Yeni Zelanda
Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı
İncele
Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı
Türkçe Dublaj
Oscar ödüllü film yapımcısı Peter Jackson geliyor "Hobbit: The battle of the beş ordu," son derece popüler başyapıt uyarlayan filmlerin Üçlemesi üçüncü, J. R. R. Tolkien tarafından Hobbit. "Hobbit: beş orduların Savaşı, Bilbo Baggins, Thorin Oakenshield ve Cüceler Topluluğu maceralarını epik bir sonuca getiriyor . Ejder Smaug'dan memleketlerini geri kazandıktan sonra şirket farkında olmadan ölümcül bir gücü dünyaya getirdi. Öfkeli, Smaug göl kasabası savunmasız erkekler, kadınlar ve çocuklar üzerine onun ateşli gazabı yağar. Her şeyden önce, geri dönen hazinesi, Thorin, dostluğu ve onurunu feda ederek bilbo'nun çılgın çabaları hobbit'i umutsuz ve tehlikeli bir seçime sürüklediğini  görmesini sağlar. Ama ileride daha büyük tehlikeler de var. Büyücü gandalf'dan başka bir şey göremediği için büyük düşman Sauron'un yalnız dağa gizlice saldırması için orkların lejyonlarını gönderdi. Karanlık tırmanan çatışmalarda yaklaştıkça cücelerin, Elflerin ve insanların ırkları karar vermeli  birleşmeli veya yok edilmeli. Bilbo, Orta Dünya'nın geleceği dengede asılı olarak beş ordular, epik savaşta hayatını ve arkadaşları için mücadele kendini bulur.Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı izle,Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı full izle,Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı 2014 izle,Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı filmi izledikten sonra mutlaka yorum yapınız.
 • 144
 • IMDb 7.5
 • 1.919
 • 0
Hobbit Beklenmedik Yolculuk izle
İncele
Hobbit Beklenmedik Yolculuk izle
Türkçe Dublaj
Hobbit Bilbo Baggins korkunç Ejderha Smaug gelen erebor kayıp cüce Krallığı geri almak için epik bir arayış içine süpürüldü. Büyücü Gandalf Grey tarafından maviden dışarı yaklaştı, Bilbo kendini efsanevi savaşçı Thorin oakenshield önderliğindeki 13 Cüceler bir şirket katılıyor bulur. Onların yolculuk Goblinler, Orklar ve ölümcül wargs ile dolu hain topraklarda, vahşi ve sadece Necromancer olarak bilinen gizemli ve uğursuz bir rakam ile onları alacak. Amacı doğuya ve yalnız dağın ıssız arazilerine uzanmasına rağmen, önce bilbo'nun hayatını sonsuza dek değiştirecek yaratıkla buluştuğu goblin Tünellerinden kaçmaları gerekir.Gollum. Burada, Gollum ile yalnız, yeraltı göl kıyılarında, mütevazi Bilbo Baggins sadece onun bile sürpriz ustalık ve cesaret derinlikleri keşfeder, o da gollum'un "değerli" yüzük sahipliğini kazanır beklenmedik ve yararlı nitelikleri Bilbo'nun bilmediği bir şekilde  Orta Dünya'nın kaderine bağlı basit, altın bir yüzük.Hobbit Beklenmedik Yolculuk izle,Hobbit Beklenmedik Yolculuk hd izle,Hobbit Beklenmedik Yolculuk 2012 izle,Hobbit Beklenmedik Yolculuk full izleyebilirsiniz.
 • 169
 • IMDb 8.1
 • 1.953
 • 0
Ev Hapsi izle
İncele
Ev Hapsi izle
Türkçe Dublaj
O'Reilly Kylie (Morgana O) hiç hızlanmıyor. Açılış dizisi, bir ATM göğüs açmak için kullandığı bir küçük patlayıcı bir Balyoz, ve sonra. Polisler otoparka sürüsü gibi, arabasına atlar ve olay yerinden kaçıyor, tümsek üzerinde mahsur alıyorum, vahşi bir hayvan gibi bağırıyordu. Uyuşturucu rehabilitasyon merkezleri dışında birden çok kez oldu bu yana, Kylie evde annesi ile 8 ay süre yaşamak emretti. Ön bahçeden barikatını gider her zaman bip sesi olacak bir ayak bileği monitör takmak zorunda. Kylie çocukluk evine yemyeşil kırsal, masalsı bir orman budaklı eğri ağaçları ile dolu büyümüş bir çim alan ile taşınır. Windows Kylie judgmentally arası aşağı gibi görünüyor. Ev ve olabilecek en kısa sürede o sol vardı. Şimdi o tuzağa düşer. Kylie'nin annesi parlak Rima Te Wiata tarafından oynanır. Bu tamamen anlamsız olan kesintisiz bir konuşmacıdır. Küskün, querulous, ama iyi tarafından bakmaya çalışıyor. Örneğin, somurtkan olarak Kylie ayak bileği monitör, annesi diyor ki, parlak, supportively, "ne kadar şanslı, Kylie mi, ayağına teknolojisi yüksek olması takılmıştır?" Kylie evde kanepede oturmuş televizyon izlerken, mutfakta bütün yemekleri yiyerek geçiriyor. Kendini sonra temizlemek değil. Annesi odaya geliyor, soran, neredeyse gözyaşları içinde, şovunu izlemek için bir saat televizyon, lütfen edebilecek mi? Kylie'nin annesi her zaman evde bir hayalet olduğunu düşündüler ve paranormal radyo çağırır konuşmak gösterir. Kylie bunun için annesi ile dalga geçiyor, ama yakında O, evet, çok garip bir şey evde oluyor ikna olur. (Aynı zamanda amatör bir hayalet buster olduğu ortaya çıkan ayak bileği bilezik onu izleme sorumlusu-Paul Waru, güvenlik görevlisi, Glen) Amos bir müttefik bulur. Kylie Mahkemesi (Cameron Rhodes) küçümseyici ve infantilizing bir danışman oturumu emretti pek iyi gitmiyor. Amos ve Kylie soruşturma başlatmak, ilk evin kendini odaklama, straggly sakal ve Mick Innes) münzevi alışkanlıkları ile garip komşumuz üzerine lens kendi daralması önce. Filmin en korkutucu bazı sahneleri Kylie olmaması gereken yerlerde gizli kapaklı işler yapmak zorunda. Korkusuz bir hırsız olduğunu, çok pratik. Amos kenarda duran düşürüldü, çaresizce dürbünle izliyor. O'Reilly klasik tip olaylar Kırlangıç başlamadan önce annesi, öfkeli ve asosyal, hakir gören, onları birbirine bağlar gibi harika. Kylie'nin durum, ev hayatını kurtarmak için kaçmak istese bile, - bilekliğinden dışı gider ve geri doom tanışmak çekti olacağını gerçeği ile şiddetlenir. Jane curtin Village üretim tasarım andıran ve ürkütücü. Evin işe yaramaz biblolar dolu, hiçbir şeyi atma harcanan bir hayat artığı. Duvar kağıdı karanlık ve çiçekli, klostrofobi, kapanış duvarlarının bir ortam yaratmak. Simon Roma yetenekli Görüntü Yönetmeni, karanlık gölgeler kapalı ekran tutulmuş açıları dolum ve ev sonsuz bir labirent gibi göstermek....
 • 109
 • IMDb 7.4
 • 1.073
 • 0
Vahşiler Firarda izle
İncele
Vahşiler Firarda izle
Türkçe Dublaj
Hip-hop ve bakıcı üzerinde kaldırdı, meydan okuyan şehir çocuğu Ricky Yeni Zelanda kırsalında yeni bir başlangıç yapar. Hızlı bir şekilde kendini evde yeni foster ailesi: sevgi dolu Teyze Bella, huysuz Amca YÖK ve köpek Tupac ile bulur. Başka bir eve Ricky gemiyi tehdit eden bir trajedi grevler, hem kendisinin hem de Hec kaçak ormanda giderken. Ulusal insan gelişir, yeni markalı haydutlar seçenekleri kendi yüzüne gururla dışarı veya farklılıklarının üstesinden gelmek ve bir aile olarak yaşamak gerekir. (GÖLGELER yapıyoruz, yaklaşan THOR: RAGNORAK) eşit yol komedi ve heyecan verici bir macera hikayesi, yönetmen Taika Waititi ustaca Sam Neill ve Julian Dennison tarafından duygusal olarak dürüst performansları ile canlı mizah örer. BU WİLDERPEOPLE İÇİN komik, dokunaklı kalabalık zevktir, AVI yol boyunca bize yardım eden büyürken (herhangi bir yaşta) bir yolculuk ve bu konuda bize hatırlatıyor.Vahşiler Firarda izlerken donmadan izleyeceksiniz.Vahşiler Firarda hd izleyebilirsiniz.Vahşiler Firarda 2016 izleyebilirsiniz.
 • 93
 • IMDb 7.9
 • 1.145
 • 0
Aile Reisi izle
İncele
Aile Reisi izle
Türkçe Dublaj
1960'larda, Yeni Zelanda 25 milyon koyun ile 2.5 milyon daha az kişi ev sahipliği yaptı. Fonlar bu koyun kesme ve Tamihana Rahatlatıcı (Temuera Morrison) ve sülalesini besler ve abartısız gruffness ile imparatorluk tahrik yün onun kuralları. Bu İmparatorluğu da on yıllardır süren bir kin nedeniyle shearers komşu bir aile ile savaş olur. Morrison gibi onun karakteri, Jake, “Karmakarışık”, 1993'te bir Kez yönetmen Lee Tamahori ile Savaşçılar, önceki bir işbirliği Vardı kanalize olsa Tamihana var gruffness beklenmedik bir şekilde şiddete dönüştü ve zaman. Jake gibi, Tamihana şiddet tehditleri uzak, aile içinden atama olma ve ailesini kontrol eden otoriter bir figür. Bu tehditler bazen, şok edici olsa da, çok fazla karakter olduğu bir vahşet ile takip edilmektedir. Morrison, adını alır, ama film Simeon (Akuhata Keefe), Tamihana torunu daha çok hikaye var. Simeon sadece ailenin bu geleneksel olduğu için dedesinin sözünü kabul araştıran bir zihin ve bir isteksizlik gösterir. Bağımsızlık için simeon'un yolu aile Tamihana ülkenin üzerine çöktü o gölgesinden kurtulmak için mücadele ederken birlikte filmin sürücü, çatışmalara yol açar. Keefe müthiş bir keşif olduğunu, ve burada tüm alt performans takdire şayan. Yeni Zelanda ağır daha önce sinemada yer aldı, ve Peter Jackson, Yüzüklerin üçlemesi'nin Efendisi, turizm rakamları gözle görülür bir sarsıntı yarattı. Tamahori Yeni Zelanda gerçek ve manzara güzelliği ve izolasyon mükemmel birkaç aile üyelerinin ruh ve motifler tamamlıyor. Küçük kasaba aniden biten ve kaçmak çok cazip bir teklif gibi görünüyor yapan hafif vahşi yeşil alanlar ve tepeler, öyle bir hale gelir. Tamihana bu acımasızlık derecesi hakkında ayetlerini kolayca melodram içine kapalı veer olabilir, ama Tamahori ustaca şeyler kalın ve henüz güvenilir tutar. Rahatlatıcı izleyiciler için Yeni Zelanda için bir tatil kitap istiyorum yapacak (koyun) büyüleyici bir Shakespeare tiyatro. Jake, “Karmakarışık” ve Tamihana Rahatlatıcı önlemek gibi çok uzun.Aile Reisi izlerken hd kalitesinde izleyeceksiniz.Aile Reisi full izlersiniz.
 • 103
 • IMDb 7.3
 • 1.665
 • 0