Güney
Metamorfoz izle
İncele
Metamorfoz izle
Türkçe Altyazı
Yüzleri değiştiren kötü bir ruh, bir kardeşi tehlikeye sokarak bir aileye sızarken diğeri onu kurtarmaya çalışır.Metamorfoz izle,Metamorfoz 2019 izle,Metamorfoz tek parça izle,Byeonshin full izleyebilirsiniz.
 • 113dk
 • IMDb 5.3
 • 24
 • 0
Scarlet Innocence Türkçe Erotik izle
İncele
Scarlet Innocence Türkçe Erotik izle
Türkçe Altyazı
20 yaşındaki deokee'nin sessiz küçük kasaba hayatı, eski bir üniversite profesörü olan hak kyu Cinsel taciz iddiasından kaçmak için harekete geçtiğinde heyecanlanıyor. Karşılıklı cazibe bir dinç ilişki içine çifti açar ama güz dönemi başladığında, hak-kyu kentte ailesine döner. Deokee ilişkinin ölmesine izin vermeyi reddediyor ve hak kyu'nun karısı intihar ettiğinde aralarındaki bir çatışma trajik hale geliyor. 8 yıl sonra, hak-kyu, şimdi kör ve kızı Chungee yabancılaşmış yeni bir komşu arkadaş: Se-jung. O memnuniyetle onun yardım kabul eder ve değişim Romantik ona bağlı olur, ne o aslında deokee olduğunu fark ve o onları yok etmek için bir arayış olduğunu. Planı nihayetinde üç acı öfkeli ve çaresiz şemayı birbiriyle çarpık bir çarpışma rotasında belirleyen intikam dolu bir olay zincirini ortaya koyuyor.Scarlet Innocence Türkçe Erotik izle,Scarlet Innocence yetişkin filmi izle,Scarlet Innocence Erotik filmi izleyebilirsiniz.
 • 111dk
 • IMDb 8.3
 • 158
 • 3
Hizmetçi izle
İncele
Hizmetçi izle
Türkçe Altyazı
PARK Chan-OLDBOY, LADY VENGEANCE, SUSUZLUK ve STOKER wook, ünlü yönetmen, İngiliz yazar Sarah Waters romanı 'FİNGERSMİTH' esinlenerek büyüleyici yeni bir suç Dram. 1930 dönemi sömürge Kore ve Japonya için hikaye aktarılmış olması, Park gözlerden uzak bir malikanede yaşayan genç bir Japon Kadın, ama gizlice büyük miras onu aldatmak için bir dolandırıcı arsa dahil olan yeni hizmetçisi olarak hizmet için kiralanmış olan ve Koreli bir kadının sürükleyici ve duygusal bir hikaye sunuyor. Hizmetçi Sookee olarak kendini Kont ve sansasyonel ilk aktris KİM Tae-ri diyen bir dolandırıcı olarak (CHASER) Bayan Hideko, HA Jung-woo (ŞİMDİ, SONRA da YANLIŞ) KİM Min-hee, büyüleyici performansları ile çalışan HİZMETÇİ kaynak en dinamik unsurları ödünç alır ve unutulmaz bir izleme deneyimi oluşturmak için wook'un tekil bir vizyon ve enerji PARK Chan ile birleştirir.Hizmetçi izlerken donmadan izleyeceksiniz.Hizmetçi Hd izleyebilirsiniz.
 • 145
 • IMDb 8.1
 • 1.970
 • 0
Train to Busan izle
İncele
Train to Busan izle
Türkçe Altyazı
​Karısı daha önce boşanmış olduğunu kim Seok-Woo, fon yöneticisi, annesi için Busan doğum günü hediyesi olarak kızım Su'ya-bir almayı planlıyor. Ayrıca sınıf karı gil ve Jon-gil, ve evsiz bir adam ve hamile karısı hwa Seong-kyeong, lise beyzbol takımı, zengin ama bencil CEO Yon-suk, yaşlı kız Sang-zor çalışma tarafından işgal edilmiş olan Seul istasyonda KTX kurulu. Tren kalkıyor, kramp girdi genç bir kadın bacağında yara bir ısırık ile trene biniyor. Haber Kore çevresinde şiddet salgını ile ilgili rapor yayınladı. Kadın ısırması teslim olur ve onu hayata döndürmeye çalışan kadın geçen bir tren görevlisi saldırır. Beyzbol takımı ve diğer yolcular bulaştırmak guk, kız arkadaşı Jin-hee ve iki diğer öğrenciler Yong hariç. Seok-Woo salgın hakkında çalışma arkadaşı  bir çağrı alır. Yolcular panik başladı ve ikinci tren araba enfekte orda korku içinde koşarken, banyo arayan Su bir koltuğunun altında olmadığını fark etti. Kyeong kapıya barikat için yönetmek önce Seok-uzak tren araba yarışları Woo ve virüslü yolcu yaklaşmakta olan kalabalık tarafından kovalanan önce kızını almak için yönetmek ama geri kalan yolcuların tren arabaya Sang-hwa ve Sung ile birlikte zamanında ulaşmak için yönetmek.Train to Busan izlerken kesintisiz olarak izleyeceksiniz.Train to Busan 2016 izlerken donmadan izleyeceksiniz.
 • 118
 • IMDb 8.0
 • 1.463
 • 0
The Truth Beneath izle
İncele
The Truth Beneath izle
Türkçe Altyazı
ALTINDAKİ GERÇEĞİ kızları sadece ulusal seçimlerinden önce kayıp gider gibi bir siyasetçi ve eşinin gizemli 15 günlük bir skandal izler.The Truth Beneath izledikten sonra görüşlerinizi bildiriniz.The Truth Beneath 2016 izlerken donmadan izleyeceksiniz.The Truth Beneath Hd izleyebilirsiniz.
 • 104 Dk
 • IMDb 7.3
 • 1.239
 • 0
Saltanat izle
İncele
Saltanat izle
Türkçe Dublaj
Film, bir kral oğlu uygun bir prens ve yetkin bir kral olmanın yolu öğretmeye çalıştığı Joseon dönemi yer almaktadır. Konfüçyüsçülük Joseon krallığının temel ama oğlum emmek için başarısız ve sanat katılır, dans ve alkol uzak uyukluyor. Sorumlulukları sapmış olan kralın oğlunu düzeltmek için yapılan çabalar sadece acı son ile sonuçlandı. Geç yaşta onun oğlu Kral umudunu kaybetme konumuna torunu trenler. Torunu Kral mutlu kılan bu yönleri öne çıkmaktadır. Tüm acı gelen sarhoş bir ateşli ve pişman Prens sarayda bir gece için Kral öldürmek için acele. Ama oğlu ve Kral arasında işitme konuşmaları ne yaptığının farkında götürdü ve kılıcını bıraktı. Başlangıçta affetmeye çalışan Kral, saray yetkilileri ve Bakanlar, bazı üyeleri tarafından Prens pervasız ve gelecekteki Kral olmaya layık değil ötesinde olduğunu düşünerek içine manipüle. Sekizinci gün Prens ölür ve törenleri yapılır üzerine Kral emir pirinç bir kutu içinde ölümüne kadar Prens kilitlemek için. Kral emeklilik için tenha bir yere gider. Saray yetkilileri ve kraliçeler bakımda kaldı. 14 yıl dedesi ile bir araya torunu Krallığı için girmeden önce sonra, uyanık olmak ve duygu ve ilke arasındaki farkı bilerek hareket etmeni istedi. Dedesi artık geç annesine babasına onur olarak Kral mezarı ve annesini babasını onur kimin torunu geçer sonra. İki oğlu ve annesi gururla gözyaşı döken.Saltanat izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak iletiniz.Saltanat 2015 izlerken donmadan izleyeceğinizi unutmayınız.Saltanat Hd izlemek için 720p seçeneğini kullanınız.
 • 125
 • IMDb 7.3
 • 1.442
 • 0
Doğru Zaman izle
İncele
Doğru Zaman izle
Türkçe Dublaj
Üretken Güney Koreli auteur Hong (ve genellikle çok önemli verilmeden galası önce), yakından birbirlerine benzer anlatılar aynı oyuncular kullanılarak tanınır çeşitli festivallerde her yıl düzenlenen film karşınızda kim-soo, Sang. (Ev Sunhi Bizim için 2013 yılında En İyi Yönetmen ödülünü aldı ve Altın Leopar, festivalin en onur yakalandığını), Locarno bu yıl Şu anda, Yanlış Sonra geri döndü. Sinema onun hayranları onun en son aslında Sang-soo genel filmografi oluşan olma eğilimindedir makroskobik bir deney, zanaat onların tatile sanatçıların kaygıları, iyi yemek, soju konuşma ve sık sık yaptığı bir sürü içeren sürpriz senaryoyla ilgili. etrafında alışılmış imzasını, ama bu sefer tanıyacak İletişimde zorluk ve yapımcı hassas işleme başka bir örnek, Song-soo bir senaryo ve grafikler neden ve sonuç etkileyici bir dalgalanma sürüyor. Young (Jung Jae -) Ham Cheon-soo önemli bir yönetmen, Seul eserlerinin bir retrospektif için Suwon ziyarete gidiyor. Görme bir gün erken geldi ve görünüşe göre yapacak bir şey yok ve can sıkıntısı onun içinde görmek, eski bir sarayın gider. Nimet bölgesi girişinde, genç bir kadın, Yoon Hee-jeong (Kim Min-hee) araştırma yapmış, ve bir şişe süt üzerinde slurping onu görmeden hakkında kilitleniyor. Bir konuşma kadar grev ve filmler onun adı ama hiçbiri onun tanır, sıvı içmek için değil tercih ediyor olsa da kahve buluşmayı kabul etti. Yerel bir ressam ve onun çalışma övüyor stüdyoda onun için yönetmen davet ediyor. Bu çapkın akşam yemeği ve bir sarhoşluk bir toplantıda bazı Arkadaşlarla buluşmak için söz verdi Yoon farketmeden açar. Birlikte çok sarhoş Müdürü sürükleyerek, arkadaşları onu tanıyor ve kadın düşkünü yolu onun başarısız evliliği de dahil olmak üzere ilgili tüm biliyor. Yoon altüst olur ve sonunda terk etmesini ister ve bu olay ertesi gün başarısız katıldığı bir retrospektif de onu cezbediyor. O zaman bu film temelde aynı yere tekrar tekrar, ama cevap ve tepki farklı bir dizi, özellikle yönetmen ile başlar ve biter. Daha doğrusu bir ressam olarak yeteneğini abartmak yerine, gözyaşlarına parçalayarak ve evli itiraf etmeden önce, onu eleştiriyor. Akşam yemeği (ama daha az sarhoş) ve garip taraf daha masum ve komik nedenlerle aynı derecede rahatsız edici ama az çapkın. Değil, daha sık Sang-soo filmleri Festivali, sağlıklı bir çalışma, burada ünü engelleyici dağıtım, BİZE bir şey olmadan, (son şampiyonluğunu, Özgürlük 2014 mükemmel Hill de dahil olmak üzere) sonbahar radar eğilimindedir. Sunhi aktör Jung Jae-young Bizim tekrar bir araya geldi. buradaki gibi Sang-soo her zamanki alter-ego, yalnız Sanat Evi yönetmen devreye. Jambon Cheon-soo birisi herkes çok çıktı onun görünüşte yabancı olmasına rağmen yerel evren...
 • 121
 • IMDb 7.3
 • 1.613
 • 0
One Way Trip izle
İncele
One Way Trip izle
Türkçe Altyazı
Film “Glory Gün” de “Bir Yolculuk,” Ji Soo, EXO Suho, Ryu Haz Yul oyuncular olarak bilinen, ve Kim Hee Chan resmi trailer yayımladı. Bu 17 Şubat'ta CGV bu Facebook sayfası üzerinden yayınlanmıştır. Bu teaser havai fişek ile oynarken üç birlikte iyi vakit geçiriyor göstermeye başlıyor. Ancak, kısa bir süre sonra tamamen ruh hali değişiklikleri ve takip, sürüklenen, çekilen görüntüler. Bu römork Ji Soo tarafından rivayet edildi, ve hüzünlü sesini çok daha duygusal olan bu videoyu yapıyor. Bu cümle ile bitiyor: “Bir gün, bir anda her şey çöktü.” Bu teaser yayınlandığında, 20.000 manzaralı 500.000 Facebook beğeni toplamış. Bu geçmişte başarılı filmler daha çok seviyor ve manzarası var. Sadece bu kayıtlara göre, bu film 24 Mart'ta prömiyeri zaman iyi olmasına bağlıdır.One Way Trip izledikten sonra mutlaka yorum yazınız.One Way Trip 2016 izlerken kesintisiz olarak isteyeceğinizi unutmayınız.One Way Trip Hd izle seçeneği ile de 720p kalitesinde izleyebilirsiniz.
 • 93
 • IMDb 7.4
 • 1.548
 • 0
The Priests izle
İncele
The Priests izle
Türkçe Altyazı
(Park So-Dam) bir lise öğrencisi, Genç-Sin, gece bir araba tarafından vuruldu. Yakında, gizemli hastalık hastası. (Kim Yun-Seok) rahip Kim Young-Sin, bilir ve onu hastanede ziyaret etti. Şeytani ruhlar tarafından ele geçirilmiş olduğunu emin. Kore Katolik Kilisesi ile şeytan çıkarmaya hazırlanıyor. Rahip Kim bir papaz ona yardım etmek gerekir, ama tüm görevlilerle parçası şeytan çıkarma aldıktan sonra kaçtılar. Kazandı (Gang Dong -) öğencisi Choi Rahip Kim yardımcı olacak 11 diyakoz olarak seçilmiştir. Sadece bir gün tüm tehlikede hayatlarını Genç-Günah kurtarmak için gittiler.The Priests izlerken mutlaka yorum yazınız.The Priests 2015 izlemek için 720p kalitesini seçmelisiniz.The Priests Hd izlerken full hd olarak izleyebilirsiniz.
 • 108
 • IMDb 6.2
 • 1.419
 • 0
Himalayala izle
İncele
Himalayala izle
Türkçe Dublaj
Geç junior dağcı cesedini almak için Everest için bir göreve yola çıktı dağcı Um Hong gil gerçek olaylara dayanan, ünlü ve hayatının en büyük sorunuyla karşı karşıyadır. Mckinley Dağı, Hong-gil ve Mu kadar yorucu bir tırmanışın ardından tırman hızlı arkadaşlar ve iş ortakları haline taek. Himalayalar ölçeği için 14 takım olduklarında mesleki kariyerlerinin zirvesine geliyor. Ama tırmanış bir bedeli vardı: her ikisi de yaralandı ve Hong-gil emekli olmak zorunda kaldı. Yıllar sonra, Hong-gil ünlü öğretim görevlisi ve bir Mu-taek Everest kadar gitmek için bir görev alır. Taek Mu-Hong-gil öğrenir kayıp gittiğinde, genç adamın planlarını teşvik etmek için kendini suçluyor. Hala dağda mahsur Mu-taek donmuş ceset fotoğrafına bakıyor, cesedi almak için bir kurtarma ekibi bir araya getirmeye karar verir. Uyarılar, yaralı bacağı ile ilgili endişelerini ve hain fırtınalar rağmen, Hong-gil seferi açar.Himalayala izledikten sonra bizlere görüşlerinizi bildiriniz.Himalayala 2015 izlerken en iyi şekilde full olarak izleyeceksiniz.Himalayala Hd izle seçeneği ile 720p kalitesinde film keyfine varacaksınız.
 • 124
 • IMDb 5.7
 • 1.265
 • 0