Polonya
Ayka 2018 izle
İncele
Ayka 2018 izle
Türkçe Dublaj
Ayka 2018 izle,Ayka filmi izle,Ayka türkçe dublaj izle,Ayka 2018 indirebilirsiniz.Ayka yeni doğurdu. Bir çocuğu büyütmek için parası yok. Kendi başına hiçbir iş, ödenecek borçları bile bir oda var. Ancak doğal içgüdülerini bastırmanın bir yolu yoktur.
 • 100
 • IMDb 5.0
 • 207
 • 0
Pledge Filmi izle
İncele
Pledge Filmi izle
Türkçe Altyazı
Pledge Filmi izle,Pledge full izle,Pledge 2018 izle,Pledge türkçe dublaj izleyebilirsinz.Bir grup üniversite birinci sınıf öğrencisi özel bir kardeşlik sözü veriyor ancak yakında hayal edebileceklerinden daha fazla tehlikede olduğunu fark ediyor.
 • 78
 • IMDb 5.4
 • 196
 • 0
Utanmaz Erotik Film izle
İncele
Utanmaz Erotik Film izle
Orjinal Dil
Utanmaz Erotik Film izle,Utanmaz 2012 izle,Utanmaz Erotik Filmi indir,Shameless 2012 watch.Kardeşler arasındaki sevgi, arzu ve ihanetin kışkırtıcı bir hikayesinde, isyankar genç Tadek, rahibe Anka'nın huzur ve sevgi arayışında evine döner. Acı paylaşılan aile öyküsü ile birlikte bağlı, kardeş hayatta kalmak için özgür kırmak için bir yol bulmak zorundadır. Bu korkunç ilk korkusuzca ama şefkatle toplumun son tabularından birini araştırıyor.
 • 81
 • IMDb 5.2
 • 5.661
 • 0
İblis izle
İncele
İblis izle
Türkçe Dublaj
İblis izle,İblis hd izle,İblis 2015 izleyebilirsiniz.Yeni İngiltere (Agnieszka Zulewska, Kemo) nişanlısı Zaneta onun evlenmek için geldi, (İsrail aktör İtalya, Tiran, Lübnan), Peter Polonya kırsalında ailesinin köhne kır evi bir hediye verildi. Üst toplam edebilirsin, düğün arifesinde tesislerinde inceleme sırasında, insan kalıntıları bir yığın içine düşüyor. Tören devam eder, ama garip şeyler olmaya başlar. Görünüşe göre vahşi resepsiyon sırasında, Peter geri gelecek ve Musevi kültüründen dybbuk, ikonik antik figür, çok özel bir nedenle bu günümüz kutlama-bir çıkıntı alır, başlar. Sadece ŞEYTAN Polonya'da galası için ayarlanmış olarak ölen Marcin Wrona, son çalışma korkutuyor eşit ölçüde, eğlendiriyor ve takılar bu kısmı absürd komedi, bölüm bir aşk hikayesi.
 • 94
 • IMDb 6.1
 • 1.002
 • 0
Femen Erotik Film izle
İncele
Femen Erotik Film izle
Orjinal Dil
Femen Erotik Film izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Yetişkin film izlerken donmadan hd kalitesinde erotik film indirebilirsiniz.Oxana bir kadın, bir savaşçı, bir sanatçı. Bir genç olarak, ikonografi tutkusu neredeyse manastıra ona ilham veriyor, ama sonunda Femen hareketine yetenekleri ona adamaya karar verir. Anna, Inna ve Sasha ile, rejime karşı protestolar ve onun vatan, Ukrayna bırak onu, ve tüm Avrupa'da Seyahat görecek olan ünlü feminist grup kurar. Yaratıcı bir şevk ve dünyayı değiştirmek için bir arzu tarafından yönlendirilen, Oxana tutkulu eserleri kadar mütevazi olan, bizi onun dünyasına bir bakış ve kişiliğini, büyüleyici ve canlı sağlar.
 • 95
 • IMDb 6.3
 • 22.771
 • 1
Tereddüt izle
İncele
Tereddüt izle
Yerli Film
Tereddüt izlerken donmadan hd kalitesinde izleyeceksiniz.Tereddüt 2016 izle seçeneği ile 1080p izleyebilir ve indirebilirsiniz.Clair Obscur, tamamen farklı geçmişlere sahip iki kadın aşk ve kendi kaderini tayin hakkı için onların karşısına bir drama Türk toplumunun iki yakası, modern ve geleneksel, hem de bastırmak kadınlar. -Yönetmen Yeşim Ustaoğlu bilinen etkileyici görsel ustalık yazar ile yapılmış, mutlu bir şekilde biraz daha az uzattı-arty, zamanla çok karmaşık geliyor ve kendilerini filmlerinden bazıları'de sona erecek olan çekim durdurmak. Hikaye ilişkiler ve seks hayatları hakkında en derin, en gizli duygularını ortaya çıkarmak gibi protags dürüstlük duygusu olan kadın izleyiciler için özel bir çekiciliği vardır. Bu konularda çok açık ve dürüst bir Türk bağlamında tartışılır ve açık seks sahneleri vardır, o da başlı başına şaşırtıcı derecede radikal görünüyor. Türkiye haber ilgi dalgasının da Beta Cinema release Batı kitlelere bulmak yardımcı olabilir. Liberal düşünürler üzerinde son Türk baskınların etkileri görünüşe göre henüz sinema ulaşmış olsa da, Ustaoğlu asla ateş hattından uzak durmayı olmuştur. Bir film yapımcısı olarak, sık sık Türkiye'de siyasi ve etnik baskı tanımlayan (1999) Güneşe ise, (1994) İzleme ve Yolculuk filmler, tartışma Kur var. Her iki film kadın cinselliği ile geleneksel bir toplum ile çatışma halinde anlaşma olarak Clair Obscur Arasında bir Yerde gibi son çalışmalarında temas daha fazla puan vardır. İkisi arasında seçim yapmak zorunda, Clair Obscur krizde kadınlar daha güçlü vizyonu sunuyor ve kitleler için daha erişilebilir görünüyor. Burada diğer çalışmalarında, ham, son derece iç performansları huzursuz genç bir psikiyatrist ve ne yazık ki çok daha yaşlı bir adamla evli ürkek dini bir kızın paralel öyküler sürücü.Hem modern hem de geleneksel kadın cinsel savaş alanı olduğu ataerkil, erkek egemen toplumda acı çeken yapılıyor noktasıdır. (Sahne sanatçısı Funda Eryigit) şehnaz, çekici 30 civarı bir psikiyatrist, sezon plaj bir şehirde bir hastanede çalışıyor. (Mehmet Kurtuluş, Fatih Akın ile birlikte çalışmış olan bir Alman-Türk oyuncu tarafından oynanan) sıcak kocası Cem başka bir yerde, muhtemelen gösterişli, pahalı tasarımcı bir evi var İstanbul içinde. Ayrılığın, Skype üzerinden ilk Cem'in narsisizm ile ilgili ilişkilerinde tehlikeli bir mesafe önerir kısa bir sahnede seks var gibi görünüyor. Tanınan olduğumuz bakışlar, hastalarını ilginç durumlar vardır. İlk sinirine dokunuyor çünkü hayvanları öldüren cinsiyet; ikinci bir okul değiştirmek isteyen bir kız. Zaten angarya hayat gizli, modern bir profesyonel olarak Şehnaz özgürlüğü için tezat olan (Ecem Uzun) üçüncü hasta, genç gelin Elmas, biliyoruz. İlk başta, Elmas yüz anne diyor güçlükle görülen ve yatalak, diyabetik bir kadın olan bir adamın kızı gibi görünüyor. Ama herhangi bir uyarı...
 • 105
 • IMDb 6.7
 • 42.283
 • 1
Yaşlı Kadın Erotik Film izle
İncele
Yaşlı Kadın Erotik Film izle
Türkçe Dublaj
Polonya, 1990. Özgürlük, ama aynı zamanda gelecek için belirsizlik ilk öforik yıl. Farklı yaşlardaki dört görünüşe göre mutlu kadınların hayatlarını değiştirmek ve arzularını yerine getirmek zamanı karar.Yaşlı Kadın Erotik Film izlerken donmadan izleyeceksiniz.Yaşlı Kadın Erotik Film hd izleyebilirsiniz.
 • 104
 • IMDb 5.5
 • 124.795
 • 1
11 Dakika izle
İncele
11 Dakika izle
Türkçe Dublaj
Gerçekten "hayır" ("Deep End", "Temel Öldürme"), Polonya Yeni Dalga usta Jerzy Skolimowski yönettiği 11 Dakika, " yeni bir gerilim sempatik karakterler var. Bu insanların adını hatırlamaya çalışma bile, bu, o tarz bir film değil. Sadece kanal gibisin "11 Dakika" izle-sörf, sadece istasyonları arasında statik ise uzak ve kükreme sürekli kanal ileri-geri, daha hızlı ve daha hızlı geçiş olarak yüksek sesle büyüyor yok. Arabasını geçen herhangi bir kadınla flört utanmadan kim (Andrzej Chyra) hot dog satıcı. (Richard Dormer) küçük özenti bir üretici ile kalitesiz bir sınava teslim eden (Paulina Chapko) genç aktris. (Wojciech Mecwaldowski) ve aktris kocası. (Dawid Ogrodnik) bir uyuşturucu tüccarı. Ve sağlık görevlileri bir grup. (Eğer Ude) yeni bir dul. Ve daha fazlası. Ve daha fazlası. Ve daha fazlası. 11 Dakika"," tematik radikal onun için film azaltmak: kamera telefonları veya TV'de öznel gerçeklikler' bizim farklı parçaları birleştirmek için tasarlanmış olup olmadığını gözetleme teknolojisi ulaşabiliyorlar sermaye T Gerçek edemeyiz etkilendim olmayabilir. Aynı zamanda usta bir film yapımcısının Büyük bir Fikir arayan film okursanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ama "11 Dakika" filmde her şey sonuca okudun nasıl bağlı gibi görünüyor olsa patlayıcı doruğa tarafından pigeonholed, olmamalıdır. "Babil" ve "Kaza gibi-bağlı dramalar Skolimowski sonuçta ustaca bir araya görünüşte ilgisiz görüntülerin bir dizi ile izleyicilerin disorients, ama her şeyi alarak, bekleyebilirsiniz.11 Dakika yaşlı bir yönetmen işi, ama yaşlı adam bir film değil. Hitchcock öğrenciler, John Carpenter, Brian De Palma ve Dario tarafından en iyi polisiye Roman " sapkinca beklentileri altüst Argento sinirli ve teknoloji tarafından dışlanmış, ama filmi aynı şekilde eğlenceli. Yapımcılar' huysuz kaprislerine boyun ve burun tarafından 11 Dakikada "en iyi şekilde dolaştırdı yapmak zorundasın." Skolimowski asla kim olduklarını gerçekten emin misin bu arada bu karakterlerin hikayeleri bağları. Ve sorun değil. "11 Dakika" dijital kameralar sırf aynı anda her yerde yarattığı kaos için ideal bir kanıtıdır. Nasıl vurgu Skolimowski tesadüf yerler çok düşünün. Her şey şans ile açıklanabilir, soru görüntüleri sık sık oluşturdukları filmin ana karakterler filmin giriş sekansı—en—teknoloji dikenli bir iddianame ve BM-çeşitli şekil ve boyutlarda dijital kameralara konuşma yapmak olabilir. Yani Ude gizlice köpek onun yaka üzerinde bir kamera yerleştirilmiş olan eski kocası tarafından takip edilir. Ve Dormer kamera kesinlikle göstermek için: görüntüleri olan, yerleşim ve perspektif sonuçta anlamsız bir yıldırma taktiği. Diğer bir deyişle, neden herkes bir kamera olmalı burada oynayan büyük bir soru: Eğer herkes sanatçı olursa? 11 Dakika boyunca "ifade gibi kibirli bir soru gibi gelebilir, ama büyüleyici." Bu film zaman geçiyor arsa almak ne olacağını bilmiyorsun, ama...
 • 81
 • IMDb 5.8
 • 1.164
 • 0
The High Frontier izle
İncele
The High Frontier izle
Türkçe Altyazı
Bir baba ve iki genç oğulları erkek heyecanlı bir macera için küçük bir dağ kulübesine Seyahat. Kaybolan bir turist kabin, hayatta kalmak için bir mücadele içine gezisi döner bağlar erkek geldiğinde.The High Frontier izlerken kesintisiz olarak ücretsiz izleyeceksiniz.The High Frontier Hd izleyebilirsiniz.
 • 98
 • IMDb 5.9
 • 1.244
 • 0
Beden 2015 izle
İncele
Beden 2015 izle
Türkçe Dublaj
Olga babası ile annesinin trajik ölümünden sonra yaşayan genç bir anoreksik. Bir araştırmacı ölü bedenleri ile her gün buluşan gibi, ve bunu yapmak güç izin vermiyor sorunların ortaklıklar. Dul olmanın acısı karşısında kendini Olga affetmez olan kinizm ve içki, obrnil. İki engel olan iletişim ve yaşam sorunları inatçılığı birlikte Olžiným zkolabováním, uzman gözetimi altında olan sonra sona erecek. Psikolog Anna, kim ikna edebilir iletişim ile ölü sunan, onları geleneksel olmayan yardım... Aile dramı ile elementlerin kara komedi üzerine koyar bir sahne üç yalnız insanlar, her hangi hüzün doluyor başka bir yerde: bir esoterice, ikinci şişeyi ve üçüncüsü ise kendi imha. Karakterler aynı anda hizmet ettiği bir ayna günümüz Polonya, yaprakları geleneksel değerler, ama bilmiyorum nereye evlenmemek – bir dünya hayali idealler gibi Olga, kinizm ve votka gibi babasının, ya da geri duchovnu, nerede aramaları için Kurtuluş Anna?
 • 90
 • IMDb 6.7
 • 1.569
 • 0
Barbie Prenses ve Rock Star 2015 izle
İncele
Barbie Prenses ve Rock Star 2015 izle
Türkçe Dublaj
Rock için hazır olsun! Bu iyimser müzik, Barbie Prenses Courtney, Erika ile yer değiştirir alt üst olan modern bir prenses, ünlü bir rockstar gibi yıldızlar. Bir karışıklık zaman çok farklı iki dünya çarpışır Kraliyet Kamp için Kamp Pop ve Erika, Prenses Courtney gönderir. Rakip kampları liderleri karışıklık, düzeltmek için çalışırken hem Courtney ve Erika yeni, beklenmedik bir arkadaşlık kurarken farklı dünyalar uyum ve eğlenmeyi Öğren. Kızlara ne zaman öğrenecek hem kampları risk kapatmak gerekir kucaklamak farklılıkları, bulmak onların Gerçek Sesler, ve bir araya gelmek için destansı bir şarkı-off olduğunu gösterir bir şey var mı, mümkünse cesaret için büyük hayaller!
 • 84
 • IMDb 5.8
 • 1.899
 • 0
Jack Strong Türkçe Dublaj İzle
İncele
Jack Strong Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Polonyalı albay Ryszard Kuklinski (Marcin Dorocinski) önemli devlet sırlarına vakıf bir subaydır. Bu sayede Amerika'nın Sovyetler'e düzenlemeyi planladığı nükleer saldırının Polonya topraklarını etkileyeceğini öğrenir. Bunu önlemek için CIA'ya bilgi sızdırmaya başlar, bu hareketi hem kendisinin hem de ailesinin hayatını büyük tehlike altına atacaktır. İyi Seyirler...
 • 128
 • IMDb 7.3
 • 2.247
 • 0
… Adına Türkçe Dublaj İzle
İncele
… Adına Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Film eşcinsel bir rahip ve onun gözetimindeki bir erkeğin ilşkisine odaklanıyor. İyi Seyirler...
 • 102
 • IMDb 6.5
 • 1.977
 • 0
Walesa Türkçe Dublaj İzle
İncele
Walesa Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Tek bir insanın dünyayı değiştirebilmesi nasıl mümkün oldu? Bu soru sadece siyasi değil; aynı zamanda psikolojiye de sesleniyor. Polonyalı yönetmen Andrzej Wajda bu filmde, memleketlisi ve dostu Dayanışma Sendikası’nın lideri Lech Walesa’nın özeline ve hatta mahremine kadar giriyor. Basit bir dok işçisi olarak yola çıkan ama günün birinde Nobel Barış Ödülü’ne layık görülen bu karizmatik liderin geçirdiği inanılmaz dönüşüme ışık tutmaya çalışıyor. Polonya’nın Oscar aday adayı olan filmin ilk gösterimi Venedik Film Festivali’nde yapıldı. Bu çağdaş kahramanlık öyküsü, bir yandan da o güzel Baltık kenti Gdansk’ta Yeni Avrupa’nın ilk izlerini arıyor.  İyi Seyirler...
 • 127
 • IMDb 4.8
 • 1.919
 • 0
Sibirya Sürgünü Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Sibirya Sürgünü Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Komşuları ile zorlu geçen yolda acımasız kükürtlü soğuğun pençesinde düşmanları ile büyük bir mücadele vereceklerdir. iyi seyirler…
 • 125
 • IMDb 4.4
 • 2.725
 • 0
Hayallerin Ötesinde
İncele
Hayallerin Ötesinde
Türkçe Dublaj
Lizbon´da görme engelliler için hizmet veren tanınmış bir klinikte eğitmen olarak işe başlayan Ian, bir grup hastaya ücretsiz mekânsal oryantasyon eğitimi vermektedir. Ian dünyanın farklı ülkelerinden gelmiş, umutla dolu genç yetişkinlerden ve çocuklardan oluşan hastalarının güvenini çabucak kazanır. Ancak, başarılı olduğu kadar sıra dışı yöntemleri idareciler tarafından fazla zorlayıcı bulunur ve profesyonelce davranmamakla suçlanır. İYİ SEYİRLER...
 • 105
 • IMDb 7.4
 • 1.713
 • 0
Yuma
İncele
Yuma
Türkçe Altyazı
Zyga (Jakub Gierszal) Polonyalı olup 20′li yaşlarda. Komünizmin yıkılmasının ardından, hayatının kontrolünü ellerine almak istemektedir. Fakat kargaşa ve anarşinin devam ettiği süreçte, istemeyerek gansgter olur. İYİ SEYİRLER...
 • 113
 • IMDb 6.1
 • 1.795
 • 0
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.