Lüksemburg
Bak Şu Leyleğe
İncele
Bak Şu Leyleğe
Türkçe Dublaj
Bir leylek yolculuğu Richard izler, bir sparrow doğum yetim ve onun bir leylek olduğuna inanan storks tarafından büyüdü, çok! Ama kış geldiğinde ve leylekler Afrika'ya göç etmeye hazırlanırken  leylek ailesi gerçek kimliğini ortaya koymalı  ve uzun yolculuktan hayatta kalamayacağı için onu diğer serçelerle birlikte ormanda bırakmalıdır. Onun bir leylek olduğunu kanıtlamak için kararlı, Richard Ventures Güney epik bir macera, büyük ve küçük arkadaşlar eşliğinde, gerçek potansiyelini açığa çıkarmak ve ailesiyle yeniden birleşmek.Bak Şu Leyleğe izle,Bak Şu Leyleğe hd izle,Bak Şu Leyleğe full izle,Bak Şu Leyleğe  2017 izle,A Stork's Journey watch.
 • 85
 • IMDb 5.9
 • 1.122
 • 0
Bakireler Diyarı izle
İncele
Bakireler Diyarı izle
Türkçe Dublaj
Bakireler Diyarı izlerken donmadan full olarak izleyeceksiniz.Bakireler Diyarı 2007 izlemek için fiilmizle.org adresini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Bakireler Diyarı hd izleyebilir ve izledikten sonra yorum bırakabilirsiniz.Ve yapan sevimli hergele Lorenzo di Lamberti, 14. yüzyıl Floransa istediği her kadını kızlığını bozacağım. Ama gerçekten kalp alevler onun ayarlayan tek kız da takıntılı bir Rus sayısı ve erdem onu almak için söz verdi, psikopat bir asilzade tarafından takip ediliyor seksi güzellik Pampinea. Şehvet bulaşıcı olduğu bir zamanda hilekarlık baştan çıkarma nihai hamlesi olabilir mi?
 • 97
 • IMDb 6.7
 • 1.904
 • 0
Yeni Ahit izle
İncele
Yeni Ahit izle
Türkçe Dublaj
Tanrı var ve O bir ahmak. Brüksel'de yüksek katlı bir apartman dairesinde yaşıyor ve asla pijamalarını çıkar. İnsanlığa eziyet etmek için yeni kanunlar hayal sadistçe zevk alıyor ve karısı ve on yaşlarında olan kızı, Ea için küçük bir zorba. Ondan önceki ağabeyi gibi, Ea Babasının istismar yeterli ve uygun bir fırsat Casuslar o zaman bilgisayarının tüm dünyaya sızdırıyor mesaj onlar üzerinde sahip olduğu tek şey kaçınılmaz ölüm tarihlerine göre kesmek ve olmuştur. Ea, kaçma peşinde babasıyla sonra toplar Havariler ve Babası insanlığın yaptığı pisliği düzeltmek için denemek için kendi Yeni Ahit yazar.Bir kocası, bir ofis çalışanı ve cinsiyet disforik bir çocuk tarafından bırakılmış olan silahlı bir kadın, bir sapık, bir katil, bir kadın altı havari hayatı ve aşkı kutlamak için ve eğer yaşamak için gittiğini tam olarak ne kadar süre olduğunu bilseydin ne yapardın yüklü soru: Jaco Van Dormael karanlık esprili ve eksantrik cevap bize bilgi?Yeni Ahit izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Yeni Ahit 2016 izlerken donmadan hd kalitesinde izleyebilir ve indirebilirsiniz.
 • 113
 • IMDb 7.6
 • 1.446
 • 0
Olağanüstü Öyküler izle
İncele
Olağanüstü Öyküler izle
Türkçe Dublaj
Raúl García “Olağanüstü Öyküler” Christopher Lee, eski ses kayıtlarını kullanarak Guillermo Del Toro ve Bela Lugosi bile kendini () gibi önde gelenleri tarafından rivayet Edgar Allan Poe hikayeleri çizgi Antoloji filmi. Açık sözlü olmak gerekirse, o da çok zor uğraşmak. Christopher Lee Edgar Allan Poe okuma? Beni de ekleyin lütfen. Okuma hem kaynak, malzeme ve adam efsanedir. Eksiklikleri ve bazen bunun yerine sadece bir merak değil, bir başyapıt olabilirdi acaba beni zorla olsa da Olağanüstü Hikayeleri “doğal serin faktör nihai ürün çok uzun bir yol taşır. Eğer Poe (ya Lee ya da Lugosi, bu konuda) eserlerini filmgoers tanıtır, güzel şeyler olsa da, García tarafından yapımı işleminde yapılan birkaç kararların gerçek potansiyelini geri “Olağanüstü Masallar” tutun. García ve ekibi çok farklı stilleri her bir kısa film, animasyon, arka raven ve şort arasında bir mezarlıkta heykel arasında geniş ölçekli bir konuşma geliyor. Usher Evi'nin muhteşem “Sonbahar” Christopher Lee tarafından okuma ile başlar. Animasyon şaşırtıcı derecede düz, genellikle bu atmosferik parça daha acı verirdi çizilmiş gibi çok fazla CGI, son nesil video oyunu gibi görünüyor. Ancak, evin dışında bir stüdyo maliyeti 80 milyon dolar olacak şekilde canlı aksiyon edildi düşer gibi animasyon Usher ile “García verir," bu bütçe özgürlük takdir etmek kolaydır. Birçok yönden, seçilen ikinci öykü Poe'nun en sevilen ve en ilginç Olağanüstü Masallar içinde “hissetti.” “Gammaz yürek” çok-(hepsi ve çok sinir bozucu bazen kesilmiş bir sürümü, bir cızırtılı bir ses-ve-sadece Bela Lugosi, ünlü çizgi roman sanatçısı Alberto Breccia çağırmak gerekiyordu keskin siyahlar ve beyazlar içinde göz kamaştırıcı kesinlikle canlı animasyon eşliğinde anlattı. Tek başına bir parça olarak, kaynak için düzenlemeler olmasına rağmen, bu dünyanın dört bir yanından etkiler yakalar, bir bükülmüş çadır altında Lugosi, Poe, ve Breccia getiren sinema büyüleyici bir parçasıdır. Kırmızı Ölüm (Guillermo Del Toro tarafından rivayet) “(Julian Sands tarafından rivayet) M. Valdemar davasında Gerçekler”, “Kuyu ve Sarkaç” ve “Maske” güçlü görsel olarak ama anlatım kaçınan ve sadece görüntüleri ile bu hikayeyi anlatmak için neredeyse hiçbir diyalog vardır olabilir, özellikle de son defa olarak etkili değildir. Emin kelimelerle filmin en büyük varlık Poe'nun yoldan uzak uç parçası en akıllıca yoldu değilim. Ve bu Olağanüstü Hikayeleri “”bir çok kere García belirli görsel bir seçim yaptı neden merak vardı içimde bir his var, ya da başka bir uzun iki kat olmak ve bir sonraki parça için Atlama önce Poe'nun parlak dinlenmeye izin vererek faydalanmış olurdu (her şeyi sadece 73 dakikada bir çalışır) odaklama esnasında Poe'nun öykülerinin belli bir kısmını kesip o...
 • 70
 • IMDb 6.2
 • 1.664
 • 0
Kusursuz / Flawless Türkçe Dublaj İzle
İncele
Kusursuz / Flawless Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Corporation şirketinin başarılı yöneticilerinden biridir.Ancak iş kariyerinde çok büyük engellerle karşılaşmaktadır.hayal kırıklığına uğranyan Quinn bir gün şirketin hizmetlisi Hobbs(Michael Caine) tarafından sıradışı bir teklifle karşılaşır.  İYİ SEYİRLER...
 • 108
 • IMDb 6.8
 • 2.092
 • 0