Rusya
Gözcüler 1 Başlangıç Full izle
İncele
Gözcüler 1 Başlangıç Full izle
Türkçe Dublaj
Gözcüler 1 Başlangıç Full izle,Gözcüler 1 Başlangıç 2015 izle,Gözcüler 1 Başlangıç tek parça izle,Gözcüler 1 Başlangıç türkçe dublaj izleyebilirsiniz.Aktif kız kira Moskova yollarda edepsizlik ile mücadele ediyor. O da başkentin sokaklarında meydana gelen öfke ile mutsuz gibi düşünen insanlar var. Yakın kız arkadaşı Nastya bir gece kazasının kurbanı olduğunda durum Kirayı daha da kızdırdı. Kira bu davaya birkaç arkadaş bağlar ve kazanın suçlusunu bulur, ancak suçunu kabul etmek ve etkilenen kıza tedavi için para vermek niyetinde değildir.Nastya'nın hayatı büyük tehlikede, acilen pahalı bir ameliyata ihtiyacı var. Birlikte arkadaşları ile kira sert önlemler almak ve yasayı ihlal etmek zorunda olsa bile, onun kız arkadaşı kurtarmak niyetinde. Nastya'nın kurtarıcılarının her birinin kendi ilgisi var o trajedide adaletin restorasyonu ve faillerin cezalandırılmasından çok daha fazlası.
 • 86
 • IMDb 3.0
 • 188
 • 0
Road to Berlin izle
İncele
Road to Berlin izle
Türkçe Altyazı
Road to Berlin izle,Road to Berlin hd izle,Road to Berlin full izle,Road to Berlin türkçe dublaj izleyebilirsiniz.Film, önde görev yapan tanınmış Sovyet yazar Emmanuil kazakevich bozkırda iki ve Konstantin Simonov'un savaş günlükleri tarafından bir Romana dayanıyor.
 • 82
 • IMDb 6.4
 • 168
 • 0
Salyut 7 izle
İncele
Salyut 7 izle
Türkçe Dublaj
Salyut 7 izle,Salyut 7 hd izle,Salyut 7 full izle,Salyut 7 filmi izleyebilirsiniz.Yıl 1985. Düşük Dünya yörüngesinde olan insansız Sovyet uzay istasyonu Salyut 7, aniden kontrol merkezinden gelen komutlara yanıt vermiyor. Eğer uzay istasyonu-Sovyet uzay mühendisliğinin gururu-gökten düşerse, sadece ülkenin imajına zarar vermez, aynı zamanda anlatılmamış kayıplar getiren bir felaket olacaktır. Başarısızlığı araştırmak ve felaketi önlemek için, insanlar istasyona gönderilmelidir. Ancak tarihte hiç kimse uzayda kontrolsüz bir araç yerleştirmeye çalışmadı. Bugüne kadar, bu misyon uzay keşif tarihinin en teknik olarak zorlu olarak kabul edilir.Tür: 2017 Filmleri izle,Aksiyon Filmleri izle,Tarihi Filmler izleYapım: RusyaIMDB Puanı: 7,2Yönetmen: Klim ShipenkoOyuncular: Lyubov Aksyonova, Ilya Andryukov, Pavel Derevyanko
 • 111
 • IMDb 7.2
 • 367
 • 0
İzmena – İhanet izle
İncele
İzmena – İhanet izle
Türkçe Dublaj
İzmena - İhanet izlerken kesintisiz olarak full film izleyeceksiniz.Eşlerini keşfetmek iki kişi birbirleriyle hile yeni ve garip şeyler denemek için cesaret vardır.
 • 115
 • IMDb 7.0
 • 41.622
 • 1
Kazıcılar izle
İncele
Kazıcılar izle
Türkçe Dublaj
Kazıcılar izlerken donmadan izleyeceksiniz.Kazıcılar 2016 izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Kazıcılar full izleyebilirsiniz.Bir çift gizemli bir şekilde metroda kaybolan arkadaşlarını bulmak, onlara yardım etmek (yeraltı yapısı explorer) profesyonel bir digger işe.
 • 80
 • IMDb 4.5
 • 866
 • 0
The Duelist izle
İncele
The Duelist izle
Türkçe Dublaj
The Duelist izlerken donmadan full olarak izleyebilirsiniz.The Duelist full izlemek için fiilmizle.org adresini tercih ettiğiniz için teşekkürler.The Duelist 2016 izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak mutlaka bize iletiniz.Gelecek bir rakip güzel bir kız tanışır, bu yakışıklı tarihsel epik 19. yüzyıl Rusya'da profesyonel bir düellocu mesleği hakkında ikinci düşünceler var. Bu aldatıcı parlak üretim de 19. yüzyıl Çarlık Rusya yer son derece yetkin ve etkili bir destan. Bir asalet birbirlerine karşı son derece düzenlenmiş ritüeller kılıç veya tabanca alarak onuruna karşı anlaşmazlıklar ve slaytlar yerleşmiş bir zamanda profesyonel bir düellocu olan yakışıklı, acımasız kahramanı üzerinde duruluyor. Düellocu uygulama uygulamalı davranış sıkı bir kod; yerine izin verildi, soylular sadece diğer soylular mücadele edecek başka bir kuraldı. Her iki durumda bu filmin anlatı merkezi vardır. Saint Petersburg için uzun bir sürgün döneminden sonra dönen, cesur Yakovlev, emekli bir ordu subayı, diğer insanların karşılaşmayı kazanarak rahat bir yaşam sağlamaktadır. Kibar toplum, sık sık şafakta düello bir yedek olarak bir tabanca kullanmak için çağrıda ile kaplı, o bir gizemli, ve son derece yetenekli profesyonel odaklı, arkasında cesetlerden iz bırakıyor. Ama Yakovlev saf genç Prens Tuchov ve güzel kız kardeşi, Prenses Martha karşılaşınca, normalde soğuk kanlı bir paralı asker şimdiye kadar tespit edilmemiş duygular şaşırttı. Ortaya ne onun geçmiş ve şimdiki benliğini ortaya bir dizi ortaya çıkarır. Jenerik, Stalingrad Thrones: avatar, Oyun, Hayalet Protokolü, yönetmen Alexey Mizgirev sürprizler kalın ve hızlı geldiği bir hikaye katlanmış ve dönüşler içinde barındırıyor İmkansız ve Misyon: - film içeren bir döküm istihdam. Olağanüstü sanat yönetmenliği, kostüm tasarımı ve görüntü sunan, Düellocu aristokrat Rusya'nın hırs hem ışıltılı sosyetesinin ve karanlık bir karanlık karşı sürükleyici bir hikaye sunuyor.
 • 110
 • IMDb 6.4
 • 829
 • 0
Flight Crew izle
İncele
Flight Crew izle
Türkçe Dublaj
Flight Crew izlerken donmadan full olarak izleyeceksiniz.Flight Crew hd izlerken kesintisiz film keyfine varacaksınız.Flight Crew full izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Genç bir pilot Emre itaatsizlik saçma sonra askeri Hava Kuvvetleri işten çıkardı. Bir havayolu şirketi, sivil pilot olarak bir iş alır. Aşırı dürüst ve açık olmak, yeni meslektaşları ile mükemmel bir ilişki yok. Asya için bir uçuş sırasında, mürettebatı volkanik bir ada, bir imdat mesajı alır ve bir kurtarma operasyonu girişimi için harekete geçti.
 • 138
 • IMDb 7.5
 • 1.216
 • 0
Karlar Kraliçesi 3 izle
İncele
Karlar Kraliçesi 3 izle
Türkçe Dublaj
Karlar Kraliçesi 3 izlerken kesintisiz hd olarak izleyebilirsiniz.Karlar Kraliçesi 3 1080p izledikten sonra mutlaka yorum yapmayı unutmayınız.Karlar Kraliçesi 3 full izleyebilirsiniz.Kahramanca hem Kar Kraliçesi ve Kar Kralı yendikten sonra, Gerda hala huzur bulamıyor. Onun hayali bir zamanlar onlardan uzak Kuzey Rüzgarı tarafından son olarak alınan ve ailesini bir araya getirmek olan ailesini bulmak. Böylece, Gerda ve arkadaşları ailesini bulmak ve yol boyunca yeni zorluklarla karşılaşırlar heyecanlı bir yolculuk yapmaya: Ateş ve Buz troller antik büyülü bir obje, Taş bulurlar. Gerda o andan itibaren, işler ilk plana göre gitmez...sihirli öğeleri kudretli güçleri uysal ve ailesi onu geri almak mümkün Olacak? Cevap 2016 yaşadı. Bu Wizart hakkında herşeyi seviyorum: iyilik, cesaret, dostluk, gizem, aile, sevgi ve mutlu son kapsayan bir hikaye, elbette!
 • 80
 • IMDb 6.6
 • 908
 • 0
Guardians izle
İncele
Guardians izle
Türkçe Altyazı
Soğuk Savaş döneminde gizli örgüt "Vatansever" Sovyet süper kahramanlardan bir ekip kurarak, doğaüstü tehditlere karşı vatanı savunmak amacıyla değiştiren ve eski Devlet toprakları boyunca birçok seçilmiş kişilerin DNA artırmada. Bunların her biri uzun gerçek kimliğini gizleyerek olmakla ekibi, Sovyetler Birliği'nin farklı uluslardan temsilciler yer alıyor. Başarı (Stanislav Şirin) rakip Profesör Ağustos Kuratov onun için kaçış ve Sovyet yetkilileri uzak kendi başarısız Modül-1 proje geliştirme girişimi kaynağı olan belli bir bilim adamı, bir buluş oldu. Ordu onu tutuklamak için çağrıldı, Patriots' laboratuvar bombaladı, ama bazı kimyasallar ile kaplı olduğunu olarak kurtuldu. Bir makine inşa ediyor ve kendi elektrik ve kontrol makineleri üretmek için yeni güçlerini kullanmak karşınızda, ve askerleri gibi klon ordusu, o bir dahi dünyaya kanıtlamak için oluşturur. Günümüzde, bir egzersiz sırayla nezaret yetkilileri karşı kullanılan ve onları öldürmek, Savunma Bakanlığı için bir toplantı lider ve çeşitli yürüyüş robotlar yine üyeleri bulmak "Vatansever" örgüt kullanmak, (Valeriya Shkirando) Ana Elena Larina tarafından kurşun karar verir. Dördü buldu ve monte edilir: Ermenistan'da Khor Virap Manastırı olarak meditasyon yaptığı zaman geçiren Ler (Sebestien Sisak); dilim ve Kazakistan'da bir ovada birçok saldırgan ile kesmek kim Han (Sanzhar Madiyev); Moskova'da bir sirk stunts gerçekleştiren (Alina Lanina) kabin içine Kuzey Sibirya'da Putorana Platosu izinsiz olan birçok Avcılar saldıran Ursus (Anton Pampushnyy); ve Xenia. İlk görevleri, eski bir fabrika içinde Kuratov laboratuar baskın, ama yakalanır. Kuratov ona katılmak için Veliler sunuyor, ama reddediyorlar. Bunun için, manyetik bir güç alanı içinde kalmış üç tanesi duruyor ve Geriye yaralandı. Daha sonra askeri bir tesise Noginsk orada konuşlanmış tankları ve diğer araçları kontrol etmek için gidiyor, ve onun Modülü-2 Projesi, yani Dünya yörüngesinde her uydu için gönderilen eski bir Sovyet uydu aracılığıyla sinyal iletimi için, ve onun dünya üzerindeki tüm teknoloji kontrol etmek için bunları kullanmak için Cosmos Kulesi ve Federasyon Kulesi kullanmak Moskova işgali başlattı. Ayrıca onun feneri-kule korumak için, ve yok etmek için ateş gönderilen bazı savaş uçakları bir güç alanı kullanıyor. Rus askeri içinde bir işbirlikçi, Tümgeneral Nikolai Dolgov, bir ödül için Kuratov sorduğunda, Kuratov ölüm onu boğar. Ler iyileşirken, insanüstü yetenekleri normal yaşlanma onu engelleyen, karısı ve torunları geçti ve vefat gibi yaşına korumak için neden onun hakkında eski hatırlıyor. Bu arada, Binbaşı Elena Kuratov laboratuar diğer üyeleri serbest bırakır. İkincisi klonların bir çalışma Kuratov eski rakibi yolluyor, ama Kuratov onu karşılar ve onu öldürmek için zehirli gaz serbest bırakır. Ursus ve diğer Veliler Patriots' tesisi konusunda eğitim almış ve takım elbise ve silah verilir. Veliler...
 • 100
 • IMDb 3.2
 • 1.367
 • 0
Bize Rüyalarımızda Huzur Ver izle
İncele
Bize Rüyalarımızda Huzur Ver izle
Türkçe Dublaj
Bir baba, kızını ve arkadaşı ülke evlerine hafta sonu için seyahat ediyorlar. Doğa şaşaalı kalbinde, ormanlar ve göller, garip komşular arasında paylaşılan, aradığınız uyumu bozuyor. Yakınlarda, köpeği ile genç bir çocuk dolaşır, ve yakında bulur, ormanda, bir av tüfeği kenarına.Bize Rüyalarımızda Huzur Ver izle,Bize Rüyalarımızda Huzur Ver hd izle,Bize Rüyalarımızda Huzur Ver 2015 izlerken donmadan izleyeceksiniz.
 • 107
 • IMDb 6.1
 • 1.738
 • 0
Ölüm Arabası izle
İncele
Ölüm Arabası izle
Türkçe Dublaj
Hayallerinin uygun fiyata araba genç evli bir çift satın alın. Büyükannesinin evine küçük kızı getirmek için yolculuğa çıkıyorlar, bu yolculukta yalnız olmadıklarını fark edecektir. Arabada korkunç bir cehennem içine yolculuk dönüştürür kötü bir durum.Ölüm Arabası izlerken donmadan izleyeceksiniz.Ölüm Arabası hd izleyebilirsiniz.
 • 85
 • IMDb 7.4
 • 1.093
 • 0
Skazka Pro Temnotu Rus izle
İncele
Skazka Pro Temnotu Rus izle
Türkçe Altyazı
Angelina büyük bir şehirde yakışıklı erkekler ve güzel kadınlar sadece tek bir amaç ile sokaklarda dolaşmak nerede denize maliyeti: eğlenceli, flört ve aşk için yaşar. Ama Angelina, güzel, akıllı ve güzel olmak, yalnız kendini bulur. Polis memuru olduğunu ve işini terk edilmiş çocuklar, yetimler ve sorunlu gençlere yardım ediyor. Yalnız, sıkıcı ve işe yaramaz olduğunu bir gün harcamalarının bir, küçük bir çocuk, Angelina açıklar. Bu sözler o zamandan beri onu rahatsız etti ve Angelina karanlık bir yol başlar kendini değiştirmeye karar verir.Skazka Pro Temnotu Rus izlerken donmadan izleyebilirsiniz.Skazka Pro Temnotu Rus hd izleyebilirsiniz.
 • 72
 • IMDb 6.4
 • 1.791
 • 0
Uzay Köpekleri 2 izle
İncele
Uzay Köpekleri 2 izle
Türkçe Dublaj
On Earth, gezegenin bir tehdit taşıyan, garip ve gizemli olayları oluşmaya başladı. Onların izi, uzaya ayın karanlık yüzü açar. yüzyılın gizemini ortaya çıkarmak Kazbek kadrosu talimat verdi. Belka, ok ve neşeli ve cesur kahramanların bütün takım tehlikeli bir görevi gerçekleştirmek için aya gönderilir.macera, köpüklü mizah ve büyük bir tehlike anlarında kardeşliği uzay desteği büyük ruhu için bir tutku ve Ay ve sakinleri hakkında gerçeği ortaya çıkarmak yardımcı olur.Uzay Köpekleri 2 izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak iletiniz.Uzay Köpekleri 2 Hd izlemek için 720p seçeneğini kullanınız.
 • 82 Dk
 • IMDb 4.7
 • 1.125
 • 0
Kuzular Kurtlara Karşı izle
İncele
Kuzular Kurtlara Karşı izle
Türkçe Dublaj
Kaygısız bir koyun sürüsü büyülü, uzak diyarların, yeşil çayırlar ve tepeler arasında yer alan pitoresk küçük bir köyde yaşıyor. Ama pastoral ve stres ücretsiz hayat Kurtlar yakındaki vadide kamp kurar kesildi. Gelecekteki halefi rakiplerini alt tarafından yol hakkını ispat etmek zorundadır bu eski geleneğe uygun olarak, emekli paketi lideri Magra duyurdu. Güçlü ve kana susamış Ragear sağa giderken, sadece kurt cesur Gri, paketi, favori, ama umutsuz goof topu ona meydan okumak için. Bir lider olarak, Bianca aşkını geri, Gri kapalı Çingene tavşan kamp keşfeder bulunduğu ormanın içine gider. Falcı tavşan Mami onu sihirli bir "dönüşüm iksiri verir." Gri Kurtlar' den geri gider ama bir ram dönüştü o girişte öğrenirse iksiri içecekler!Kuzular Kurtlara Karşı izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak iletiniz.Kuzular Kurtlara Karşı 2016 izlerken donmadan izleyeceksiniz.Kuzular Kurtlara Karşı Hd izleyebilirsiniz.
 • 93
 • IMDb 6.9
 • 1.442
 • 0
Karlar Kraliçesi 2 izle
İncele
Karlar Kraliçesi 2 izle
Türkçe Dublaj
Hans Christian Andersen tarafından klasik masal esinlenerek, “Kar Kraliçesi: Yolculuk Devam ediyor” Gerda ve Orm, Kar Kraliçesi muzaffer sevgili troller onun özgürlüğü için bir tat vermiş olan troll patlatır üzerinde duruluyor. Gülünç kahramanlıkları abartarak, Orm yalan ve Prenses evlenmek ve servet ona miras, sadece başka bir tehlikeli kendini bulmak için aday gösterdiği iddia edilen bir web döner .
 • 78
 • IMDb 6.5
 • 2.443
 • 0
Gagarin Pervyy v Kosmose izle
İncele
Gagarin Pervyy v Kosmose izle
Türkçe Dublaj
Gagarin: First in Space 9 Jurijovi Alexejevičovi bu Gagarinovi, narodenom anlatılır. 12 uzaya 1934 (bugün Rusya, Sovyetler Birliği ve Smolenskej alanında Klušino köyünde Mart, ve onun uçuş. 1961 108 dakika sonra Dünya'nın bir oblet ve paraşütle Saratovskej alanında Semelove indi 1 kozmickou gemisi Vostok, 7, 6 saat ve dakika, dünya saati üzerinde Nisan. Retrospektív ile kötü koşullarda astronautovho çocukluk Germanom Stepanovičom bu Titovom ile bir kısa içine aldı uçak, planör hayatı, yeni kurulan aile ve hazırlıkların bilgi sağlar.
 • 108
 • IMDb 6.7
 • 1.428
 • 0
ShowGirls Erotik Film izle
İncele
ShowGirls Erotik Film izle
Orjinal Dil
En yeni erotik film olan Showgirls adlı film +18 sahneler içermektedir bu yüzden 18 yaş altı kullanıcılar lütfen fiilmizle.com adresine girmenizi rica ederiz.En güncel 2016 erotik filmleri ve 2016 filmleri izlemek için www.fiilmizle.com adresini takipte kalın
 • 77
 • IMDb 5.5
 • 41.435
 • 0
Battle for Sevastopol Full izle
İncele
Battle for Sevastopol Full izle
Türkçe Dublaj
İkinci Dünya savaşı döneminde hiçbir korku iç güdüsü olmadan savaşan ve orada tam tamına 309 düşman askerini yok etmeyi başaran Lyudmila Pavlichenko’nun hayat hikayesini biyografik bir şekilde izleyicilerle buluşturmuşlardır. 1937-1957 yıllarında keskin nişancılık eğitimi alan kadın her türlü düşman askerini yok etme kabiliyetine sahipti.Bu başarılı genç kız üniversite,savaştaki günlerini,eğitimlerini Amerikan Başkanı Roosevelt ile görüşmüş tüm detaylarını ona tek tek anlatmıştır.2015 yılında vizyona giren  Battle for Sevastopol adlı film İmdb puanı olarak 7.3 alarak gayet güzel bir sıralamaya kendisini yerleştirmiştir. Battle for Sevastopol adlı filmi full olarak sitemizden hd ve full hd olarak izleyebilirsiniz iyi seyirler dilerim.
 • 120
 • IMDb 7.3
 • 2.224
 • 0
Leviafan Türkçe Dublaj İzle
İncele
Leviafan Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Film, Eyüp peygamberinin İncil’de anlatılan hikayesinin bir uyarlaması olarak gösteriliyor. Zvyagintsev, bu hikayeyi günümüz Rusya’nın koşullarına uyarladı.Filmin başkahramanı Nikolay, ülkenin kuzeyinde küçük bir evde yaşıyor ve sıradan hayatı bir anda kaderin sınavına maruz kalıyor. Evini yıkmak isteyen belediye başkanına karşı, Moskova'da yaşayan asker arkadaşı avukat Dimitri ile birlikte direnmeye çalışıyor. Zvyagintsev’in çalışması, büyük Rus kültürüne dayanıyor ve Dostoyevskiy ile Ortodoks filozoflara yakın olan konuları gündeme getiriyor. İyi Seyirler...
 • 141
 • IMDb 7.8
 • 1.877
 • 0
Viy Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Viy Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
18. yüzyılın başlarında, haritacı Jonathan Green, Doğu Avrupa’dan bilimsel bir yolculuk üstlenir. Kendini küçük bir kasabada bulur. Sis onu bu lanetli yere getiren şanssızlıktır. Burada yaşayan insanlar daha önce gördüğü gezgin insanlara benzemez. Düştüğü kasabada yaşayan köylüler, kazdıkları yerden ruh çağırarak kendilerini -naif bir inançla- bu dünyanın dışına atar. İyi Seyirler...
 • IMDb 5.7
 • 2.069
 • 0
Sibirya Sürgünü Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Sibirya Sürgünü Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Komşuları ile zorlu geçen yolda acımasız kükürtlü soğuğun pençesinde düşmanları ile büyük bir mücadele vereceklerdir. iyi seyirler…
 • 125
 • IMDb 4.4
 • 2.725
 • 0
Gagarin: First in Space / Gagarin. Pervyy v kosmose Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Gagarin: First in Space / Gagarin. Pervyy v kosmose Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Gagarin: First in Space – Gagarin. Pervyy v kosmose filmi, 6.8 puan alarak 2013 yapımı olan filmin konusunda ise Uzaya ilk çıkan kişi olan Yuri Gagarin’in 1961 yılında yaptığı bu efsanevi yolculuğuna, yaşananlara ve o günlerin SSCB’sine bir bakış. Film kalite olarak çok iyi. Sıkılmadan 2 saat geçirebilirsiniz.   İYİ SEYİRLER...
 • IMDb 6.8
 • 2.084
 • 0
12
fiilmizle olarak sizlere en güzel filmleri sunmayı amaçlıyoruz, en güncel filmleri izlemek için sitemizi takip etmeye hemen başlayın. sex filmleri ve erotik filmler için sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayin.

sitemiz de bulunan filmler ve diğer erotik filmler çeşitli paylaşım sitelerinden alınarak sitemize eklenmiştir, sunucumuzda kesinlikle yükleme yapılmamaktadır, bundan dolayı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde bulunan bazı erotik filmlerde erotik sahnelerin daha az bulunma sebebi budur, erotik film izlerken aslında ne istediğinize iyi karar vermeniz lazım, işte tam bu anda erotik ve porno arasında fark ortaya çıkıyor.Sitemizde kesinlikle porno film bulunmamaktadır.erotik film izle  erotik film indirTelif Hakları için [email protected] adresine mail atınız ve İletişim Bölümünde Bize Bildirim Bırakınız.