Güney
Hizmetçi izle
İncele
Hizmetçi izle
Türkçe Altyazı
PARK Chan-OLDBOY, LADY VENGEANCE, SUSUZLUK ve STOKER wook, ünlü yönetmen, İngiliz yazar Sarah Waters romanı 'FİNGERSMİTH' esinlenerek büyüleyici yeni bir suç Dram. 1930 dönemi sömürge Kore ve Japonya için hikaye aktarılmış olması, Park gözlerden uzak bir malikanede yaşayan genç bir Japon Kadın, ama gizlice büyük miras onu aldatmak için bir dolandırıcı arsa dahil olan yeni hizmetçisi olarak hizmet için kiralanmış olan ve Koreli bir kadının sürükleyici ve duygusal bir hikaye sunuyor. Hizmetçi Sookee olarak kendini Kont ve sansasyonel ilk aktris KİM Tae-ri diyen bir dolandırıcı olarak (CHASER) Bayan Hideko, HA Jung-woo (ŞİMDİ, SONRA da YANLIŞ) KİM Min-hee, büyüleyici performansları ile çalışan HİZMETÇİ kaynak en dinamik unsurları ödünç alır ve unutulmaz bir izleme deneyimi oluşturmak için wook'un tekil bir vizyon ve enerji PARK Chan ile birleştirir.Hizmetçi izlerken donmadan izleyeceksiniz.Hizmetçi Hd izleyebilirsiniz.
 • 145
 • IMDb 8.1
 • 1.788
 • 0
Train to Busan izle
İncele
Train to Busan izle
Türkçe Altyazı
​Karısı daha önce boşanmış olduğunu kim Seok-Woo, fon yöneticisi, annesi için Busan doğum günü hediyesi olarak kızım Su'ya-bir almayı planlıyor. Ayrıca sınıf karı gil ve Jon-gil, ve evsiz bir adam ve hamile karısı hwa Seong-kyeong, lise beyzbol takımı, zengin ama bencil CEO Yon-suk, yaşlı kız Sang-zor çalışma tarafından işgal edilmiş olan Seul istasyonda KTX kurulu. Tren kalkıyor, kramp girdi genç bir kadın bacağında yara bir ısırık ile trene biniyor. Haber Kore çevresinde şiddet salgını ile ilgili rapor yayınladı. Kadın ısırması teslim olur ve onu hayata döndürmeye çalışan kadın geçen bir tren görevlisi saldırır. Beyzbol takımı ve diğer yolcular bulaştırmak guk, kız arkadaşı Jin-hee ve iki diğer öğrenciler Yong hariç. Seok-Woo salgın hakkında çalışma arkadaşı  bir çağrı alır. Yolcular panik başladı ve ikinci tren araba enfekte orda korku içinde koşarken, banyo arayan Su bir koltuğunun altında olmadığını fark etti. Kyeong kapıya barikat için yönetmek önce Seok-uzak tren araba yarışları Woo ve virüslü yolcu yaklaşmakta olan kalabalık tarafından kovalanan önce kızını almak için yönetmek ama geri kalan yolcuların tren arabaya Sang-hwa ve Sung ile birlikte zamanında ulaşmak için yönetmek.Train to Busan izlerken kesintisiz olarak izleyeceksiniz.Train to Busan 2016 izlerken donmadan izleyeceksiniz.
 • 118
 • IMDb 8.0
 • 1.339
 • 0
The Truth Beneath izle
İncele
The Truth Beneath izle
Türkçe Altyazı
ALTINDAKİ GERÇEĞİ kızları sadece ulusal seçimlerinden önce kayıp gider gibi bir siyasetçi ve eşinin gizemli 15 günlük bir skandal izler.The Truth Beneath izledikten sonra görüşlerinizi bildiriniz.The Truth Beneath 2016 izlerken donmadan izleyeceksiniz.The Truth Beneath Hd izleyebilirsiniz.
 • 104 Dk
 • IMDb 7.3
 • 1.100
 • 0
Saltanat izle
İncele
Saltanat izle
Türkçe Dublaj
Film, bir kral oğlu uygun bir prens ve yetkin bir kral olmanın yolu öğretmeye çalıştığı Joseon dönemi yer almaktadır. Konfüçyüsçülük Joseon krallığının temel ama oğlum emmek için başarısız ve sanat katılır, dans ve alkol uzak uyukluyor. Sorumlulukları sapmış olan kralın oğlunu düzeltmek için yapılan çabalar sadece acı son ile sonuçlandı. Geç yaşta onun oğlu Kral umudunu kaybetme konumuna torunu trenler. Torunu Kral mutlu kılan bu yönleri öne çıkmaktadır. Tüm acı gelen sarhoş bir ateşli ve pişman Prens sarayda bir gece için Kral öldürmek için acele. Ama oğlu ve Kral arasında işitme konuşmaları ne yaptığının farkında götürdü ve kılıcını bıraktı. Başlangıçta affetmeye çalışan Kral, saray yetkilileri ve Bakanlar, bazı üyeleri tarafından Prens pervasız ve gelecekteki Kral olmaya layık değil ötesinde olduğunu düşünerek içine manipüle. Sekizinci gün Prens ölür ve törenleri yapılır üzerine Kral emir pirinç bir kutu içinde ölümüne kadar Prens kilitlemek için. Kral emeklilik için tenha bir yere gider. Saray yetkilileri ve kraliçeler bakımda kaldı. 14 yıl dedesi ile bir araya torunu Krallığı için girmeden önce sonra, uyanık olmak ve duygu ve ilke arasındaki farkı bilerek hareket etmeni istedi. Dedesi artık geç annesine babasına onur olarak Kral mezarı ve annesini babasını onur kimin torunu geçer sonra. İki oğlu ve annesi gururla gözyaşı döken.Saltanat izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak iletiniz.Saltanat 2015 izlerken donmadan izleyeceğinizi unutmayınız.Saltanat Hd izlemek için 720p seçeneğini kullanınız.
 • 125
 • IMDb 7.3
 • 1.308
 • 0
Doğru Zaman izle
İncele
Doğru Zaman izle
Türkçe Dublaj
Üretken Güney Koreli auteur Hong (ve genellikle çok önemli verilmeden galası önce), yakından birbirlerine benzer anlatılar aynı oyuncular kullanılarak tanınır çeşitli festivallerde her yıl düzenlenen film karşınızda kim-soo, Sang. (Ev Sunhi Bizim için 2013 yılında En İyi Yönetmen ödülünü aldı ve Altın Leopar, festivalin en onur yakalandığını), Locarno bu yıl Şu anda, Yanlış Sonra geri döndü. Sinema onun hayranları onun en son aslında Sang-soo genel filmografi oluşan olma eğilimindedir makroskobik bir deney, zanaat onların tatile sanatçıların kaygıları, iyi yemek, soju konuşma ve sık sık yaptığı bir sürü içeren sürpriz senaryoyla ilgili. etrafında alışılmış imzasını, ama bu sefer tanıyacak İletişimde zorluk ve yapımcı hassas işleme başka bir örnek, Song-soo bir senaryo ve grafikler neden ve sonuç etkileyici bir dalgalanma sürüyor. Young (Jung Jae -) Ham Cheon-soo önemli bir yönetmen, Seul eserlerinin bir retrospektif için Suwon ziyarete gidiyor. Görme bir gün erken geldi ve görünüşe göre yapacak bir şey yok ve can sıkıntısı onun içinde görmek, eski bir sarayın gider. Nimet bölgesi girişinde, genç bir kadın, Yoon Hee-jeong (Kim Min-hee) araştırma yapmış, ve bir şişe süt üzerinde slurping onu görmeden hakkında kilitleniyor. Bir konuşma kadar grev ve filmler onun adı ama hiçbiri onun tanır, sıvı içmek için değil tercih ediyor olsa da kahve buluşmayı kabul etti. Yerel bir ressam ve onun çalışma övüyor stüdyoda onun için yönetmen davet ediyor. Bu çapkın akşam yemeği ve bir sarhoşluk bir toplantıda bazı Arkadaşlarla buluşmak için söz verdi Yoon farketmeden açar. Birlikte çok sarhoş Müdürü sürükleyerek, arkadaşları onu tanıyor ve kadın düşkünü yolu onun başarısız evliliği de dahil olmak üzere ilgili tüm biliyor. Yoon altüst olur ve sonunda terk etmesini ister ve bu olay ertesi gün başarısız katıldığı bir retrospektif de onu cezbediyor. O zaman bu film temelde aynı yere tekrar tekrar, ama cevap ve tepki farklı bir dizi, özellikle yönetmen ile başlar ve biter. Daha doğrusu bir ressam olarak yeteneğini abartmak yerine, gözyaşlarına parçalayarak ve evli itiraf etmeden önce, onu eleştiriyor. Akşam yemeği (ama daha az sarhoş) ve garip taraf daha masum ve komik nedenlerle aynı derecede rahatsız edici ama az çapkın. Değil, daha sık Sang-soo filmleri Festivali, sağlıklı bir çalışma, burada ünü engelleyici dağıtım, BİZE bir şey olmadan, (son şampiyonluğunu, Özgürlük 2014 mükemmel Hill de dahil olmak üzere) sonbahar radar eğilimindedir. Sunhi aktör Jung Jae-young Bizim tekrar bir araya geldi. buradaki gibi Sang-soo her zamanki alter-ego, yalnız Sanat Evi yönetmen devreye. Jambon Cheon-soo birisi herkes çok çıktı onun görünüşte yabancı olmasına rağmen yerel evren...
 • 121
 • IMDb 7.3
 • 1.473
 • 0
One Way Trip izle
İncele
One Way Trip izle
Türkçe Altyazı
Film “Glory Gün” de “Bir Yolculuk,” Ji Soo, EXO Suho, Ryu Haz Yul oyuncular olarak bilinen, ve Kim Hee Chan resmi trailer yayımladı. Bu 17 Şubat'ta CGV bu Facebook sayfası üzerinden yayınlanmıştır. Bu teaser havai fişek ile oynarken üç birlikte iyi vakit geçiriyor göstermeye başlıyor. Ancak, kısa bir süre sonra tamamen ruh hali değişiklikleri ve takip, sürüklenen, çekilen görüntüler. Bu römork Ji Soo tarafından rivayet edildi, ve hüzünlü sesini çok daha duygusal olan bu videoyu yapıyor. Bu cümle ile bitiyor: “Bir gün, bir anda her şey çöktü.” Bu teaser yayınlandığında, 20.000 manzaralı 500.000 Facebook beğeni toplamış. Bu geçmişte başarılı filmler daha çok seviyor ve manzarası var. Sadece bu kayıtlara göre, bu film 24 Mart'ta prömiyeri zaman iyi olmasına bağlıdır.One Way Trip izledikten sonra mutlaka yorum yazınız.One Way Trip 2016 izlerken kesintisiz olarak isteyeceğinizi unutmayınız.One Way Trip Hd izle seçeneği ile de 720p kalitesinde izleyebilirsiniz.
 • 93
 • IMDb 7.4
 • 1.360
 • 0
The Priests izle
İncele
The Priests izle
Türkçe Altyazı
(Park So-Dam) bir lise öğrencisi, Genç-Sin, gece bir araba tarafından vuruldu. Yakında, gizemli hastalık hastası. (Kim Yun-Seok) rahip Kim Young-Sin, bilir ve onu hastanede ziyaret etti. Şeytani ruhlar tarafından ele geçirilmiş olduğunu emin. Kore Katolik Kilisesi ile şeytan çıkarmaya hazırlanıyor. Rahip Kim bir papaz ona yardım etmek gerekir, ama tüm görevlilerle parçası şeytan çıkarma aldıktan sonra kaçtılar. Kazandı (Gang Dong -) öğencisi Choi Rahip Kim yardımcı olacak 11 diyakoz olarak seçilmiştir. Sadece bir gün tüm tehlikede hayatlarını Genç-Günah kurtarmak için gittiler.The Priests izlerken mutlaka yorum yazınız.The Priests 2015 izlemek için 720p kalitesini seçmelisiniz.The Priests Hd izlerken full hd olarak izleyebilirsiniz.
 • 108
 • IMDb 6.2
 • 1.287
 • 0
Himalayala izle
İncele
Himalayala izle
Türkçe Dublaj
Geç junior dağcı cesedini almak için Everest için bir göreve yola çıktı dağcı Um Hong gil gerçek olaylara dayanan, ünlü ve hayatının en büyük sorunuyla karşı karşıyadır. Mckinley Dağı, Hong-gil ve Mu kadar yorucu bir tırmanışın ardından tırman hızlı arkadaşlar ve iş ortakları haline taek. Himalayalar ölçeği için 14 takım olduklarında mesleki kariyerlerinin zirvesine geliyor. Ama tırmanış bir bedeli vardı: her ikisi de yaralandı ve Hong-gil emekli olmak zorunda kaldı. Yıllar sonra, Hong-gil ünlü öğretim görevlisi ve bir Mu-taek Everest kadar gitmek için bir görev alır. Taek Mu-Hong-gil öğrenir kayıp gittiğinde, genç adamın planlarını teşvik etmek için kendini suçluyor. Hala dağda mahsur Mu-taek donmuş ceset fotoğrafına bakıyor, cesedi almak için bir kurtarma ekibi bir araya getirmeye karar verir. Uyarılar, yaralı bacağı ile ilgili endişelerini ve hain fırtınalar rağmen, Hong-gil seferi açar.Himalayala izledikten sonra bizlere görüşlerinizi bildiriniz.Himalayala 2015 izlerken en iyi şekilde full olarak izleyeceksiniz.Himalayala Hd izle seçeneği ile 720p kalitesinde film keyfine varacaksınız.
 • 124
 • IMDb 5.7
 • 1.134
 • 0
Sihirbaz 2015 izle
İncele
Sihirbaz 2015 izle
Türkçe Dublaj
(Yoo Seung-Ho) Hwan-Hee Joseon Hanedanı'nın Uiji en Moorangroo, popüler bir kırmızı büyücü aranan-light district bölgesidir. Küfürlü çocukluğundan itibaren bizzat Hwan-Hee uğrar. Bir çocuk olarak, fiziksel olarak Kazandı (Kwak Do -) Gwı-Mol, Qing Hanedanı bir büyücü tarafından istismar edildi. (Jo Yoon-Hee) Hwan-Hee ve arkadaşı Bo-Eum sonunda Gwı-Mol kaçtı. Bu gün için, Gwı-Mol endişe ediyorlar. Bu arada, Cheong-(Ara) Myung Joseon Hanedanlığı Prensesi. Qing Hanedanı Qing Hanedanı Prens evlenmek için gidiyor. Evlenmek istemiyor ama ailesi yüzünden başka seçeneği yoktu. Qing giderken, Joseon Hanedanı'nın Uiji grup onu durdurur. Orada, dağın yamacında bir uçurumun Hwan-Hee ile tanışır. Hwan-Hee Cheong-Myung bir prenses, ama ona aşık farkında değildir. Cheong-Myung da Hwan-Hee özgür ruhlu yollar düşüyor. Vahşi büyücü Gwı-Mol Hwan-Hee ve Bo arama Joseon'a dönmek için ayarlanır-Eum ve bir komplo yere Prensesin iç circl içinde yapılması planlanıyor.Sihirbaz 2015 izledikten sonra bizlere mutlaka görüşlerinizi yorum olarak yazınız.Sihirbaz Hd izlerken 720p kalitesinde izleyebilrsiniz.Sihirbaz 2015 Full izlerken de bluray kalitesinde görüntüye sahipsiniz.
 • 120
 • IMDb 6.2
 • 1.720
 • 0
Gangnam 1970 izle
İncele
Gangnam 1970 izle
Türkçe Dublaj
70'li yıllarda, yükseklik, siyasi yolsuzluk, Seul güney bölgesinde yer alan Gangnam, geliştirilen bir alana dönüşmeye başlar. Çocukluğundan beri Jong-dae Yong-ki, arkadaş, evlerine eşkıya grupları tarafından yıkılıyor kadar hayatta kalmak için mücadele. Ayaklanmaların birinde ayrılırlar kadar paraya çok ihtiyacı olan, sık sık siyasi çatışmalar meşgul. Üç yıl sonra, Jong-dae gruplarının eski lideri ile birlikte dürüst bir adam, Kil-su gibi yaşıyor. Aynı zamanda, Yong-ki bu mafyalara en güçlü, Myeongdong katıldı.Gangnam 1970 izlerken herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız yorum olarak bırakınız.Gangnam 1970 Hd izleyebilirsiniz.Gangnam 1970 Full izleme seçeneği ile de izleyebilirsiniz.
 • 135
 • IMDb 6.2
 • 1.428
 • 0
Angel of the Skies izle
İncele
Angel of the Skies izle
Türkçe Dublaj
İngiltere , Almanya, Fit karşı savaş ilan ederken . Memur Earl Kirk , bir genç Güney Afrikalı Pilot gönüllüler Britanya İmparatorluğu'nu hizmet etmek onun hamile nişanlısı geride bırakarak , Kraliyet Hava Kuvvetleri'ne hizmet etmek . Nazi Avrupa, Kirk ve RAF mürettebat işgal üzerinde mücadele uçan onların bombacısı olarak hayat ve ölüm kavşağı ile karşı karşıya iken yavaş yavaş Kuzey Almanya, gökten düşer. Kazadan sonra Flt iniş . Kirk geri müttefik hatlarına için bir yol bulmak için mücadele ederken Memur Kirk ve onun hayatta kalan mürettebat , kendi topuklar üzerinde sıcak Alman SS , tarafından kovalanan edilir .
 • 103
 • IMDb 4.0
 • 1.615
 • 0
Kayıp Ceset 2015 izle
İncele
Kayıp Ceset 2015 izle
Türkçe Dublaj
Byeon, çok başarılı bir avukat, başarılı bir şekilde yeni bir uyuşturucu tarafında büyük bir şirkete dava etkilediğini savunur. Şirketin yönetim kurulu başkanı bir kız öğrenci bir cinayeti ile suçlanan şoförü göstermek için Byeon sorar. Ceset olmadan bir dava. Kan büyük bir havuz olay yerinde bulundu. Şoför olay yerinde tutuklanan tek şüpheli de bir görgü tanığı var. Dava için savcı Byeon ile ilişkisi olan Jin. Onun kazanmak sağlamak için, Byeon yanlış bir tanık hazırlamak için dışarı gidiyor. Ancak, duruşmanın son gününde, olayların beklenmedik bir dönüş Byeon durumda kaybeden sonuçları.Kayıp Ceset 2015 izle,Kayıp Ceset 2015 full izle,Kayıp Ceset 2015 kesintisiz izleyebilirsiniz.
 • 117
 • IMDb 5.9
 • 1.262
 • 0
Perfect Proposal 2015 izle
İncele
Perfect Proposal 2015 izle
Türkçe Altyazı
Tehlikeli ama onun hayatı, onun hayatının şansı veren bir adam değiştirecek bir öneri de cazip olan bir kadının aşk ve tutku hakkında heyecan verici bir film.Perfect Proposal 2015 filmini full olarak sitemizden hd ve full hd seçenekleri ile izleyebilirsiniz iyi seyirler dileriz.
 • 110
 • IMDb 6.2
 • 1.913
 • 0
Memories Of The Sword izle
İncele
Memories Of The Sword izle
Türkçe Altyazı
Kostüm dramalar Lee Byung-hun 2015. Hızlı ileri üç yıl Kılıç kılıç eylem epik Memories dönem ücret için yıldız getirileri Masquerade ile ateşe çizelgeleri yaktı beri Kore gişede sıcak bir bilet olmuştur. Ne yazık ki, değil bir patlama daha bu çadır direği Terminator ılık tepki aşağıdaki güç durumdaki süperstar için zor bir yaz oldu ne bir sızlanma yüksek yaz tatili, dışarı kapatır: Genisys, yaptığı son yüksek profilli Hollywood'un akın. Lee üst tiyatrocu Jeon Do-yeon oynadığı eski bir sevgilisi ihanet iddialı bir savaşçı, oynar. O gizleme gider ve büyük bir savaşçı olmak için bir çocuk eğitir. On sekiz yıl sonra, bir genç Kim Go-eun onun yerine intikam almaya hazırdır. İhanet, açgözlülük ve sevgi bu hikayenin itici duygular vardır, ama bu dönem iplik yılın en befuddling sinematik deneyim haline garip ton vardiya ve garip wirework koreografisi dovetails olarak, sadece duygular izleyiciler deneyim muhtemeldir şaşkınlık ve hayal kırıklığı vardır. Ne yazık ki, filmin düşük olan yıldızlı tüm nokta, yanı sıra ünlü yönetmen Park Heung-sik olduğunu kanıtlamaktadır. Katılan Kimse onlar için imzaladı projenin ne tür biliyor gibi görünüyor ve bu karmaşa çocuk şakşak ve ciddi melodram arasında seesaws bir anlatı aracılığıyla izleyiciye aktarılır. Tüm taraflar için bir misbegotten baskını, Kılıç hatıraları yakında unutulmuş olacak.
 • 121
 • IMDb 5.6
 • 1.747
 • 0
Şeytanın Gücü Türkçe Dublaj izle
İncele
Şeytanın Gücü Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dedektif Squad Başkanı Choi (Son Hyun-Joo) bir tanıtım için ayarlanır. O eve bir suç oluşur ve o yanlışlıkla cinayet işleyen, kutlamak için onun co-işçiler ile bir parti var, ama. Çünkü onun promosyon, o suçu örtbas etmeye karar verir. Ertesi sabah, TV haber vücut bir şantiyede vinç asılı olduğunu ortaya koymaktadır. Vücut asılı Dün gece öldürülen kişi olduğundan Choi şok olur. O cinayet soruşturmasının üstlenir.
 • 102
 • IMDb 7.9
 • 1.813
 • 0
İmparatorluk Terzisi Türkçe Dublaj izle
İncele
İmparatorluk Terzisi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Paulo Coelho erken yaşam, en çok satan Simyacı yazarı, drama hiçbir sıkıntısı ortaya koymaktadır. Hala bir genç Brezilya, hakim tarafından onun bir Katolik eğitimi almış ve sinirli onun sert babanın yetersizlik kabul arzusu, bir yazar olarak kendi yetersizlik kabul babasının hayattaki seçimler), genç Paolo girişimleri için kendi hayatını. O başarısız olduğunda, anne ve babası bir kurum için onu alıkoyamaz. Bu yeni filmin ismini taşıyan dramatize olarak yazarın hayatında birçok drama sadece biri. Birden çok kez atlar, bir bolluk aydınlatması ve araya girdi kısa tutkulu karşılaşmalar ile kadınlar, biyografik tarihler yolculuktan asi gençlik ile onun mistik başlatma (hangi olabilir veya olmayabilir materyallerin bir uçak) yazarın 30 Roman. Yol boyunca Coelho ise kurumsallaşmış tekrar uğrar şok tedavisi, gözaltına alır, yayınlar bir UFO Dergisi, upends Brezilya rock müzik ve ihanet ederek onun müzik ortağı, iki kez evlendi ve iki kez Hac üzerinde Camino de Santiago. Oh, ve binlerce sigara içiyor. Kimsenin standartlarına göre dolu dolu bir hayat ve sağlıklı kaldı bu hayatta azim ve güvenini mucizeler bunun en büyük kanıtıdır. Oyuncular Júlio Andrade gibi orta yaş Coelho (onun en dönüşümcü dönem) ve Enrique Diaz gibi babası Pedro, film yapacak dikkatinizi bile mücadele etmek belirlemek ne olaylar aslında gerçekleşti materyallerin bir uçak ve ne kadar oldu Coelho zihninde. Kısa bir an için, onun üzerine meditasyon Camino ve duyduğumuz deus-ex-machina ses hocası gizemli Katolik Teşkilatı (kulağa biraz Opus Dei, ancak belki de bir Mason grubu—Coelho oldu çok ilgilendi UFO), ben bile merak ettim eğer bütün anlatı alıyormuş yerde onun meditasyon. Bir kez bertaraf yazar 175 milyon bildirilen bir kitap sattı. Temanın en popüler, Simyacı, hangi kahraman seyahatler için egzotik bir arazi bulmak için bir hazine daha değerli daha altın, “ne Zaman istediğin bir şey, tüm evren dileğin için yardım ulaşmak.” Bu tema filmde tekrar ve açıkça kendi hayatında Coelho tarafından mükemmel olmuştur. Sadece bir eğlenceli ve ilgi çekici bu film, aynı zamanda kendi hayallerini takip devam etmek için ilham kaynağı olacak.
 • 127
 • IMDb 6.8
 • 1.545
 • 0
Saklı Sırlar Türkçe Dublaj izle
İncele
Saklı Sırlar Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ben hiç bir zaman tam olarak film izlemek beri tereddütlü bir oyun aramam. Bu parça bir spoiler demeyi düşündüm, ama sonra bu berbat edeceğim nasıl emin değildim. Yani Evet, eğer yeni Park Bo Young filmi, Susturulmuş, nam-ı diğer Kyungseong Yüksek Okul için şımarık olabilir, eğer o geri tuşuna basma süresi: Kayıp Kızlar.Kısa bir özet film: Set 1938, Park Bo Young alır rolü Joo-ran, bir genç kız kim transfer için gözlerden uzak bir kız yatılı okul, adının yanından gelen hastalık. Okulun baş-metresi (Uhm Ji Won) okulundaki kayıp kızlar dahil olacak gibi görünüyor Bayan, hançer-in-the-gülümsüyor. Karavanın bütün okul faaliyetleri hain kaynayan bir güveç gibi böyle bir şekilde düzenlenmiş olduğunu yardımcı olmuyor.Şimdi, 1938 Japon milliyetçi askeri Kore'ye tam ölçekli ve Mançurya, Çin'in istila etmek için bir fırlatma rampası olarak kullanarak ülkeyi ele başladığı yıl olduğunu biliyoruz. Korkak bir kedi değilim, ama (neredeyse) filmde neler olduğunu öğrenmek için can atıyordum. (Çin) subs bunu görünce Yaşasın, son zamanlarda vardı ki, filmin son bit içine yakınlaştırma, ne merakımı tatmin ettim. Ve çocuk, hayal kırıklığına uğramıştı. Basitçe söylemek gerekirse, Susturulmuş Park filmi olmayan bir kurt adam versiyonu gibi birkaç yıl önce, Kurt Çocuk. Evet, korkunç bir şey yok, rağmen çok kan burada ve orada bir film, ama sonuçta bu da bir çeşit bilim-kurgu filmi, anti-Japon milliyetçilik duyguları dokunmuş, ve eğer, belki de bazı ipuçları lezbiyenlik de atılmış. Genel hissediyorum ilk yarı filmdi etkili bir şekilde ürkütücü olan atladım parça izle Evet, çünkü ben hiç cesaret gibi), ama son 20 dakika falan oldu bir düpedüz sci-fi özenti film ile zombi gibi kız ya da kızlarla süper insan gücü, mücadele karşı Japon yetkililer.Bu önerir misiniz? Park Bo Young hayranı değilseniz pek değil. Tarz ve yönetmenlik değişikliği bir hayal kırıklığı olduğunu düşündüm ama tam olarak beş para etmez bir film değil. Muhtemelen bundan daha korkunç filmler orada daha sakin ve zaman harcamaya değer.Saklı Sırlar Türkçe Dublaj izle sitemizden full olarak izleyebilirsiniz.
 • 99
 • IMDb 6.5
 • 1.561
 • 0
Haemoo izle
İncele
Haemoo izle
Türkçe Altyazı
Bong Joon-ho üretilen ve berbat insan kaçakçılığı operasyonu sonrası kırmızı sis içine bir balıkçı teknesi ekibinin iniş konusunda ilk kez yönetmen Shim Sung-bo adlı gerilim birlikte yazdıEpeyce son Koreli film evde güvenlik ve düzenin bir dış tehdit olarak Çin'i temsil saplantı. Orada yüksek oktanlı gerilim Seul tozu dumana katıyor Kore-Çin mafyasının olduğunu Sarı Deniz, örneğin, veHırsızlar 'über-kötü bir Çinli yeraltı kralı olduğunu. Ile Haemoo, senarist-açık-yönetmen Shim Sung-bo  iki kültürden insanların çarpıştığında o adapte olarak, Koreliler yanlış olma olasılıklarını ortaya koyarak bu uzun soluklu denklemi sarsar Kim Min-jung Real- hakkında 'ın oyununu Bir berbat kaçakçılık operasyonu sonrası gemiye 25 Çinli kaçak göçmenlerin cesetleri döküm Koreli bir balıkçı teknesi mürettebatı yaşam sıklığı.Bu Shim önce suç ve suçluluk bu tema ele değil değil sanki: 2003 yılı için yaptığı senaryosunu çarptı Cinayet Günlüğü, filmin yönetmeni tarafından ortaklaşa yazılmış Bong Joon-ho (Sunucu, Snowpiercer), güçlü bir gerilim olduğu Bir katına kadar gerilim J'accuse 1980'lerde ABD destekli Güney Kore askeri diktatörlük neo-liberal, otoriter fazla serbesti vermekle ahlaki boşluğun hakkında.Bong ortak yazar ve yapımcı olarak sunarak Shim lehine dönen Haemoo  (Korece veya "Deniz Sis") kesinlikle daha önemli toplumsal alegori bir tür fiske dönüm benzer bir duyarlılık sahiptir.Yönetmenlik koltuğunda Ancak, bir kez Shim Bong daha basit duyarlılığı daha uyumlu olması için kendisini göstermiştir. Incelik ve yansıma ile Shim en güçlü takım değil Haemoo afet destanlar ve bir intikam draması hem de sözleşmelerin birçok abone ve aşırı bağımlılık (altında bir güverte seks sahnesi ile komple), merkezi deniz yoluyla taşınan romantizm aslında filmin doğru veering titanik bölge.Bununla beraber fırtına aracılığıyla sürükleyici bir yolculuk; Güçlü görüntüleri, basit ve erişilebilir bir hikaye ve bir yıldız performansı ile Kim Yoon-seok (yıldızı Sarı Deniz ve Hırsızlar, az) bir kaptan yavaş yavaş delilik doğru spiral olarak, Haemoo beri ticari ve eleştirel zaferi olmuştur onun Ağustos ayında Güney Kore'de bırakın. San Sebastian Toronto bir gala sunum ve ardından yarışma başlık olarak onun yay kesinlikle giderek daha saygın bir kaplama ile bu büyük bütçeli gemi güvence altına olur ve Bong katılımı muhtemelen Asya dışında bir niş serbest bırakılması ve / veya yan eyleme yol açacak.Bong en Aralarında - 'terimini IMF noir' filmleri tanımlamak için kullanılır olmuştur Sunucu ve aynı zamanda Lee Chang-dong 'ın - Nane Şekeri  Güney Koreliler yükselişlerine ve siyasi ve ekonomik akımları tarafından dikte edilen şekilde kaderlerini fark ne kadar sıradan keşfetmek . kendi ülke sınırları dışına çıkan kuvvetlerin Haemoo kesinlikle gösteriyi seyahat eden bir adam olarak nitelendirir: trawler kaptanı Kang Chul-joo (Kim) bulduğunda 1998 yılında belirlenen, gerçek hayat olayın aslında gerçekleşti üç yıl önce karanlığa filmin yolculuk başlıyor kendisi tamir edilemeyecek, onun servetler Asya mali krizinin serpinti ile sert vurdu kırdı (ve kırık).Umutsuzca onun gıcırdayan tekne kurtarmak için nakit sağlamak için çalışıyor, Kang 'şarlatan-balıkçılık' komisyon, Güney Kore'ye üzerine Kore-Çin...
 • 111
 • IMDb 7.0
 • 1.583
 • 0
For the Emperor Erotik Film izle
İncele
For the Emperor Erotik Film izle
Türkçe Dublaj
Yi - Whan adlı genç adam kadın pazarlama işine girmiştir yani halk dilinde tam bir pezevenklik yapmaktadır.Delikanlı adam bir toplantıda tanıştığı genç kadın ile gözgöze gelirler ve toplantı bittikten sonra genç adam kadından cep telefon numarası ve evinin adresini almaktadır.Genç adam akşam canı çok sıkılmıştır ve bayan onu evine bir kahve içelim diyerek evine çağırmıştır.Adam hazırlıklıklarını yapıp hemen arabaya atlamıştır ve kadının kapıyı çalmıştır.Genç kadın adamın karşısında çıplak bir şekilde durmaktadır ve adam hemen içeriye girmiştir.Filmin devamı için For the Emperor filmini full olarak sitemizden hd ve full olarak izlemenizi tavsiye ederiz.www.fiilmizle.com sizlere iyi seyirler diler.
 • 104
 • IMDb 5.9
 • 52.690
 • 0
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır. erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.