Meksika
Cennette Savaş – Battle In Heaven 2005 Erotik Filmi izle
İncele
Cennette Savaş – Battle In Heaven 2005 Erotik Filmi izle
Türkçe Altyazı
Cennette Savaş – Battle In Heaven 2005 Erotik Filmi izlemeniz için 18 yaşının üzerinde olmalısınız.Battle In Heaven erotik filmi izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız.Cennetteki savaşta (AKA Batalla en el Cielo), yönetmen Carlos Reygadas'ın Meksika'nın sosyal yapısının içsel ikiyüzlülerine bakan Marcos Hernandez, karısı ve genç oğlu için daha iyi bir yaşam için can atan aşırı kilolu, yoksulluğa kapılmış bir şoför olan Marcos. Umutsuz, çift fidye için bir bebek çocuğu kaçırır. Bebek gözaltında öldüğünde, Marcos'un umduğu bu basit suç, ailesinin geleceğini aydınlatacak, bunun yerine vicdanına ezici bir yük katacak ve Keşfedilirse Marcos ve karısı için korkunç sonuçlar doğuracaktır. Bu arada, Marcos chauffeurs'un bir yerden bir yere götürdüğü zengin bir generalin kızı Ana, ennui'yi gizlice arkadaşlarıyla yerel bir genelevde yer alarak savaşıyor. İkisi en karanlık sırlarını birbirlerine itiraf ediyor ve Marcos Ana'yı fahişelikten vazgeçmeye çağırdığında, ana Marcos'u kendini dönüştürmeye ikna etmeye çalışıyor. Marcos, ancak, gerçek AF ve itfa yukarıdan gelmelidir ısrar, dinlemek olmaz. Batalla en el Cielo, alkışlanan Japon (2002) ' dan sonra yönetmen Reygadas'ın ikinci büyük uluslararası yayınını yaptı.Tür: Erotik FilmlerYapım: 2005 - BelçikaIMDB Puanı: 5.7Yönetmen: Carlos ReygadasOyuncular: Marcos Hernández, Anapola Mushkadiz, Bertha Ruiz
 • 88
 • IMDb 5.7
 • 42.050
 • 0
Şehvet Okulu izle
İncele
Şehvet Okulu izle
Türkçe Dublaj
Şehvet Okulu izle,Şehvet Okulu full izle,Şehvet Okulu 2007 izle,Şehvet Okulu türkçe izle,türkçe erotik izleyebilirsiniz.Büyük ayaklanmada, Adela, (Martha Higareda) iddia edilen uygunsuz davranış için üç dövme, body piercing ve son bir tutuklama sahiptir. Sevgili kızının Mexico City sonraki Vali olma şansını berbat olacak taşlaşmış, adela'nın babası şehirde genç bayanlar için geriye kalan tek cazibe okula gitsin kayıtlı. Adela ile tanışana kadar okulunu "yerli bir tanrıça" herhangi bir genç kız açabilirsiniz Maca Ribera garanti eder. İki kararlı kadınlar kapalı Maca uygun İlk Kızın içine saygısız Adela dönüştürmeye çalıştığında baş aşağı okul arkadaşları okul ve renkli grup ile döner irade Savaşı olarak görmeyeceksiniz.
 • 100
 • IMDb 5.6
 • 13.129
 • 0
Biutiful izle
İncele
Biutiful izle
Türkçe Dublaj
Biutiful izlerken donmadan full izleyeceksiniz.Biutiful 2010 izlemek için fiilmizle.org adresini tercih ettiğiniz için teşekkürler.Biutiful türkçe dublaj izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Siyah Kuğu bir baba ve çocukları arasındaki aşk hikayesi. Bu Uxbal, babalık, aşk, maneviyat, suç, suçluluk ve ölüm modern Barcelona'nın tehlikeli yeraltı ortasında uzlaştırmak için çaba sarf eden çelişkili bir adamın yolculuk. Onun geçim sınırların dışında kazanılır, çocukları için fedakarlıklar onun hiç sınır tanımaz. Hayatın kendisi gibi, bu başlar nerede biter dairesel bir hikaye. Kader onu çevreler ve eşik geçti, baba, çocuk, hayat koridorları gider ve baba rehberliği el olup en parlak, kötü ya da İhsan loş bir kurtarıcı yol açar, aydınlatıcı vasiyetler vardır.
 • 148
 • IMDb 7.5
 • 875
 • 0
Hayalet Hikayesi izle
İncele
Hayalet Hikayesi izle
Türkçe Dublaj
Hayalet Hikayesi izlerken kesintisiz full olarak animasyon filmi izleyeceksiniz.Hayalet Hikayesi hd izledikten sonra mutlaka yorum yapmayı unutmayınız.Hayalet Hikayesi hd izlemeniz için 720p kalitesinde aile ve animasyon filmi eklenmiştir.Leo San Juan, el espiritu de la Nahuala derrotado un ANO de haber, se enfrenta ahora gran Misyon oyun: ha ni asolado liberar de una mujer durante el espiritu de la Llorona de Xochimilco cuentos y decenas de la Comunidad que ha secuestrado bir yıl. Con la ayuda de El Alebrije, Don Andres y los ni Holstein, Leo Planeta Venera. Embrujado por las que las lagrimas de la Llorona y UN Xochimilco Deliği ay çoğu, ancak, ella y que nuestro amor se separen sus elini Çek kız Bento Station, Palacio, enfrentando Los que lado por quien aparece su her, tarih la antiguedad, bu korkunç acechan detras de monstruoso. 
 • 75
 • IMDb 6.6
 • 882
 • 0
İnce Sarı Çizgi izle
İncele
İnce Sarı Çizgi izle
Türkçe Dublaj
İnce sarı çizgi Meksika iki köy birbirine bağlayan bir yol bölen çizgi boyamak için işe olan beş kişi yolculuk. Eski bir van gemide, asfalt ve en az on beş gün içinde tamamlaması gereken sarı boya fazla iki yüz kilometre çalışmalarına başladı. Beş yalnız, oldukça kaderin şans eseri bir kaç peso kazanma tek amacı ile Birleşmiş, ama bakmadan, bu görevde görmek ve yaşam anlayış şeklin değişecek. Tur sonunda, iyi ve kötü arasında ince bir çizgi olduğunu anlayacaksınız; kahkahalar ve gözyaşları arasında; arasında yaşam ve ölüm.İnce Sarı Çizgi izlemek için fiilmizle.org adresiniz tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.İnce Sarı Çizgi 2015 izlerken donmadan full olarak izleyeceksiniz.İnce Sarı Çizgi hd izlemeniz için 1080p kalitesinde film eklenmiştir.
 • 95
 • IMDb 7.5
 • 970
 • 0
Tuz ve Ateş izle
İncele
Tuz ve Ateş izle
Türkçe Dublaj
Büyük bir yönetmen çok kötü bir film yaptığında ne olur “tuz ve Ateş”. Ama onun yerine bu proje var neden merak ediyorsun ekranda ne ile büyüledi olmanın ve film yapımcısı tarafından herhangi bir önceki çabaları mantıklı yardımcı olabilir aldatıcı bir kuruluş, emin olmak için. Her zaman kendi dilini kabul, belgesel onun içine kendinden gerçeği dediği şeyi oluşturmak için yapaylık enjekte etmiş gibi ne olabilir aracılığıyla kitlelere ulaşmış bir yönetmen için,” böyle bir yorumu mümkün oluyor. “Tuz ve Ateş” temelde kötü, film ve anlamlılık, ister papağan alıntı bir Nostradamus ya da herhangi bir anlamı yoktur. Yazılı ve Werner Herzog yönettiği, “Tuz ve Ateş” büyümeye başarısız bir tohum. Tom Bissell tarafından kısa bir hikaye esinlenerek, senaryo (Veronica Ferres, Volker Michalowski ve Gael García Bernal oynadığı üç bilim adamları, Birleşmiş Milletler tarafından araştırmak için gönderilmiştir, Bolivya, ekolojik bir felaket ile ilgilidir. Ferres konularda, filme en kısa zamanda bilim adamları kaçırdı, silahlı da olsa vardır ama maskeli adam zararsız tek bilim adamıdır. Bernal hayranları hızla resmi bırakıyor, ishal “anne” denilen şey yüzünden filmi çoğunlukla maskeli kendisini esir, (Michael Shannon) Matt Reilly ile Ferres’ karakteri Laura ve konuşmaları ilgili tavsiye edilmelidir. Yapmaz o ısrar etti rağmen Matt kendini unmasks, sonra kaçırma daha şiirsel ama çok saçma bir hal alır. Felaket, araştırmak istiyorum Laura ve ekibi kişisel bir katılımı ile bir CEO olarak; zaten gideceği yerlere götürmesi için onu şimdiden görmek için planladığı şeyleri görmek için kaçırır. Ama sadık sebep olarak, “gerçek yoktur, gerçeklik yalnızca bir görüş vardır.” Shannon şüphesiz Herzog film kötü değildir, ama hammy tutkusu istikrarlı dramatik bir gerçeklik kendisi olmadan gelir ve sadece hokey. Bu ne zaman yüksek sesle anları geldiğinde, gerçek hayatta (Lawrence Krauss, teorik fizikçi) Yardımcısı Krauss onun bütün film için bir tekerlekli sandalye görünen sonra ayağa kalkar gibi gülmek-out. “Bu bir mucize.” Ferres sorar, kaba taslak performansı ile samimi ama. Krauss hayatın yorgun olduğumda sadece tekerlekli sandalye kullanıyorum cevap:“”. Eğer ciddi Herzog ve içine koymak tüm bu yatırımı çekmek istiyorsa bile, “Tuz ve Ateş” şüpheli niyet son derece kuru bir şaka gibi, daha derin, daha çok aptal ya da çok hafif olur. “Werner Herzog Filmi” açılış kredi lanet olsun, bu berbat bir yönetmenlik işi. Şiir ya da komplo tinges olması demek çok sayıda çok utanç verici olmalı dizileri babası olan veciz expositional diyalog doğurur hammy, gülünç performansları. Özellikle Ferres ve Krauss düz çizgi hikaye Michael Shannon gibi tertemiz ifade eden bir oyuncu onu bulduğundan canlılığı varken, çürümek için, görünen okuma...
 • 98
 • IMDb 4.2
 • 1.009
 • 0
Kan Kum ve Altın izle
İncele
Kan Kum ve Altın izle
Türkçe Dublaj
Dünyanın en iyi kurtarma şirketi 15. yüzyılda eserler milyar dolar kaybettiğinde, baş arkeolog Mave Adams izini eski suçlu Jack Riordan tutuyor. Hong Kong'da şirket merkezinde geri Mave kardeşi Mathew Harper ve genel Konsey Ernest onun soruşturmasını yürütüyordu başka bir çıkarım vardır. Mave ve Jack Sir Francis Drake kullanılan antik yolları boyunca çalıntı Hazine izleme gibi, sadece kayıp eserleri kan, kum ve altın bütün bir komplo daha ortaya çıkarır.Kan Kum ve Altın izlerken kesintisiz izleyeceksiniz.Kan Kum ve Altın full izleyebilirsiniz.
 • 90
 • IMDb 4.8
 • 1.209
 • 0
Benim Adım Nero izle
İncele
Benim Adım Nero izle
Türkçe Dublaj
Eski Nero Amerika Birleşik Devletleri'nde Meksika'ya sınır dışı edilmeden önce büyür 19 yaşında. Anne ve babasının ülkede bir yabancı, Los Angeles kardeşi İsa'yı bulmak için eve dönmek için kararlı. Ama Amerikan topraklarında kaçak bir göçmen hayatı nedir? Gizli durum onu kınar yoksulluk kurtulmak için, yeşil kart için ABD askeri katılmadan Amerikan Rüyası için son şansı: at yakaladı.Benim Adım Nero izlerken gerçekten dram yaşayabilirsiniz.Benim Adım Nero 2016 izleyebilirsiniz.
 • 120
 • IMDb 7.3
 • 1.349
 • 0
Mr Pig Hd izle
İncele
Mr Pig Hd izle
Türkçe Dublaj
(Danny Glover) yaşlı domuz bir çiftçi Meksika için bir yolculuğa gider, ve yakında onun sağlık başarısız olmaya başladığında (Maya Rudolph) yabancılaşmış kızı ile katıldı. Diego Luna tarafından yönetilen, Bay Domuz 2016 Sundance Film Festivali'nde dünya prömiyerini yaptı.Mr Pig Hd izlerken donmadan izleyeceksiniz.Mr Pig full izlersiniz.
 • 100
 • IMDb 5.9
 • 1.281
 • 0
Süper Papağan izle
İncele
Süper Papağan izle
Türkçe Dublaj
Filmin 4 milyon dolar bütçe kuşlara tüyler gibi tipik CG saçmalıkları için izin vermedi, bu yüzden yapımcılar tüyler önermek daha stilize dokusal bir yaklaşımı tercih etmişti. Öncelikle Tijuana'da Boxel Stüdyoları tarafından animasyon, Kenar Yapımları Kesme Filipinli stüdyodan ek yardımı ile oldu. El Americano sirk ailesi zorbalar tarafından tehdit edilen genç Meksikalı bir papağan Cuco hikayesi izler. Sirki kurtarmak için, Amerika Birleşik Devletleri için El Americano, Amerikan televizyon şovu süper kahraman yıldız işe almak için gidiyor. Aptal römork rağmen film biraz ağır temalar adres için çalışır. “Sınırları bir harita üzerinde bir çizgi var ve dürüst olduğunuzda ve orada herkes için bir sürü ihtimal var doğru şeyler yapmak nasıl hakkında bir hikaye anlatmak istedik,” Arnaiz Animasyon Dergisi söyledi. “Amerikan rüyası arıyor ve orada bakan oldukları halde, içlerinde olduğunu fark Meksikalılar için iyi bir mesaj.” Arnaiz co-(Tarzan, Kediler Dans Etme, Spor salonu Ortağım bir Maymun) animasyon gazisi Mike Kunkel ile film yönetti. LA onun üzerinden üretilen aktör Edward James Olmos,-yönetici yapımcıları arasında Roma Film stüdyosu daha önce The Simpsons, Tepenin Kralı, Garfield ve Arkadaşları gibi gösterir üretilmiş olan temel Olmos Productions ve animasyon efsane Phil Roman. (Ren & Stimpy, SpongeBob SquarePants) Richard Pursel Disney emektar Raul Garcia animasyon yönetmen, ve beş alacak yazarlar arasında yer alıyor. El Americano ünlü sesler Cheech Marin, Kate del Castillo, Paul Rodriguez, Erik Estrada, Gabriel Iglesias, Lisa Kudrow, Olmos sağlam bir kadrosu var, ama ona bağlı bir ABD dağıtımcı görünmüyor. 2015 Ağustos açıklaması bekleniyor.Süper Papağan izlerken donmadan izleyebilirsiniz.Süper Papağan Hd izleyebilirsiniz.
 • 98
 • IMDb 5.4
 • 1.386
 • 0
Meksikalı Gangster izle
İncele
Meksikalı Gangster izle
Türkçe Dublaj
Bir kurgu şeklinde olmasına rağmen, en aranan Alfredo Rios Galeana, Meksika tarihinin banka soyguncusu daha üretken bir yaşam üzerine kuruludur. Son olarak bu film cezai bir efsanenin büyüleyici bir portre yapmak durdurmayı başaran kişi ile yaptığı bu saldırıları, kendi kişiliğini, sızıntı ve yoğun ve uzun süreli bir ilişki.Meksikalı Gangster izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Meksikalı Gangster Full izlemek için kesintisiz seçeneğini kullanınız.Meksikalı Gangster Hd izlemek için 720p seçeneğini tıklayınız.
 • 100
 • IMDb 6.6
 • 1.624
 • 0
Ananı da Erotik Film izle
İncele
Ananı da Erotik Film izle
Türkçe Dublaj
Film, "Ve Annen gibi çevirir başlık olan Da," bornin Yeni Meksika Sineması-' olabilecek başka bir trompet patlama. Ayrıca Gael Garcia Bernal yıldız"," paramparça aşklar köpekler", " gibi hikayeler birbirine içinde coşkulu bir egzersizdir. Ama bu kilit değil, Uzay ve zaman içinde, ama ne ortaya çıkar, gizli nedir, ve hangi aracılığıyla yoksulluk paralel dünyada zengin karakterleri hareket ettirin. Kız arkadaşlarını Avrupa'ya gittiğinde yüzeyi flash açıklanan: İki Meksikalı gençler Tenoch ve Julio adlı, zengin bir aileden gelen biri, bir orta sınıf, yaz için ücretsiz. Bir düğünde Luisa, uzak bir kuzeni 10 yaş büyük, eşi karşılamak; seksi ve eğlenceli. Cennetin Ağzı adlı efsanevi plaj için bir hafta sonu gezisi öneririz. Kocası onu aldatıyor, beklenmedik bir şekilde kabul etti ve birlikte eğlenmek için yola çıkacağız. Bu düzeyde geleneksel olabilirdi ama bir şey var ama, ortak olan Alfonso Cuaron, yönetmen olarak erkek kardeşi Carlos ile birlikte senaryosunu yazdı. Luisa tasasız ama azimli bir şekilde cinsel hayatlarını anlatan çocukları, birkaç sırlar kadar, ve aynı zamanda erotik olanakları ile takılıyor. Film, Amerikan Film üzerinde R rating tarafından zorla müstehcen kaçınma daha franker ve sağlıklı cinsel ilişki hakkında gerçekçi. Onlar bunu nasıl gerçek insanlar ve tanıma bir şok hissediyoruz: Bu cinsel ve ASFD çocukça mastürbasyon KIS KIS gülmeye içine Amerikan filmleri bir nesil sapık vardır. Luisa yeni arkadaşlarından biri ya da her ikisi ile seks olup olmadığını ortaya çıkarmak bana göre değil. Erkekler ve kadınlar birlikte güvencesiz bir birlik kadınlar ödüller, fetihler ya da hedefleri olmayan ... ... ama diğer yarısı dökülüp bir şey olmadan taşımam gereken bir hazine olarak seks paylaşmayı öğrenmek, onlara öğretmek istiyor, ne nokta daha var. Bunu söylemek için (tabii, kendi) orgazm takıntısı olan çocuklar için yeni bir haber. Bu hikayenin ilerleyişi filmin yüzey arc sağlar. Meksika yanında, paralel dünya gibi, sürüş içindeler. Polis kontrol noktalarından geçerler, uyuşturucu baskınları ve trafik kazaları, gecekondular geçmiş sürücü ve Çiçek yolu kesilerek gelin beyaz kraliçe bir kız, Meryem Ana'yı temsil eden bir bağış talep köylüler tarafından durduruldu. "Güzel bir kraliçe var," Luisa söyledi. Evet, ama barikat kibar gasp. Kraliçe sessizce bir bağış ipuçları geniş bir mahkeme kararı vardır. Bazen bu yolculuk sırasında film müziği sessiz gider ve eylemi dışarıdan yorum yapan bir anlatıcı duyuyoruz, Tenoch bakıcılık 13 yaşında doğan ve geriye iş aramak olduğu bir Köyü işaret etti. Ya nereye yolun bir streç, iki yıl önce ölümcül bir kaza oldu. Anlatım ve yol görüntüleri, Meksika ve diğer birçok ülkede müreffeh bir ekonomi arkasında eğitimsiz ve beş parasız...
 • 106
 • IMDb 7.7
 • 41.416
 • 0
Las Colegialas Erotik Film izle
İncele
Las Colegialas Erotik Film izle
Türkçe Dublaj
Ana arsa okulu temizlemek için bir kadın müfettiş getiren okul müdürü içerir. Bu, onun evinde müfettiş yüzleşmek ve yanlışlıkla onu nakavt ölçüde nedense öğrencileri endişelendiriyor. Daha sonra onu kaçırmak ve kızlardan birinin seksi striptizci "teyze" onu yerine karar. Birlikte meyve ve sosis erotik yemek yemek sonra gerçek yönetmen arada onun erkek esir biriyle şehvet / deli gibi aşık düşüyor. Bu arada bir iyilik iyi bir öğrenci ve onun ikiyüzlü babası Önce klasik Brezilyalı erotik hile şüphelenmeye başlar.
 • 83
 • IMDb 6.8
 • 106.409
 • 0
Spare Parts izle
İncele
Spare Parts izle
Türkçe Altyazı
Dört Hispanik lise öğrencilerinin bir robot kulübü oluştururlar . Hiçbir deneyimi , 800 dolar , kullanılan araç parçaları ve bir rüya ile bu bez etiketi takım ülkenin hükümdarlık robotik şampiyonu , MİT karşı gider.Spare Parts izle seçeneği ile full olarak izleyebilirsiniz.
 • 83
 • IMDb 7.2
 • 1.874
 • 0
Chappie Türkçe Dublaj izle
İncele
Chappie Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Chappie diğer insanlardan çok farklı üstün zekaya sahiptir ve kendisi bir insan görünümünde olan robotdur. Film 2015 yılında çekimleri yapıldığı Güney Afrika bölgesinde geçmektedir.Dünyaya geldikten sonra bir takım ganster tarafından kaçırılmış ve zor durumda kalmıştır.Ancak Chappie kendisinin üstün zekalı olduğunu bilir ve kendi yazılımını kendisi yazarak oradan kurtulmak yolları arar.En güncel 2016 filmleri izlemek için sitemizin kategorisinden ulaşabilirsiniz iyi seyirler dileriz.
 • 120
 • IMDb 7.1
 • 2.376
 • 0
Chappie Full izle
İncele
Chappie Full izle
Türkçe Dublaj
Chappie diğer insanlardan çok farklı üstün zekaya sahiptir ve kendisi bir insan görünümünde olan robotdur. Film 2015 yılında çekimleri yapıldığı Güney Afrika bölgesinde geçmektedir.Dünyaya geldikten sonra bir takım ganster tarafından kaçırılmış ve zor durumda kalmıştır.Ancak Chappie kendisinin üstün zekalı olduğunu bilir ve kendi yazılımını kendisi yazarak oradan kurtulmak yolları arar.
 • 120
 • IMDb 7.2
 • 2.310
 • 0
Club Sándwich Türkçe Dublaj İzle
İncele
Club Sándwich Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Paloma ve bıyıkları yeni terleyen ergen oğlu Hector yaz tatilindedir. Kaldıkları bomboş otele bir aile daha gelir ve Hector bu ailenin kızı Jazmin ile arkadaş olur. Gençler bir kaçamak için fırsat yakalamaya çalışırken, Paloma da birden hayatlarına giren genç kızı kendine rakip kabul eder ve oğlunu kaybedeceği korkusuyla onları yalnız bırakmamak için elinden geleni yapar. Ördek Mevsimi ve Tahoe Gölü’nün yönetmeni Fernando Eimbcke, yeni filminde ergenliğin sancılarını hem gençlerin hem de ebeveynlerin gözünden anlatıyor ve gündelik ayrıntılardan müthiş bir mizah çıkartıyor. İyi Seyirler...
 • 82
 • IMDb 5.4
 • 3.767
 • 0
John Malkovich Olmak Türkçe Dublaj İzle
İncele
John Malkovich Olmak Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Kuklacı Craig bir gün atölyesinde çalışırken Amerika'nın en ünlü aktörlerinden John Malkovich'in beynine açılan gizli bir yol bulur. Craig bu buluşu iş arkadaşı Maxine'i etkilemek için bir araç olarak kullanmak ister. Bu buluş sayesinde kişi John Malkovich'in beynine gidebiliyor... Fakat zamanla işler karışıyor ve ortaya karışık bir komedi filmi ortaya çıkıyor. İyi Seyirler...
 • 112
 • IMDb 7.8
 • 1.833
 • 0
The Golden Dream Türkçe Altyazılı İzle
İncele
The Golden Dream Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
The Golden Dream Tek Parça filmi, 7.9 puan alarak 2013 yapımı olan filmin konusunda ise Biri kız 15 yaşlarında 3 genç yaşadıkları hayattan memnun olmadıkları için çok daha güzel bir hayat yaşama hayali ile Amerika'ya doğru giderler. Amerika'ya giderken Meksika'dan geçmek zorundadırlar Meksika'dan geçerken onlara İspanyolca dilini bilmeyen bir Kızılderili katılır. Amerika'ya giderken yük trenlerinde gizlenerek gideceklerdir. İYİ SEYİRLER...
 • 102
 • IMDb 7.9
 • 2.515
 • 0
Çocuk Büyütme Rehberi Türkçe Dublaj İzle
İncele
Çocuk Büyütme Rehberi Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Valentin hiç beklenmedik anda kapısının önünde bir kız çocuğu bulur. Kızın babası olmamasına rağmen kızı altı yıl boyunca bakıp büyütür. Baba ise geçimini sağlamak için dublörlük yapmaktadır Hollywood’da. Bir anda baba kızın karşısına kızın annesi karşısına çıkınca işler biraz karışmaya başlar.  İYİ SEYİRLER...
 • 115
 • IMDb 7.7
 • 1.695
 • 0
Yardım Eli / Pulling Strings Türkçe Dublaj İzle
İncele
Yardım Eli / Pulling Strings Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Mexico City’de diplomat olan Rachel’ın hayatı, bir gece yaşadıklarının ardıdan tepetaklak olur. Onu bu durumdan kurtaran ise, önceki gün vizesi Rachel tarafından reddedilen Mariachi şarkıcısı Alejandro’dur.  İYİ SEYİRLER...
 • 112
 • IMDb 5.8
 • 1.618
 • 0
Çocuk Büyütme Rehberi / Türkçe Altyazılı
İncele
Çocuk Büyütme Rehberi / Türkçe Altyazılı
Türkçe Altyazı
Valentin, bir gün kapısında sahipsiz bir bebek bulur. Bebeğin annesinin izinden Meksika’dan Los Angeles yollarına düşer, kendisine ve yeni kızı Maggie’ye yeni bir yuva bulur. Valentin, ideallerdeki gibi bir baba olmasa da Maggie’ye 6 yıl boyunca bakar ve onu büyütür. Bu sırada kendisi de geçimlerini sağlamak için Hollywood'da dublörlük yapmaktadır. Baba-kız keyifli ve sorunsuz bir şekilde yaşayıp birbirlerini büyütürken, birden Maggie’nin annesi beklenmedik biçimde ortaya çıkar!   İYİ SEYİRLER...
 • 115
 • IMDb 7.7
 • 2.311
 • 0
12
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.