Meksika
Cennette Savaş – Battle In Heaven 2005 Erotik Filmi izle
İncele
Cennette Savaş – Battle In Heaven 2005 Erotik Filmi izle
Türkçe Altyazı
Cennette Savaş – Battle In Heaven 2005 Erotik Filmi izlemeniz için 18 yaşının üzerinde olmalısınız.Battle In Heaven erotik filmi izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız.Cennetteki savaşta (AKA Batalla en el Cielo), yönetmen Carlos Reygadas'ın Meksika'nın sosyal yapısının içsel ikiyüzlülerine bakan Marcos Hernandez, karısı ve genç oğlu için daha iyi bir yaşam için can atan aşırı kilolu, yoksulluğa kapılmış bir şoför olan Marcos. Umutsuz, çift fidye için bir bebek çocuğu kaçırır. Bebek gözaltında öldüğünde, Marcos'un umduğu bu basit suç, ailesinin geleceğini aydınlatacak, bunun yerine vicdanına ezici bir yük katacak ve Keşfedilirse Marcos ve karısı için korkunç sonuçlar doğuracaktır. Bu arada, Marcos chauffeurs'un bir yerden bir yere götürdüğü zengin bir generalin kızı Ana, ennui'yi gizlice arkadaşlarıyla yerel bir genelevde yer alarak savaşıyor. İkisi en karanlık sırlarını birbirlerine itiraf ediyor ve Marcos Ana'yı fahişelikten vazgeçmeye çağırdığında, ana Marcos'u kendini dönüştürmeye ikna etmeye çalışıyor. Marcos, ancak, gerçek AF ve itfa yukarıdan gelmelidir ısrar, dinlemek olmaz. Batalla en el Cielo, alkışlanan Japon 2002 dan sonra yönetmen Reygadas'ın ikinci büyük uluslararası yayınını yaptı.Tür: Erotik FilmlerYapım: 2005 - BelçikaIMDB Puanı: 5.7Yönetmen: Carlos ReygadasOyuncular: Marcos Hernández, Anapola Mushkadiz, Bertha Ruiz
 • 88
 • IMDb 5.7
 • 42.540
 • 0
Şehvet Okulu izle
İncele
Şehvet Okulu izle
Türkçe Dublaj
Şehvet Okulu izle,Şehvet Okulu full izle,Şehvet Okulu 2007 izle,Şehvet Okulu türkçe izle,türkçe erotik izleyebilirsiniz.Büyük ayaklanmada Adela Martha Higareda iddia edilen uygunsuz davranış için üç dövme body piercing ve son bir tutuklama sahiptir. Sevgili kızının Mexico City sonraki Vali olma şansını berbat olacak taşlaşmış adela'nın babası şehirde genç bayanlar için geriye kalan tek cazibe okula gitsin kayıtlı. Adela ile tanışana kadar okulunu yerli bir tanrıça herhangi bir genç kız açabilirsiniz Maca Ribera garanti eder. İki kararlı kadınlar kapalı Maca uygun İlk Kızın içine saygısız Adela dönüştürmeye çalıştığında baş aşağı okul arkadaşları okul ve renkli grup ile döner irade Savaşı olarak görmeyeceksiniz.
 • 100
 • IMDb 5.6
 • 13.620
 • 0
Biutiful izle
İncele
Biutiful izle
Türkçe Dublaj
Biutiful izlerken donmadan full izleyeceksiniz.Biutiful 2010 izlemek için fiilmizle.org adresini tercih ettiğiniz için teşekkürler.Biutiful türkçe dublaj izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Siyah Kuğu bir baba ve çocukları arasındaki aşk hikayesi. Bu Uxbal, babalık, aşk, maneviyat, suç, suçluluk ve ölüm modern Barcelona'nın tehlikeli yeraltı ortasında uzlaştırmak için çaba sarf eden çelişkili bir adamın yolculuk. Onun geçim sınırların dışında kazanılır, çocukları için fedakarlıklar onun hiç sınır tanımaz. Hayatın kendisi gibi, bu başlar nerede biter dairesel bir hikaye. Kader onu çevreler ve eşik geçti, baba, çocuk, hayat koridorları gider ve baba rehberliği el olup en parlak, kötü ya da İhsan loş bir kurtarıcı yol açar, aydınlatıcı vasiyetler vardır.
 • 148
 • IMDb 7.5
 • 1.041
 • 0
Hayalet Hikayesi izle
İncele
Hayalet Hikayesi izle
Türkçe Dublaj
Hayalet Hikayesi izlerken kesintisiz full olarak animasyon filmi izleyeceksiniz.Hayalet Hikayesi hd izledikten sonra mutlaka yorum yapmayı unutmayınız.Hayalet Hikayesi hd izlemeniz için 720p kalitesinde aile ve animasyon filmi eklenmiştir.Leo San Juan, el espiritu de la Nahuala derrotado un ANO de haber, se enfrenta ahora gran Misyon oyun: ha ni asolado liberar de una mujer durante el espiritu de la Llorona de Xochimilco cuentos y decenas de la Comunidad que ha secuestrado bir yıl. Con la ayuda de El Alebrije, Don Andres y los ni Holstein, Leo Planeta Venera. Embrujado por las que las lagrimas de la Llorona y UN Xochimilco Deliği ay çoğu, ancak, ella y que nuestro amor se separen sus elini Çek kız Bento Station, Palacio, enfrentando Los que lado por quien aparece su her, tarih la antiguedad, bu korkunç acechan detras de monstruoso. 
 • 75
 • IMDb 6.6
 • 1.127
 • 0
İnce Sarı Çizgi izle
İncele
İnce Sarı Çizgi izle
Türkçe Dublaj
İnce sarı çizgi Meksika iki köy birbirine bağlayan bir yol bölen çizgi boyamak için işe olan beş kişi yolculuk. Eski bir van gemide, asfalt ve en az on beş gün içinde tamamlaması gereken sarı boya fazla iki yüz kilometre çalışmalarına başladı. Beş yalnız, oldukça kaderin şans eseri bir kaç peso kazanma tek amacı ile Birleşmiş, ama bakmadan, bu görevde görmek ve yaşam anlayış şeklin değişecek. Tur sonunda, iyi ve kötü arasında ince bir çizgi olduğunu anlayacaksınız; kahkahalar ve gözyaşları arasında; arasında yaşam ve ölüm.İnce Sarı Çizgi izlemek için fiilmizle.org adresiniz tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.İnce Sarı Çizgi 2015 izlerken donmadan full olarak izleyeceksiniz.İnce Sarı Çizgi hd izlemeniz için 1080p kalitesinde film eklenmiştir.
 • 95
 • IMDb 7.5
 • 1.153
 • 0
Tuz ve Ateş izle
İncele
Tuz ve Ateş izle
Türkçe Dublaj
Büyük bir yönetmen çok kötü bir film yaptığında ne olur “tuz ve Ateş”. Ama onun yerine bu proje var neden merak ediyorsun ekranda ne ile büyüledi olmanın ve film yapımcısı tarafından herhangi bir önceki çabaları mantıklı yardımcı olabilir aldatıcı bir kuruluş, emin olmak için. Her zaman kendi dilini kabul, belgesel onun içine kendinden gerçeği dediği şeyi oluşturmak için yapaylık enjekte etmiş gibi ne olabilir aracılığıyla kitlelere ulaşmış bir yönetmen için,” böyle bir yorumu mümkün oluyor. “Tuz ve Ateş” temelde kötü, film ve anlamlılık, ister papağan alıntı bir Nostradamus ya da herhangi bir anlamı yoktur. Yazılı ve Werner Herzog yönettiği, “Tuz ve Ateş” büyümeye başarısız bir tohum. Tom Bissell tarafından kısa bir hikaye esinlenerek, senaryo (Veronica Ferres, Volker Michalowski ve Gael García Bernal oynadığı üç bilim adamları, Birleşmiş Milletler tarafından araştırmak için gönderilmiştir, Bolivya, ekolojik bir felaket ile ilgilidir. Ferres konularda, filme en kısa zamanda bilim adamları kaçırdı, silahlı da olsa vardır ama maskeli adam zararsız tek bilim adamıdır. Bernal hayranları hızla resmi bırakıyor, ishal “anne” denilen şey yüzünden filmi çoğunlukla maskeli kendisini esir, (Michael Shannon) Matt Reilly ile Ferres’ karakteri Laura ve konuşmaları ilgili tavsiye edilmelidir. Yapmaz o ısrar etti rağmen Matt kendini unmasks, sonra kaçırma daha şiirsel ama çok saçma bir hal alır. Felaket, araştırmak istiyorum Laura ve ekibi kişisel bir katılımı ile bir CEO olarak; zaten gideceği yerlere götürmesi için onu şimdiden görmek için planladığı şeyleri görmek için kaçırır. Ama sadık sebep olarak, “gerçek yoktur, gerçeklik yalnızca bir görüş vardır.” Shannon şüphesiz Herzog film kötü değildir, ama hammy tutkusu istikrarlı dramatik bir gerçeklik kendisi olmadan gelir ve sadece hokey. Bu ne zaman yüksek sesle anları geldiğinde, gerçek hayatta (Lawrence Krauss, teorik fizikçi) Yardımcısı Krauss onun bütün film için bir tekerlekli sandalye görünen sonra ayağa kalkar gibi gülmek-out. “Bu bir mucize.” Ferres sorar, kaba taslak performansı ile samimi ama. Krauss hayatın yorgun olduğumda sadece tekerlekli sandalye kullanıyorum cevap:“”. Eğer ciddi Herzog ve içine koymak tüm bu yatırımı çekmek istiyorsa bile, “Tuz ve Ateş” şüpheli niyet son derece kuru bir şaka gibi, daha derin, daha çok aptal ya da çok hafif olur. “Werner Herzog Filmi” açılış kredi lanet olsun, bu berbat bir yönetmenlik işi. Şiir ya da komplo tinges olması demek çok sayıda çok utanç verici olmalı dizileri babası olan veciz expositional diyalog doğurur hammy, gülünç performansları. Özellikle Ferres ve Krauss düz çizgi hikaye Michael Shannon gibi tertemiz ifade eden bir oyuncu onu bulduğundan canlılığı varken, çürümek için, görünen okuma...
 • 98
 • IMDb 4.2
 • 1.250
 • 0
Kan Kum ve Altın izle
İncele
Kan Kum ve Altın izle
Türkçe Dublaj
Dünyanın en iyi kurtarma şirketi 15. yüzyılda eserler milyar dolar kaybettiğinde, baş arkeolog Mave Adams izini eski suçlu Jack Riordan tutuyor. Hong Kong'da şirket merkezinde geri Mave kardeşi Mathew Harper ve genel Konsey Ernest onun soruşturmasını yürütüyordu başka bir çıkarım vardır. Mave ve Jack Sir Francis Drake kullanılan antik yolları boyunca çalıntı Hazine izleme gibi, sadece kayıp eserleri kan, kum ve altın bütün bir komplo daha ortaya çıkarır.Kan Kum ve Altın izlerken kesintisiz izleyeceksiniz.Kan Kum ve Altın full izleyebilirsiniz.
 • 90
 • IMDb 4.8
 • 1.336
 • 0
Benim Adım Nero izle
İncele
Benim Adım Nero izle
Türkçe Dublaj
Eski Nero Amerika Birleşik Devletleri'nde Meksika'ya sınır dışı edilmeden önce büyür 19 yaşında. Anne ve babasının ülkede bir yabancı, Los Angeles kardeşi İsa'yı bulmak için eve dönmek için kararlı. Ama Amerikan topraklarında kaçak bir göçmen hayatı nedir? Gizli durum onu kınar yoksulluk kurtulmak için, yeşil kart için ABD askeri katılmadan Amerikan Rüyası için son şansı: at yakaladı.Benim Adım Nero izlerken gerçekten dram yaşayabilirsiniz.Benim Adım Nero 2016 izleyebilirsiniz.
 • 120
 • IMDb 7.3
 • 1.619
 • 0
Mr Pig Hd izle
İncele
Mr Pig Hd izle
Türkçe Dublaj
(Danny Glover) yaşlı domuz bir çiftçi Meksika için bir yolculuğa gider, ve yakında onun sağlık başarısız olmaya başladığında (Maya Rudolph) yabancılaşmış kızı ile katıldı. Diego Luna tarafından yönetilen, Bay Domuz 2016 Sundance Film Festivali'nde dünya prömiyerini yaptı.Mr Pig Hd izlerken donmadan izleyeceksiniz.Mr Pig full izlersiniz.
 • 100
 • IMDb 5.9
 • 1.470
 • 0
Süper Papağan izle
İncele
Süper Papağan izle
Türkçe Dublaj
Filmin 4 milyon dolar bütçe kuşlara tüyler gibi tipik CG saçmalıkları için izin vermedi, bu yüzden yapımcılar tüyler önermek daha stilize dokusal bir yaklaşımı tercih etmişti. Öncelikle Tijuana'da Boxel Stüdyoları tarafından animasyon, Kenar Yapımları Kesme Filipinli stüdyodan ek yardımı ile oldu. El Americano sirk ailesi zorbalar tarafından tehdit edilen genç Meksikalı bir papağan Cuco hikayesi izler. Sirki kurtarmak için, Amerika Birleşik Devletleri için El Americano, Amerikan televizyon şovu süper kahraman yıldız işe almak için gidiyor. Aptal römork rağmen film biraz ağır temalar adres için çalışır. “Sınırları bir harita üzerinde bir çizgi var ve dürüst olduğunuzda ve orada herkes için bir sürü ihtimal var doğru şeyler yapmak nasıl hakkında bir hikaye anlatmak istedik,” Arnaiz Animasyon Dergisi söyledi. “Amerikan rüyası arıyor ve orada bakan oldukları halde, içlerinde olduğunu fark Meksikalılar için iyi bir mesaj.” Arnaiz co-(Tarzan, Kediler Dans Etme, Spor salonu Ortağım bir Maymun) animasyon gazisi Mike Kunkel ile film yönetti. LA onun üzerinden üretilen aktör Edward James Olmos,-yönetici yapımcıları arasında Roma Film stüdyosu daha önce The Simpsons, Tepenin Kralı, Garfield ve Arkadaşları gibi gösterir üretilmiş olan temel Olmos Productions ve animasyon efsane Phil Roman. (Ren & Stimpy, SpongeBob SquarePants) Richard Pursel Disney emektar Raul Garcia animasyon yönetmen, ve beş alacak yazarlar arasında yer alıyor. El Americano ünlü sesler Cheech Marin, Kate del Castillo, Paul Rodriguez, Erik Estrada, Gabriel Iglesias, Lisa Kudrow, Olmos sağlam bir kadrosu var, ama ona bağlı bir ABD dağıtımcı görünmüyor. 2015 Ağustos açıklaması bekleniyor.Süper Papağan izlerken donmadan izleyebilirsiniz.Süper Papağan Hd izleyebilirsiniz.
 • 98
 • IMDb 5.4
 • 1.547
 • 0