Danimarka
Karanlık Şehir
İncele
Karanlık Şehir
Türkçe Dublaj
Karanlık Şehir izle,Karanlık Şehir full izle,Karanlık Şehir 2017 izle,Karanlık Şehir türkçe dublaj izle,Karanlık Şehir filmi izleyebilirsiniz.Zaid pahalı bir daire ve hamile kız arkadaşı ile başarılı bir kalp cerrahı. Bir gece para için umutsuz olan kardeşi yasin'i ziyaret ediyor, ama reddediyor. Kısa bir süre sonra, Yasin dövülerek öldürülür ve Zaid suçluluk ile yenilir. Suçluluk öfkeye yol açar gibi Zaid maskeli bir intikamcı olur ve Adalet arayışı Kopenhag'ın suç underworld alır.
 • 113
 • IMDb 7.0
 • 950
 • 0
Ufak Tefek Cinayetler izle
İncele
Ufak Tefek Cinayetler izle
Türkçe Dublaj
Ufak Tefek Cinayetler izle,Ufak Tefek Cinayetler hd izle,Ufak Tefek Cinayetler sinema izle,Ufak Tefek Cinayetler 2017 izle,Ufak Tefek Cinayetler full izledikten sonra yorumlarınızı eksik etmeyiniz.Bu konuda keskin bir şekilde küfürlü Danimarka komedi, bir boşanma daha ucuza çıkacaktır Rus bir katil tutar. Soru sonuçları değer mi? Eğer iyi ustalar arıyorsanız, Iba ve Edward kesinlikle aramayın. Tembel ve hochštapleři. Böyle bir tekne bile altın bir alt vardır. Yağmurlu bir gün için tasarruf sayıları artan, artık yetersiz medeni yaşam ile başa çıkmak için. Ama boşanma maliyeti olur. Çok para. Ve Edward ile İb gerekli olandan daha fazla para ödemek istemiyorum. İyi bir fikir gelir. İnternette her şeyi alabilirsiniz. Hatta Rus tetikçi. Cinayet boşanma daha ucuz olabilir, ama karısı hiç hafife alınacak bir şey değil.
 • 90
 • IMDb 5.3
 • 784
 • 0
Yeryüzündeki Son Aşk izle
İncele
Yeryüzündeki Son Aşk izle
Türkçe Dublaj
Yeryüzündeki Son Aşk izle,Yeryüzündeki Son Aşk full izle,erotik izle,erotik film izleyebilirsiniz.David Mackenzie tarafından yönetilen En İyi Yeni İngiliz Özelliği için Ediburgh Film Festivali ödülü Sundance 'de 11 isabet ve kazanan, inanılmaz bir tarz yaratma duyu kaybı, kıyamet sonrası bir salgın karşısında çaresiz romantik bir bağlantı oluşturan dünyanın yabancıların son tanıkları olarak Eva Green ve Ewan McGregor yıldız.
 • 92
 • IMDb 7.1
 • 14.419
 • 1
Mayın Ülkesi izle
İncele
Mayın Ülkesi izle
Türkçe Dublaj
Mayın Ülkesi izlemeniz için hd olarak eklenmiştir.Mayın Ülkesi full izledikten sonra görüşlerinizi mutlaka yorum olarak bırakınız.Mayın Ülkesi 2015 izleyebilirsiniz.İki Dünya Savaşı sona ererken, Alman savaş Esirleri, çocuklar yerine bir grup erkek, Danimarka ordusu tarafından yakalanan ve ölümcül bir görev Danimarka kıyı şeridinden ve net kara mayınları etkisiz hale getirmek için yapmaya zorlanıyorlar. Savaş bitmedi o çok az veya hiç eğitim ile, çocuklar yakında keşfetmek.
 • 100
 • IMDb 7.7
 • 1.067
 • 0
Sevdiğim Biri İçin izle
İncele
Sevdiğim Biri İçin izle
Türkçe Dublaj
Sevdiğim Biri İçin izlerken donmadan full izleyeceksini.Sevdiğim Biri İçin 2014 izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Sevdiğim Biri İçin 1080p izlemeniz için full hd film eklenmiştir.Dünyaca ünlü şarkıcı Thomas Jacob Los Angeles merkezli. Pek çok şeyi aştım olan çok başarılı bir adam. Yaşıyor ve başka müzik ve çok az nefes alıyor. Thomas tekrar normal yapımcısı, Molly Moe, yeni bir albüm kaydetmek için Danimarka'ya Seyahat yetişkin kızı, Julie, 11 yıl Thomas hiç tanışmamış ettiği eski torunu, Noa, ortaya çıktı. Yakında  ve ona karşı çok - Thomas bakım Noa almak zorunda kalır. Tüm engellere rağmen ikisi yavaş yavaş müzik ile bağlanmaya başlar. Sonra felaket şimdi hayatını sonsuza dek değiştirecek bir seçim yapmak zorunda kalması Thomas gerçekleştirmek için zorlayarak grev.
 • 100
 • IMDb 6.5
 • 1.015
 • 0
Gizli Tarif izle
İncele
Gizli Tarif izle
Türkçe Dublaj
Gizli Tarif izlerken donmadan izleyeceksiniz.Gizli Tarif hd izlemeniz için sitemize full hd olarak eklenmiştir.Gizli Tarif izledikten sonra yorum bırakmayı unutmayınız.Eski İkbal büyüleyici, yaratıcı ve eğlenceli bir çocuk, bu dünyada başarılı olmak için birden babasına göre yeterli değil, 13 yaşında. Ama (11 yıl) İkbal, küçük kardeşim Tarık ve onun arkadaşı Sille, yanlışlıkla okulunu havaya uçurmak zaman, babası, sorunlarının en ufak. İki dolandırıcı, Easelman ve Domuz, rastgele ev tutun patlayıcı demlenmiş ve İskandinavya'nın en büyük park tesisi inşa Tivoli havaya uçurmak istiyorum. Tarifi için çocuklara şantaj için iki crooks (6 yıl) sevimli küçük kardeşi Dindua kaçırdı. Dindua ve kaydedin Tivoli ücretsiz AVI başlar ve bu İkbal sunma konusunda uzman olan yaratıcı fikirlerin işbirliği, cesaret ve bir sürü gerektirir.
 • 89
 • IMDb 4.9
 • 973
 • 0
Bu Başka Kız Erotik Film izle
İncele
Bu Başka Kız Erotik Film izle
Orjinal Dil
Bu inceleme Başka bir (DVD)Bir yerde olmalıdır. Bu film neredeyse  Kesilmemiş Versiyonu (muhteşem bir film büyüleyici Orijinal), hareketli, seksi, siyasi, nostaljik saçma NC-17 derece, son derece tüm gençler için önerilen rağmen Hayalperestler hatırlatıyor. “Başka bir” il Fransa'da bir kasabada yaşayan beş karakter araştırıyor. Bir mıknatıs gibi davranan gençlik yıllarının sonlarında Pierre (Arthur Dupont), kendini beğenmiş ve kibirli biseksüel bir müzisyen, değişen derecelerde, kız kardeşi Lucie (Lizzie Brocheré), kardeşlerin çıplak bir yalan,belirgin elmacık görüntülenen çilek doğum lekeleri ile eşleşen-yanak posteriors karakter bütün dizi için merkezi. Pierre gençlik isyanının bir araç olarak siyasi aktivizm yerine cinsel saldırı hakkında özlü düşünceler emzikli olarak Lucie pasif olarak dinler. Cinsel güçleriyle Pierre deneyleri yakında lüks bir oturma odası ve çetenin diğer üyeleri üzerinde tam hakimiyet cinsel loş ışıklı partileri de dahil olmak üzere şehrin büyükleri ile ilişkiler ödemek için genişletmek. O kaybolur ve daha sonra vahşice dövülerek bulunduğunda, şüpheli boldur. Yönetim suç gerilim filmi ve ensest bir aşk hikayesi arasında bir haç gibi pic kendi duydu, Lucie ile anlatı merkezi olarak, Pierre katiller için arama sürüş. Ne yazık ki, ancak, ileri ve geri zaman içinde bir psikolog anılarını yazmak oldukça yorgun cihazı ile hikaye ilerliyor. Çocuklar döküm rahatsız edici unattentive. Hepsi birbirinden çok seçilemeyen bak. Sonsuza kadar kim kimdir tanımak için alır. Ama film çok duygusal ve çoğu zaman büyüleyici. Başrol oyuncusu cezbedici.Pierre cinayet gizemini yerine sorumluların vahiy tarafından çözüldü yoğun olmasına rağmen, cinayet, seks ve aksi takdirde sadece ücretsiz aşk Grubu tarafından kurulan bir run-of-the-mill rock grubu tarafından ayrılmış olan ve/veya güneşlenme sahneleri, amaçsız bir miras için bir hikaye sağlar. Bir başyapıt değil ama kesinlikle iyi.Bu Başka Kız Erotik Film izlerken donmadan izleyeceksiniz.En yeni güncel erotik film indirmek için fiilmizle.org adresini takip ediniz.
 • 95
 • IMDb 5.7
 • 19.111
 • 0
Klovn Forever izle
İncele
Klovn Forever izle
Türkçe Altyazı
Klown Sonsuza kadar şöhret, servet ve dostluk, sadece hemen dalış kafa isteyen Amerika'ya giderken en iyi Arkadaşlar ilk münasebetsiz talihsizlikleri etkileyici bir diziye Christensen ve Frank Hvam Casper-ve unutulmaz sosyal durumlarda rezil yabancılaşmış izler. Casper Hollywood girmeye çalıştığında, Frank Los Angeles için onu izler, gergin ilişkileri düzeltmek için bir fırsat görüyor. Hollywood adamlar eşit Hollywood üzerine almaya hazır ve istekli olduklarını açık-Isla Fisher, Thrones "yıldızı Nikolaj Coster Adam Levine ve" Oyun dahilWaldau LA sakinleri bir dizi  ile karşı karşıya ama yüz olarak Casper ve Frank için hazır mı? Klown yönetmen Mikkel Nørgaard, Klown ile bir birleşme Sonsuza kadar Lars von Trier yönettiği, wrenchingly komik alçak gut için ustaca yeni zirvelere ve tenezzül ulaştığı heyacanını bastırmaya "olarak tanımlanan" serisi, en iyi görür.Klovn Forever izlerken donmadan izleyebilirsiniz.Klovn Forever hd izlersiniz.
 • 99
 • IMDb 6.4
 • 1.329
 • 0
Neon Şeytan izle
İncele
Neon Şeytan izle
Türkçe Dublaj
(Elle Fanning) genç Jesse Los Angeles'ta yeni. Motel aşağı (Keanu Reeves) şüpheli Hank, Jesse bir Yetenek olduğunu ve örnek bir kariyer hayalini gerçekleştirmek için ona yardım etmek istediğini (Jena Malone) stilist bir Yakut tanınmış bir yabancının şehirde ama hızlı bağlantı: tarafından yürütülen bir çalışma çekiyor. (Christina Hendricks) daha sonra, Jesse Jan de Üst düzey bir ajan olmuştur ve bir fotoğrafçı diğerine gönderilir. Görünüş olarak genç kadın, saf ve stresli iffetli, daha derin ve daha derin yozlaşmış partiler ışıltılı dünyanın içine dalar ve sürgünler Yukarı gönderir. Bu Modeller gibi rakipleri, (Abbey Lee) Sarah ve Bella Heathcote) Gigi gizli, sahnenin yeni sevgilim olarak yükselir kimse yok. Yakında Jesse çok tehlikeli olacaktır.Neon Şeytan izlerken kesintisiz olarak izleyeceksiniz.Neon Şeytan hd izleyebilirsiniz.
 • 120 Dk
 • IMDb 7.0
 • 1.521
 • 0
Kasabanın Esrarı izle
İncele
Kasabanın Esrarı izle
Türkçe Dublaj
Bu gençlerin dünyasına çocuğumuzu hiç arkadaşı olmayan Cardigan için Hannah Murray Sara, yeni bir kız. Yavaş yavaş grup, ilk başta tereddüt ile yaklaşıyor hangisi içine kendi yolunu bulur ama vahşi doğa onların içe bir dostluk olduğunu görür. Gençler grup ormanda takılmak, alkol ve çıplak bir toz içinde, derme çatma bir su birikintisi içine atlamak. Başka bir program, bir arkadaşının intihar siteye bocalar. Derme çatma bir mezar alkol bazı boşaltılarak, başlarını eğme ve gökyüzüne onun adını feryat. Bu kadar mahcup şehir çığlık, küfür, sigara, zorlu şeyler, genellikle tahmin edilemez olmak içinde hasara neden onlar ne kadar ilkel, farklı bir ritüel olarak ortaya çıkar. Az çok bu genç yetişkinler için önemli, arkadaşlar ve özgürlüklerini dışında görünüyor; ölüm eğer herkes bunu yapıyorsa, daha az mezar gibi algılanabilir neden bir genç kız olmak nasıl, ve ne mükemmel bir özeti. Bir dereceye bir anlatı önüne geçmeye başlar gibi yaş hikaye zayıflıyor-geliyor Rønde bu korkunç gücü. Sara grubuna yaklaştıkça, özellikle (Adrian Rawlins) babası Papaz onun emriyle (Josh O'Connor) Jamie, tüm adında genç bir adamla, çoğu kez anne olan ünlü creed temsil eden Cardigan bir polis memuru bunu anlayamaz. Bu üç karakter arasından performans hepsi yetersiz inşaat rağmen güçlü Murray krizler bazı Kenneth Lonergan “Margaret Anna Paquin unutulmaz travma geçiren ergen ağlıyorsun bile” ama aktörler daha bu filmi merak listesinde çok düşüktür genellikle. Bu intihar olur neden soru ferahlatıcı olan  cüret cevap bu değil. Bu filmi benim daha az dağınık bir görüş sana yardımcı bile olabilir kendisi açıklamıyor ki spoiler bile değil. Ama filmin genel yay bir vahiy gibi geliyor, veya tespiti amacıyla bir tür olduğunu gösteriyor. Bir yabancı olmaktan grubunun önemli bir üyesi giden iki ana karakter: yedek Sara, bu izlenim olsun, rastgele öldü filmin sonunda sonunda bazı gençler ile yakın etkileşimler; bunlar kelimenin tam anlamıyla davayı araştıran oluyor, neden yüksek sesle çıkma teklif eden polis memuru babası. Bu iki “karakter ve konumu güçlendirilmiş değildir, çünkü bunun için yeterince güçlü değil, suçlu çocuk dramaya Unknown” döner üçüncü bir hareket filmi getir, ne de anlatı için güçlü bir itici güç yoktur. Rønde film deneysel ve deneme arasında gidip geliyor gibi, sürükleyici görsel anlatım ile sağlam bir temel var. Diyalogdan görsel motifler bulunan, bir görünür boyunca, arka planda, Azrail gibi bu yatak, ya da bir köpeğe törenle katlanmış giysi çekim gibi gelişiyor karşılaştırılamaz. Desatürasyon battaniye herkesi ve her şeyi, bütün film ergenlik isyanı tek hayat belirtisi olmadığı kasvetli bir atmosfer vererek ayrıntılı. Bir ya da iki kişi daha...
 • 95
 • IMDb 5.8
 • 1.267
 • 0
İnancın Tuzağı izle
İncele
İnancın Tuzağı izle
Türkçe Altyazı
Grim Nordic Noir ayar, Batı Danimarka bahar Mısır tarlalarında hoş geldiniz üçüncü Bölüm S film, İnançlı Bir Komplo için taşındı. Birçok yönden üçüncü filmde öncekilerden sebeplerden Bekçisi " hiç Kimse oldukça farklı olduğunu, ama sevdiğimiz kahramanlarımız ve cesur suç draması hala özünde vardır. Üçüncü filmde, (Nikolaj Lie Kaas) mücadele Dairesi S. Carl ile depresyon onun derin başlıyoruz ve onun Yardımcısı ve Bilet Ücretleri en iyi arkadaşı Esad geri yolda onu almak için mücadele ediyor. Bir şişe içinde mesaj kıyısında Esad yıkadığı zaman bu depresif durumu onun dışında Carl çeker bilir ve işe koyulma. Mesaj esaret altında tutulan bir çocuktan yardım çağrısı içerir. Dini bir tarikat üyesi olduğunu tüm işaretler. Daha iki çocuk son zamanlarda Danimarka İncil kuşağı kayboldu olduğunu fark ettiler durumda içine bakmak gibi, ve şüpheli bir adamın inançlarını bir parçası olarak çocukları öldüren fanatik bir dinci. İki sonra onları öldürmeden önce bu iki çocuğu kurtarmak için bir yarış içinde. Din açıkça bu konuda ağır bir tema ve ateist Carl ve dini Esad tartışma film boyunca inançları. Depresif ve melankolik Carl ve neşeli Esad arasındaki etkileşimi mükemmel ve her zamanki gibi Yalan Kaas ve Ücretleri son derece formda. İnanç bir Komplo serinin diğer filmlerinden oldukça farklı. Birincisi, kitaplar yazar Jussi Adler Olsen ise genellikle co-Nikolaj. ile yazdı bu sefer. ekran için Roman uyum içinde yalnızdı. Şimdi hikaye kesmek için ücretsiz olduğunu, öngörülemeyen karakter küçük gruplar odaklanmak edebiliyoruz gibi değiştirin karakterler ve aslında bu film için adalet yok. Müfettişler bizim katil aşağı izlemek gibi, dini ailesi bize steers ve suçlunun bizim manipülatif yeteneklerini koltuk kenarında tutmak bize. Bu önemli unsurlar hep birlikte bir bulmaca oluşturun ve film farklı Nordic Noir tarzı korurken aksiyon dolu. En büyük değişiklik, olay yerine birkaç Norveçliler eklenmesi oldu. (Sırayla Kayboluş), Norveçli yönetmen Hans Petter da buna göre taraması pozitif olan Mikkel Nørgaard dan devraldı ve bir Norveçli içine antagonist döndü, Pål Sverre Hagen ile oynadı. Kısa olmasına rağmen Jakob Oftebro ayrıca filmde bir görünüm sağlar.İnancın Tuzağı izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.İnancın Tuzağı 2016 izlerken kesintisiz olarak izlersiniz.İnancın Tuzağı Hd izlemek için 720p seçeneğini kullanınız.
 • 112
 • IMDb 7.3
 • 1.391
 • 0
Karınca Çocuk 3 izle
İncele
Karınca Çocuk 3 izle
Türkçe Dublaj
Sadece yakında büyük ekranda bir superhelterival karşı karşıya gelecek olan Superman ve Batman, değil. Aynı Nimbus filmden yeni bir fragman Danimarka myrehelt bu Antboy için geçerlidir. Kenneth Bøgh Andersen kitapları dayanarak serinin önceki filmi gibi. Bir karınca süper güçleri olan çocuk hakkında serisinin üçüncü filmi, kız arkadaşı Ida Pelle ile hayatın tadını çıkarın. Pire bu arada serbest bırakıldı ve Exofarm yeni Müdür, Alicia Dufort altında çalışmaktadır. Olması gerektiği gibi her şey olduğunu, ve Antboy nihai bir hesaplaşmaya devirdi ama yakında gider Pelle için.Karınca Çocuk 3 izledikten sonra yorum yazmayı unutmayınız.Karınca Çocuk 3 720p izlemek için hd tuşuna basmanız gerekmektedir.  seçeneği ile sinema keyfini evinizde yaşayacaksınız.
 • 85
 • IMDb 6.8
 • 1.540
 • 0
Sessizliğin Bakışı izle
İncele
Sessizliğin Bakışı izle
Türkçe Altyazı
"Anonim" Joshua Oppenheimer cesur yeni belgesel, uç kredileri sırasında defalarca açılır bir kelime Of Silence Bakılacak. Bu ekip beş müdür yardımcısı üyeleri, çeşitli sürücüler, bir gaffer-için film katılımlarını gizlemeye izin gerçek isimleri yerine görünür. Tek Oppenheimer burada gerçekleştirir gibi cesur olarak meydan okuma eylemi katılan yaparken Güvenlik önlemleri, sonuçta alınmalıdır.Doğrudan 1965 Endonezya soykırım failleri, yine de harap bir ülkede iktidarın önde gelen mevkilere kimin birçok karşı karşıya, Of Silence bak korkusuzca acımasız, pişmanlık duymayan savaş suçlularının vicdanları da pokes. Onun Köy-by-köye engizisyon üzerine, Oppenheimer, Teksas uyruklu eşliğinde yerel esnaf için, film yapım bir hayat ve ekstremite riskti. "Anonim" Onların kalkan olduğunu, ama aynı zamanda film konuşuyor sessiz çoğunluğun dayanışma-bir hatırlatma kendi rozeti.Oppenheimer daha az suçlayıcı bir şekilde de olsa, daha önce bu konuyu ele etti:Act Killing Of, onun son filmi, kabaca yarım milyon insanın hayatına mal katliam soykırım-dalgası yaklaştı, tüm battaniye etiketi altında mahkum gözler, anekdotlar -through "komünist" ve katiller kendilerini amatör sinema canlandırılmasıdır. Film kazanılan tüm beğeni için, kendi yöntemleri ile püskürtüldü bol vardı. Oppenheimer sadece onları kamerada kendi vahşeti yücelten anlamına gelir teslim ederek bu acımasız katilleri sağlayan muydu? O amaçlandığı gibi, ahlaki sorumluluk duygularını kışkırtmak, ya da sadece ihtişam kendi sanrılar beslemek mi? Of Silence Look selefi-bunun kusacak meta çerçevesini yoksun olarak kavramsal cesur değil öldürmek o -ama bir arkadaşınız olarak kesinlikle hayati parça, soykırım, kendi ses kurtulanlara sağlayan bir. İki film, şimdi açık, tek bir ezici bir bütünün eşit parçaları bulunmaktadır.Çoğu Silence aldıkları yerinde zorlu sıklıkla oluyor bildiğim kadarıyla, genellikle göz muayenesi kisvesi altında, faillerin erişim sağlamasını ve soykırım katılımları konusunda künt sorularla onları ızgara, Adi, Göz doktoruna etrafında döner kişisel sorumluluk. Ne erkeklerin hiçbiri biliyorum, ama çabuk öğrenmek, Adi ağabeyi, Ramli, vahşice terör kendi kampanya sırasında kesilen sayısız masum biri olmasıdır. Trajedi neredeyse anne ve babası yok; annesi-onu yaşlı ve giderek senil bakmakta onu gün çoğunu geçirdiği o, o kayıp birine sonradan doğurdu oğlu kalıp çalıştı yolları hakkında açık koca-is. Aile için mülakat görüntüleri Oppenheimer atış aracılığıyla Ramli ölümünün korkunç detaylarını öğrendiKilling Of Yasası. İşte, yönetmen o görüntüleri, açıkça boş bir televizyon ekranına üzerine birleştirilmiş görüntülerini izlerken Adi bir kaç pervasızca imal çekim içerir. Bu filmin yapımcılar, Werner Herzog ve Errol Morris, bir arama gerçekleştirmek olabilir belgesel etik müsaade viraj tip "temel gerçeği."Aynı zamanda bir olasılıkla içinde algılayabilir tek etik ihlali değil Of SilenceBakılacak. Bir anlamda, Oppenheimer'ın sinsi saldırı yöntemleri çok daha fazla ustalığı ile de olsa ve çok daha fazla risk altında, Michael Moore tarafından uygulanan pusu film yapımı çok farklı değildir. Ama gazetecilik angajman kuralları gerçekten yarım asırdır onların soykırım eylemleri hakkında övündü erkeklere başvurabilirim? Lionized haydut Oppenheimer filmleri Sessizlik "yıldız" daha teknik daha az güçlü Killing...
 • 90
 • IMDb 8.4
 • 3.132
 • 0
Mazurka Pa Sengekanten Erotik Film izle
İncele
Mazurka Pa Sengekanten Erotik Film izle
Türkçe Dublaj
Max Michelson yeni bir öğretmen, ihtiyacı olan bir devlet okulunda popüler öğretmendir. Boşalan pozisyon almak için onu ikna çabasıyla , erkek cinsel tecrübesiz bilgin baştan bir striptizci işe . Karısı ve eski müdür kızı aynı zamanda insan cinselliği kendi özel derslerinde öğretmen öğretmen istiyoruz .Bu 70s sekiz Danimarkalı Yatağımın ( sengekanten ) komediler ilkidir .
 • 97
 • IMDb 5.5
 • 84.513
 • 2
I Lover Erotik Film izle
İncele
I Lover Erotik Film izle
Türkçe Dublaj
Aslan Sign In Werner Hedman üçüncü zodyak döngüsü katkısı ve o Edmondt Jensen ile işbirliği içinde olduğunu yazdı ilk oldu. O 60'lı yıllarda casus filmlerini parodisini için bir araç olarak ikinci defa yeniden kavramsallaştırılmalarını ve Mutlu Film etiketi altında üretilen ilk önce o seride de son oldu. (Bu kutlu Film yeni bir adla Con Amore aynı kıyafeti, ya da eski şirket ikincisi. Ya yol sönmesinden sonra Burcu serisi haklarını satın, ister o görünmüyor olmadığını bana net değil Con Amore 1975 sonrasında bir daha film piyasaya olduğunu, Mutlu Film başka her şeyden 1976 önce herhangi) yayımlanan veya olsa da, Aslan Sign In Hedman ve yandaşları nihayet her şeyi birlikte çekilmiş hangi noktası oldu ve öncül var "masum" savaş arası yıllarda hikaye odaklı porno-komedi dizi gerçekten doğru.1934 yılında bir gün, kimin selefi onların emeklilik yazma almak için, çalışmak karar vermek için kullanılan bir sayımı arazi üzerine, Kopenhag dışında yaşayan iki yaşlı bayanlar. Kadın isimleri (Virgin Sign In den ve Toros Sign In, Sigrid Horne-Rasmussen) ve ben, Kadın, Bölüm II soffy (Else Petersen ve Ajan 69 Jensen Rosa şunlardır: Akrep Sign In ), ve ne yazmak için seçmiş okuma halkın belli bir kesimi açıklanamaz ilham verici ve canlandırıcı bulduğu kasvet ve ölüm ve tür sefalet dolu bir yayılan hanedan romantizm vardır. Sorun arazi hiçbir yayıncı bu kitabı taşımak istiyor, ama o dünyanın en dedikodu-eğilimli postacı kadar değil (İkizler Sign In Karl Stegger ve Levha arasında) Ne mutlaka gerekir etrafında geliyor, bir -olurdu yazarlar romanından geçen oldum editörler onlar yanlış yaptığınızı inandığımız açık ve ayrıntılı bir açıklama almak son ret bildirimi olacak.Piyasa artık talepleri, ya da öylesine mektup "güçlü meatier ve cinsel ima dolu çok daha fazla karakter odaklı hikayeler." Rosa ve soffy skandal vardır edilir diyor ve postacı tahmin edilebileceği bir çift olma konusunda onları kaburga neler Ya bilmiyordum veya şeyler gerçek dünyada nasıl hatırlayamıyorum, ama onlar onun sağ çabuk sırıtan duracağım bir imbik var manastırda eski biddies.Onların (: Yay Sign In Justine ve Juliette ve Ajan 69 Jensen, William Kisum tarafından izleyen flashback oynanan) ölen Kont Johan çalışmak için kullanılan nasıl hatırlıyor musun? Onlar iş Johan anlayışı bekliyor ve toplama için cihazlar, beklenenden yıkama daha çok daha fazla yer o onların dikkatine getirilen vardı daha Eh, hiçbir er onlar kale hizmetçi olarak işe yaramadı. Yrsa, baş kahya vesayeti altında (Gina Janssen, Sadomania ve Schoolgirl Raporu 9: Mezuniyet Öncesi Olgun), Rosa ve soffy bir yöne- hoş hakkında ve muhtemelen daha o Madde- için de bir kadını hoş hakkında daha...
 • 93
 • IMDb 5.6
 • 60.141
 • 0
Kaptan Cingöz Macera Peşinde izle
İncele
Kaptan Cingöz Macera Peşinde izle
Türkçe Dublaj
Animationsfilmen 'Albert' aynı zamanda adı, som bor i den lille, danske provinsby om drengen af, Kalleby işleyicisi. Albert er altid på şarkı, erkek, han er aynı zamanda gerçekten klodset, bu yüzden en dag til geliyor han vælte Bella Sky Comwell varetegn: ude af en ballonskipper TR Heykeli. Bella Sky Comwell, med sin en iyisi ven, Egon med den unge ballademagers seneste uheld bu yüzden sammen borgere er hafif düzeylerini edilmedi tilfredse, drager Albert ud finde en rigtig luftballon de et eventyr için på. På deres udsættes både için vennerne røvere, sigøjnere og verdens største Sole rejse. 'Albert' er yayınlanmıştır animationsfilm üzerinde Ole Lund Kirkegaards populære børnebøger. Først og kom T senest fik Otto er et næsehorn premiere Lastik bu yüzden fulgte 2011, Orla Frøsnapper ben. Nu er turen altså kommet kadar forfatterens diğer bataklık, der er skrevet ben 1968.
 • 81
 • IMDb 5.9
 • 1.411
 • 0
Skammerens Datter 2015 izle
İncele
Skammerens Datter 2015 izle
Türkçe Altyazı
Ayrıca Shamer olarak bilinen - Fantezi filmi 'Shamer Kızı' genç bir kız Dinah, Melussina kızı hakkındadır. Yani - Dina utanılacak annesinin yeteneğini devralmıştır o gözlerinin içine baktığında insanların utancını görmek için.Dinas anne mahkemeye çağrıldığında katil baş aşağı küçük kızın hayatını döndü belirgin varisi işaret eden bir cinayeti çözmek için. Yakında, Dina ve onun en yakın nihai çekme amacıyla ortaya çıkan iyi Prens Nicodemus ve onun üvey kardeşi Drakan arasında bir çatışma çıkıyor.'En Shameful Kızı' kitap serisi 'Shamer çocukların' Lene Kaaberbøl ilk hacminin filmi sürümüdür. Büyülü yetenekleri, ejderhalar ve kötü yöneticiler hakkında en çok satan gençlik romanları Harry Potter fantezi evrenler Danimarka cevap 'Yüzüklerin Efendisi' ve 'Game of Thrones' olduğunu.Kenneth Kainz (Terapi) Anders Thomas Jensen senaryosunu yazmıştır, yönlendirir ve döküm görünür Peter Plaugborg, Jakob Oftebro, Maria Bonnevie ve debutant Rebecca Emilie Sattrup ve Petra Maria Scott.Skammerens Datter 2015  izle sayesinde izleyebilirsiniz.
 • 96
 • IMDb 6.2
 • 1.823
 • 0
Men And Chicken izle
İncele
Men And Chicken izle
Türkçe Altyazı
Peki, bu bir kara komedi. "Adem'in Apples" nin yönetmeni   eşsiz karakterlerle yeni bir absürd bir hikaye yarattı. Yani sarılmadan veya patlamış mısır için bir film değil. Babaları öldükten sonra, tamamen farklı kardeşler Cebrail ve Elias benimsedikleri olduğunuzu öğrenin. Aynı babayı paylaşan, ancak anneleri sağ onların doğumdan sonra öldü. Ve onlar ziyaret etmeye karar yarım kardeşler bir grup var var. Böylece kadınların eksikliği, ama tavuk bir sürü Ork adında küçük bir adada karaya. Ve garip kardeşler "bu tavuk egzersiz bir kadın karşılayacak kadar".Bir kez daha Jensen korku ve komedyalarını birleştiren yaptığı film, bir karanlık bir arka plan oluşturdu. O iyi tat umurumda değil, ama sonunda o sadece bir aile hakkında basit bir hikaye anlatır. Çok özel bir kimse, ama yine de ... Biz çirkin bizim Avrupa Superstar Mads Mikkelsen görmedim, ama yine onun büyük benzersiz yeteneğini ortaya koymaktadır.Bir Berliner iseniz Ve karanlık hayvanat bahçesi için sahne olarak bilinen Sanatorium tanıyacaktır.Danimarkalı filmler, modern ve farklı ve benzersiz bir tarzı var.Eğer dışarı karanlık yüzü ve iyi bir kahkaha izin gerekiyorsa, zaten Danimarkalı aktör hayranı, bu filmi izlemek zorunda.
 • 104
 • IMDb 6.7
 • 1.703
 • 0
Sülün Katilleri Türkçe Dublaj İzle
İncele
Sülün Katilleri Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Bir lisede, ikiz kardeşler cinayetini işleyen katil hedef saptırmaya çalışmaktadır. Üst sınıftan bir grup gencin üzerine bu suçu atmaya haince çalışırken, işler düşündüğü kadar kolay olmaz. Başladığı yere geri dönen adi katil için yeni bir plan lazımdır. Danimarka yapımı bir cinayet filmi olan The Absent One, film kritik platformlarından yüksek puanlar alarak göze çarpmayı başarmıştır. İyi Seyirler...
 • IMDb 7.3
 • 2.525
 • 0
Sınırda Yaşayanlar Türkçe Dublaj İzle
İncele
Sınırda Yaşayanlar Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
İllegal yarışlara katılmayı çok seven iki yakın arkadaş, birinin kaza yapıp mahkemeye düşmesiyle zor günler geçirecektir.Cryon Melville, Jakob Oftebro ve Danica Curcic’i başrollerde izlediğimiz yapımın yönetmen koltuğunda Oscar adaylığı bulunan Christian E. Christiansen oturuyor. Ayrıca filmin başrol oyuncularının Berlin Film Festivali’nden özel ödülleri bulunuyor. İyi Seyirler...
 • 86
 • IMDb 5.3
 • 1.691
 • 0
Vaşak Zamanı Türkçe Dublaj İzle
İncele
Vaşak Zamanı Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Bilim adamı olan Lisbeth, rahip Helen’dan umutsuz bir konuda yardım ister. Yaşlı çifti öldürdükten sonra yüksek güvenlikli psikiyatri koğuşuna gönderilen genç adam, tanrı hakkında konuşurken intihar etmeye çalışır. Bu iki kadının, genç adamın şok edici geçmişine inerek bir şeyleri değiştirmesi gerekir. İyi Seyirler...
 • 100
 • IMDb 6.0
 • 1.676
 • 0
Nar Dyrene Drommer Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Nar Dyrene Drommer Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
16 yaşındaki Marry, çok ciddi rahatsızlığı olan anne ve babasıyla küçük bir adada yaşamaktadır. Marry’nin babası eşine ve kızına karşı çok düşkündür. Fakat birden bire ani ölümler gerçekleşmekte ve Marry vücudunda tuhaf değişiklikler hissetmektedir. İyi Seyirler...
 • 84
 • IMDb 5.9
 • 1.932
 • 0
12
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.