Finlandiya
Öldürücü – Armomurhaaja 2017 izle
İncele
Öldürücü – Armomurhaaja 2017 izle
Türkçe Altyazı
Öldürücü 2017 izle,Öldürücü filmi izle,Öldürücü 2017 full izle,Armomurhaaja 2017 hd izlerken donmadan kesintisiz olarak film izleyeceksiniz.The Sandman imgesi, hasta hayvanları yerel veterinerden daha ucuz koyarak serbest bırakan elli yıllık bir mekanik Vieja'nın hikayesini anlatıyor. Hayvanlar için, zayıflık ve ölüm, yaşamın son anlarında bile onları yatıştırıcı müziğe gönderir. Bununla birlikte, hayvanları insanlara tercih eden ve hastanede yatan babasına kin tutan çok kızgın bir adam. Yerel bir milliyetçi grubun sinirli bir üyesi olan Petri, köpeğini onu öldürmek için getiriyor ve kaydetmek yerine Viejo hayvanı olduğunda öfkeleniyor.Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim FilmleriYapım: 2017IMDB Puanı: 6.8Yönetmen: Teemu NikkiOyuncular: Matti Onnismaa, Jari Virman, Hannamaija Nikander
 • 85
 • IMDb 6.8
 • 725
 • 0
Ebedi Yol – The Eternal Road 2017 Hd izle
İncele
Ebedi Yol – The Eternal Road 2017 Hd izle
Türkçe Dublaj
Ebedi Yol - The Eternal Road 2017 Hd izlemeniz için türkçe dublaj film eklenmiştir.1930 yılında ve sendika aktivisti Jussi Ketola sadece Amerika'dan Finlandiya'ya döndü. Bir gece zorla Rus sınırına alınır, uçar ve Sovyet tarafına geçer. Orada yeni bir kimlik ve yeni bir hayat buluyor. Başlangıçta, gelecek parlak görünüyor, çünkü siyasi iklim değişiyor, yabancılar Stalin'in rejiminde istenmeyen unsurlar haline geliyor ve insanlar kaybolmaya başlıyor.Tür:Tarihi Filmler,2017 FilmleriYönetmen: Antti-Jussi AnnilaOyuncular: Amalia Holm, Irina Björklund, Sidse Babett Knudsen, Ville Virtanen
 • 103
 • IMDb 7.2
 • 919
 • 0
Meçhul Asker – Tuntematon Sotilas izle
İncele
Meçhul Asker – Tuntematon Sotilas izle
Türkçe Altyazı
Meçhul Asker - Tuntematon Sotilas izle,Meçhul Asker - Tuntematon Sotilas hd izle,Meçhul Asker - Tuntematon Sotilas full izle,Meçhul Asker - Tuntematon Sotilas sinema izledikten sonra yorum yapınız.Film, Sovyetler Birliği'ne karşı devam Savaşı, 1941-1944 fin ordu makine silah şirketi izler. Väinö Linna dayanarak en çok satan Roman Tuntemonutillas (bilinmeyen asker) ve romanın sansürsüz versiyonu, Sotaromaani (bir savaş romanı).
 • 180
 • IMDb 8.2
 • 3.145
 • 0
Umudun Öteki Yüzü
İncele
Umudun Öteki Yüzü
Türkçe Dublaj
Vizyon Tarihi: 10 Kasım 2017Yapımı : 2017Tür :  KomediSüre: 98 Dak.Yönetmen : Aki KaurismäkiOyuncular : Sherwan Haji, Sakari Kuosmanen, Kati Outinen, Tommi Korpela, Ville VirtanenAki Kaurismäki, mevcut mülteci krizine açık gözlü bir yanıt Bu wry, melankolik Komedi, ev aramak için bir yer arayan iki kişi izler. Bu arada orta yaşlı satıcı Wikström (sakari kuosmanen) karısı ve iş arkasında bırakır ve göze çarpan bir Unprofitable Deniz Ürünleri restoran satın. Khaled iltica edilmezse, Halep'e geri dönmemeye karar verir  ve iki adamın kesiştiği yollar. Deadpan olarak yönetmen çalışmalarının en iyi, ve onun aşağı-ama-not-out karakterler (birçoğu kaurismäki her zaman güvenilir hisse şirketi üyeleri tarafından oynanan), umut diğer tarafında resmi kayıtsızlık karşısında insan nezaket bir bittersweet masal olduğunu.Umudun Öteki Yüzü izle,Umudun Öteki Yüzü hd izle,Umudun Öteki Yüzü 2017 izle,Umudun Öteki Yüzü full izle,Umudun Öteki Yüzü filmi izledikten sonra mutlaka görüşlerinizi yorum olarak bırakınız.
 • 98
 • IMDb 7.2
 • 875
 • 0
Toivon tuolla puolen izle
İncele
Toivon tuolla puolen izle
Türkçe Altyazı
Berlinale yarışma bölümünde bu yıl prömiyeri Kaurismäki en son duygusuz komedi drama Suriyeli mültecilerin yolları ve Finlandiya gezgin satıcı bir haç.Toivon tuolla puolen izlerken donmadan full izleyeceksiniz.Toivon tuolla puolen hd izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.En yeni güncel vizyon 2017 filmleri izlemek için fiilmizle.org adresini güncel olarak takip ediniz.
 • 98
 • IMDb 7.3
 • 815
 • 0
Masa 19 izle
İncele
Masa 19 izle
Türkçe Dublaj
Masa 19 izlerken donmadan hd olarak izleyeceksiniz.Masa 19 full izle,Masa 19 720p izle seçenekleri ile kesintisiz donmadan film izleyeceksiniz.Masa 19 başkasının düğün de derinden rahatsız hissetmiş olan herkes için bir film. En iştah açıcı biri olur aslında biraz zorlama gibi gelebilir tüm timem kutu tırnak DVD ama altında hizmet bir pazar ve bu film bunu yapar diye bir şey vardır. Göreceğimiz gibi belki de. Başlık düğünde bir masa sayısını gösterir. Gelinin ve damadın ailesi tablodan çok uzak. Aslında alıp sokağa olmazsın kadar geri ilgili olarak. Masadaki Herkesin bu özel masaya konuyor hepsinde neden olan ortak öğe anlamak için bir süre alır. Bir tuvalet yakınında bir köşede oturmuş sona erdi nasıl hepsi düğünde birisi ile sorunlu bir ilişkisi olduğunu söylemek yeterli. Düğüne onur onun yerini en iyi adam sonra çıkartılmış olan onur Eloise Anna Kendrick kerelik hizmetçi, erkek arkadaşı Teddy Wyatt Russell onu da gelinin kardeşi ayrıldı, daha az kısa mesaj yoluyla. Sonra damadın ailesi dalmış olan Ohio lokanta sahnesinin parçası olan Jerry ve Bina Kepp Craig Robinson ve Lisa Kudrow ekşi, kavga eden bir çift var. 19 tablo da güler yüzlü ve meraklı ve gelin ve kardeşi hakkında büyüleyici hikayeler anlatan gelinin eski dadı Jo Flanagan Haziran Squibb; içerir Bir süre her şey hakkında yalan söyleyen tatlı, sinirli, son derece sinsi bir adam gördüğüm en garip karakterlerden biri resepsiyona sadece sosyal yetenekleri var gibi görünüyor bekarlar masasında oturmuş ve insanlar olduğunu ve annesi tarafından güvence aldıktan sonra gelen Renzo Eckberg Tony Revolori bir genç; ve Walter Thimple Stephen Merchant. 19 Tablo rahatsız edici bir deneyim olarak başlar bilmeli. Sadece ana karakterleri rahatsız edici bir durum yerleştirilir, resepsiyona katılmayı kabul ettiler neden bu masada hatta neden olduğunu bilmeden var demek istemiyorum. Kenarında bilinçaltında kayıt şekillerde koyar filmin kendisi yani. Sana verilen en az gerçeklerin ötesinde düğüne kimseyi tanımıyorsun ve film hikayenin hile ve dolgu yolu bulamıyor. Hikaye Jay ve Mark Duplass ile işbirliği yapan filmin yönetmeni ve ortak yazarı Jeffrey Blitz, masadaki insanlarla kamerayı tutmak için, kendi bakış açısından herkes gözlemleyerek eğilimindedir çünkü onlar gibi, gibi hissedebiliyorsunuz. Her şeyi bilerek çok garip. Ve eğer bir masada 90 dakika boyunca düğünde kalır metraj bir filme imza attığının acaba gelen rahatsızlık katmanı var.
 • 87
 • IMDb 5.8
 • 1.022
 • 0
Mavi Otel izle
İncele
Mavi Otel izle
Türkçe Dublaj
Marie-Josee Croze Fransız mimar Caroline otelde bir akşam toplanırken uzak olarak, (Etmedi Nouslainen) Kaako barda adında Finlandiyalı bir DJ tarafından yaklaştı. Dil engeli rağmen, video oyunları ve canlı müzik kullanarak bir bağlantı uzatmak, birlikte söylenmemiş aşk çiçeği olarak geceyi bitirmek. Ertesi sabah, Caroline Paris'e dönmek için, bir daha asla Kaako görecek bu bilginin güvenli hazırlanırken, İzlanda kül bulutu hem Litvanya onlardan ayrılmaktadır. Zaten kullanıma sahip, Caroline ikisi de tam olarak hazır olduğunu Kaako bir şey ile bir gece geçirmek için başka seçeneği yok. Bir sonuç zemin olarak çok romantik bir drama servis olarak sinema uzun Avrupa doğasında romantizm hissetti karışarak kültür ve baştan çıkarıcı kıvrımları ile değiştirdi. İyi insanların kalplerini takip özgürdürler ve istedikleri yerde yerleşme herhangi bir yerde; bir yerde olmayan bir kıta daha iki insan arasındaki engelleri yıkmak için nerede? Paris uzun Aşk Şehri olarak biliniyor, ama bu Neil Jordan ve Woody Allen gibi film yapımcıları, Viyana ve Barcelona gibiler romantizm için elverişli bir kez daha gösterdiler. Şimdi o listeye eklendi, yönetmen Mikko Kuparinen ve en son, 2 Gece, onun sayesinde Sabaha Kadar olabilir Vilnius denir.Mavi Otel izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Mavi Otel 1080p izleyebilirsiniz.
 • 84
 • IMDb 6.3
 • 3.027
 • 0
The Look of a Killer izle
İncele
The Look of a Killer izle
Türkçe Altyazı
Kızıl Ordu özel kuvvetlerinin eski asker, Viktor Kärppä, Finlandiya yerleşmiş ve saygın bir aile babası olmak istiyorum. Kärppä (hepsi değil tamamen yasal) her türlü proje yaparak geçimini sağlıyor, evliliği neredeyse buzlu olduğunu fark eder. Kärppä eşi Marja ile işleri yoluna koymayı başarıyor önce yollar onun istemeyerek Rusya'nın yeni Demokrat Başkan suikast planının bir parçası haline gelmiştir o kadar büyük bir tehlike onu açmıştır bulur. Yakında hem kiralık katiller ve Güvenlik Hizmeti ondan sonra chaising. Kendisi, ailesi ve Başkanı kurtarmaya, Kärppä ihtiyaçları polis arkadaşı Korhonen ve kardeşi Aleksei yardım.The Look of a Killer izledikten sonra yorumlarınızı bize iletiniz.The Look of a Killer full izleyebilirsiniz.
 • 94
 • IMDb 5.9
 • 1.451
 • 0
Ebe 2015 izle
İncele
Ebe 2015 izle
Türkçe Altyazı
Şu anda kutu kırma-yurt içi ofis kayıtları, Finlandiya'nın hükümdarlık blockbuster yerel yazar Katja Kettu tarafından 2011 best-seller dayalı lüks bir aksiyon-ağır Romantik. Ebe yer Nazi güçleri Finlandiya, Kuzey kutbu'ndaki Dünya Savaşı'nın kapanma evrelerinde bakıyorlardı ne zaman sözde “Lapland Savaşı” sırasında alır. Yönetmen Asistanı ve Finlandiya'nın 2012 Oscar adayı Tasfiye gerilim, yanı sıra müzik Will Smith, Shania Twain, Kelly Clarkson ve Celine Dion gibiler için videolar kredileri 2011 Hilary Swank psiko dahil olan Antti J. Jokinen.Hem bir güç ve güçsüzlük, Jokinen var süslü görsel stil zor konu overglamorize, parlak, seksi moda çekimi bir tür soykırım bile savaş suçu dönüm eğilimindedir. Michael Bay'in yönettiği Schindler'in Listesi düşünün. Hepsi aynı, bu yeterince evrensel temaları dışında Finlandiya seyahat için cazip açar ve muhteşem görseller ile yakışıklı old-school kaynayan bir tencere, kitabın geniş bir uluslararası başarısı üzerine inşa. Helsinki Uluslararası Film Festivali ' nde geçen hafta gösterildi, Ebe ve Busan Ekim ayında Roma'da ABD onun yapmadan önce aramalar AFM Kasım ayının ilk.Yıldızlı Krisa Kosonen “lakaplı Wildeye,” Helena (Temizle co) Finlandiya far north 1944 yaşayan sıcak kanlı genç bir ebe. Onun kırsal yoksulluk hakim yalnız ve sert bir varlıktır, co eden Alman birlikleri tarafından pagan inanışı ve zorla işgal Sovyet Rusya'ya karşı mahkum mücadelede huzursuz bir müttefik olarak Finliler tercih etti. Johannes için bölünmüş sadakatler ve belki daha da önemlisi, Katili elmacık kemikleri ile (Lauri Tilkanen), yakışıklı Alman-fin subayı düştüğünde aç tutku ve kaçış için, Helena hayatı dramatik bir hal alır.Titovka, toplama kampında bir hemşire olarak kaydetme en son göreviydi. Johannes takip için bir yol Contriving, Helena başlangıçta hem de yeni sevgilisinin şüpheli askeri Sicili ve “cowshed " denen özel bir koğuşta yürütülen uğursuz tıbbi deneyler için görmezden geliyor.” Ama çatışma çok yakında kamp Komutanı Helena üzerinde yırtıcı cinsel tasarımları ile, Gödel (Tommi Korpela), insanlık dışı bir sadist ile ortaya çıkar. Ruslar ilerleme ve kaçınılmaz askeri yenilgi Almanlar için tezgah olarak, kamp umutsuz paranoya ve rahat katliam dolu korkunç, bir hapishane olur. Genç aşıklar birden ciddi bir tehditle karşı karşıya, doğmakta olan aşkları için canlarını değil ama.Olay ve gösteri dolu, Ebe büyük görsel swagger ile deluxe melodram bir atış. Jokinen ve Görüntü Yönetmeni, Rauno Ronkainen, Kuzey kutbu'na büyülü geniş ekran süren tabloda içine yavaş hareket ustaca bulanık kenar çerçeveli, zaman-ters çekim, ve split-odak görüntüler de dahil olmak üzere etkileri bir dizi kullanarak manzara dönüşümü.Ama duyusal düzeyde heyecan olsa da, Ebe sık sık drama olarak tetiklendi. Helena ve Johannes, görünüşte arsa ana itici motoru arasındaki Romantik kimya...
 • 120
 • IMDb 6.0
 • 2.129
 • 0
The Fencer izle
İncele
The Fencer izle
Türkçe Altyazı
Rus gizli polisi kaçan , Endel , genç eskrim şampiyonu , o yerel okulda beden eğitimi profesörü oldu anavatanı , geri dönmek zorunda kaldı . Ama son bir zor bir seçimle karşı karşıya koyar .
 • 93
 • IMDb 7.4
 • 1.911
 • 0
12