Almanya
Sevimli Ejderha Kokonat Ormanda Şenlik izle
İncele
Sevimli Ejderha Kokonat Ormanda Şenlik izle
Türkçe Dublaj
İki ejderha türü ateş ejderhası ve gıda Ejderhası arasındaki ilişkiyi güçlendirmek için, küçük Ejderha hindistancevizi Max von der Groeben ve en iyi arkadaşı olan vejetaryen yemek Ejderhası Oskar Dustin Semmelrogge doğal olarak katılmak isteyen orman adalarında bir tatil kampı planlanmaktadır. Ancak onun en iyi arkadaşı kirpi Mathilda Carolin Kebekus katılmasına izin verilmez bu yüzden ikisi onu Jungle adalarına götürecek olan gemiye kaçırmaya karar verirler. Ama sonra onların gemi arasında bir kaya koç ve tatil kampının katılımcıları Kampa doğru yürüyerek onların yol yapmak zorunda.Sevimli Ejderha Kokonat Ormanda Şenlik izle,Sevimli Ejderha Kokonat Ormanda Şenlik full izle,Sevimli Ejderha Kokonat Ormanda Şenlik 2018 izleyebilirsiniz.
 • 85dk
 • IMDb 5.2
 • 23
 • 0
Hızlı ve Tüylü Full izle
İncele
Hızlı ve Tüylü Full izle
Türkçe Dublaj
Manou, ailesi gibi bir martı olduğuna inanarak büyür. Yüzmeye, balık tutmaya ve onlar gibi uçmaya çalışıyor ama çok yetenekli görünmüyor. Yaz yarışında nedenini keşfeder. Onun büyük şoku için çok nefret edilen Çabukların bir çocuğu olarak kabul edildiğini öğrenir. Ailesi hala onun yanında duruyor onlar gibi bir kuş olduğunu iddia ediyor. Özellikle martı kardeşi Luc ona çılgınca hayran. Bir gece manou yumurtaları koruyamaz ve birini sıçanlara teslim eder. Martılar öfkelendi ve manou evden atıldı. Tamamen hayal kırıklığına uğradı ve uçamayan ama köklü bir dost olduğu ortaya çıkan komik bir Gine tavuğu olan parcival'a rastladı. MANOU çarpıcı bir bayan swift olan kalifa'ya çarptığında yeni arkadaşları Yusuf ve Panço ile swifts yolunu kontrol ediyor. Aniden diğer tüm sıkıntıların üstünde dolaşan bir flörtle vurulur. Sıçanlar hızlı yumurta kaçırmak ve büyük bir fırtına martılar tehdit olarak kazıklar yüksektir. MANOU her ikisini de kurtarmaya kararlıdır bir martı gibi cesur ve hızlı bir şekilde yaratıcı.Hızlı ve Tüylü Full izle,Hızlı ve Tüylü 2019 izle,Hızlı ve Tüylü türkçe dublaj izle,Hızlı ve Tüylü tek parça izleyebilirsiniz.
 • 88dk
 • IMDb 5.2
 • 68
 • 0
Asla Gözlerini Kaçırma Filmi izle
İncele
Asla Gözlerini Kaçırma Filmi izle
Türkçe Dublaj
Tom Schilling Altın kadın nesil savaş tarafından oynanan  gevşek Gerhard Richter 20. yüzyılın en beğenilen görsel sanatçılarından biri dayalı bir süpürme Romantik tarihsel Dram, uzak bakmak asla büyük bir sanatçının hayatında otuz yıl izler. Film aşık baba Sebastian Koch Başkalarının Hayatlarını Vatan Blackbook saklanan eski bir Nazi Katili olan Paula Bira Frantz Karanlık Vadi Transit genç kadın düştüğü yerde Nazi Almanyası tanık bir çocukluk sonrası savaş Doğu Berlin Batı Berlin Duvarı zamanında ve sonuçta çağdaş sanatın heyecan verici yeni bir hareketin bir parçası olmaktan kaçmak için gider.Asla Gözlerini Kaçırma Filmi izle,Asla Gözlerini Kaçırma Full izle,Asla Gözlerini Kaçırma 2018 izleyebilirsiniz.
 • 188dk
 • IMDb 7.5
 • 78
 • 0
Çılgın Plaj Full izle
İncele
Çılgın Plaj Full izle
Türkçe Dublaj
Kostis, kendisini küçük Yunan Antiparos adasında, kış mevsiminde toplam bir delik ve yaz aylarında cinsiyete dayalı bir kozmopolit hotspotta bulan 42 yaşındaki bir doktor. Tüm genç Anna başını sert parti arkadaşları onu grup ile kliniğe patlama ve onu dışarı sürüklemek olduğunu açmak için yapmak zorunda. Kostis onu fethetmek ve onları etkilemek için onun yol dışına gidecek ama zor ve zor yetişmek için bulur. Ne kadar ileri gidebilir? Güneş genç vücudun güzelliğini ve gücünü kutlarken aynı zamanda kaçınılmaz çürümesini de kucaklıyor.Çılgın Plaj Full izle,Çılgın Plaj tek parça izle,Çılgın Plaj 2016 izleyebilirsiniz.
 • 104dk
 • IMDb 6.6
 • 227
 • 0
Gut 2012 Erotik izle
İncele
Gut 2012 Erotik izle
Orjinal Dil
Gut 2012 Erotik izle,Gut 2012 full izle,Gut 2012 Erotic movie,Gut 2012 watched.Gizemli bir video, paranoyaları her geçen gün daha yoğun büyüdükçe hayatlarını çözmekle tehdit eden iki adamı korku içinde bağlar. Tom en iyi arkadaşı Dan onu gerçekten sarsacak bir videoya sahip olduğunu iddia ettiğinde uyuşmaya başlamıştı. Daha sonra, Dan ile video izledikten sonra, Tom karanlık düşüncelerin ezici bir saldırısıyla savaşır. Daha sonra, Tom beynine damgalanmış rahatsız edici görüntüleri unutmak için boşuna uğraşırken, genel rahatsızlığı çok tüketen bir teröre dönüşüyor. Daha fazla video isimsiz bir kaynaktan gelmeye başladığında, her uyanma saati, iki işkence gören arkadaş için yaşayan bir kabus haline geldikçe gerçekliğin kendisi parçalanmaya başlar.
 • 91
 • IMDb 4.0
 • 1.056
 • 1
Oteldeki Hostes Erotik izle
İncele
Oteldeki Hostes Erotik izle
Orjinal Dil
Oteldeki Hostes Erotik izle,Oteldeki Hostes hd izle,Oteldeki Hostes full izle,Oteldeki Hostes Erotik Sex izleyebilirsiniz.Genç kadınlar bu sekste en iyi ev sahipleri için yapıyor .Erwin Dietrich'in sömürme filmi. Erkek ve kadın ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktan zevk alan çeşitli cinsel durumlarda genç kadınları gösteren bir dizi kısa öyküdür.
 • 76
 • IMDb 4.4
 • 836
 • 2
İki Anne Erotik izle
İncele
İki Anne Erotik izle
Orjinal Dil
İki Anne Erotik izle,İki Anne Erotik Filmi izle,İki Anne sex izleyebilirsiniz.İki anne, Almanya'da bir çocuk sahibi olmaya karar veren lezbiyen evli bir çift olan Katja ve Isabella hakkında bir drama, çok zor bir süreçte pek çok yasal sorun, yüksek ücret ve diğer engelleri empoze eden bir ülke. Bir sperm donörü bulmayı kabul ettiler, ancak bir baba değil, böylece çocuğu herhangi bir dış müdahale olmadan eğitebilirler. Almanya'daki birçok lezbiyen çift gibi, ortak bir çocuğa giden yolun beklenenden çok daha zor olduğunu öğrenmek zorundalar.
 • 75
 • IMDb 5.0
 • 1.731
 • 0
Sexy Sisters Erotik Film izle
İncele
Sexy Sisters Erotik Film izle
Orjinal Dil
Sexy Sisters Erotik Film izle,Sexy Sisters hd izle,Sexy Sisters yetişkin filmi izleyebilirsiniz.Edna küçük kız kardeşi Millie uyuşturulmuş ve yatağına zincirlenmiş tutar. Uyuşturucu Millie Edna sağlayıcıları onu tatmin edemez ve tatminsiz kız kardeşi Edna kapalı alır görünce erkeklerin sonsuz kaynağı olan bir seks düşkünü yaptık. Ancak Edna'nın tüm bunlardan ana planı 21. doğum gününde Millie'ye gitmesi gereken ölen ebeveynlerinin servetini miras almaktır, bu yüzden Millie'yi delirtebilirse serveti alacaktır. Ancak adamlardan biri Millie'yi tatmin ettiğinde Millie dış dünyayı keşfeder ve ikisi Edna'nın kötü planlarını durdurmaya çalışır.
 • 83
 • IMDb 5.0
 • 1.058
 • 0
Lez Kız Yatakda Erotik izle
İncele
Lez Kız Yatakda Erotik izle
Orjinal Dil
Lez Kız Yatakda Erotik izle,Lez Kız Yatakda Erotik indir,Lez Kız Yatakda full izleyebilirsiniz.Bu, Jess Franco emektarı için bile sevilmesi zor bir film ve kesinlikle JF acemi meraklı için değil.Titreşimli kızlar videoda İngilizce dostu bir versiyon yok gibi görünüyor ve herhangi bir İngilizce dil baskısında teatral olarak oynanıp oynanmadığı belli değil], aşırı kullanılan bir kaynak baskısı nedeniyle bazı görüntülerin kaybolabileceği oldukça kafa karıştırıcı bir karmaşa olarak oynuyor. Burada göz önünde bulundurulan tam ekran Fransız videosu, görüntünün çerçeveyi ve ötesini doldurmak için tortuously gerilmesi ve son derece çarpık bir görüntü yaratması için sıkılmış terimine yeni bir anlam katıyor. Birkaç on yıl boyunca gömülmeden önce Fransa'daki her grindhouse'u oynayan hırpalanmış bir 35mm baskıdan gelmiş gibi görünüyor. Bu yönetmenin en sevdiği özel göz Al Pereira tarafından ortaya çıkarılan vahşi bir Euro yeraltı dünyasına girmek için ultra kalitesiz Jess Franco için bile göz önüne alındığında bir şekilde uygun görünüyor. Dedektif 60'lı yıllarda Eddie Constantine robotların saldırısı ve 1980'lerde Antonio Mayans Camino solitario vb. tarafından tasvir edilmiştir. Vernon, genellikle Franco Fritz Lang Dr Mabuse'nin 1000 gözü ve Godard Alphaville rollerinde bir kötü adam olarak ortaya çıkıyor burada alçakgönüllülük kadar usta olduğunu ancak biraz etik şirket göz önüne alındığında sonunda sempati kazanan kahramanı, uğraşması gereken insan çöpünün ortasında bitkin bir haysiyet tutmayı başardığı için. Başka bir aktörün bu sınıf z suç bilinmezliğini, porno tanımının ortasında bir ağırlık hissi verebileceğini sanmıyorum.LES EBRANLEES işkence ve cinayetle atılan seks ve açgözlülük ile ilgilidir. Kan ter ve gözyaşları içinde boğulmuş bir Termit neo-noir seksi suç numarası. OBSESSİON'DA yayınlanan arsa özeti JESS Franco'nun filmleri burada göz önüne alınan versiyonla çok az ya da hiç ilişkisi yoktur. Ancak süreklilik çok dalgalı olduğundan ve çok kısa bir çalışma süresi içinde herhangi bir noktaya yerleştirilebilen özerk unsurlar olarak alınan çıplak danslar şeritler ve seks sahneleri ile yumuşak çekirdekli bir döngü olarak tasarlandığından alternatif bir senaryo sunmak zor.Al hangi striptiz kulübü ve yakındaki bir otel alanlarında basamak olarak kullanılan bir uyuşturucu fuhuş operasyonu soruşturma gibi görünüyor. Bazı pezevenkler ve haydutlar fırçalama sonra o Hansa tarafından kaçırılan ve kulüp sahibi Thomas tarafından tehdit edilir. Sus ve belaya dikkat etmesi söylendi ceza örgütüne sızmak için seks kölesini kullanmaya çalışan bir striptizci Montie Prous ile gizlendi. Jess Franco rollerinde Montserrat Prous'un narin güzelliği hakkında ayrı bir makale yazabilir.Al, gece kulübünden canlı seks performanslarını izlemek için oyalandığı gece kulübüne vintage kompakt sürüş ile çalışma zamanı bir sürü alınır. Bu dünya Jess Franco yaratmada usta. Telgraf bilgisi olan sahneler arasında çok...
 • 68
 • IMDb 5.6
 • 3.124
 • 0
Muhtemel Aşk izle
İncele
Muhtemel Aşk izle
Türkçe Dublaj
Muhtemel Aşk izle,Muhtemel Aşk hd izle,Muhtemel Aşk full izle,Muhtemel Aşk 2018 izle,Muhtemel Aşk filmi izleyebilirsiniz.Utangaç ve münzevi Hıristiyan işini kaybettikten sonra, toptan bir pazar için çalışmaya başlar. İçeceğin koridorundan Bruno onu kanadı altına alır ve hızlı bir şekilde ona baba bir arkadaş olur. Ona ipleri gösterir ve sabırla ona forkliftin nasıl çalıştırılacağını öğretir. Koridorda"tatlılar" -Marion ile tanışır. Anında gizemli cazibesi büyüledi. Kahve makinesi onların düzenli toplantı noktası olur ve iki birbirlerini tanımak başlar. Ancak Marion evli ve Christian'ın kendisine olan duyguları, özellikle de Marion bir gün işe dönmediğinde karşılıksız kalıyor gibi görünüyor. Christian yavaş yavaş toptan pazar ailesinin bir üyesi olur ve forklift sürüş ve raflar istifleme onun gün göz karşılayan daha ona çok daha fazla anlamına gelir.Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri,Yapım: 2018IMDB Puanı: 7.1Yönetmen: Thomas StuberOyuncular: Sandra Hüller, Franz Rogowski, Peter Kurth
 • 125
 • IMDb 5.2
 • 463
 • 0