptalca kabul etti için toplam dört film ile bu takım) oynar gibi bir toplama tembel saldırgan (ve, daha önemlisi, zevksiz) skeçler bağlı bir fevkalade uyduruk söz değil, consummately sıkıcı, hikaye ark. Batı türü görünüşte hareket, ve asla onların hayatında bir kere gören bir grup insan tarafından yönetilen yazılı bir saygı.
Ayrıca co-yazdı acı verici ve sık işbirlikçisi kötü senaryo olan Sandler, Tim Herlihy, Beyaz Bıçak, kariyer hırsızı Frank Stockburn (Nick Nolte) oğlu ile baş rolü ile uyku bantları. Terk edilmiş bir bakım bir Apaçi kabilesi, Beyaz Bıçak yetişmiş bir uzman olarak el ele savaş, bıçak oyun, izleyicilerden koymak ben o kadar çok kez sırasında filmi, “mistik bok.” Ne yazık ki, karakterin yetişmesi anlamına da gelmektedir Sandler geliyor başlıklı oyna adam gibi bir özellikle yorgun, düşünceli bir nevi piç, kimin diyalog iletilmesini, her şey soluk soluğa, kırık İngilizce bir twangy şivesi (görünüşe göre ne oyuncuydu duygu, özellikle sabah).
Gerçi malzeme burada kuşkusuz çok büyüleyici, Sandler hala sürekli sinsi modu, ilgisiz her şey dönüyor ortalıkta ona, sadece konuşuyor nasıl küçük komedyen umurunda getiren gerçek komedi filmleri yaşıyor artık. O sadece gösterir, mırmır bir kaç satır altında nefesini geriye çekiliyor off-ekran, muhtemelen için rahat bir sandalye ve bir soğutucu tam biraları da (bu belki biraz haksızlık ama, diğer taraftan, çok zor değil haber, komedi gibi Karışık ve et var aslında sadece para için Sandler'ın tatil, belki de değil).
Bu tamamen mümkün bu Saçma 6 olabilir içeren en kötü performans Sandler kariyeri ve Netflix execs kim güvendiğim biri olmalı dumanlı şu anda ne kadar bir şaka komedyen gibi düşünün onun yeni bir sözleşme. Yönetmen Frank Oz, en iyi Sandler ile birlikte olmak, bir parmak uyuşuk uyuşukluk onun dışında aktör dürtmek yerine onunla birlikte olacak ve projenin doğuştan ghastliness kabul kıpırdatmaz.Bu Saçma 6 ana eylem Beyaz Bıçak sevgili yaşlı baba ile tekrar bir araya geldiğinde, sadece ona korkak Cicero (Danny Trejo) tarafından kaçırılmış görmek için alır. Cicero ödemek ve Frank almak için yeterli para çalmak umuduyla, Beyaz Bıçak bilinmeyene, sadece Frank zamanlar azılı bir ladykiller olduğunu öğrenmek ve diğer beş oğlu babası için girişimler. İşte kız arkadaşa yahnisi Ramon (Rob Schneider), kim sürüyor tutamayan bir eşek ile onu her gittiği yere; zihinsel engelli, hayır, iki gece önceydi Lil Pete (Taylor Lautner); anlaşılmaz dağ adamı Herm (Jorge Garcia); akıllı loş sarhoş Danny (Luke Wilson); ve (Terry Crews) Chico, piyano çalan salak kim bir ihtiyatlı “siyah olarak çıkıyor” film boyunca birden fazla karakter. Dayanılmayacak gibi, duyarsızca hayal ediyorsun gibi tasvir ediyorlar.
Babalarının peşinde, Merkez altı otlardan tüm aciliyeti ile sahneden sahneye çıkıyorsunuz. Sandler ve Herlihy senaryosu var böyle bir iskelet hikaye seçtiği almak SNL rota getiren kahramanlarını karşı garip bir ürün yelpazesine tarihsel figürler, John Turturro beyzbol-icat Abner Doubleday David Spade keskin-çekim General Custer ve jive konuşan Mark Twain tarafından oynanan Vanilla Ice. (Evet, doğru okudunuz. Mark Twain bu filmin rapçi/aktör/Houston Texans tarafından’-kötü şans tılsımı Vanilla Ice. oynadığı Hayır, ben de anlamıyorum.)
Şimdi Cameo değil mi doğal olarak kötü bir fikir, bir film gibi, ama onlar yerleştirdi. " rastgele ve biraradaydı yani gelişigüzel olarak tamamen öldürmek herhangi bir ritim veya momentum filmi yaptıran biraz daha becerikli eller. Sonuç feci, dopily en izleyiciler ayarlamak için ve kendilerini cazip, tek seferde çok daha fazla stomachable küçük bölüm pic sindirerek bulacaksınız yapıştırılan hep beraber bir film.
Bolluk istenmeyen -izm ile birlikte filmin sözde “Saçma 6,” destekleyici karakterler gibi Kızılderili kadın adları gibi “Kunduz Nefes” ve “Giydiği Sutyen,” gösterge ne kadar düşük Kaş onun duyarlılıklarını komik gerçekten. Sandler filmi “hiciv,” bir kısık mail Vahşi yaşam Vahşi Batı. bir olduğunu iddia ediyor (Blazing Saddles oldu ifade edildiği gibi, bir ilham kaynağı, ama Sandler daha fazla çalışır taklit Seth MacFarlane Bir Milyon Yolu Ölmek Batı, sadece başarısız o kadar kötü bir şekilde sona erer uyduruyor bu pisliği gibi bir timer). Ama gerçek şu ki aleni düşmanlığı ve odaklı yarış karikatürler ile dolu konuşmasında, Sandler tabloyu buraya getiriyor hakkında bir şey hiciv veya triflingly eğlenceli bile var. Edginess için çaba olabilir, ama Bu çok Saçma 6 da sadece düz çirkin.
Olursa baş etmek çok Saçma 6, utanç verici atık mükemmel selüloit rağmen, bu şey, yani zihin-bogglingly kötü olmalı (aslında bir Tanrı) en son ne zaman biri çılgınlık kadar para vermek için bir projeden yaratıcı ekibi, Sandler, Herlihy ve Oz. Özellikle birlikte çalışma, bu üçlü oldu sorumlu bazı en çocukça, tuhaf bir şekilde saldırgan ve iyice meritless film yapımı için dışarı Hollywood ' da son birkaç yıldır, ve seni çok Gülünç 6 onların nadir. Küçük düşürücü her oyuncu kadrosu (özellikle fakir Lautner, bir ev çekici erkek önce Sandler var elinde ona bir şok edici tembel senaryo ve başparmak yönünde, bu da o nadir filmlerden bu kadar yoksun değer, piyasaya doğrudan DVD'YE, ister yanık bir delikten alt ne olursa olsun pazarlık bin oldu aceleyle içine fırlattı.
  •  Süre: 119 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.851
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı