Ukrayna
Büyülü Kaya 2017 izle
İncele
Büyülü Kaya 2017 izle
Türkçe Dublaj
Büyülü Kaya 2017 izle,Büyülü Kaya filmi izle,Büyülü Kaya full izle,Büyülü Kaya türkçe dublaj izleyebilirsiniz.Stronghold, aynı adı taşıyan kitaba dayanan Ukraynalı bir macera-fantezi filmidir. Günümüzdeki bir öğrenci Vit'ko bin yıl geçmişe gider.
 • 111
 • IMDb 6.7
 • 430
 • 0
DonBass 2018 izle
İncele
DonBass 2018 izle
Türkçe Dublaj
DonBass 2018 izle,DonBass hd izle,DonBass türkçe dublaj izle,DonBass full izleyiniz.Doğu Ukrayna'nın bir bölgesi olan Donbass'ta ayrılıkçı çeteler tarafından işlenen bir kitle ölçeğinde cinayetlerin ve soygunların yanı sıra açık silahlı bir çatışmayı içeren bir melez savaş gerçekleşir. Donbass savaş barış denir propaganda gerçeği olarak söylenir ve nefret aşk olarak ilan edilir. Donbass ile bir yolculuk grotesk ve dramanın yaşam ve ölüm kadar iç içe geçtiği meraklı maceralar zinciri olarak ortaya çıkıyor. Bu bir bölgenin bir ülkenin veya bir siyasi sistemin hikayesi değildir. Bu bir dünya hakkında  post truth ve sahte kimlikler kaybetti. Her birimiz hakkında.Tür: 2018 Filmleri, Dram FilmleriYapım: 2018IMDB Puanı: 7.0Yönetmen: Sergey LoznitsaOyuncular: Tamara Yatsenko, Irina Zayarmiuk, Grigory Masliuk
 • 122
 • IMDb 7.0
 • 619
 • 0
Cesur Kahraman Ejderha Büyüsü izle
İncele
Cesur Kahraman Ejderha Büyüsü izle
Türkçe Dublaj
Canavarlar ve kahramanlar çağında, insan ve sihirli dünyalar arasındaki sınırlar belirsizleşir. Kiev Krallığı kuşatma altında vahşi ve durdurulamaz bir ejderha tarafından düzenleniyor. Cyril Tanner adında tek bir kahraman canavar yenmek mümkün, ama ejderha ruhu yaşıyor. Büyülü bir çiçeği, Ateş Çiçeği, hayata geri ejderha getirebilecek tek şey, ama çiçek de gizli ruh yerine Ateş Çiçeği, koruyucu, iyi cadı Siringa vücuduna sahip olmak zorunda kalır. Sihirbaz Adler, böyle bir kaderden iyi cadı kurtarmak için, ama boşuna çalışır. Ağır bir kalp ile, Adler dragon's lair içinde ejderha girmiş cadı mühür büyü vardır. Sakın Siringa bebek kızı gezinme görmüyor.Cesur Kahraman Ejderha Büyüsü izlerken donmadan izleyeceksiniz.Cesur Kahraman Ejderha Büyüsü hd izleyebilirsiniz.Cesur Kahraman Ejderha Büyüsü 2017 izleyebilirsiniz.
 • 85
 • IMDb 6.9
 • 1.433
 • 0
Winter on Fire izle
İncele
Winter on Fire izle
Türkçe Dublaj
Şimdi Los Angeles, Afineevsky merkezli Rus-İsrailli bir film yapımcısı Ukrayna Cumhurbaşkanı Viktor Yanukoviç karşı isyan 93 kış günleri için Kiev'in Maidan Meydanı'nda geç 2013 ve 2014 başlarında merkezli gözlenen (kameramanları onlarca yatırılır) büyük bir ekip açtı. Oldukça şaşırtıcı bu görüntüleri bazı, filmin ilk aşama olarak adlandırılabilir. İkinci isyan sonuç ve film boyunca birleştirmek sonra çekildi katılımcılar ile röportajlar içermektedir. Üçüncü aşama olarak, (ayrıca Errol Morris ve bazı ortakları Polonya ve Batı kitleler için anlaşılabilir ve çekici olacak içine film şekli dokümanlar üreten) uzun zamandır David Fincher editörü Angus Wall içeriyor. Duvarın takım katkılar: çok bariz bir nevi Yanokovych, bozuk bir otokrat, 1991 yılında Rusya'dan bağımsızlığını ilan etti, Avrupa'ya daha fazla entegre Ukrayna, yardımcı olacak Avrupa Birliği ile ekonomik bir anlaşma umut verici olmuştu Maidan isyanı arka plan kısa ve özlü bir anlatımını veren filmin açılış, belirgindir. Son anda bu anlaşma önümüzdeki yokken, Euro-eğimli Ukraynalılar protesto için Meydanı Maidan aldı. İlk gün, Facebook mesaj ile uyarıda, yaklaşık 2 bin kişi toplamak. Yanukoviç istifa eden sayıları her geçen gün artmaya devam ediyor ve merkez talepleri. Onuncu günü başlayan hükümet tam anlamıyla savaşmaya başlar. Gece boyunca, asker Berkut, askeri polis de protestoculara saldırı. Bu şiddete karşı koyma ve giderek önümüzdeki haftalarda patlak verir, siyah zırhlı ve helmeted bu Berkut gibi cephane yaşamak milis çeteleri ve plastik mermi vermek yolu ile birleştirilir. Film Tüm hayatın Ukrayna ve birçok farklı yürür, profesyonellerden öğrencilere Ruhban sınıfına, emekçilere insanlar vardır ki protestocular, çeşitliliği vurguluyor. Ayrıca, birçok farklı inanç Ukrayna milliyetçilik ve Avrupa yanlısı, Rus karşıtı ortak konu ise inançsızlar ile Birleşmiş. Sık kullanılan mülakat kesimleri sadece chronicle Yardım ve gelişeceğini gibi isyan açıklamak da bize bu protestocular vardı, neden onların samimiyet ve özveri gibi kim bir fikir verir. Özveri bazen oldukça şaşırtıcı ve filmin ateşli duygusal çekirdeğini cesaret görüntüler çıkıyor. Birçok acımasız asker ve ölümcül mermiler üstüne uçar ne kadar geri veya kaçmak reddederek, birçok protestocu kasten zarar yolunda kendilerini koymak ve bazı yaralı arkadaşlarına yardım etmek için büyük bir bedel ödemek. Sonunda, 125 bazıları ölüyor ve yüzlerce kargaşadan Vanukovych tokaları önce yaralı ve ülkeden kaçtı. Bu bağlılık nasıl Sovyet hakimiyeti boyunduruğu edildikten sonra yaş gelmiş 90'larda, nesil geldi çok insan özgürlük “için hayatlarını ortaya koymuş görünce yardım ancak güçlü ve ilham verici olabilir, ve film vurguluyor. İnsanlar özgürlüğün tadına baktı bir kere, Afineevsky gösteriyor, zulüm dönmek için onları almak için çok zor. “Yangın kış” Sergei Loznitsa içtenliğiyle çekici formalistic “Maidan daha Kiev'deki ayaklanmanın sunulan daha geleneksel...
 • 102
 • IMDb 8.4
 • 1.489
 • 0
Rus Ağaçkakanı izle
İncele
Rus Ağaçkakanı izle
Türkçe Altyazı
Bir arayış ışınlanmış Ukraynalı bir sanatçının Sovyetler Birliği'nin hayaletlerin içine heyecan verici bir araştırma ve akıl Çernobil nükleer felaketinden arkasındaki 'suç' keşfetmek için. Unutulmaz eksantrik sanatçı Fedor Aleksandroviç dünyaya ve 1980'lerin düşünce Kremlinologists dev bir zihin-kontrol cihazı olabilir Çernobil gölgesinde duran devasa gizli bir Sovyet silahı göstererek onun arayışı başlar. Ama Fedor keşfeder ne kadar daha kötü. Çernobil bir iç işi olduğunu teorisini çılgın görünse de, seyirci de gizli polis görünür ve ekip üyelerinden birinin devrim, paranoya ve terör ekibi yutmak gibi bir keskin nişancı tarafından vuruldu, ne zaman gerçeği sorgulamaya başlar. Ukrayna ve Rusya arasındaki ölümcül dans hakkında önemli bir hikaye anlatıyor ve Putin akla gelecek ne ima ederken, eleştirmenler worldwides bu Sundance Büyük Jüri Ödülü ve sevgilim belgesel formu sınırlarını zorluyor.Rus Ağaçkakanı izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.Rus Ağaçkakanı 2015 izlerken kesintisiz olarak izlersiniz.Rus Ağaçkakanı Hd izlemek için 720p seçeneğini kullanınız.
 • 80
 • IMDb 7.1
 • 1.491
 • 0
Rehber izle
İncele
Rehber izle
Türkçe Dublaj
Kesinlikle parlak Cannes Kabile şu anda, ama (Povodyr) ev Oles Sanin gözyaşı-jerkingly vatansever Kılavuzu, eğer bir şey, daha da büyük bir anlaşma savaş yırtılmış Ukrayna alınan en rapturously sinema ihracat olabilir hissi. Bir on yıl içinde (2003) Sanin önceki özelliği Mamay sonra ortaya çıkan yabancı dil Oscar, kör bir halk müzisyen bu hikaye için Ukrayna'ya resmi giriş oldu ve genç Amerikan yardımcısının açık Akademi üzerinde en az bir göz ile hazırlanmış olmuştur. Ama yerli izleyiciler, anti-Rus, bayrak ülkenin hakim ruh hali ile neşeli iken-defiance sallayarak, o Kasım 14 serbest bırakılması için dört bölümlük bir TV sürümü ile bildiriliyor parça başka bir yerde teatral yakalamak için bu iki boyutlu süre görmek zor izlemek için sinemalara akın ediyor. Festivaller, konunun trajik ucuz eğlencenin yolu-madde ile çekti, Ekim ayında lokma için ilk ülkelerden daha anlayışlı, Varşova ile ispat edebilir.Rehber izledikten sonra yorum yazmayı unutmayınız.Rehber 2014 izlemek için fiilmizle.com tercih ettiğiniz için teşekkürler.Rehber Full izle seçeneği ile hd olarak izleyebilirsiniz.
 • 122
 • IMDb 8.4
 • 2.177
 • 0
Battle for Sevastopol Full izle
İncele
Battle for Sevastopol Full izle
Türkçe Dublaj
İkinci Dünya savaşı döneminde hiçbir korku iç güdüsü olmadan savaşan ve orada tam tamına 309 düşman askerini yok etmeyi başaran Lyudmila Pavlichenko’nun hayat hikayesini biyografik bir şekilde izleyicilerle buluşturmuşlardır. 1937-1957 yıllarında keskin nişancılık eğitimi alan kadın her türlü düşman askerini yok etme kabiliyetine sahipti.Bu başarılı genç kız üniversite,savaştaki günlerini,eğitimlerini Amerikan Başkanı Roosevelt ile görüşmüş tüm detaylarını ona tek tek anlatmıştır.2015 yılında vizyona giren  Battle for Sevastopol adlı film İmdb puanı olarak 7.3 alarak gayet güzel bir sıralamaya kendisini yerleştirmiştir. Battle for Sevastopol adlı filmi full olarak sitemizden hd ve full hd olarak izleyebilirsiniz iyi seyirler dilerim.
 • 120
 • IMDb 7.3
 • 2.411
 • 0
Güçlü Ivan Türkçe Dublaj İzle
İncele
Güçlü Ivan Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Film’de, Ukrayna’nın küçük bir köyünde doğan “Ivan Firdsak”ın hikayesini anlatılıyor. İyi Seyirler...
 • 90
 • IMDb 0.0
 • 2.078
 • 0
Haytarma / Khaytarma
İncele
Haytarma / Khaytarma
Türkçe Dublaj
tarihte kötü bir yeri olan 18 Mayıs 1944 tarihinde Kırım Tatarlarına uygulanan katliam ve sonrasında yapılan sürgünü anlatmakta. 2. dünya savaşında üstün başarılarıyla beraber 2 kez ödül alan herkesin gözünde efsane olmuş pilot Ahmethan Sultan köyüne gitmektedir. Ancak vardığında bütün köyün zorla göç ettiğine şahit olur. Bahsi geçen olayda Kırım Tatarlar'ının %46'sı yapılan ile katledildi.  İYİ SEYİRLER...
 • 89
 • IMDb 7.3
 • 1.911
 • 0