Brezilya
Banana Split izle
İncele
Banana Split izle
Türkçe Altyazı
Nisan Hannah Marks lisenin son iki yılını ilk çılgınca sevişme oturumundan son gözyaşı lekeli dağılmaya kadar Nick Dylan Sprouse ile bir ilişki içinde geçirdi. Mezuniyet ve üniversite arasındaki amaçsız yaz aylarında, yeni bekar Nisan, beklenmedik bir adayla beklenmedik bir dostluğa çarparak kalp kırıklığını düzeltir: Nick'in yeni kız arkadaşı Clara Liana Liberato.Banana Split izle,Banana Split 2018 izle,Banana Split full izle,Banana Split hd izleyebilirsiniz.
 • 99dk
 • IMDb 5.6
 • 35
 • 0
Bacurau izle
İncele
Bacurau izle
Türkçe Altyazı
Bir belgeselci Udo Kier son filminde matriarch'ını kaybeden küçük bir Köyü profillemek için Brezilyalı outback'in derinliklerine doğru ilerliyor. Yerlilerle olan ilişkisi büyüdükçe gerçek benliklerinin ortaya çıktığına tanık olur ve gömdükleri sıra dışı ve gizemli sırları açar. Film yapımcısı Kleber Mendonça Filho Juliano Dornelles'in yazdığı ve yönettiği filmde Sonia Braga ve Barbara Colen de yer alıyor.Bacurau izle,Bacurau full izle,Bacurau 2019 izleyebilirsiniz.
 • 131
 • IMDb 7.9
 • 173
 • 0
Kaybedeceğim Bir Şey Yok izle
İncele
Kaybedeceğim Bir Şey Yok izle
Türkçe Dublaj
Edir Macedo sert vuran gerçek hayat hikayesi, kamu otoriteleri aşağı karşı karşıya adam, Brezilya'nın dini kuruluş ile kırdı ve ülkede önemli bir lider oldu. 60'lı, 70'li, 80'li ve 90'lı yıllarda Brezilya'nın olayları, são Paulo'da 1992'de asılsız tutuklanması ve serbest bırakılması ve nihai Zaferini getiren inanç gibi zor ve tartışmalı aksiliklerle boğuşurken hikayesinin zeminini oluşturuyor haksız güçler. Macedo'nun biyografik üçlemesine dayanarak dünya çapında 7 milyondan fazla kopya satan kaybedecek bir şey yok.Kaybedeceğim Bir Şey Yok izle,Kaybedeceğim Bir Şey Yok full izle,Kaybedeceğim Bir Şey Yok 2018 izleyebilirsiniz.
 • 130dk
 • IMDb 5.6
 • 146
 • 0
Fil Dişi Oyunu izle
İncele
Fil Dişi Oyunu izle
Türkçe Dublaj
Fil Dişi Oyunu izle,Fil Dişi Oyunu hd izle,Fil Dişi Oyunu full izle,Fil Dişi Oyunu 2016 izleyebilirsiniz.Vahşi yaşam aktivistleri, Afrika'da yasadışı Fildişi ticaretini sona erdirmek için kaçak avcıları ele geçiriyorlar.
 • 118
 • IMDb 7.9
 • 406
 • 0
O Imperio Do Desejo 1981 – The Empire Of Desire Erotik izle
İncele
O Imperio Do Desejo 1981 – The Empire Of Desire Erotik izle
Türkçe Dublaj
O Imperio Do Desejo 1981 - The Empire Of Desire Erotik izlerken online erotik film izleyeceğinizi unutmayınız.O Imperio Do Desejo 1981 izledikten sonra yorum yapmayı ve filmi indirmeyi unutmayınız.Dindar bir milyonerin zengin dul eşi Sandra Meiry Vieira kocasının bıraktığı plaj evini kurtarmak için sahile gider. Kocasının onu aşk işleri için tuttuğunu keşfeder. O sevgilisi Odilon, vicdansız bir genç adam olan çalışmalar o destek oluyor ile oraya gider. Eve giderken, birkaç hippiye biniyor. Bir yankesici avukat olan Carvalho'nun yardımıyla, mülkü kurtarır ve otostopçuların çiftini mülkün bekçileri olmaya davet eder. Oradan, çift yavaş yavaş fiziksel ve duygusal olarak dahil olur, dul kendisi, erkek arkadaşı ve avukat da dahil olmak üzere alışılmadık karakter galerisiyle. Evde kaldıkları süre boyunca, tüm bu karakterler, bazı iğrenç turistler, tatilde üç genç kadın polis fahişeler komünist bir dergi için bir muhabir ve diğerleri de dahil olmak üzere olağandışı ve komik yollarla çatışıyor.Tür:Erotik Filmler,Komedi FilmleriYapım: 1981 - BrezilyaIMDB Puanı: 7.0Yönetmen: Carlos ReichenbachOyuncular: Meiry Vieira, Roberto Miranda, Márcia Fraga
 • 110
 • IMDb 7.0
 • 33.136
 • 0
Lino 2017 Türkçe Dublaj izle
İncele
Lino 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Lino 2017 Türkçe Dublaj izlemeniz için hd olarak film izleyebilirsiniz.Lino partiler için bir eğlence görevlisi olarak çalışıyor, ama tüm kötü tedavi çocuklar tarafından yapılan, kim kedi devinin saçma bir fantezi ile çalışmak için onunla alay etmek için katlanmak için en duramaz. Onun hayatını değiştirmek için kararlı, o bir büyücü hizmetlerini kiralamak, ama, beklenmedik bir şekilde, sihir ayağına bir atış olarak sona erer ve Lino tam bir feline büyük döner.Tür:Aile Filmleri,Animasyon Filmleri,2017 FilmleriYönetmen: Rafael RibasOyuncular: Dira Paes, Paolla Oliveira, Selton Mello
 • 94
 • IMDb 6.0
 • 1.258
 • 0
Jules and Dolores izle
İncele
Jules and Dolores izle
Türkçe Dublaj
1983 yılında, FIFA Dünya Kupası kazanan ödül Jules Rimet Kupası vitrinin gelen Rio de Janeiro, Brezilya Futbol Konfederasyonu genel merkezinde çalındı. Jules ve Dolores, yönetmen Caito Ortiz hırsızlık ve sonrasında, son derece komedi moda yol açan koşulları yeniden sayılmasını istiyor. Sakatlayıcı bir kumar bağımlılığı sayesinde (Paulo Tiefenthaler) Peralta borç, kız arkadaşı, Dolores (Taís Araújo) gizlemeye çalışıyor ki aslında gırtlağına kadar. Bir ödeme yapmak ve yaralanma önlemek tükeniyor zaman, Peralta ve pal Borracha (Danilo Grangheia) Rimet Peralta çalıştığı ofisten Jules altın kopya çalmak için bir plan. Her şeye rağmen, soygun başarılı olur, ama iki beceriksiz hırsızlar kupa ev almak zaman, hiç bir kopya olmadığını keşfetmek için dehşete onlar gerçek bir ödül. Brezilya, tüm ülkeyi Jules Rimet için onun izinde ve kararlı bir dedektif (Milhem Cortaz) sıcak arama, Peralta bir alıcı bulmak sonunda Dolores her zaman istediği hayatı veren o olmalı. Jules ve hırsızlık Jules Rimet “gerçek akıl almaz ve sıradışı hikayesi anlatmak iddiasında Dolores, ama gerçek olaylar böyle komik bir şekilde oynamak olmadığını düşünelim. Ortiz gülüyor bol film dolu, ve onun karakterleri her ilgi çekici ve sempatik. Bazı pacing ve yapısal sorunları vardır, ve kupa kurgusal kaderi zorlama, ama genel olarak Jules ve Dolores birçok kişi aşina olmayabilir dönüm noktası olan bir olay hakkında eğlenceli ve zevkli bir muziplik biraz uzak. Jules and Dolores izlerken donmadan izleyeceksniz. Jules and Dolores 2016 izleyebilirsiniz. Jules and Dolores full izlersiniz.
 • 90
 • IMDb 7.3
 • 1.614
 • 0
Neon Boğa izle
İncele
Neon Boğa izle
Türkçe Altyazı
Bir imparatorun yeni elbiseleri film derim son örneği kuzeydoğu Brezilya'nın vaquejada rodeos dünyasına bize eşlik eden “Neon Boğa,” Brezilyalı yönetmen Gabriel Girişi ile. Geçen sonbaharda Venedik ve Toronto festivallerinde hit buzz-oluşturma ve tahmin gerektiğini ne doğruluk gibi belgesel bazı katsayısı ile işlenmiş olan antropolojik ilgi çekici bir tartışılmaz gücü: bir tür var. Fiilen gezici bir aile gibi işlevi olan karakterler küçük bir grup üzerinde odaklanmak için girişi çoğunlukla bull ring kaçan heyecanlar önler. (Juliano Cazarré) İremar giysi tasarımı (Maeve Jinkings) egzotik dansçı Galega, şirketin kamyon sürücüleri ve genç kızı, Cacá (Aline Santana) eğilimi olan Shakira bir benzerini için kıt sahne kıyafetler de dahil olmak üzere kapalı zamanını ayırıyor kim kaslı ve yakışıklı sığır çobanı. Grubun diğer üyesi (Carlos Pessao) Zé adlı şişman sığır çobanı. Hala, başarısını kısmen Festivali Gala sık sık provoke abartılı tepkiler de borçlu olabilir. Ve festival film belirli bir tür kaynaklanan diğer potansiyel nedenleri bir çift vardır girişim olacaktır. İlk olarak, Avrupa ve Amerika dışında yapılmış ama o yerlerde festivaller için hazırlanmış. Söyle de Güney Amerikalı bir film galaları hesapları okuyan uluslararası sinema hayranları, Cannes film Brezilya pazarı için yapılmış ama mutlu zeki ve maceraperest Fransız programcılar tarafından keşfedildi için söyledi varsayalım. Gerçekte, bu filmlerin bir çoğu, özellikle programcılar ve jüriler için uluslararası festivallerde oluşturulan, Bir “sanat” film için şu anda onaylanmış üslup normlarına uyum sağlamak, ve B) tarafından cezbedici ve egzotik olarak Avrupalılar ve Amerikalılar tarafından görülür şekilde yerel kültürleri inceleyen itiraz ettikleri için. (Aşk ya da filmleri nefret olsun, bu Tayvan'ın Hou Hsiao hsien ve Tayland'ın Apichatpong Weerasethakul gibi saygıdeğer yapımcılar bile bu ikili strateji istihdam ederek “dünya sineması” auteurs olmuştur.) İkincisi, “Neon Boğa” da stratejik olarak diğer mevcut kültürel orthodoxies, özellikle bazı oldukça şüpheli olanlar Akademi yay ithal eden film türüdür. Beden ve toplumsal cinsiyet normlarının “araştırması [anlatı eksikliği telafi eder] belirleyen film, Hollywood Reporter incelemesi başlık düşünün.” Düz İngilizce Tercüme, bunun ne anlama geldiğini hikaye ile ilgili en az ve BM çünkü film aslında sıkıcı. Ama kaygılarını üniversite müfredatı artık önceki yüzyıllarda Bakire Doğum ve Kutsal Üçleme kabul kadar önemli olarak görülen ‘beden ve cinsiyet normları’ ile ilgili olduğundan, önemli ve anlamlı olarak kabul edilmesi gerekir. Film hakkında henüz o nominal konuları söylemek, ya da “beden ve cinsiyet” etiketler pat daha fazla bir şey gizlemek ve retrograd gerçekten ikna edici herhangi bir şey var mı? Hamak uyku ve günlük rutinleri hakkında gitmek gibi bir girişi bu karakterleri gözlemleyerek filmin uzunluğu harcıyor. Karakterler tip...
 • 101
 • IMDb 6.9
 • 1.790
 • 0
Gabriela Erotik Film izle
İncele
Gabriela Erotik Film izle
Türkçe Dublaj
Gabriela Jorge Armado romanı Gabriela, genellikle de şehvetli Brezilyalı TV dizisi kaynağı olarak hizmet eden Karanfil ve Cinammon, dayanıyordu. (Roman ilk yayımlandığında) 1925 yılında geçen film, Nacib, Parati en Bahian köyde bir barmen olarak Marcello Mastrioanni yıldız. Bir kuraklık çevredeki kırsal üzerine indiği zaman, pasaklı-ama-(Sonja Braga) seksi Gabriela Parati bazı arkadaş ve akrabaları ile dolaşır. Hemen Gabriela topraksı duygusallık ile büyüleyen, Nacib aşçı ve potansiyel bir sevgili olarak onu işe. Yerel erkekler tarafından Gabriela ödenen ilgisini kıskanıyor, Nacib onunla evlenmek, sonra elbisesi daha dar görüşlü bir şekilde davranır emir karar verir. Ama Gabriela cinsel çıkılır yardımcı olabilir, ve sonuç olarak, filmin ana karakteri dönüşüm geçirmek zorunda olan Nacib.Gabriela Erotik Film izlerken donmadan izleyebilirsiniz.2017 erotik film izleyebilirsiniz.Güncel yeni erotik film indirmek için de fiilmizle.org adresini takip ediniz.
 • 99
 • IMDb 5.5
 • 20.051
 • 0
Seni Seviyorum Rio izle
İncele
Seni Seviyorum Rio izle
Türkçe Dublaj
Her parçanın hikayesi çizgi Rio de Janeiro farklı bir mahalle, doğal güzellikleri, duygusallık ve sıcaklık için bilinen “Muhteşem Şehir” kendine özgü nitelikleri ve karakterli aşk bir karşılaşma üzerinde duruluyor. Aşk eşsiz ve evrensel ifadeler kutlarken filmi kültürler arasındaki boşlukları köprü için, eğitmek ve eğlenceli kitleye hizmet vermektedir.Seni Seviyorum Rio izlerken donmadan hd izleyeceksiniz.Seni Seviyorum Rio Full izleyebilirsiniz.
 • 110
 • IMDb 5.4
 • 1.880
 • 0