İrlanda
Beyond the Woods izle
İncele
Beyond the Woods izle
Türkçe Altyazı
Beyond the Woods izle,Beyond the Woods hd izle,Beyond the Woods 2018 izle,Beyond the Woods full izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak bizlere iletiniz.Bir arkadaş topluluğu, tenha tatil evinin yakınındaki gizemli ateşli bir sinkhole'un açılmasıyla kaosa atılır.Tür: 2018 Filmleri, Korku FilmleriYapım: 2018IMDB Puanı: 5.9Yönetmen: Sean BreathnachOyuncular: Ruth Hayes, John Ryan Howard, Irene Kelleher
 • 84
 • IMDb 5.9
 • 601
 • 0
İyileşenler 2017 izle
İncele
İyileşenler 2017 izle
Türkçe Dublaj
İyileşenler 2017 izle,İyileşenler 2017 full izle,The Third Wave 2017 izleyebilirsiniz.Ellen Page to star in post-zombie film, bir bükülme ile psikolojik bir korku filmi. Altı yıl boyunca, Avrupa insanları zombi benzeri canavarlara dönüştüren yıkıcı bir virüs tarafından boğuldu. İnsanlık pandemiyi kontrol etmek için mücadele ederken, bir tedavinin büyük umudu bulundu. Karanlığın örtüsü yükseldikçe, öngörülemeyen bir düşman onun ardından ortaya çıkar geçmiş. İnsanlar enfekte olurken eylemlerinin anıları ile perili. Yeniden entegrasyon rüyası, iki katmanlı bir toplum ortaya çıkmasıyla başarısız oldu. Tür: 2017 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri,Korku FilmleriYapım: 2017IMDB Puanı: 5.4Yönetmen: David FreyneOyuncular: Ellen Page, Sam Keeley, Tom Vaughan-Lawlor
 • 95
 • IMDb 5.4
 • 438
 • 0
Saklı Kalanlar izle
İncele
Saklı Kalanlar izle
Türkçe Dublaj
Yıl: 2016Ülke: İrlandaTür: DramYönetmen: Jim SheridanYıl: 23 mart 2017Oyuncular: Rooney Mara, Eric Bana, Vanessa Redgrave, Theo James, Jack RaynorYapımcı: Noel Pearson, Gavin Pullman, Michael RobinsonSenaryo: Johnny Ferguson, Jim SheridanZaman: 108 dakikadır.Bir psikiyatrist Eric Benna Roseanne McNulty Vanessa Redgrave, bir akıl hastanesinde yaşayan yaşlı bir İrlandalı kadın inceliyor ve süreç onun geçmiş hakkında daha fazla öğrenir. Rooney Mara genç bir kadın olarak McNulty oynar, flashbacks bir savaşçı pilot (Jack reynor) ve bir rahip (Theo James) ile aşk Üçgen detay. Jim Sheridan yönettiği, gizli kutsal Sebastian Barry tarafından aynı adı taşıyan Roman dayanmaktadır.Saklı Kalanlar izle,Saklı Kalanlar hd izle,Saklı Kalanlar full izle,Saklı Kalanlar 2016 izlerken kesintisiz ve ücretsiz olarak izleyeceksiniz.
 • 108
 • IMDb 6.6
 • 788
 • 0
Cesaret Edemezsin izle
İncele
Cesaret Edemezsin izle
Türkçe Dublaj
Cesaret Edemezsin izle,Cesaret Edemezsin hd izle,Cesaret Edemezsin 2015 izle,Cesaret Edemezsin full izleyebilirsiniz.Romantik macera bir hikaye gerçek hayatta Mary Reynolds, vahşi doğanın korunması için mücadele etmeye karar veren genç bir bahçe mimarı esinlenmiştir. Mary, dublin toplumun acımasız dünyada hayal kırıklığı, başarı ve gelecek için umutları kıt biraz umut var. Zemin üzerinde temel bir değişiklik bitki nasıl kafamda, ancak giyen fikir. Ama, zavallı ve bilinmeyen bir kız olarak hiç rakip Prens Charles'ın bulunduğu bahçe Olimpiyatlara katılmaya cesaret edemiyor. Tüm olumsuz koşullara rağmen, Etiyopya için bir yolculuğa çıkar Mary ona yardım edebilecek bir adam geri getirmek için. Ne zaman görev yine çöl çiçeği, rekabetin bir kadın vtaženou tanışır olan genç bir adam, dünyayı değiştirmek kararlılığı ile ilişkili tutku ile doğar.
 • 100
 • IMDb 6.5
 • 1.099
 • 0
Kara Büyü izle
İncele
Kara Büyü izle
Türkçe Dublaj
Kara Büyü izle,Kara Büyü full izle,Kara Büyü 2016 izle,Kara Büyü türkçe dublaj izleyebilirsiniz.İki hasar görmüş ruh arasında kutsal olmayan bir ittifak kara büyü ahlaksız alemlerine rahatsız edici bir iniş onları açar. (Catherine Walker) Sophia bir sır ile kederli ve umutsuz bir kadın. (Falcılar' Steve Oram) Joseph isteksizce ona yardım etmeyi kabul eden gizli bir anti-sosyal, alkollü uzmandır. Kuzey Galler, hem fiziksel hem de psikolojik kırılma noktasına onları itecektir karanlık ritüeller yorucu bir altı iki binin aylık serisinin ıssız vahşi ortasında uzak bir kulübede kalıyor. Yükselen korku auteur Liam Gavin ilk filmi bir hesaplaşma bir cehennem yolunda yapar gibi sessizce korku sürünen bir hava katıyor.
 • 100
 • IMDb 6.0
 • 888
 • 0
Buzul Yollarındaki Hayalet Avcıları izle
İncele
Buzul Yollarındaki Hayalet Avcıları izle
Türkçe Dublaj
Buzul Yollarındaki Hayalet Avcıları izlerken donmadan izleyeceksiniz.Buzul Yollarındaki Hayalet Avcıları hd izleyebilirsiniz.Buzul Yollarındaki Hayalet Avcıları 2015 izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Sık sık korkulu 11 yaşındaki Tom Hugo adlı bodruma yapışkan yeşil bir hayalet bulur, anlaşılır korkuyor. Ortalama Ürkütücü Hayalet bir ASG olan Hugo, onun yardımına ihtiyacı tamamen zararsız da umutsuz olmadığını ancak, Tom yakında fark eder. Perili evden taşındı ve yaz ortasında, tüm şehir üzerinde bir kutup soğuk yayılıyor (Eski Buz Hayalet) tehlikeli bir AIG tarafından uzaklaştırıldığı! Bu AIG kurtulmak için, Tom ve Hugo profesyonel bir Ghosthunter hizmetleri askere Hetty Cuminseed. Sıradışı üçlünün aralarındaki farklılıkları aşmak ve kötülük Antik Buz Hayalet yenmek için, ve buz gibi bir sonu şehir kaydetmek yönetmek?
 • 99
 • IMDb 5.5
 • 950
 • 0
Ben Katil Değilim Hd izle
İncele
Ben Katil Değilim Hd izle
Türkçe Dublaj
16 yaşında, Vahşi Şeylerin oldukları (Max Records) eski John Wayne Cleaver bir seri katil değildir ama bir bütün özelliklerine sahip. Cinayet işlemeye eğilimli tutma ve ölüm ve check-in cinayetle obsesyon marazi gerçek bir seri katil uykulu Ortabatı şehri terörize başladığında sadece zorlaşır sürekli bir mücadele vardır. Şimdi, bir psikopat izlemek ve yanındakileri korumak amacıyla, John karanlık bir iç iblisleri açığa çıkarmak gerekir. Dan Wells tarafından kült romanından uyarlanan, bu çarpık, tarz-bükme gerilim co-yıldız Christopher Lloyd ve Breaking Bad Laura Fraser.Ben Katil Değilim Hd izlerken donmadan izleyeceksiniz.Ben Katil Değilim 1080p izlemeniz için sitemizde eklenmiş olup ayrıca indirebilirsiniz.Ben Katil Değilim full izleyebilirsiniz.
 • 104
 • IMDb 6.3
 • 798
 • 0
Sing Street izle
İncele
Sing Street izle
Türkçe Dublaj
Yönetmen John Carney  yaşındaki çocuklar kaba ve öğretmenler daha sert olduğu yeni iç-şehir devlet okuluna uyum sağlamaya çalışırken, anne ve babasının ilişkisi ve para sorunları ile gergin bir ev bir mola arıyor, kim (Ferdia Walsh-Peelo) Conor adlı yaşlı çocuk. 14 gözünden 1980 Dublin için bizi geri alır Gizemli, über içinde bir umut ışığı buluyor (Lucy Boynton) serin ve güzel Raphina ve grubun yaptığı müzik videoları star için onu davet ediyor kalbini kazanmak amacıyla. Tek bir sorun var: Henüz bir grubun parçası değil. Kabul eder, ve şimdi söz verdi "Cosmo" kendisini çağıran ve on yılın canlı rock müzik trendlerini kendine çeker teslim etmek Conor, bir kaç elemanla grubu kurar ve grubun şarkı yazma ve video çekim içine kalbini döküyor. Yazar/Yönetmen John Carney hayatını ilham ve müzik için aşk, SOKAK gösterileri şarkımızı müzik uzakta günlük stresinden bizi alıp, daha fazla bir şey bizi dönüştürmek güç olduğu bir dünya.Sing Street izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak iletiniz.En yeni filmler fiilmizle.org adresinde Sing Street full izleyebilirsiniz.
 • 106
 • IMDb 8.0
 • 1.498
 • 0
Tüccarlar izle
İncele
Tüccarlar izle
Türkçe Dublaj
Çalıştığı şirket iflas gittiğinde her şeyi kaybedecek gibi Harry Fox hepsi var gibi görünüyor, lüks daire, lüks araba, ama görünüyor. Bir çözüm Derin Web tabanlı bir şeytani, ya hep ya hiç düzeni, Ticaret denilen düşünmüş olan Vernon Stynes tarafından sunuluyor. İki yabancı banka hesapları boş, varlıklarını satmak, ve yeşil bir spor çanta içine para tüm değer koymak. Uzak bir yere seyahat ederler ve ölümüne mücadele. Kazanan kaybeden gömer ve uzaklara zengin olarak iki kez yürüyor. Vernon Ticaret çabuk zengin olmak isteyen herkes için bir no-brainer olduğunu düşünüyor. Harry böyle yüksek riskli bir kumar cazibesine karşı koyamaz. Tehlikeli. Yasal değil. Ama tüm sorunları çözebilir.Tüccarlar izlerken donmadan izleyebilirsiniz.Tüccarlar hd izlersiniz.
 • 90
 • IMDb 6.5
 • 1.076
 • 0
11 Dakika izle
İncele
11 Dakika izle
Türkçe Dublaj
Gerçekten "hayır" ("Deep End", "Temel Öldürme"), Polonya Yeni Dalga usta Jerzy Skolimowski yönettiği 11 Dakika, " yeni bir gerilim sempatik karakterler var. Bu insanların adını hatırlamaya çalışma bile, bu, o tarz bir film değil. Sadece kanal gibisin "11 Dakika" izle-sörf, sadece istasyonları arasında statik ise uzak ve kükreme sürekli kanal ileri-geri, daha hızlı ve daha hızlı geçiş olarak yüksek sesle büyüyor yok. Arabasını geçen herhangi bir kadınla flört utanmadan kim (Andrzej Chyra) hot dog satıcı. (Richard Dormer) küçük özenti bir üretici ile kalitesiz bir sınava teslim eden (Paulina Chapko) genç aktris. (Wojciech Mecwaldowski) ve aktris kocası. (Dawid Ogrodnik) bir uyuşturucu tüccarı. Ve sağlık görevlileri bir grup. (Eğer Ude) yeni bir dul. Ve daha fazlası. Ve daha fazlası. Ve daha fazlası. 11 Dakika"," tematik radikal onun için film azaltmak: kamera telefonları veya TV'de öznel gerçeklikler' bizim farklı parçaları birleştirmek için tasarlanmış olup olmadığını gözetleme teknolojisi ulaşabiliyorlar sermaye T Gerçek edemeyiz etkilendim olmayabilir. Aynı zamanda usta bir film yapımcısının Büyük bir Fikir arayan film okursanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ama "11 Dakika" filmde her şey sonuca okudun nasıl bağlı gibi görünüyor olsa patlayıcı doruğa tarafından pigeonholed, olmamalıdır. "Babil" ve "Kaza gibi-bağlı dramalar Skolimowski sonuçta ustaca bir araya görünüşte ilgisiz görüntülerin bir dizi ile izleyicilerin disorients, ama her şeyi alarak, bekleyebilirsiniz.11 Dakika yaşlı bir yönetmen işi, ama yaşlı adam bir film değil. Hitchcock öğrenciler, John Carpenter, Brian De Palma ve Dario tarafından en iyi polisiye Roman " sapkinca beklentileri altüst Argento sinirli ve teknoloji tarafından dışlanmış, ama filmi aynı şekilde eğlenceli. Yapımcılar' huysuz kaprislerine boyun ve burun tarafından 11 Dakikada "en iyi şekilde dolaştırdı yapmak zorundasın." Skolimowski asla kim olduklarını gerçekten emin misin bu arada bu karakterlerin hikayeleri bağları. Ve sorun değil. "11 Dakika" dijital kameralar sırf aynı anda her yerde yarattığı kaos için ideal bir kanıtıdır. Nasıl vurgu Skolimowski tesadüf yerler çok düşünün. Her şey şans ile açıklanabilir, soru görüntüleri sık sık oluşturdukları filmin ana karakterler filmin giriş sekansı—en—teknoloji dikenli bir iddianame ve BM-çeşitli şekil ve boyutlarda dijital kameralara konuşma yapmak olabilir. Yani Ude gizlice köpek onun yaka üzerinde bir kamera yerleştirilmiş olan eski kocası tarafından takip edilir. Ve Dormer kamera kesinlikle göstermek için: görüntüleri olan, yerleşim ve perspektif sonuçta anlamsız bir yıldırma taktiği. Diğer bir deyişle, neden herkes bir kamera olmalı burada oynayan büyük bir soru: Eğer herkes sanatçı olursa? 11 Dakika boyunca "ifade gibi kibirli bir soru gibi gelebilir, ama büyüleyici." Bu film zaman geçiyor arsa almak ne olacağını bilmiyorsun, ama...
 • 81
 • IMDb 5.8
 • 1.164
 • 0
The Siege of Jadotville izle
İncele
The Siege of Jadotville izle
Türkçe Dublaj
Yer İrlanda Savunma Kuvvetleri üyeleri ve Fransız paralı askerler arasında meydana gelen Jadotville hikaye ve Altı-Gün Savaşı çok uzun yıllardır uyum için uygun olan son İrlanda tarihi ve bir karanlık biridir. Konuyla ilgili ders notlarımı denenmemiş İrlandalı askerler yüksek bahisli bir askeri gerilim-bir grup, Birleşmiş Milletler himayesinde, ayrılma ve bağımsız bir ülke form arıyor Kongo'da Katanga, bir mineral zengini Eyaleti gönderilir okur. Bu aynı mineraller hayati Birleşik Devletler ve Sovyetler Birliği arasındaki Silahlanma Yarışı için önemlidir, ve bu yüzden, Katanga şimdi çok büyük stratejik öneme sahip bir yerdir. Tüm bu filmin açılış kredisi kapsamında yer alan ve gerçekten aslında olaylar, şeytani İrlandalı aksan ve her şeyi ile tam kili sürümü çok bir Hollywood izliyoruz-bu haber yok. Jadotville Kuşatması yerine isabet ulaşan çok açılış sahnesi, çok açık. Otopark bir zemin gibi görünüyor usta İngiliz aktör Birleşmiş Milletler salonları ile Güçlü ve uzun adımlarla Mark - İrlanda'nın tarafsızlık ve onları BM Barış Gücü olarak hareket etmek bir avantaj veriyor nasıl konuşuyor, dikkat dağıtacak ölçüde kötü bir İrlanda aksanı ile görüyoruz. Klişeleşmiş bir İrlanda pub Jamie Dornan Smash cut, tanıdık İrlandalı aktör çevrili, Tom Cruise ya da Julia Roberts gibi birinden duymak beklediğiniz aksan türden bir çalışma. Uzun zaman önce, Jason o'mara, film aksiyon filmi temelde bir şey olduğunu anlamak gibi görünüyor Dornan'ın sağ kolu ve tek tek tanıştık. Askerleri Kongo yapmak, tavır aksanı da kale mazgallar arkasında seyirci alay olabilir o kadar insafsız Fransız olan ve Guillaume Canet filmin kahramanı - karşılaştık. Senarist Kevin Brodbin ve yönetmen Richie Smyth Jadotville Kuşatması ile nişan ne olduğunu görmek için kolay geniş bir kitleye hitap edeceğiz gerilim büyük, sükseli, ticari amaçlı askeri bir eylem. Bunun yerine, ne olsun biraz düz, filmin yarısı zevksiz yönü ile ahşap, aksak diyalog ile tamamen hamfisted bir girişimdir. İkinci ve üçüncü hareket çoğunu oluşturan filmin savaş dizileri - çok iyi kurgulanmış ve ateş ederken çok kötü hepsi aşağı çeker yapılan arasında kurşun-up ve uyuşturur. İndükleyici aksan sadece Jamie Dornan'ın yalakalık değil-bu çok rahatsız edici bir şey, ile uğraşmak zorunda kalmıştı gerçekten dertli diyalog. Başka bir sahne, askerler dahil, herhangi bir İrlandalı seyirciler cilt taramasını yapacak bir kız hakkında konuştuklarını görür. Doğru komut verdiğinde, Jamie Dornan hareket edebilir ve onunla bazı etkili anlar vardır, ama pek fazla yok ediyorlar. Jason o'mara, bu arada, fiziksel varlığını Mark Strong ve Michael McElhatton fuar gücünüzü azalır iken diyalogda inanç eksikliği telafi etmek için izin verir. Oh, ve Mark Strong yarısı filmi için İrlandalı aksanı...
 • 107 Dk
 • IMDb 8.0
 • 1.672
 • 0
Sing Street izle
İncele
Sing Street izle
Türkçe Altyazı
Ödülü de yönetmenliğini yapan yazar/Yönetmen John Carney, ödüllü İrlandalı müzik "bir Zamanlar" memleket toprağı "Şarkısını Street", müzikal numaraları ile biberli, müzik, karakterler ve izleyici olarak açığa ne aşık olan ve döndürür. Bir şarkı "zamanda geriye özel anlar için", bir süreklilik içinde, anıları ve hayalleri olan genç kendime bağlıyorum. "Sokak şarkı" yer Dublin, 1985 yılında alır. So-Celtic Tiger İrlandalı kasvetli bakmak için gelecek yıl, ve umutları aradı. Açılış dizileri, İrlandalı Londra'ya sürüler halinde göç gösterilen, iş ve umutlu bir gelecek arıyorlar. O an zamanı fon harika "Şarkısını Caddesi", kaçış, kimlik hakkında bir film için çok önemlidir, (ve bu 1985 olduğu için, aynı zamanda yenilik üfleme "müzik videosu olarak adlandırılan bu yeni moda hakkında akıl.") vs. gerçeklik, genç aşk, müzik ve hayaller John Carney detay, diyalog için sezgisel bir Kulak için esprili ve sevgi dolu bir göz var, ve filmin evrensel bir şekilde son derece kişisel. Her yerde bir geliyor tuzaklar vardır bunun gibi çağa parça, ama Carney kolayca önler, uygun parça film tutmak. Hikaye anlatmak istediğini ne olmak istediğini, ne derece emin olduğunu biliyor. "Sokak şarkısı" sık sık (koyu dürüst İrlandalı bir şekilde) çok komik süre sonunda rüyalar gerçekten kaçış kapakları, sadece riski alacak kadar cesur ve yaratıcı olmak zorundasın burada var olan bir şey, yani bir film gördüm, kalbi de o kadar dolu ki. Şarkı Street ' in bir şansı hiç bir erkek olsan da bir enstrüman çalmak, makyaj, yolun karşısındaki okula gitmek için her gün yolda gördüğünüz güzel kot giyen kızla konuşmak yürüyüş olmasa bile bir müzik grubu kurmak kadar çeşitli şeyler var demektir. "Sing Street" asla özlemler sesine kulak vermez, acı ve Ferdia Walsh ile oynadığı ana karakter, genç çocuk Conor umuduyla Peelo, bu yüzden büyük ölçüde "Sokak Şarkı" onun ilk olduğuna inanmak, ve, iyi, filmi, küçük olanları bile her karakterin düşlerine inan bile zor yetenekli. Conor ve onun iki kardeşi ev hayatı hiçbir şekilde Dickens romanı değil, ama (Aidan Gillen ve Maria Doyle Kennedy, küçük roller de harika oynadığı ebeveynlerinin kısır kavgalar hapis cezası gibi çocukluklarını kuyruğu uç yapar. Her kardeş kendi yollarını ev gerilim kaçmak istiyor. (Filmin başarısı için merkez Jack Reynor, çarpıcı bir yetenek) ot ve etkileyici koleksiyonu ile odasına çekilir abisi Brendan. (Kelly Thornton) ablası Ann onun çalışmaları için kendini ayırıyor. Conor karışıklıkta özel okul çekip aldı ve aslanlar taze et atmak gibi olan Synge Street public school, içine attı sonra kaybolur. Synge Street öğrenciler ve rahipler akıl hastaları için maksimum güvenlikli bir hapishanede...
 • 105 Dk
 • IMDb 8.2
 • 1.713
 • 0
Sen De Çirkinsin izle
İncele
Sen De Çirkinsin izle
Türkçe Dublaj
Çirkinsin İrlandalı film Çok prestijli Berlin Uluslararası Film Festivali ' nde Şubat ayında dünya prömiyeri, üretim bölümü altında olacaktır. Film Bord uygun sadece tarafından hÉireann/İrlanda Film Kurulu na finanse edildi. Çok Çirkin Mark Noonan tarafından yazıldı ve yönetildi ve ilk uzun metrajlı filmi. Film şefkatli izinli olarak hapishaneden (Lauren Kinsella; Albert Nobbs) yeğeni Stacey onun bakımı için, annesinin ölümünden sonra yayımlanan kim Olacak, Taht (Oyun) Aidan Gillen yıldız. İkisi de uykulu İrlanda midlands içine baş ve bir aile olmak için bir girişim olarak, aksiliklere bir dizi acı çekerler; Stacey onun son narkolepsi; defalarca hapis onun kırılma noktasına gelir-sipariş sokağa çıkma yasağı geliştirilen çünkü yerel okul kabul reddetti; ve onun için bir baba figürü olma girişimlerine büyük bir felaketle sonuçlanır... Çok Çirkin John Keville ve Conor Barry tarafından Vahşi Yapımları için üretildi ve ilçe Dublin ve Offaly çekildi sensin. Berlin Uluslararası Film Festivali Generation kategori çocuklar ve gençler için ayrılmıştır. Bu iki kategori: Generation Kplus, dört ve Generation 14plus yaş arası çocuklara yönelik, on dört yaşından itibaren çocuklara yönelik ayrılmıştır. Çok Çirkin Generation Kplus kategorisinde gösterilecek olan sensin. 2015 Berlin Uluslararası Film Festivali Şubat-15 5. sırada yer alacak.
 • 81
 • IMDb 7.0
 • 1.147
 • 0
Karanlıktan Gelen Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Karanlıktan Gelen Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
İrlandalı bir çift, çıkmış oldukları kır gezisinde, sadece geceleri avlanan bir yaratık tarafından saldırıya uğrar. İyi Seyirler...
 • 90
 • IMDb 4.8
 • 1.628
 • 0
Talihsiz Soygun Türkçe Dublaj İzle
İncele
Talihsiz Soygun Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Kumar borcu olan Jimin başı mafyayla derttedir. Ailesini bu durumdan korumak ve borcunu ödemek için acilen para bulmak zorundadır. Bunun için de soygun yapmaya karar verir. İşler planladığı gibi gitmiştir ancak hesap etmediği bir şey olmuştur. Soyduğu balık pazarının sahipleri Jimin kumar borcu olan mafyaların ta kendisidir. Böylelikle polis, mafya çetesi ve Jim üçgeninde amansız bir kovalamaca başlamıştır. İyi Seyirler...
 • IMDb 5.6
 • 2.147
 • 0
Hayat Bir Esintidir Türkçe Dublaj İzle
İncele
Hayat Bir Esintidir Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
İçi para dolu bir şilteyi çöpe atıvermişsiniz ve sonra da haber bütün ülkeye yayılmış. Senarist-yönetmen Lance Daly’nin (The Good Doctor ve Kisses) son filmi, kriz ertesi Dublin’de geçen tatlı bir aile komedisi. Filmde, işsiz ve miskin Colm, yeğeni Emma ile el ele verip annesi Nan’ın evinde gizlice esaslı bir bahar temizliğine girişiyor. Sorun şu ki, iki kafadar Nan’ın bir milyon avro’sunu yıllardır sotaladığı yatağı da çöpe atıyor. Colm üstüne bir de radyodan yardım çağrısında bulununca, kısa süre içinde bütün memleket çöplüklere akın edip yatağı aramaya başlıyor. İyi Seyirler...
 • 83
 • IMDb 6.2
 • 1.603
 • 0
Aşk ve Yemek Türkçe Dublaj İzle
İncele
Aşk ve Yemek Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
İrlandalı yemek yazarı bir adamla, siyasetle uğraşan İspanyol bir kadının arasında yaşanan tutku dolu aşk hikayesi. İyi Seyirler...
 • 91
 • IMDb 6.7
 • 1.646
 • 0
Telekinezi Türkçe Dublaj İzle
İncele
Telekinezi Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
İrlanda'nın kırsal kesimindeki bir kasabada yaşayan 11 yaşındaki Neve (Niamh) yaşadığı evde anne babası ve küçük kardeşinin hunharca katledilmesinden sonra evinde tek başına kalır. Tüm olayı gözleriyle görmüştür.Olayı soruşturan polisler bir çeteden şüphelense de, Neve suçlunun evin kendisi olduğunu iddia etmektedir. İyiliksever bir çiftin yanına yerleşen Neve, burada da huzura öyle kolayca ulaşamayacaktır. İyi Seyirler...
 • 90
 • IMDb 5.6
 • 1.705
 • 0
Frank Türkçe Dublaj İzle
İncele
Frank Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Genç müzisyen Jon, eksantrik bir pop grubuna katılır. Grubun lideri Frank, kafasında maskeyle dolaşan sıradışı bir üyedir.80'li yıllarda bir grupta klavye çalan Jon Ronson'un anılarından yola çıkılarak çekilen filmde Jon rolünde Domhnall Gleeson, Frank rolünde ise Michael Fassbender oynuyor. İyi Seyirler...
 • 95
 • IMDb 6.8
 • 1.535
 • 0
Kanal Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Kanal Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Film arşivcisi olan David (Rupert Evans), karısı Alice'in (Hannah Hoekstra) kendisini aldattığından şüphelenmektedir. Bu sırada iş arkadaşı Claire, David'e eski bir film kasedi verir. Bu kasette oturdukları evde 1902 yılında vahşi bir cinayetin işlendiğini gösteren görüntüler yer almaktadır. Yaşadıkları evde cinayetler işlendiğini de öğrendikten sonra stres ve baskı altına giren David evde başka varlıkların olduğuna inanmaya başlar. Gerçekten karısının onu aldattığını öğrendikten sonra ise karısı ortadan kaybolur. Polis bu durumun arkasında David'in olduğunundan şüphelenir. Karısını o varlıkların öldürdüğünü inanan David ise, bir takım kanıtlar bulmaya çalışacaktır. İyi Seyirler...
 • 90
 • IMDb 6.1
 • 1.905
 • 0
Sapığın İdeoloji Rehberi Türkçe Dublaj İzle
İncele
Sapığın İdeoloji Rehberi Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Sapığın İdeoloji Rehberi / The Pervert’s Guide to Ideology filmi, 7.5 puan alarak 2012 yapımı olan filmin konusunda ise İşbirliklerini sürdüren süperstar filozof ve akademisyen Slavoj Zizek ile yönetmen Sophie Fiennes, şimdi de yaratıcı sinema yorumlarını kullanarak psikanalizin ideoloji hakkında neler söyleyebileceğini bizlere gösteriyor. Söz ettiği filmlerden kurulan sahnelerin içinden bize seslenen Zizek, bu parçaları ideolojik yansımaları yönünden incelerken altta yatan gerçek mesajlarını imliyor. The Sound of Music / Neşeli Günler´den Full Metal Jacket´a, John Carpenter´ın They Live / Yaşıyorlar´ından The Dark Knight / Kara Şövalye´ye, hatta Titanic´e kült klasiklerin yanı sıra, haber bültenleri ve propaganda filmleri de bu eğlenceli ve kışkırtıcı belgesel çalışmanın “av”ları arasında.  İYİ SEYİRLER...
 • 136
 • IMDb 7.5
 • 2.175
 • 0
Kal / Stay Türkçe Dublaj İzle
İncele
Kal / Stay Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Kal / Stay 2013 filmi, 5.6 puan alarak 2013 yapımı olan filmin konusunda ise 2013 kanada yapımı film dram dolu dakikalar yaşatmaya geliyor. Abbey hamile olduğunu öğrenir ancak hamile kaldığı eşinin bebek isteyip istemediğin den şüphelidir. Bu durumu çözüp ona bu durumu paylaşmak istemektedir.   İYİ SEYİRLER...
 • 99
 • IMDb 5.6
 • 1.725
 • 0
12
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.