Polonya
Hayattan Bir Gün Daha izle
İncele
Hayattan Bir Gün Daha izle
Türkçe Altyazı
Another Day of Life efsanevi Polonyalı savaş muhabiri Ryszard Kapuscinski'nin yazdığı kitaba dayanan bir film. 1975'te bağımsızlığını kazanmasının gelişiyle ilgili Angola'daki iç savaş hakkında bir özellik hikayesi yazmak için kendisine bırakılan bir gazetecinin hikayesini anlatıyor. Kapuscinski bir idealist, kayıp nedenler ve devrimlerin bir arkadaşıdır. Daha önce birçok cephe hattında olmasına rağmen Angola onu sonsuza dek değiştirecekti. O savaşın gerçeklerine yaklaşmak oldu; o gazetecilik raporlama onun için çok sınırlayıcı olduğunu keşfetmek oldu; raporlarını teleks ile Editörün ofisine gönderebilir, ancak muazzam hayal gücü ve iç sesi bu mesaj sınırlayıcı makineye kötü takılmıştır. Onu sonsuza dek değiştiren karanlığın kalbine tehlikeli bir yolculuk yaşadı. Bir muhabir olarak angola'ya gitti ve yazar olarak geri döndü. Aradığı dürüst ve idealist dünyanın Afrika'da olmadığını keşfetti ve böylece onu bir daktilo ile yarattı ve dünyaca ünlü bir yazar oldu.Hayattan Bir Gün Daha izle,Hayattan Bir Gün Daha full izle,Hayattan Bir Gün Daha 2018 izleyebilirsiniz.
 • 80dk
 • IMDb 7.3
 • 44
 • 0
Corpus Christi izle
İncele
Corpus Christi izle
Türkçe Altyazı
Dindar bir 20 yaşındaki çocuk suçlu küçük bir kasabada bir kereste fabrikasında çalışmak üzere gönderilir varışta bir rahip olarak giyinir ve yanlışlıkla yerel Cemaati devralır. Bu genç karizmatik vaizin gelişi yerel toplumun bir yıl önce meydana gelen bir trajediden sonra iyileşme sürecine başlaması için bir fırsattır.Corpus Christi izle,Corpus Christi full izle,Corpus Christi 2019 izleyebilirsiniz.
 • 115dk
 • IMDb 6.8
 • 90
 • 0
Ayka 2018 izle
İncele
Ayka 2018 izle
Türkçe Dublaj
Ayka 2018 izle,Ayka filmi izle,Ayka türkçe dublaj izle,Ayka 2018 indirebilirsiniz.Ayka yeni doğurdu. Bir çocuğu büyütmek için parası yok. Kendi başına hiçbir iş, ödenecek borçları bile bir oda var. Ancak doğal içgüdülerini bastırmanın bir yolu yoktur.
 • 100
 • IMDb 5.0
 • 428
 • 0
Pledge Filmi izle
İncele
Pledge Filmi izle
Türkçe Altyazı
Pledge Filmi izle,Pledge full izle,Pledge 2018 izle,Pledge türkçe dublaj izleyebilirsinz.Bir grup üniversite birinci sınıf öğrencisi özel bir kardeşlik sözü veriyor ancak yakında hayal edebileceklerinden daha fazla tehlikede olduğunu fark ediyor.
 • 78
 • IMDb 5.4
 • 451
 • 0
Utanmaz Erotik Film izle
İncele
Utanmaz Erotik Film izle
Orjinal Dil
Utanmaz Erotik Film izle,Utanmaz 2012 izle,Utanmaz Erotik Filmi indir,Shameless 2012 watch.Kardeşler arasındaki sevgi, arzu ve ihanetin kışkırtıcı bir hikayesinde, isyankar genç Tadek, rahibe Anka'nın huzur ve sevgi arayışında evine döner. Acı paylaşılan aile öyküsü ile birlikte bağlı, kardeş hayatta kalmak için özgür kırmak için bir yol bulmak zorundadır. Bu korkunç ilk korkusuzca ama şefkatle toplumun son tabularından birini araştırıyor.
 • 81
 • IMDb 5.2
 • 6.242
 • 0
İblis izle
İncele
İblis izle
Türkçe Dublaj
İblis izle,İblis hd izle,İblis 2015 izleyebilirsiniz.Yeni İngiltere (Agnieszka Zulewska, Kemo) nişanlısı Zaneta onun evlenmek için geldi, (İsrail aktör İtalya, Tiran, Lübnan), Peter Polonya kırsalında ailesinin köhne kır evi bir hediye verildi. Üst toplam edebilirsin, düğün arifesinde tesislerinde inceleme sırasında, insan kalıntıları bir yığın içine düşüyor. Tören devam eder, ama garip şeyler olmaya başlar. Görünüşe göre vahşi resepsiyon sırasında, Peter geri gelecek ve Musevi kültüründen dybbuk, ikonik antik figür, çok özel bir nedenle bu günümüz kutlama-bir çıkıntı alır, başlar. Sadece ŞEYTAN Polonya'da galası için ayarlanmış olarak ölen Marcin Wrona, son çalışma korkutuyor eşit ölçüde, eğlendiriyor ve takılar bu kısmı absürd komedi, bölüm bir aşk hikayesi.
 • 94
 • IMDb 6.1
 • 1.183
 • 0
Femen Erotik Film izle
İncele
Femen Erotik Film izle
Orjinal Dil
Femen Erotik Film izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Yetişkin film izlerken donmadan hd kalitesinde erotik film indirebilirsiniz.Oxana bir kadın, bir savaşçı, bir sanatçı. Bir genç olarak, ikonografi tutkusu neredeyse manastıra ona ilham veriyor, ama sonunda Femen hareketine yetenekleri ona adamaya karar verir. Anna, Inna ve Sasha ile, rejime karşı protestolar ve onun vatan, Ukrayna bırak onu, ve tüm Avrupa'da Seyahat görecek olan ünlü feminist grup kurar. Yaratıcı bir şevk ve dünyayı değiştirmek için bir arzu tarafından yönlendirilen, Oxana tutkulu eserleri kadar mütevazi olan, bizi onun dünyasına bir bakış ve kişiliğini, büyüleyici ve canlı sağlar.
 • 95
 • IMDb 6.3
 • 23.317
 • 1
Tereddüt izle
İncele
Tereddüt izle
Yerli Film
Tereddüt izlerken donmadan hd kalitesinde izleyeceksiniz.Tereddüt 2016 izle seçeneği ile 1080p izleyebilir ve indirebilirsiniz.Clair Obscur, tamamen farklı geçmişlere sahip iki kadın aşk ve kendi kaderini tayin hakkı için onların karşısına bir drama Türk toplumunun iki yakası, modern ve geleneksel, hem de bastırmak kadınlar. -Yönetmen Yeşim Ustaoğlu bilinen etkileyici görsel ustalık yazar ile yapılmış, mutlu bir şekilde biraz daha az uzattı-arty, zamanla çok karmaşık geliyor ve kendilerini filmlerinden bazıları'de sona erecek olan çekim durdurmak. Hikaye ilişkiler ve seks hayatları hakkında en derin, en gizli duygularını ortaya çıkarmak gibi protags dürüstlük duygusu olan kadın izleyiciler için özel bir çekiciliği vardır. Bu konularda çok açık ve dürüst bir Türk bağlamında tartışılır ve açık seks sahneleri vardır, o da başlı başına şaşırtıcı derecede radikal görünüyor. Türkiye haber ilgi dalgasının da Beta Cinema release Batı kitlelere bulmak yardımcı olabilir. Liberal düşünürler üzerinde son Türk baskınların etkileri görünüşe göre henüz sinema ulaşmış olsa da, Ustaoğlu asla ateş hattından uzak durmayı olmuştur. Bir film yapımcısı olarak, sık sık Türkiye'de siyasi ve etnik baskı tanımlayan (1999) Güneşe ise, (1994) İzleme ve Yolculuk filmler, tartışma Kur var. Her iki film kadın cinselliği ile geleneksel bir toplum ile çatışma halinde anlaşma olarak Clair Obscur Arasında bir Yerde gibi son çalışmalarında temas daha fazla puan vardır. İkisi arasında seçim yapmak zorunda, Clair Obscur krizde kadınlar daha güçlü vizyonu sunuyor ve kitleler için daha erişilebilir görünüyor. Burada diğer çalışmalarında, ham, son derece iç performansları huzursuz genç bir psikiyatrist ve ne yazık ki çok daha yaşlı bir adamla evli ürkek dini bir kızın paralel öyküler sürücü.Hem modern hem de geleneksel kadın cinsel savaş alanı olduğu ataerkil, erkek egemen toplumda acı çeken yapılıyor noktasıdır. (Sahne sanatçısı Funda Eryigit) şehnaz, çekici 30 civarı bir psikiyatrist, sezon plaj bir şehirde bir hastanede çalışıyor. (Mehmet Kurtuluş, Fatih Akın ile birlikte çalışmış olan bir Alman-Türk oyuncu tarafından oynanan) sıcak kocası Cem başka bir yerde, muhtemelen gösterişli, pahalı tasarımcı bir evi var İstanbul içinde. Ayrılığın, Skype üzerinden ilk Cem'in narsisizm ile ilgili ilişkilerinde tehlikeli bir mesafe önerir kısa bir sahnede seks var gibi görünüyor. Tanınan olduğumuz bakışlar, hastalarını ilginç durumlar vardır. İlk sinirine dokunuyor çünkü hayvanları öldüren cinsiyet; ikinci bir okul değiştirmek isteyen bir kız. Zaten angarya hayat gizli, modern bir profesyonel olarak Şehnaz özgürlüğü için tezat olan (Ecem Uzun) üçüncü hasta, genç gelin Elmas, biliyoruz. İlk başta, Elmas yüz anne diyor güçlükle görülen ve yatalak, diyabetik bir kadın olan bir adamın kızı gibi görünüyor. Ama herhangi bir uyarı...
 • 105
 • IMDb 6.7
 • 42.823
 • 1
Yaşlı Kadın Erotik Film izle
İncele
Yaşlı Kadın Erotik Film izle
Türkçe Dublaj
Polonya, 1990. Özgürlük, ama aynı zamanda gelecek için belirsizlik ilk öforik yıl. Farklı yaşlardaki dört görünüşe göre mutlu kadınların hayatlarını değiştirmek ve arzularını yerine getirmek zamanı karar.Yaşlı Kadın Erotik Film izlerken donmadan izleyeceksiniz.Yaşlı Kadın Erotik Film hd izleyebilirsiniz.
 • 104
 • IMDb 5.5
 • 125.271
 • 1
11 Dakika izle
İncele
11 Dakika izle
Türkçe Dublaj
Gerçekten "hayır" ("Deep End", "Temel Öldürme"), Polonya Yeni Dalga usta Jerzy Skolimowski yönettiği 11 Dakika, " yeni bir gerilim sempatik karakterler var. Bu insanların adını hatırlamaya çalışma bile, bu, o tarz bir film değil. Sadece kanal gibisin "11 Dakika" izle-sörf, sadece istasyonları arasında statik ise uzak ve kükreme sürekli kanal ileri-geri, daha hızlı ve daha hızlı geçiş olarak yüksek sesle büyüyor yok. Arabasını geçen herhangi bir kadınla flört utanmadan kim (Andrzej Chyra) hot dog satıcı. (Richard Dormer) küçük özenti bir üretici ile kalitesiz bir sınava teslim eden (Paulina Chapko) genç aktris. (Wojciech Mecwaldowski) ve aktris kocası. (Dawid Ogrodnik) bir uyuşturucu tüccarı. Ve sağlık görevlileri bir grup. (Eğer Ude) yeni bir dul. Ve daha fazlası. Ve daha fazlası. Ve daha fazlası. 11 Dakika"," tematik radikal onun için film azaltmak: kamera telefonları veya TV'de öznel gerçeklikler' bizim farklı parçaları birleştirmek için tasarlanmış olup olmadığını gözetleme teknolojisi ulaşabiliyorlar sermaye T Gerçek edemeyiz etkilendim olmayabilir. Aynı zamanda usta bir film yapımcısının Büyük bir Fikir arayan film okursanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ama "11 Dakika" filmde her şey sonuca okudun nasıl bağlı gibi görünüyor olsa patlayıcı doruğa tarafından pigeonholed, olmamalıdır. "Babil" ve "Kaza gibi-bağlı dramalar Skolimowski sonuçta ustaca bir araya görünüşte ilgisiz görüntülerin bir dizi ile izleyicilerin disorients, ama her şeyi alarak, bekleyebilirsiniz.11 Dakika yaşlı bir yönetmen işi, ama yaşlı adam bir film değil. Hitchcock öğrenciler, John Carpenter, Brian De Palma ve Dario tarafından en iyi polisiye Roman " sapkinca beklentileri altüst Argento sinirli ve teknoloji tarafından dışlanmış, ama filmi aynı şekilde eğlenceli. Yapımcılar' huysuz kaprislerine boyun ve burun tarafından 11 Dakikada "en iyi şekilde dolaştırdı yapmak zorundasın." Skolimowski asla kim olduklarını gerçekten emin misin bu arada bu karakterlerin hikayeleri bağları. Ve sorun değil. "11 Dakika" dijital kameralar sırf aynı anda her yerde yarattığı kaos için ideal bir kanıtıdır. Nasıl vurgu Skolimowski tesadüf yerler çok düşünün. Her şey şans ile açıklanabilir, soru görüntüleri sık sık oluşturdukları filmin ana karakterler filmin giriş sekansı—en—teknoloji dikenli bir iddianame ve BM-çeşitli şekil ve boyutlarda dijital kameralara konuşma yapmak olabilir. Yani Ude gizlice köpek onun yaka üzerinde bir kamera yerleştirilmiş olan eski kocası tarafından takip edilir. Ve Dormer kamera kesinlikle göstermek için: görüntüleri olan, yerleşim ve perspektif sonuçta anlamsız bir yıldırma taktiği. Diğer bir deyişle, neden herkes bir kamera olmalı burada oynayan büyük bir soru: Eğer herkes sanatçı olursa? 11 Dakika boyunca "ifade gibi kibirli bir soru gibi gelebilir, ama büyüleyici." Bu film zaman geçiyor arsa almak ne olacağını bilmiyorsun, ama...
 • 81
 • IMDb 5.8
 • 1.366
 • 0
12